Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (1 μέλη και 31 επισκέπτες)

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
3ος όροφος   TOTAL RELAX
3.Και αν σε ρωτησουν ποιος κωστας,ποιος γιαννης,ποιος γιωργος,τί της λες της τσατσας?αυτον με το τατουαζ και τα γυαλια?φιλαρακο αυτο δεν ειναι αναγκαιο για να πετυχεις....το ξερουν και οι πετρες.....εγω θα προτεινα για σιγουρη επιτυχια οταν πατε πρωτη φορα καπου να πατε με εναν φιλο που ξερει τα κατατοποια του εκαστοτε μασαζ!γιατι και να τα κανεις ολα αυτα θα κλαψετε και τα λεφτακια σας μερικες φορες....στην πουτανα πουτανια δεν πιανει....και πιστεψε με οτι ειναι να γινει θα γινει με το πρωτοκολλο που τηρει καθε μασατζιδικο..λιγες οι εξαιρεσεις που θα συμβει το απροοπτο!

7.πολλες ξεκινουν το παιχνιδι οταν εισαι μπρουμυτα.....και ειναι το πιο καυλωτικο απ'ολα!οι παλιοι "μασερ" θα με καταλαβαινουν!!!!!

Φίλε συναγωνιστή.

Συμφωνώ κι εγώ με τις παρατηρήσεις σου με το 3 και με το 7. Ωστόσο στο σαιτ μπαίνουμε για να έχουμε καλύτερη πληροφόρηση και ανταλλαγή ιδεών και στρατηγικών ώστε τα χρήματα που "επενδύουμε" στην απόλαυσή μας να πιάνουν τόπο.
Γαργαλιστικό και αισθησιακότατο το μασάζ που ξεκινάει μπρούμυτα. Όπως το λένε οι experts "χτυπούν" ερωτογενείς ζώνες και έτσι όταν γυρίσεις είσαι καραέτοιμος για ΟΛΑ!!!

Για την πρόταση καταλόγου και best of κοριτσιών υπάρχει κάποιο νέο???

Ευχαριστώ

gent007
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
7.πολλες ξεκινουν το παιχνιδι οταν εισαι μπρουμυτα.....και ειναι το πιο καυλωτικο απ'ολα!οι παλιοι "μασερ" θα με καταλαβαινουν!!!!!

Σε καταλαβαίνουμε σε καταλαβαίνουμε ... φαντάζομαι θυμάσαι πόσο ωραία ξεκίναγε η γνωστή Χριστίνα από την γνωστή οδό στο Κολωνάκι στο νούμερο 44 ...
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Σε καταλαβαίνουμε σε καταλαβαίνουμε ... φαντάζομαι θυμάσαι πόσο ωραία ξεκίναγε η γνωστή Χριστίνα από την γνωστή οδό στο Κολωνάκι στο νούμερο 44 ...

Και η Ολγα, και η Ειρήνη επίσης σύντροφε!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
φιλοι μου υπαρχει μασατζιδικο που να εχει κανονικο κρεβατι;
γιατι χαλιεμαι με το ιατρικο στρωμα.

..στη δημοκριτου 9 υπαρχει το ''κοκκινο δωματιο'' με το στρωμα στο πατωμα....
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
καλα  giorgospap μιλαμε  δεν εχεις αφησει μασαζ για μασαζ  ;) ;) ;)
σε λιγο θα ξερουμε και τι γινετε στα φυσικοθαραπευτηρια ολων των γυναικιων ομαδων της ελλαδος!!!!!!!!!!! :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καλα  giorgospap μιλαμε  δεν εχεις αφησει μασαζ για μασαζ  ;) ;) ;)
σε λιγο θα ξερουμε και τι γινετε στα φυσικοθαραπευτηρια ολων των γυναικιων ομαδων της ελλαδος!!!!!!!!!!! :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

R E S P Ε C T    !!!!

υ.γ. για ποια ομαδα ενδιαφερεσαι ????  ;) :grin: :grin: :grin: :grin:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
καλα  giorgospap μιλαμε  δεν εχεις αφησει μασαζ για μασαζ  ;) ;) ;)
σε λιγο θα ξερουμε και τι γινετε στα φυσικοθαραπευτηρια ολων των γυναικιων ομαδων της ελλαδος!!!!!!!!!!! :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

αφου να φανταστεις του εκαναν προταση απο την manchester united να αναλαβει το τμημα της φυσικοθεραπειας!βγηκε πρωτος σε ολα τα τεστ.......αλλα πρεπει να προσεξει μην τυχον αντιγραψει αυτα που εμαθε "εξολοκληρου" στις "σχολες μασαζ" που φοιτησε στο κεντρο της αθηνας,διοτι τοτε μπορει να υπαρχει παρεξηγησις.......με κανα ρουνει,ροναλντο κλπ...
 

mafios

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2005
Μηνύματα
10
Like
6
Πόντοι
0
Είχα ενα επαγγελματικό ραντεβού στο Καραβελ και πήγα μετα διερευνητικα στο μασατζιδικο ακριβως στον δρομο από πισω που ειχα διαβασει στα ΝΕΑ.

Πολυ καθαρος χωρος, 1 ρωσίδα (μαλλον μονη της) καλοστεκουμενο μιλφ με βυζι τεραστιο. Υφος τυπικό. Όταν ζητησε το χρημα (60) in advance καταλαβα ότι λιγα πραγματα μπορουσα να αναμενω. Καλό μασαζ, όταν γυρισα πλησίασε με ελαφριά χαδια το οργανον αλλα μεχρι εκει. Σε εντονη προτροπή μου να συνεχίσει (sic) απλά δεν το εκανε. Πονηρο γελάκι βεβαια έπεσε.

Έτσι επο περιεργεια, έχει πηδηξει κανεις εκει?
Συνάδελφε το φραπέ εκεί είναι στανταρ. τίποτε παραπάνω αν και είμαι σταθερός για πάνω από χρόνο
 

mafios

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2005
Μηνύματα
10
Like
6
Πόντοι
0
μάλλον ήθελε λίγο περισσότερη επιμονή, αλλά πάντα ευγενικά. στο επόμενο επαγγελματικό ραντεβου θα περάσεις καλύτερα..
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Μάγκες πρίν απο λίγο ξενέρωσα εντελώς. Πήγα για μασάζ μετα των παρελκομένων σε Ελ.Βενιζέλου και Αχιλλέως στον 3ο. Δούλευαν εκεί 2 μωράκια η μία Ελληνίδα και η άλλη μάλλον αλλοδαπή. Η Ελληνίδα ήταν τρελό μωρό στυλάτο με φοβερό κορμί νομίζω κοκκινομάλικο σκούρο με κοτσίδα για τρελό τράβηγμα. Το άλλο μάλλον αδιάφορο, ήταν ξανθό με μακρύ μαλλί πολύ ανοιχτόχρωμο και δεν εδωσα σημασία. Με το που πάω ανοίγει ένα milf μέτριο και με πάει στο σαλόνι οπου καθόντουσαν και τα δύο μωρά. Με το που βλέπω την Ελληνίδα λέω εδώ είμαστε, θα γαμήσουμε πολύ καλά μετα απο ένα χαλαρωτικό μασάζ. Μου λέει η κυρία οτι εδώ το πρόγραμμα μας είναι μυοχαλαρωτικό μασάζ με 50?  κλπ,κλπ. Της λέω ενδιαφέρομαι για πληρες πρόγραμμα με τρόπο που να αφήνει υπονοούμενα. Μου λέει μόνο μασάζ εδώ. Είχε έρθει ένας φίλος πρίν κανά δυό μέρες εδώ της λέω και μου είπε ότι παίζει φούλ πρόγραμμα με πλήρη εκτόνωση με 80? τί κάνουμε. Και μου απαντάει ότι ίσως να είχε έρθει παλιότερα γιατί τώρα άλλαξαν τα πράγματα. Τελικά έφυγα για να μήν κάψω το 50άρικο. Και αναρωτιέμαι τι έγινε σ'αυτό το στουντιάκι έφεραν παρθένες τώρα γαμώτο κέρατο μου. Κρίμα και η Ελληνιδούλα ήταν τρομερή. Τι κάνουμε πως θα το καρφώσω αυτό το απίθανο μωρό, μπορεί να βοηθήσει κανείς μ'έχει στείλει εντελώς. Και αν την ξέρει κάποιος.
 

PROFONDO

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2006
Μηνύματα
101
Like
6
Πόντοι
1
Το ΕΘΝΟΣ αναφέρει ένα μασατζάδικο στην Πλατεία Βικτωρίας και λέει ότι έχει υπέροχα προγράμματα. Δεν λέει Δ/νση παρά μόνο τηλέφωνο. Ξέρει κανείς κάτι;
 

proktologos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
396
Like
0
Πόντοι
1
Μάγκες πρίν απο λίγο ξενέρωσα εντελώς. Πήγα για μασάζ μετα των παρελκομένων σε Ελ.Βενιζέλου και Αχιλλέως στον 3ο. Δούλευαν εκεί 2 μωράκια η μία Ελληνίδα και η άλλη μάλλον αλλοδαπή. Η Ελληνίδα ήταν τρελό μωρό στυλάτο με φοβερό κορμί νομίζω κοκκινομάλικο σκούρο με κοτσίδα για τρελό τράβηγμα. Το άλλο μάλλον αδιάφορο, ήταν ξανθό με μακρύ μαλλί πολύ ανοιχτόχρωμο και δεν εδωσα σημασία. Με το που πάω ανοίγει ένα milf μέτριο και με πάει στο σαλόνι οπου καθόντουσαν και τα δύο μωρά. Με το που βλέπω την Ελληνίδα λέω εδώ είμαστε, θα γαμήσουμε πολύ καλά μετα απο ένα χαλαρωτικό μασάζ. Μου λέει η κυρία οτι εδώ το πρόγραμμα μας είναι μυοχαλαρωτικό μασάζ με 50?  κλπ,κλπ. Της λέω ενδιαφέρομαι για πληρες πρόγραμμα με τρόπο που να αφήνει υπονοούμενα. Μου λέει μόνο μασάζ εδώ. Είχε έρθει ένας φίλος πρίν κανά δυό μέρες εδώ της λέω και μου είπε ότι παίζει φούλ πρόγραμμα με πλήρη εκτόνωση με 80? τί κάνουμε. Και μου απαντάει ότι ίσως να είχε έρθει παλιότερα γιατί τώρα άλλαξαν τα πράγματα. Τελικά έφυγα για να μήν κάψω το 50άρικο. Και αναρωτιέμαι τι έγινε σ'αυτό το στουντιάκι έφεραν παρθένες τώρα γαμώτο κέρατο μου. Κρίμα και η Ελληνιδούλα ήταν τρομερή. Τι κάνουμε πως θα το καρφώσω αυτό το απίθανο μωρό, μπορεί να βοηθήσει κανείς μ'έχει στείλει εντελώς. Και αν την ξέρει κάποιος.

φιλε μου για μενα εκανες ενα μεγαλο λαθος ?.
Δεν τα λενε στην τσατσα αυτα ?.
Και μην περιμενεις πολλα απο την πρωτη φορα 
με το που σε ειδανε καλησπερα θελω να @@@@@
τα παιδια εδω εχουνε γραψει πολλες φορες τροπους προσεγγισης αν διαβασεις πιο πισω θα τα βρεις
την ελληνιδα την ειχε  φιλος και την κερναγε και μπουζουκακια ??(οτι μου ελεγε ) τωρα δεν ξερω αν τραβιεται ακομα  ειρηνη μου φαινετε λεγοταν
μπορει και να αλλαξαν τα πραγματα βεβαια ?.. εχω  καιρο να παω
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Μάγκες πρίν απο λίγο ξενέρωσα εντελώς. Πήγα για μασάζ μετα των παρελκομένων σε Ελ.Βενιζέλου και Αχιλλέως στον 3ο. Δούλευαν εκεί 2 μωράκια η μία Ελληνίδα και η άλλη μάλλον αλλοδαπή. Η Ελληνίδα ήταν τρελό μωρό στυλάτο με φοβερό κορμί νομίζω κοκκινομάλικο σκούρο με κοτσίδα για τρελό τράβηγμα. Το άλλο μάλλον αδιάφορο, ήταν ξανθό με μακρύ μαλλί πολύ ανοιχτόχρωμο και δεν εδωσα σημασία. Με το που πάω ανοίγει ένα milf μέτριο και με πάει στο σαλόνι οπου καθόντουσαν και τα δύο μωρά. Με το που βλέπω την Ελληνίδα λέω εδώ είμαστε, θα γαμήσουμε πολύ καλά μετα απο ένα χαλαρωτικό μασάζ. Μου λέει η κυρία οτι εδώ το πρόγραμμα μας είναι μυοχαλαρωτικό μασάζ με 50?  κλπ,κλπ. Της λέω ενδιαφέρομαι για πληρες πρόγραμμα με τρόπο που να αφήνει υπονοούμενα. Μου λέει μόνο μασάζ εδώ. Είχε έρθει ένας φίλος πρίν κανά δυό μέρες εδώ της λέω και μου είπε ότι παίζει φούλ πρόγραμμα με πλήρη εκτόνωση με 80? τί κάνουμε. Και μου απαντάει ότι ίσως να είχε έρθει παλιότερα γιατί τώρα άλλαξαν τα πράγματα. Τελικά έφυγα για να μήν κάψω το 50άρικο. Και αναρωτιέμαι τι έγινε σ'αυτό το στουντιάκι έφεραν παρθένες τώρα γαμώτο κέρατο μου. Κρίμα και η Ελληνιδούλα ήταν τρομερή. Τι κάνουμε πως θα το καρφώσω αυτό το απίθανο μωρό, μπορεί να βοηθήσει κανείς μ'έχει στείλει εντελώς. Και αν την ξέρει κάποιος.

Και ηθελα να παω.... Με γλυτωσες απο χασιμο χρονου και να «καψω» μια καλη δικαιολογια που θα ελεγα στη δικια μου. 
Εχει αραγε μαμισει κανενας εκει εκτος απο τον plsme ?
 

proktologos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
396
Like
0
Πόντοι
1
Και ηθελα να παω.... Με γλυτωσες απο χασιμο χρονου και να «καψω» μια καλη δικαιολογια που θα ελεγα στη δικια μου. 
Εχει αραγε μαμισει κανενας εκει εκτος απο τον plsme ?

της "καλες" δικαιολογιες της κραταμε για σιγουρο χαρτι  ??!!!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Δεν τα λενε στην τσατσα αυτα ?.
Και μην περιμενεις πολλα απο την πρωτη φορα 
με το που σε ειδανε καλησπερα θελω να @@@@@

Καλα εκανε και ρωτησε απο την αρχη ο φιλος. Ηθελε να μαμισει και μονο αυτο. Την ρωτησε, του ειπε οχι, εφυγε, τελειωσε το θεμα.
Σιγα μην καθησουμε να επενδυσουμε καμια 10ρια επισκεψεις για να πηδηξουμε το καθε τσολι.

 

Επισκέπτης
Καλα εκανε και ρωτησε απο την αρχη ο φιλος. Ηθελε να μαμισει και μονο αυτο. Την ρωτησε, του ειπε οχι, εφυγε, τελειωσε το θεμα.
Σιγα μην καθησουμε να επενδυσουμε καμια 10ρια επισκεψεις για να πηδηξουμε το καθε τσολι.
Συμφωνώ και προσωπικά δεν καταλαβαίνω προς τι η όλη μυστικοπάθεια αφού κανείς δεν το έχει "φάει" ότι όλα γίνονται απλώς και μόνο για το μασάζ και σίγουρα όχι οι μπάτσοι που υποτίθεται ότι απο αυτούς κρύβονται .
 

proktologos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
396
Like
0
Πόντοι
1
Καλα εκανε και ρωτησε απο την αρχη ο φιλος. Ηθελε να μαμισει και μονο αυτο. Την ρωτησε, του ειπε οχι, εφυγε, τελειωσε το θεμα.
Σιγα μην καθησουμε να επενδυσουμε καμια 10ρια επισκεψεις για να πηδηξουμε το καθε τσολι.

εχεις δικιο αλλα
να παει σε στουντιο αφου τα ξερεται οτι το μασαζ ειναι αλλη φαση η μαλλον θελουμε να ειναι
δεν παω στο μασαζιδικο για να γδυθει και να τη μαμησω αλλα θελω προεργασια μασαζακι κλπ.κλπ. 45-60 λεπτα
καλος η κακος ετσι δουλευουνε αυτα τα μαγαζια για να μας τρωνε τα λεφτα ?
μα και μονο για πηδημα δεν συμφερει γιατι σε στουντιο είναι φτηνοτερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom