Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
1.534
Πόντοι
216
απο Ποσειδωνος εχω καιρο να περασω αλλα σαν μαγαζι ειναι πολυ καλο...εχω δοκιμασει κ το τζακουζι...πολυ καλο....να σου γαραγαλαιε τ α...δια οι μπουρμπουληθρες κι εσυ να γαργαλας την γκομενιτσα διπλα σου...
 

anetos33

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
απο Ποσειδωνος εχω καιρο να περασω αλλα σαν μαγαζι ειναι πολυ καλο...εχω δοκιμασει κ το τζακουζι...πολυ καλο....να σου γαραγαλαιε τ α...δια οι μπουρμπουληθρες κι εσυ να γαργαλας την γκομενιτσα διπλα σου...
μπορει καποιος φιλος να μας πει αν το ευαγες ιδρυμα της ποσειδωνος είναι στο υψος της Αμφιθεας. αν ναι το κουδουνι τι γραφει για να μην ενοχλησουμε κανενα αθωο
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
1.534
Πόντοι
216
Λ. Ποσειδωνος 20,διπλα απο τον ΑΒ στην ΓΛυφαδα
 

Scalp36

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
123
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
1
Στο γνωστό μαγαζί στις αρχές 3ης Σεπτεμβρίου, πολύ καλό πρόγραμμα παίζει με Νατάσα. Το μόνο κακό είναι πως το βυζί είναι σχεδόν ανύπαρκτο, αλλά κατά τα άλλα, κάτι ποδάρες σπέσιαλ, και συμμετοχή σε επίπεδο GFE.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Στο γνωστό μαγαζί στις αρχές 3ης Σεπτεμβρίου, πολύ καλό πρόγραμμα παίζει με Νατάσα. Το μόνο κακό είναι πως το βυζί είναι σχεδόν ανύπαρκτο, αλλά κατά τα άλλα, κάτι ποδάρες σπέσιαλ, και συμμετοχή σε επίπεδο GFE.

λες στο #25 μια ελληνιδα ??
 

Scalp36

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
123
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
1
Αυτό λέω, αλλά δεν είναι Ελληνίδα, είναι Ουκρανή. Εχεις καμιά καλή πληροφορία για καμια άλλη να τιμήσουμε;
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
το συγκεκριμενο μαγαζι ειναι σε πτωση, κατα τη γνωμη μου, καιρο τωρα. που και που περναει κανενα αξιολογο τεμαχιο, αλλα οχι κατι ιδιαιτερο.
παντως αν ειναι ακομη εκει ενα ελληνικο MILF ειναι καλη περιπτωση..  ;)
 

tollis_

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
καμια ενημερωση για τα μασατζιδικα του πειραια συντροφοι?εχω ακουσει οτι αυτο στην χ.τρικουπη 16 ειναι super!!
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
παιδια οταν λετε λ.ποσειδωνος 20-21 εννοειται αυτο στην γλυφαδα.απλα να το διευκρινιζετε γτ παλια ειχα γαμισει σ ενα με την ιδια διευθυνση στο π.φαληρο αυτο λειτουργει ακομα? ξερετε??? οσο για τον χωρο στην γλυφαδα συμφωνω.......... georgepappa thanks για τις πληροφοριες για κολονακι η ολγα που λες ειναι μια ψηλη αδυνατη??? μ ενα tatoo? ελεος ηταν εγω ειχα παρει 4 hands παλια μ αυτην και ενα αλλο καλο μωρακι ρωσσιδουλα αλλα την εδιωξα στην μεση της ωρας γιατι δεν εβγαζε ρουχα και καθησα με την αλλη πιο ανετα. 
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
βασικα εγω δεν γουσταρω να λεω για τις κοπελλες συγκεκριμενα αλλα δεν γαμιεται μιας και την ανεφερες εσυ ας πω για μια και γω :P
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παιδια οταν λετε λ.ποσειδωνος 20-21 εννοειται αυτο στην γλυφαδα.απλα να το διευκρινιζετε γτ παλια ειχα γαμισει σ ενα με την ιδια διευθυνση στο π.φαληρο αυτο λειτουργει ακομα? ξερετε??? οσο για τον χωρο στην γλυφαδα συμφωνω.......... georgepappa thanks για τις πληροφοριες για κολονακι η ολγα που λες ειναι μια ψηλη αδυνατη??? μ ενα tatoo? ελεος ηταν εγω ειχα παρει 4 hands παλια μ αυτην και ενα αλλο καλο μωρακι ρωσσιδουλα αλλα την εδιωξα στην μεση της ωρας γιατι δεν εβγαζε ρουχα και καθησα με την αλλη πιο ανετα. 

η ολγα που λεω ειναι οντως ψηλη αδυνατη και παμπονηρη.. μπορει να σε κανει να σκασεις εκει πολλες φορες, καθε φορα με την υποσχεση οτι την επομενη θα παιξει μπριζολιτσα, αλλα δεν υπαρχει περιπτωση να παιξει κατι.. μεχρι και το ''κοκκινο δωματιο'' θα σου δειξει (παντα οταν φευγεις, ποτέ οταν ερχεσαι  ;)) για να σε ''φτιαξει'' ωστε να πας και την επομενη φορα, αλλα θα παρεις το μακρυτερότερο..!!  :grin: :grin:
κι αν το παιξεις εξυπνα και καταλαβει οτι δε μασας, γινεται μεγαλο τσογλανι..  :hammer: :hammer:
 

Επισκέπτης
παιδια οταν λετε λ.ποσειδωνος 20-21 εννοειται αυτο στην γλυφαδα.απλα να το διευκρινιζετε γτ παλια ειχα γαμισει σ ενα με την ιδια διευθυνση στο π.φαληρο αυτο λειτουργει ακομα? ξερετε??? οσο για τον χωρο στην γλυφαδα συμφωνω.......... georgepappa thanks για τις πληροφοριες για κολονακι η ολγα που λες ειναι μια ψηλη αδυνατη??? μ ενα tatoo? ελεος ηταν εγω ειχα παρει 4 hands παλια μ αυτην και ενα αλλο καλο μωρακι ρωσσιδουλα αλλα την εδιωξα στην μεση της ωρας γιατι δεν εβγαζε ρουχα και καθησα με την αλλη πιο ανετα. 
εγω εννοω το μαγαζι στο π.φαληρο(τροκαντερο) γι'αυτο μαλλον δεν ηξερα οτι εχει και τζακουζι. στη γλυφαδα μονο εχω δει ενα αλλα δεν μπηκα λογο του οτι δεν με αφηνε να δω τα κοριτσια. αντε να τα σκασεισ απο πριν και να σου εμφανιστουν οι κορες του δρακουλα. παω να παιξω καλυτερα λοττο
 

nineball

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
παιδια καλησπερα, επιδει ειμαι πηραιωτης, ηπωων πολυτεχνειου ποσο ειναι το μασατζιδικο
 

anetos33

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
παιδια οταν λετε λ.ποσειδωνος 20-21 εννοειται αυτο στην γλυφαδα.απλα να το διευκρινιζετε γτ παλια ειχα γαμισει σ ενα με την ιδια διευθυνση στο π.φαληρο αυτο λειτουργει ακομα? ξερετε??? οσο για τον χωρο στην γλυφαδα συμφωνω.......... georgepappa thanks για τις πληροφοριες για κολονακι η ολγα που λες ειναι μια ψηλη αδυνατη??? μ ενα tatoo? ελεος ηταν εγω ειχα παρει 4 hands παλια μ αυτην και ενα αλλο καλο μωρακι ρωσσιδουλα αλλα την εδιωξα στην μεση της ωρας γιατι δεν εβγαζε ρουχα και καθησα με την αλλη πιο ανετα. 
εξακολουθει να παραμενει συγχυση ω :idiot: :idiot:ς προς το ιδρυμα της Γλυφαδας, πως ειναι δυνατον να ειναι20 - 21 ? ειναι και απο τις δυο πλευρες του δρομου? και ο ΑΒ ειναι στο 79. Αριθμηση με συνεχομενα νουμερα (μονα - ζυγα) εχει στο Τροκαντερο. Οποιος ξερει σιγουρα ας δωσει μια διευκρινηση επι του θεματος (δνση και κουδουνι)
 

anetos33

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
Σκρα 4 - Θησεως 79 μετριες γυναικες αλλα με καλο (πληρες σερβις). Πολυ καλη η μικρη ελληνιδα Δεσ....να στο Βεϊκου 9-11, αν ασχοληθεις μαζι της, κουβεντουλα κλπ λυνεται και εχει συμπεριφορα γκομενας
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
anetos μπορει να εχεις δικιο να ειναι σε αλλο νουμερο απλα μπερδευτηκα απο τα jacuzzi :P
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
στο τροκαντερο παλια ειχε μια ρωσσιδα ψηλη την γαμαγες και τα ποδια της ακουμπουσαν πατωμα.
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
παιδια καλησπερα, επιδει ειμαι πηραιωτης, ηπωων πολυτεχνειου ποσο ειναι το μασατζιδικο

απ οτι εχουν πει αλλοι συναγωνιστές ειναι στο υψος του JoeWeider...

τελικα παραμένει ακόμα αδιευκρίνιστο το ακριβες σημειο για το μαγαζι στην Ποσειδώνος...
 

anetos33

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
ναι απ' οτι φαινεται παραμενει. Ειμαι νεος στην ιστοσελιδα και τη παρεα σας και δε θελω - δε με παιρνει να κανω υποδειξεις, αλλα νομιζω οτι οταν γραφουμε κατι πρεπει να ειμαστε σιγουροι, να εχουμε βαλει τον π...τσο επι τον τυπο των ηλων (παραφραζοντας τη φραση), διαφορετικα διηγησεις εχουμε ολοι να πουμε !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom