Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (11 μέλη και 34 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
νομιζω χτυπησες λαθος κουδουνι..
 

Επισκέπτης
νομιζω χτυπησες λαθος κουδουνι..
Ωραία λαλακία έκανα αν είν' έτσι. Ωστόσο πήγα στον όροφο που έλεγε η ταμπέλα στην είσοδο αριστερά και σε αυτό τον όροφο είχε ένα κουδούνι με τ' όνομα ενός χριστιανού (ούπς αυτό είναι δικό σου domain) και ένα κουδούνι χωρίς όνομα. Τι να κάνω και γώ χτύπησα το ανώνυμο!
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Ωραία λαλακία έκανα αν είν' έτσι. Ωστόσο πήγα στον όροφο που έλεγε η ταμπέλα στην είσοδο αριστερά και σε αυτό τον όροφο είχε ένα κουδούνι με τ' όνομα ενός χριστιανού (ούπς αυτό είναι δικό σου domain) και ένα κουδούνι χωρίς όνομα. Τι να κάνω και γώ χτύπησα το ανώνυμο!
Αν θυμάμαι καλά ... στο 44 πρέπει να έχει μια ταμπέλα και στα κουδόυνια ίσςσ και στο ασανσερ, και στην πόρτα με το όνομα του μαγαζιού ... Perfume Beaute .. λέτε να την κάνανε νύχτα;;;  :think:
 

Επισκέπτης
Οι ταμπέλες και στο 44 και απέναντι είναι ακόμη στην είσοδο. Σε δεύτερη προσπάθεια θα δώ μήπως έκανα λαλακία με τον όροφο όπως ανέφερε και ο σοφός πάτερ.
 

npap

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
181
Like
0
Πόντοι
1
Οκ μαγκες με καλύψατε με ΟΑΣΙΣ.
Αλλη μια πληροφορία θα ήθελα μιας και εχω αποχωρίσει καιρό τωρα απο τον χώρο και έννεκα του οτι ειμαι και συναισθηματικός τυπος και ψιλοκολάω να κερατωσω και την δικιά μου.....
Μπορει λοιπόν κάποιος από τους ενεργούς στο είδος φίλους να μου προτείνει ενα μαγαζί/κοπέλα το  οποίο να δινει βάρος στο παιχνίδι πιο πολυ και στο μπλα-μπλα χωρις το μαμισι να ειναι απαρετήτως σίγουρο.
Πιο πολυ με νοιάζει το μωρακι να τα πεταει τα ρουχα , να εχει βιζακια (η ακομα καλυτερα βυζάρες που να βλεπωνται) και γενικα μια παιχνιδιαρικη attitude καμια πιπουλα μετα καποτας(οπωσδήποτε γιατι ειμαστε και χέστηδες με τοσα που σερνονται) και μεχρι εκει ειμαι υπερευχαριστιμένος.
Απο μαμισι ειμαι υπερΟΚ ,το παρανομο της φάσης θέλω και το παιχνιδάκι..... 
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για οτι θα μου απαντησετε με PM ή εδώ.... :helpplea:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
παπα-γιωργη δωσε τα φωτα σου στο τεκνο σου!!!!
 

npap

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
181
Like
0
Πόντοι
1
Βεβαίως τα πήρα και ευχαριστω πολύ για την πλήρη ενημέρωση.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
δεν μου το στελενετε και μενα μπας και κανω τιποτα σημερα!!!!
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
καλο μασαζ,καλη συμπεριφορα,και καλο φραπε χωρις ρουχα!!!! 
 

npap

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
181
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά και κανα MILFακι δεν με χαλάει.
Αρκει βεβαια να βλέπεται και να μην ειναι σαν τον Κουασιμόδο σε προχωρημένη ηλικία....
 

Επισκέπτης
καλο μασαζ,καλη συμπεριφορα,και καλο φραπε χωρις ρουχα!!!! 
η ομηρου για μενα ειναι γηπεδο εντος εδρας. η αρχηγος ξηγιεται παντα καλα φουλ 45 λεπτο και ειναι ωραιος χωρος. εχει ελληνιδες παικτριες που μου αρεσουν πολυ γιατι ειναι και πιο ζεστες και πιο νοικοκυρες. αν και εχει φερει δυο μεταγραφες που ο φραπες ειναι σαν καφες κυριακη στη βουλιαγμενη . ειναι λιγο ξεψαρωτα αλλα ισως και να το παιζουν.
 

miles

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα σε όλους
συμφωνώ και εγώ με τον φίλο npap, για μένα αξία έχει το ''παιχνίδι'' πριν και βέβαια η φυσιολογική κατάληξη στο τέλος.
τελευταία μου επίσκεψη ήταν πριν από ένα δυό χρόνια στη Σκρά -για όσους θυμούνται την Κατερίνα- ωστόσο και πάλι η αίσθηση του ''άντε να τελειώνουμε'' ήταν κυρίαρχη.
αν κάποιος έχει ανακαλύψει που υπάρχει κάτι παραπάνω ας το μοιραστεί με αυτούς που πραγματικά ΄θέλουν και μπορούν να το εκτιμήσουν.
καλό μεσημέρι σε όλους
 

grazydog

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
153
Like
2
Πόντοι
1
Φίλοι μου καλησπέρα,
Σας παρακολουθώ αρκετά συχνά και η ενημέρωση σας είναι όντως πολύ καλή.
Θα ήθελα τη βοήθειά σας στο έξής: ψάχνω κάτι "ιδιαίτερα διακριτικό" σε όμορφο / καθαρό χώρο. Με ενδιαφέρει να υπάρχει άνεση στο χρόνο παραμονής (δηλ. όχι ξεπέτα) με κοπέλες που δεν είναι επαγγελματίες/ ..τανες. Μου αρέσει να υπάρχει παιχνιδάκι με την κοπελα πριν (ίσως μασαζ, ποτάκι, κουβεντούλα κλπ) Θα ήταν καλό να δουλεύει το μαγαζί με ραντεβού (εκεί δεν θα συναντηθείς σίγουρα με κανέναν..) Ενδιαφέρομαι να κάνω μία "καλή γνωριμία" με το μαγαζί και να ενταχθώ στους καλούς του πελάτες.
Όποιος φίλος θα ήθελε μπορεί να μου στείλει info με pm.
Ευχαριστώ.
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Φίλοι μου καλησπέρα,
Σας παρακολουθώ αρκετά συχνά και η ενημέρωση σας είναι όντως πολύ καλή.
Θα ήθελα τη βοήθειά σας στο έξής: ψάχνω κάτι "ιδιαίτερα διακριτικό" σε όμορφο / καθαρό χώρο. Με ενδιαφέρει να υπάρχει άνεση στο χρόνο παραμονής (δηλ. όχι ξεπέτα) με κοπέλες που δεν είναι επαγγελματίες/ ..τανες. Μου αρέσει να υπάρχει παιχνιδάκι με την κοπελα πριν (ίσως μασαζ, ποτάκι, κουβεντούλα κλπ) Θα ήταν καλό να δουλεύει το μαγαζί με ραντεβού (εκεί δεν θα συναντηθείς σίγουρα με κανέναν..) Ενδιαφέρομαι να κάνω μία "καλή γνωριμία" με το μαγαζί και να ενταχθώ στους καλούς του πελάτες.
Όποιος φίλος θα ήθελε μπορεί να μου στείλει info με pm.
Ευχαριστώ.
Μηπως θα μπορουσες να γινεις πιο συγκεκριμενος οσον αφορα την περιοχη?
Στην περιγραφη σου ταιριαζουν τα 2 μαγαζια της Βεικου στο Γαλατσι....δεν ξερω εαν σε βολευουν.
Παντως τα συγκεκριμενα καταστημα προσφερουν τετοιου ειδους υπηρεσιες.
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Επισης εχει αναφερθει κατα καιρους και ενα μασατζιδικο στο Π.Ιωακειμ στο Κολωνακι νομιζω 45 το νουμερο. Σαν χωρος δεν παιζεται με τιποτα,πιστευω απο τα καλυτερα στο ειδος. Το θεμα ειναι οτι προσφερει μονο μασαζ και τιποτα αλλο(τουλαχιστον αυτο γνωριζουν τα μελη του site και αυτο εχει κατατεθει μεχρι στιγμης απο εμπειρους μασαζοκυνηγους)Απο εκει και περα φιλε,scouting και ψαξιμο γιατι γουστα ειναι αυτα και ποικοιλουν
 

grazydog

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
153
Like
2
Πόντοι
1
Καταρχήν φιλε σε ευχαριστώ για την ανταπόκριση!!!

Η περιοχή που θα προτιμούσα είναι τα νότια προάστεια, φάληρο, γλυφάδα κλπ.
 

mak5004

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
φιλε kosfra ξερεις  καλα "μασατζιδικα" με καλη περιποιηση?τι τιμες παιζουν?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom