Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Που εισαι ρε JRT34 ?? Χαθηκες... Τι λενε τα 2 παραπανω τμχ?
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Που εισαι ρε JRT34 ?? Χαθηκες... Τι λενε τα 2 παραπανω τμχ?
Χαιρετώ το φίλτατο Ryu. Φίλε χάθηκα ελαφρώς είναι αλήθεια αλλά λόγο δουλειάς και υποχρεώσεων δεν μένει πολύς χρόνος, αλλά όταν κάνω καμία καταδρομική θα αναφέρω τις εντυπώσεις μου από το μέτωπο των μασάζ. Σχετικά με την Σκρά τα 2 τμχ από κορμί και μούτρα είναι σούπερ, δεν τα δοκίμασα όμως και δεν μπορώ να σου πω με σιγουριά. Θα τα δοκιμάσω κάποια στιγμή και θα σε ενημερώσω.Ωστόσο αν κάποιος άλλος έχει δοκιμάσει ας ενημερώσει και εμάς για να ξέρουμε μη πάμε τσάμπα.Χαιρετίσματα σε όλους τους μασαζοκαταδρομείς.    :sunglasses:
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Εκτος εαν σε προλαβω εγω στην ενημερωση... ;)
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
η εβιτα παρεπιπτοντως εχει 3 δωματια και 6 κοπελες δεν εχω δει ποτε εκει..
Συνηθως το πρωτο δωματιο δεν το λειτουργει αυτο που ειναι φατσα στο χωλ, και εγω 6 κοπελες δεν εχω δει ποτε,αλλα ετσι μου ειπε εχτες, επισης ρωτησα και την κοπελιτσα που πηρα και μου ειπε και αυτη οτι οντως ειναι 6 κοπελες.
Το πιθανοτερο ειναι να εχει παρει και το 1ο οροφο και να εκανε επεκταση και του εργατικου δυναμικου, θα μαθω και θα ενημερωσω αναλογα.
Επισης ας γνωριζουν οι συναγωνιστες οτι το μαγαζι ειναι ανοιχτο και Κυριακες εως τις 21:00 το βραδυ.

 

wiser

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
22
Like
237
Πόντοι
31
τιμοκατάλογος στην Εβίτα?
 

gstg

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
Κανένα νέο από Ομ**** 44/35?Εννοώ κάποιος που να πηγε τις τελευταίες τρεις εβδομαδες
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Κάτι παίζει αλλά θέλει προσόχή γιατί μερικές είναι του τύπου,"άσε να έρθεις να γνωριστούμε καλύτερα..." κ.λπ. Θέλει ντομπροσύνη στο τι θες γιατί αλλιώς πάς μόνο για φραπέ αδιάβαστος.

Οι παλιές σταθερές αξίες είναι εκεί...
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Γεια σας παλικάρια ... χαζεύοντας τις αγγελίες στα ΝΕΑ είδα και τιν ακόλουθη :
ΣΩΜΑΤΙΚΗ και ψυχική ηρεμία εφαρμόζοντας την τέχνη του μασάζ στον χώρο μας, από έμπειρο προσωπικό. Αφεθείτε στα χέρια μας. Φερών 19 6ος όρ. πλ. Βικτωρίας Crystal Spa

Από το τηλ. (το έχει στο site ) μου είπαν για πρόγραμμα μιας ώρας 80 ευρώ ... και ώρες λειτουργίας 11-8:30 ... ελπίζω να καταφέρω να περάσω μια βόλτα για επιτόπια έρευνα ... αλλιώς όποιος συναγωνιστής έχει πληροφορίες προφανώς .. ευπρόσδεκτες :)
 

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Λέω να κάνω μια βολτούλα απο την οδό του συνγραφέα την Ηλιάδας και της Οδήσειας .... τι έχουν να προτείνουν οι συναγωνιστές ?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Γεια σας παλικάρια ... χαζεύοντας τις αγγελίες στα ΝΕΑ είδα και τιν ακόλουθη :
ΣΩΜΑΤΙΚΗ και ψυχική ηρεμία εφαρμόζοντας την τέχνη του μασάζ στον χώρο μας, από έμπειρο προσωπικό. Αφεθείτε στα χέρια μας. Φερών 19 6ος όρ. πλ. Βικτωρίας Crystal Spa

Από το τηλ. (το έχει στο site ) μου είπαν για πρόγραμμα μιας ώρας 80 ευρώ ... και ώρες λειτουργίας 11-8:30 ... ελπίζω να καταφέρω να περάσω μια βόλτα για επιτόπια έρευνα ... αλλιώς όποιος συναγωνιστής έχει πληροφορίες προφανώς .. ευπρόσδεκτες :)


ποστ #3115
 

kos72

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2006
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Γαλατσιου 1 : για το μαγαζι στον Α οροφο παιρνεις το ασανσερ στην δεξια πλευρα της εισοδου...εχει μια νεαρη και μια αρκετα μεγαλη σε ηλικια αλλα δεν ειναι και ο,τι καλυτερο μπορεις να πετυχεις...
 

wiser

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
22
Like
237
Πόντοι
31
Θέλω πρόταση για σήμερα το μεσημέρι
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
πηγαινε σε κανενα μασατζιδικο..
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1

Ευχαριστώ παπαγιώργη με κάλυψες ... και η πλάκα είναι ότι βλέποντας το ποστ σου το θυμήθηκα καθώς το είχα διαβάσει ... τι να κάνουμε .. ου γαρ έρχεται μόνον ...  :grin:
Το μόνο που θα με έκανε να περάσω από εκεί είναι ότι που φάνηκε γνωστή η φωνή στο τηλέφωνο (μια πρώην από Ωμήρου) αλλά δεν μου αποκαλύφθηκε τηλεφωνικώς ... θα δείξει.

 

wiser

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
22
Like
237
Πόντοι
31
Ξέρει κανείς συναγωνιστής τι λέει στη Θησέως στο Μαρούσι?
 

wiser

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
22
Like
237
Πόντοι
31
Ή για το Αβατον στην Ομορφοκλησσιας στο Γαλάτσι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom