Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

kiprios

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
οκ αν είναι να γίνει τόσο μεγάλο ζήτημα η αναζήτηση πληροφοριών από εμάς τα νέα μέλη
από τα παλαιότερα καλήτερα να μην συμμετέχω στο φόρουμ σας.

Ευχαρηστώ για την παροχή οποιασδήποτε συμμετοχής και με συγχορήται αν ήμουν τόσο κακός
συνδρομητής στο φόρουμ....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
οκ αν είναι να γίνει τόσο μεγάλο ζήτημα η αναζήτηση πληροφοριών από εμάς τα νέα μέλη
από τα παλαιότερα καλήτερα να μην συμμετέχω στο φόρουμ σας.

Ευχαρηστώ για την παροχή οποιασδήποτε συμμετοχής και με συγχορήται αν ήμουν τόσο κακός
συνδρομητής στο φόρουμ....

παληκαρι ωπα χαλαρωσε.... δεν καταλαβες..
πρωτον, ΔΕΝ ειναι φορουμ ΜΑΣ..
δευτερον, αν διαβασεις καλλιτερα, εγραψα για το ακριβως απο πανω ποστ (που βεβαια δεν ειναι το δικο σου)
τριτον, εγραψα αυτο που εγραψα ακριβως για να υπαρχει καλλιτερη ενημερωση στο φορουμ..
 

kiprios

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
συνάδερφε με συγχωρής τότε
νόμιζα ότι πήγεναι για μένα η κρητική
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Ρε παληκαρια, να συμφωνησω και εγω με τον παπαγιωργη,εδω και πολυ καιρο δεν βλεπω πληροφοριες σχετικα με νεα μασατζιδικα,νεες εμπειριες,νεα προσωπα. Εχω αρχισει να πιστευω οτι το συγκεκριμενο θεμα εχει αρχισει να φθινει, περιοριζομαστε στα ιδια και τα ιδια πχ η ερωτηση τι νεο παιζει στην Ω....ρου εχει γινει 100 φορες. Θα περιμενα καινουργιες πληροφοριες απο νεους χρηστες αλλα τιποτα,περιοριζομαστε στα ιδια και τα ιδια. Το τελευταιο καιρο δεν βλεπω καν κριτικες και εντυπωσεις......
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Πράγματι, δεν βλέπω κίνηση στις κριτικές των μασαζερί....Είχα βέβαια στο παλιό φόρουμ γράψει πολλά, όπως και για μπουρδέλα, αλλά προσωπικά βαριέμαι να τα ξαναγράφω στο νέο φόρουμ...Αυτή η δουλειά θα γίνεται κάθε τρεις και λίγο?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
βρε παληκαρια, ενταξει, λογικο ειναι καποιες στιγμες ή για καποιες περιοδους να βαριεται καποιος να γραφει, αλλα ειναι διαφορετικο και τουλαχιστον εκνευριστικο να ρωταει καποιος συνεχως για καποια πραγματα, να παιρνει απαντησεις, να παιρνει πληροφορηση και να μην εχει δωσει ουτε μια πληροφορια που θα πεσει στην αντιληψη του..
στην τελικη, δεν θελεις να δινεις ρε κυριος ????? μη ζητας κιολας..!!!!
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
1.532
Πόντοι
216
Συγκεντωτικο review:

βεϊκου 9-11 3 κοπελες,τζενη,νενα,δεσποινα.
τζενη απασχολημενη αλλα επειδη την εχω παρει συνισταται,νενα καλη αλλα μονο φραπεδια,δεσποινα πολυ καλη,την πηρα πρωτη φορα ελευθερα πιασιματα,τα βγαλε ολα εκτος string,φραπεδια κ με υποσχεση οτι θα ολοκληρωθει το προγραμμα την αλλη φορα..

βεϊΚΟΥ 48 ΜΟΝΟ μασαζ...

στουρναρη πηρα την τζουλι αρκετα καλη,φουλ προγραμμα,ποναγε κ δεν αντεχε για λοκω...


αυταααααα....ελπιζω να σας εδωσα καποια πληροφορια!!!
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Συγκεντωτικο review:

βεϊκου 9-11 3 κοπελες,τζενη,νενα,δεσποινα.
τζενη απασχολημενη αλλα επειδη την εχω παρει συνισταται,νενα καλη αλλα μονο φραπεδια,δεσποινα πολυ καλη,την πηρα πρωτη φορα ελευθερα πιασιματα,τα βγαλε ολα εκτος string,φραπεδια κ με υποσχεση οτι θα ολοκληρωθει το προγραμμα την αλλη φορα..

βεϊΚΟΥ 48 ΜΟΝΟ μασαζ...

στουρναρη πηρα την τζουλι αρκετα καλη,φουλ προγραμμα,ποναγε κ δεν αντεχε για λοκω...


αυταααααα....ελπιζω να σας εδωσα καποια πληροφορια!!!
Εχω ξαναγραψει για Βεικου 48.....νομιζουν οτι ειναι καποιο spa ή  κατι  τετοιο. Να ξερεις ομως οτι μια χοντρουλα η Μαριννα ριχνει κανενα φραπεδακι που και που επισης φραπεδακι κερναει και η ξανθουλα(δεν θυμαμαι ονομα)που συνηθως σε βαζει στο μπανιο.
Ολα αυτα βεβαια προυποθετουν να εισαι καλος πελατης και να σε μαθουν καλα....... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
πες κι αλλα.... τα λες τοσο ωραιαααα......  :rockon: :rockon:

επ.......αστον ησυχο τον flesh απο τα αμαρτωλα καλιμαυχια σου!δουλεια σου εσυ με τον kinky!αν και ψιθυριζεται οτι χτυπησες νεα φλεβα μαθητων του μασαζ!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Συγκεντωτικο review:

βεϊκου 9-11 3 κοπελες,τζενη,νενα,δεσποινα.
τζενη απασχολημενη αλλα επειδη την εχω παρει συνισταται,νενα καλη αλλα μονο φραπεδια,δεσποινα πολυ καλη,την πηρα πρωτη φορα ελευθερα πιασιματα,τα βγαλε ολα εκτος string,φραπεδια κ με υποσχεση οτι θα ολοκληρωθει το προγραμμα την αλλη φορα..

βεϊΚΟΥ 48 ΜΟΝΟ μασαζ...

στουρναρη πηρα την τζουλι αρκετα καλη,φουλ προγραμμα,ποναγε κ δεν αντεχε για λοκω...


αυταααααα....ελπιζω να σας εδωσα καποια πληροφορια!!!

συγγνωμη ρε φιλε αλλα που ειναι στη στουρναρη?
 

Επισκέπτης
ωραίος --- Βάσο είσαι μέγας.
Είναι γνωστά αυτά τα συστήματα, όπως επίσης και το ότι αρκετές γυναίκες  είναι  εδώ με αντρικά nicks , και γράφουν  ...ενημερώσεις και κριτικές
για πλάκα  και για να μπερδευόμαστε εμείς ...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ωραίος --- Βάσο είσαι μέγας.
Είναι γνωστά αυτά τα συστήματα, όπως επίσης και το ότι αρκετές γυναίκες  είναι  εδώ με αντρικά nicks , και γράφουν  ...ενημερώσεις και κριτικές
για πλάκα  και για να μπερδευόμαστε εμείς ...

χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχ που λεει και η κατερινα...
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
ωραίος --- Βάσο είσαι μέγας.
Είναι γνωστά αυτά τα συστήματα, όπως επίσης και το ότι αρκετές γυναίκες  είναι  εδώ με αντρικά nicks , και γράφουν  ...ενημερώσεις και κριτικές
για πλάκα  και για να μπερδευόμαστε εμείς ...

Γυναίκες γράφουν με αντρικά nicks ... όποτε βλέπουμε γυναικείο nick  την πέφτουμε και κράζουμε ότι είναι άντρας, τελικά τί διάολο γίνεται μαμώ την πουτάνα μου!!!
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Γυναίκες γράφουν με αντρικά nicks ... όποτε βλέπουμε γυναικείο nick  την πέφτουμε και κράζουμε ότι είναι άντρας, τελικά τί διάολο γίνεται μαμώ την πουτάνα μου!!!


Συγνώμη που κάνω παρέμβαση, αλλά δεν περιμένατε να είναι και γυναίκες μέσα στο site? Οι παλαιοί chatters από yahoo ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ, θα θυμούνται.
Πόσο μάλλον εδώ που είναι (υποτίθεται) ανδρικό κάστρο δεν θα μπούν να διαβάσουν ή να μιλήσουν με ψεύτικο ή αληθινό όνομα? Χώρια το κάζο που ρίχνουν με αυτά που θα διαβάζουν καμιά φορά!!!

 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
Ξερει κανεισ για μαζατσιδικο στο Μαρουσι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom