Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αυτο της ανδρονικου που λες, σε ποια περιοχη ειναι ??
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
331
Like
184
Πόντοι
1
Καλημερα παιδια.Ξερει κανεις τι παιζει στην ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ στα εξαρχεια? Και αν κανεις εχει παρει εκει τη ΒΕΡΟΝΙΚΑ? Ευχαριστω. :booty:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.153
Κριτικές
491
Like
37.571
Πόντοι
41.447
Καλημερα παιδια.Ξερει κανεις τι παιζει στην ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ στα εξαρχεια? Και αν κανεις εχει παρει εκει τη ΒΕΡΟΝΙΚΑ? Ευχαριστω. :booty:

Μόνο φραπές παίζει και αφού σε μάθουν, δηλ την πρώτη φορά δύσκολο να σε κεράσουν φραπεδάκι...
Όσο για σεξ , στοματικό κτλ ξεχάστε τα, καλύτερα να πάτε σε άλλο μαγαζί.
Το ίδιο ισχύει και για την Βερόνικα.
 

gousgounis_athens_gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
281
παιδια οταν λετε λ.ποσειδωνος 20-21 εννοειται αυτο στην γλυφαδα.απλα να το διευκρινιζετε γτ παλια ειχα γαμισει σ ενα με την ιδια διευθυνση στο π.φαληρο αυτο λειτουργει ακομα? ξερετε??? οσο για τον χωρο στην γλυφαδα συμφωνω.......... georgepappa thanks για τις πληροφοριες για κολονακι η ολγα που λες ειναι μια ψηλη αδυνατη??? μ ενα tatoo? ελεος ηταν εγω ειχα παρει 4 hands παλια μ αυτην και ενα αλλο καλο μωρακι ρωσσιδουλα αλλα την εδιωξα στην μεση της ωρας γιατι δεν εβγαζε ρουχα και καθησα με την αλλη πιο ανετα. 
Παιδιά τη συζήτηση την άνοιξα για το μαγαζί ΠΟΣΕΙΔΏΝΟΣ 20 21 στο P.ΦAΛΗΡΟ ΣΤΟ ΔΈΛΤΑ πριν τι στροφή για την ΣΥΓΓΡΟΎ και όχι της ΓΛΥΦAΔΑ (συμφερόντων κολωνακίου)

Τελικά με μπερδέψατε ποίες πληροφορίες είναι για το ΦAΛΗΡΟ ?
 

antpaklas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0
Μαγκες καλημερα. Πηγα πριν 3 μερες στην μαρνης στον 5ο οροφο και ειχε 3 γυναικες. Η τσατσα μου ειπε 65 ευρο μασαζ και δεν αναφερε τιποτα για σεξ οποτε την εκανα με ελαφρα πηδηματακια. Ψαχνω την ρενα μηπως ξερει κανεις που ειναι; Α να σας πω οτι πηγα πρωτη φορα στην μαρνης.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Μαγκες καλημερα. Πηγα πριν 3 μερες στην μαρνης στον 5ο οροφο και ειχε 3 γυναικες. Η τσατσα μου ειπε 65 ευρο μασαζ και δεν αναφερε τιποτα για σεξ οποτε την εκανα με ελαφρα πηδηματακια. Ψαχνω την ρενα μηπως ξερει κανεις που ειναι; Α να σας πω οτι πηγα πρωτη φορα στην μαρνης.

ποια ρενα ψαχνεις ?? αυτη που ηταν στη μαρνης ??
 

npap

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
181
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παίδες με το παλιό καλό ΟΑΣΙΣ ξερει κανεις τι παιζει αυ΄τη την στιγμή???
Χαθηκε απο το FORUM ρε παιδι μου αυτο . Γιατι?????
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ρε παίδες με το παλιό καλό ΟΑΣΙΣ ξερει κανεις τι παιζει αυ΄τη την στιγμή???
Χαθηκε απο το FORUM ρε παιδι μου αυτο . Γιατι?????

μαλλον χαθηκε απ το φορουμ για το οτι πρεπει να πληρωσεις και μετα να δεις κι αυτο χαλαει πολυ κοσμο..
κι εδω που τα λεμε δεν ειναι και ο,τι καλλιτερο..
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
ασε και που αυτη την εποχη δεν εχει και τιποτα τις προκοπης!!!!!
 

antpaklas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0
ναι giorgopapa αυτην την ρενα ψαχνω ξερεις τιποτα;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.153
Κριτικές
491
Like
37.571
Πόντοι
41.447
Γενικά το "Όασις" είναι ψιλο hardcore-παρακμιακό μέρος.
Aνεβαινεις κάτι στενες σκάλες και περνάς σε έναν χώρο που είναι κάτι σαν ενεχυροδανειστήριο. :grin:
Εκεί συνήθως κάθετε το αφεντικό (ένας χοντρός κατεστραμένος παρακμιακός μπίχλας)που σε ρώτάει τα βασικά και σου κόβει χαρτάκι-εισιτήριο (!) για να περάσεις...
ΑΦΟΥ πληρώσεις θα πρέπει να δείς τις κοπέλες και να διαλέξεις. Ασε ρε!...
Και μετα περνας στα παρακμιακά δωμάτια που έχουν μέσα αντι για ντουζιέρα μια μπανιέρα! (τουλαχιστον σε αυτά που έχω περάσει εγώ)... :2funny: :think:
 

Επισκέπτης
Ρε παιδιά έχω ψάξει πολύ στο thread καθώς και σε άλλα σχετικά. Η έχω σταβομάρα (παρά το ότι τα φοράω τα γυαλιά) ή δεν αναφέρονται πουθενά οι ώρες λειτουργίας και οι ώρες αιχμής. Μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει ή να μου υποδείξει που έχει αναφερθεί κάτι σχετικό?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ρε παιδιά έχω ψάξει πολύ στο thread καθώς και σε άλλα σχετικά. Η έχω σταβομάρα (παρά το ότι τα φοράω τα γυαλιά) ή δεν αναφέρονται πουθενά οι ώρες λειτουργίας και οι ώρες αιχμής. Μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει ή να μου υποδείξει που έχει αναφερθεί κάτι σχετικό?

θελεις να γινεις λιγο σαφεστερος ????
 

Επισκέπτης
Στο προηγούμενο post εννοώ γενικά του κλάδου των μασατζίδικων. Προφανώς μπορεί να υπάρχουν αποκλίσεις αλλά όπως λέμε στα άλλα μαγαζιά 10-17-24-05. Εδώ τι παίζει?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αν εννοεις ωραρια, γιατι τα νουμερα που εβαλες με μπερδεψαν, να σου πω οτι τα μασατζιδικα λειτουργουν κατα κανονα απο τις 10 το πρωι εως τις 8 το βραδυ. τα μεσημερια συνηθως εχουν πιο αυξημενη κινηση..

δεν ξερω αν σε καλυψα..
 

Επισκέπτης
αν εννοεις ωραρια, γιατι τα νουμερα που εβαλες με μπερδεψαν, να σου πω οτι τα μασατζιδικα λειτουργουν κατα κανονα απο τις 10 το πρωι εως τις 8 το βραδυ. τα μεσημερια συνηθως εχουν πιο αυξημενη κινηση..

δεν ξερω αν σε καλυψα..
υπαρχει της κουμανουδ. που ειναι μεχρι τη 10 για πιο αργα,
και της πατριαρχου στο κολωνακι που ειναι μονο για ματι η εκτος αν εχεις κανενα λουμπαγκο!!!!`
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
υπαρχει της κουμανουδ. που ειναι μεχρι τη 10 για πιο αργα,
και της πατριαρχου στο κολωνακι που ειναι μονο για ματι η εκτος αν εχεις κανενα λουμπαγκο!!!!`

υπαρχει και της οικονομου που αναφερθηκε πιο πανω που ειναι ανοικτο μεχρι τις 10 το βραδυ και της στουρναρη που ειναι μεχρι τις 9 για παραδειγμα, αλλα κατα κανονα κλεινουν εκει γυρω στις 8..
 

Επισκέπτης
αν εννοεις ωραρια, γιατι τα νουμερα που εβαλες με μπερδεψαν, να σου πω οτι τα μασατζιδικα λειτουργουν κατα κανονα απο τις 10 το πρωι εως τις 8 το βραδυ. τα μεσημερια συνηθως εχουν πιο αυξημενη κινηση..

δεν ξερω αν σε καλυψα..
Με κάλυψες απόλυτα και σ' ευχαριστώ! Η ερώτηση τέθηκε γιατί μετά από επίσκεψη Παρασκευή πρωί περίπου στις 12 στο ίδρυμα ....44 που ήταν κλειστό (στο 2ο όροφο στο κουδούνι που δε γράφει κάτι χτύπησα και δεν άνοιξε κάποια) αναρωτήθηκα πότε λειτουργούν τα μαγαζιά. Τα νούμερα που ανέφερα είναι οι βάρδιες 10:00-17:00 17:00-24:00 και 24:00-05:00 των άλλων ευαγών ιδρυμάτων.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom