Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

yma

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2006
Μηνύματα
150
Like
133
Πόντοι
1
Οι  πληροφορίες  που  έχω  είναι  ότι  δεν Προχωράει  , το  κόστος  ποιο  είναι
 

Visual

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0

απλα μου αρεσε περισοτερο απο τα υπολοιπα μπαζα και τελικα δεν το μετανιωσα.

Εχεις δίκιο φίλε πρέπει να είναι το αστέρι στην *****αυτό τον καιρό,γιατί με κάποια άλλη που πήρα και που το παίζει ντίβα εκεί μέσα όταν την ρώτησα πως λένε την Αλεξάντρα μου την κατηγορούσε κακόπιστα και αυτό με ΄κανε να νευριάσω γιατί το κορίτσι είναι όμορφο και αεράτο.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
καλησπερα αδερφια χθες βρεθηκα στο χαλανδρι σε μια καφετερια πισω απο την εκκλησια(ηρακλειτου) στο νουμρο 7 στον τριτο οροφο ειναι διο πολι καλα κοριτσια.πιγα με τιν αννα και με 100 εθρο μαμισα σουπερ εχο και κινιτο της ,,,,δουλεωει και γλυφαδα...δεν ξερο ποθ ομως.σουπερ στιθος και περιπιισι

 Την οδο την εγραψες σωστα (το driveme την λεει ηρακλειου) τα αλλα λίγο περιεργα μου φαινονται ειναι αυτο που εγραψε ενας αλλος φίλος που δεν εχει ασανσερ και ανεβαινεις με τα ποδια????

 για Αγ. παρασκευη που λεει ενας αλλος συναθλητης  νουμερο στην Ιωαννου??
 

Visual

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Παρακαλώ κάποιος να μου πει τι να κανω για να γραμμοσκιάζω το επαναλαμβανόμενο κείμενο προς απάντηση.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
 Την οδο την εγραψες σωστα (το driveme την λεει ηρακλειου) τα αλλα λίγο περιεργα μου φαινονται ειναι αυτο που εγραψε ενας αλλος φίλος που δεν εχει ασανσερ και ανεβαινεις με τα ποδια????

 για Αγ. παρασκευη που λεει ενας αλλος συναθλητης  νουμερο στην Ιωαννου??

Μου φαίνεται Αγ. Ιωάννου 8. Αλλά να μην σε πάρω στο λαιμό μου αδερφέ και ψάχνεις άδικα, κοίτα το και σε καμμιά εφημερίδα. Εγώ την είδα στο ΕΘΝΟΣ.
Πάντως χαμηλά ήταν, απέναντι από το Bizart.
 

dinosayros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ψαχνω νότια προαστια για μασατζιδικο με καλό μαμίσι. Υπάρχει τίποτε ?
 

kos72

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2006
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
πατησιων και γαλατσιου...ειρηνη απο BG ...πολυ καλη....με ρεπο Τριτες...μια Ζβετλανα .... μιλαει πολυ και βιαστικη....
 

GEO37

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2005
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα φιλε μου πες λιγες πληροφοριες τι παιζει με το εν λογο καταστημα περιμενψ pm Ευχαριστω εκ των προτερων
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Μάγκες τι ώρα κλείνει της στουρνάρη τις καθημερινές?
 

PRIMITIVO

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα αδερφια χθες βρεθηκα στο χαλανδρι σε μια καφετερια πισω απο την εκκλησια(ηρακλειτου) στο νουμρο 7 στον τριτο οροφο ειναι διο πολι καλα κοριτσια.πιγα με τιν αννα και με 100 εθρο μαμισα σουπερ εχο και κινιτο της ,,,,δουλεωει και γλυφαδα...δεν ξερο ποθ ομως.σουπερ στιθος και περιπιισι
Καλησπέρα φίλε,
στείλε αν μπορείς σε pm τηλεφωνάκι,
Ευχαριστώ
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

aris_best

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
0
Καλησπερα ρε παιδες. Ποιος μπορει να μου στείλει με pm κανενα καλο μασατσιδικο με γαμισι ή εστω με φρεπαδουρα στην περιοχη της Γλφάδας ή της Βούλας μια και η δουλειά μου ειναι σε αυτες τις περιοχες!!
 

Επισκέπτης
Καλησπερα ρε παιδες. Ποιος μπορει να μου στείλει με pm κανενα καλο μασατσιδικο με γαμισι ή εστω με φρεπαδουρα στην περιοχη της Γλφάδας ή της Βούλας μια και η δουλειά μου ειναι σε αυτες τις περιοχες!!

Γλυφαδα, επί της παραλιακής, στο Βασιλοπουλο. Εμενα προσωπικα, αν και εντελως βολικό, δεν μου αρεσει. Μετα, ποσειδωνος 20-21, στη στροφη για τη συγγρού. Sure fuck και φτηνα.
 

aris_best

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
0
Να εισαι καλα RaveM. Σε ευχαριστω για το info. Κανένας αλλος για βοήθεια????
 

dinosayros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
RavenM, μπορεις να δώσεις λεπτομερειες ?
 

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
5
Like
488
Πόντοι
26
Καλησπερα
Υπαρχει καμια πληροφορια για την μιχαλακοπουλου??
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
Μου φαίνεται Αγ. Ιωάννου 8. Αλλά να μην σε πάρω στο λαιμό μου αδερφέ και ψάχνεις άδικα, κοίτα το και σε καμμιά εφημερίδα. Εγώ την είδα στο ΕΘΝΟΣ.
Πάντως χαμηλά ήταν, απέναντι από το Bizart.

  με ενα google για μασαζ και (αναμεσα ατε αποτελεσματα) Αγ παρασκευη (στο 8) βγαινει καποιο μασαζ αλλα οχι του ειδους ποθυ μας ενδιαφερει. Ασε που αν η κυρια ηταν τοσο σιτεμένη δεν θα ειχε τελειωσει τα ΤΕΙ αλλα τα ΚΑΤΕΕ.

  Για Χαανδρι εκανα ενα scouting της περιοχης. Η συγκεκριμενη οδος μαλλον εχει μετονομασθει σε Ηρακλειου στην οποια βρισκονται ΟΙ καφετεριες (ειναι και πεζοδρομος) στο 7 υπαρχει μια πολυκατοικία με ορθανοιχτη την πορτα αλλα πανω που αρχισα να κοιταω κουδουνια ενιωσα να γελαν απο την απεναντι καφετερια και την εκανα.

  Στα μειον της περιοχης οτι αμα μπεις αγχωμενος και βγεις με το χαμογελο της επιτυχίας υπαρχει περιπτωση να σε υποδεχθουν οι θαμβωνες του καφε με ενα standing ovation. στα συν οτι εχει 5-6 καφε και σιγουρα αν πας θα ποσταρεις κατι στο "εμπειριες από ξεκωλα"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom