Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
wraios fasismos.

eixa grapsei minima pu eksigw oti i Anna einai apo Albania k oxi apo Bulgaria i Bosnia k polla alla pu sbistikan apo ton admin profanos xwris kan na enimerwthw me pm gia to poia malakia ekana, an ekana. ntropi.
Αυτή που κάνεις και τώρα...γράφεις με λατινικούς χαρακτήρες και όχι με ελληνικά.....
 

handst

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
110
Like
2
Πόντοι
1
Ευχαριστώ. Δεν έπρεπε να το πεί όμως κάποιος ? Πού να ξαναβρίσκω όλο το κατεβατό που έστειλα ? Ούτε είναι υποχρεωμένος κάθε αναγνώστης να ξέρει το καταστατικό του σάιτ για να μπεί να γράψει την παπαριά ή εμπειρία του ή να απαντήσει σε κάποια ερώτηση όπως εγώ στον φίλο.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Φίλε,handst,το κορυφαίο που γράφεις είναι πως ''δεν ενημερώθηκα''...ολόκληρο:
Θα παρακαλέσω να χρησιμοποιούμε ελληνικούς χαρακτήρες και όχι μόνιμα κεφαλαία, όπως αναγράφεται και στους www.bourdela.com/index.php?option=com_smf&Itemid=168&topic=2.msg914#new]κανόνες του forum[/url].

Υπάρχει η δυνατότητα επεξεργασίας (Τροποποίηση), για να επεξεργαστείς το μήνυμά σου. Η δυνατότητα τροποποίησης θα ισχύει για 30 λεπτά από τη δημιουργία της δημοσίευσής σου.

Αν δεν επεξεργαστείς στο μήνυμά σου στην επόμενη μισή ώρα, θα αναγκαστώ να το διαγράψω.

Ευχαριστώ

δεν το είδες?
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Ευχαριστώ. Δεν έπρεπε να το πεί όμως κάποιος ? Πού να ξαναβρίσκω όλο το κατεβατό που έστειλα ? Ούτε είναι υποχρεωμένος κάθε αναγνώστης να ξέρει το καταστατικό του σάιτ για να μπεί να γράψει την παπαριά ή εμπειρία του ή να απαντήσει σε κάποια ερώτηση όπως εγώ στον φίλο.
Εντάξει ρε...σιγά...ξαναγράψτα και εσύ...δεν ήξερες τους κανόνες...όλα καλά....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παληκαρι, σε ολα τα μηνυματα πριν σβηστουν υπαρχει ειδοποιηση. προφανως τα εστελνες και μετα εκανες αποσυνδεση..
 

handst

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
110
Like
2
Πόντοι
1
Για να απαντήσω, η ʼννα είναι από Αλβανία. Λέει ότι είναι από Βοσνία και Βουλγαρία. Έλεος ρε παιδιά που τις πιστεύετε. Αν την ρωτούσατε "πες μου μια πόλη της Βοσνίας" δεν θα ήξερε ! :think:

Αμφιβάλλω αν ήξερε καν ότι όλη η χώρα είναι Βοσνία και Ερζεγοβίνη !  :rockon:

Εδώ σε άλλο στην Ν.Σμύρνη μου είπε ότι είναι Ολλανδέζα και δεν ήξερε καν σε ποιά πόλη της Ολλανδίας γεννήθηκε ! Γιατί απλά δεν είχε σκεφτεί το ζώον να μάθει έστω 1 πόλη για να επιβεβαιώνει το ψέμα της  :jerking:

Και η Στέλλα στην Ορίμου έλεγε ότι ήταν από την Ουψάλα της Σουηδίας ! Ήμαρτον. :2funny: Βέρα Ρουμάνα.

Οι Νιγηριανές στην Σόλωνος λένε ότι είναι από Τζαμάικα. Έλεος με τις καταγωγές. Κάντε πως ρωτάτε λίγο. Μην μας περνάει και για ζώα και αγράμματους η Αλβανή που για κάποιους λόγους ντρέπετε να πεί ότι είναι Αλβανή να σας το παίζει Βοσνίδα και Ερζεγοβίνιδα ! Εκτός και αν όντως θέλετε να ακούτε αυτές τις παπαριές για να φτιάχνετε καλύτερα το παραμύθι σας... :dancing:
 

handst

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
110
Like
2
Πόντοι
1
Στον ποδολάγνο να απαντήσω ότι το κείμενο εμφανίστηκε ΜΕΤΑ αυτά που είπα περί φασισμού, ενώ στον γιώργοςπάπα δηλώνω σεβασμό και προχωράμε... :sunglasses:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
αν κανεις τρια μασαζ την εβδομαδα κατι γινεται..  :dancing:
να μενει κατι και στο παγκάρι..  :grin: :grin:
Τότε,πάτερ μου,με όλο το σεβασμό, θα δουλεύουμε για τα μασατζίδικα...άσε που είμαι και σε ''φάση'' τώρα και δεν μου κάνει καρδιά.....θα μου περάσει...που θα πάει.....διάβασε καμιά ευχή και για εμάε εδώ τους...ερωτευμένους και πονεμένους....
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Στον ποδολάγνο να απαντήσω ότι το κείμενο εμφανίστηκε ΜΕΤΑ αυτά που είπα περί φασισμού, ενώ στον γιώργοςπάπα δηλώνω σεβασμό και προχωράμε... :sunglasses:
Δεν μπορεί ρε συ...πάντα το βάζουν οι mods...καρατσεκαρισμένο....βλέπω το site αρκετό καιρό....κοντεύω να βγώ στην σύνταξη.....
 

handst

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
110
Like
2
Πόντοι
1
Ποδολάγνε μου θα σου πώ κάτι που θα φανερώσει και το επάγγελμά μου, ασχέτως αν γράφω με άλλο στυλ για προφανείς λόγους.

Το κείμενο που έχει κυκλώσει ο mod είναι αυτό που λέει "ωραίος φασισμός". Σωστά ? Σωστά. Και αρά ΑΥΤΟ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ επειδή είναι σε λατινική μορφή. Σωστά ? Σωστά.

Το "ωραίος φασισμός" αναφέρονταν σε προηγούμενο ποστ που ΔΙΑΓΡΑΦΤΗΚΕ χωρίς ειδοποίηση και που το είπε και ευγενέστατα εκ των υστέρων και ο ίδιος ο mod.

Οκ ? Έληξε το θέμα, κακώς το επαναφέρεις...
 

asslover

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Καιρό έχω να ακούσω για Ηπείρου 22; Ακόμα χάλια;
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Ποδολάγνε μου θα σου πώ κάτι που θα φανερώσει και το επάγγελμά μου, ασχέτως αν γράφω με άλλο στυλ για προφανείς λόγους.

Το κείμενο που έχει κυκλώσει ο mod είναι αυτό που λέει "ωραίος φασισμός". Σωστά ? Σωστά. Και αρά ΑΥΤΟ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ επειδή είναι σε λατινική μορφή. Σωστά ? Σωστά.

Το "ωραίος φασισμός" αναφέρονταν σε προηγούμενο ποστ που ΔΙΑΓΡΑΦΤΗΚΕ χωρίς ειδοποίηση και που το είπε και ευγενέστατα εκ των υστέρων και ο ίδιος ο mod.

Οκ ? Έληξε το θέμα, κακώς το επαναφέρεις...
Δεν επιμένω....για να το λές...κάτι θα ξέρεις παραπάνω....
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Μετά από πολύ καιρό ξαναπέρασα από το γνωστό ίδρυμα ΄στην οδό .................' Βρίσκω τη manager αραχτή και χαλαρή στο τηλέφωνο.  Μετά από λίγη ψιλοκουβεντούλα για να με θυμηθεί, μου προτείνει να πάω στο ... και να ζητήσω τη Ρ... Πρόκειται για κοκινομάλικο ωραίο μωρό με πράσινα μάτια, μοιάζει με αγγλιδούλα. ʼνετη και αεράτη. Μασσάζ καλο, και στη ....(!) και ..


 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

jimmy123

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2006
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
thanks για της πληροφοριες,, συμπληρωνω..

value for money . Στουρναρη 63 
                  ..... 44 (καλο αλλα λεει για μερες και ωρα που δεν δουλευουν full).

Αυτο Ανδρονικου 10 (απο αγγελια νεα) .καλος χωρος και νομιζω εχει χλιδατα μωρα, απο υπηρεσιες θελει το χρονο του....Ειναι κανενας fun αυτου?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom