Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (3 μέλη και 28 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....και ρωτάω εγώ....θα πήγαινε κάποιος από εδώ μέσα να γαμήσει χωρίς σκούφο?θα τρελλαθώ τελείως.......

..γαμησε τα παληκαρι..... αφου ο κοσμος εχει χασει καθε συναισθηση.....!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Η τσατσά είναι ξεκάθαρη μονο masaz
Αν έπαιρνες το ξανθό εισαγόμενο ΜΑΡΊΑ από ρουμανια σίγουρα δεν θα έμενες ανικανοποίητος έστω και αν ήταν η πρώτη σου φορα στο μαγαζί !!
Θυμάσαι το όνομα της Ελληνίδας?

ειπαμε ειρηνη!δεν διαβαζετε καθολου τα προηγουμενα ποστ?
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
6
Παντως εγώ όταν πάω στην Μάρνη με Ζάνα, πάντα μου ζητάει το προφυλακτικό και δεν έχω καταλάβει να  κάνει ακάποτο.
 

Επισκέπτης
χαιρετο ολους τους μεγαλουσ χιστες!!!απο στουρναρη ποιες κοπελες ειναι καλες?απο τιμες τι λεει ?και απο φραπε??εχει τιποτα εχτρα εκτος απο φραπεδακι?ασ απαντησει καπιος περατιμενος στο χομπυ!!!
 

Htimos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2006
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
τί να σου πω!γαμω τα τσεκαρισματα κανουνε.....λες και οι μπατσοι μπρικια κολλανε...αν θελανε δεν τα κλεινανε!ειναι μεχρι να ξαναβγει(αν υπαρχει συμφερον οπως το 98-99) κανα πουσταριο σαν τον ακατανομαστο και να "ζουγκλαρει" το θεμα!

Πέστα ρε VASOOOO χρυσόστομε
 

Htimos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2006
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν μάγκες, προχθές κατα τις 6.15 πήγα Σοτυρνάρη 63....Μπαίνω μέσα, βγαίνουν 3 κοπέλες, διαλέγω την Ειρήνη....

Μπαίνω στο δωμάτιο κι αυτή αρχίζει να τραγουδά, χαμογελαστή, εύθυμη αλλά δεν άργησε να έρθει η ψυχρολουσία. Πιάσαμε την κουβέντα και της λέω πως πήγαινα Μάρνης με Ζάνα, αλλά έχω να πάω πάνω απο ένα χρόνο....Ναι μου απαντά, έχουμε πολλούς πελάτες απο Μάρνης.

Της λέω σταμάτησα γιατί έμαθα πως η Ζάνα παίρνει ακάποτα και στο γαμήσι τους πελάτες κλπ........Πριν προλάβω να τελειώσω μου λέει το εξής που με κόλλησε στον τοίχο :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

"Ε κι εγώ όταν γαμιέμαι αν δω πως ο πελάτης είναι καθαρός και δεν μυρίζει, ΔΕΝ βάζω καπότα...." :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Εκεί μάγκες τα είδα όλα........'Αρχισε να γδύνεται και ήταν γεμάτη σημάδια....Στα βυζιά, τα οποία ήταν σαν χαλί κρεμασμένα, παντού! Κοκκινίλες, μελανιές κλπ... Ξενέρωσα τόσο που δεν ήξερα απο πού να φύγω. Τελικά τράβηξα μαλακία και της είπα να μαλακιστεί να βλέπω και ούτε την άφησα να με αγγίξει....

Πιστεύω πως καμία απο τις κοπέλες δεν είναι ιλίθια να κάνει ακάποτο.
Αυτά που λέγονται κατα καιρούς είναι φαντασιώσεις κάποιων που θα ήθελαν να το κάνουν ακάποτο.
Όσο για τα σημάδια και τις μελανιές όλοι μας έχουμε κάτι από όλα αυτά (χτύπημα etc)
 

Επισκέπτης
μπαμπαστρουμφο παιζει φραπεδακι στουρναρι???απο τιμες????τι γινετε??για πες για πες!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Πιστεύω πως καμία απο τις κοπέλες δεν είναι ιλίθια να κάνει ακάποτο.
Αυτά που λέγονται κατα καιρούς είναι φαντασιώσεις κάποιων που θα ήθελαν να το κάνουν ακάποτο.
Όσο για τα σημάδια και τις μελανιές όλοι μας έχουμε κάτι από όλα αυτά (χτύπημα etc)

δηλ. τί προσπαθεις εσυ να μας πεις τωρα?αμφισβητεις την νοημοσυνη μας?δεν το πιασα το υπονοουμενο!καποιες κοπελες εχουν κανει ή κανουν κατ'εξακολουθηση ακαποτα γαμησια.....και αυτο ειναι μια πραγματικοτητα!ειτε το θες είτε οχι!
 

Htimos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2006
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
δηλ. τί προσπαθεις εσυ να μας πεις τωρα?αμφισβητεις την νοημοσυνη μας?δεν το πιασα το υπονοουμενο!καποιες κοπελες εχουν κανει ή κανουν κατ'εξακολουθηση ακαποτα γαμησια.....και αυτο ειναι μια πραγματικοτητα!ειτε το θες είτε οχι!

Για να τι λες κάτι καλύτερα θα ξέρεις (Μήπως έχει συμβεί και σε εσένα??????)
 

kainourios

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
129
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδιά, στα μασατζίδικα έχουν προφυλακτικά ή πρέπει να έχεισ εσυ? τιμές στην στουρνάρη? ειναι ανοιχτα τισ κυριακές? ευχαριστώ!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ρε παιδιά, στα μασατζίδικα έχουν προφυλακτικά ή πρέπει να έχεισ εσυ? τιμές στην στουρνάρη? ειναι ανοιχτα τισ κυριακές? ευχαριστώ!

κυριακες οπως εχει ξαναειπωθει ειναι της λεκκα 19,της φραντζη 4 και της συγγρου 12!αυτα ξερω τουλαχιστον!για τιμες στην στουρναρη δεν ξερω τιποτα,αλλα προφανως θα ειναι μεχρι 80 ευρω η πληρη επαφη....προφυλακτικα εχουν τα περισσοτερα μασατζιδικα αλλα ειναι και καποια λιγα που ζητουν καποτα δικη σου!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.151
Κριτικές
491
Like
37.562
Πόντοι
41.447
ρε παιδιά, στα μασατζίδικα έχουν προφυλακτικά ή πρέπει να έχεισ εσυ? τιμές στην στουρνάρη? ειναι ανοιχτα τισ κυριακές? ευχαριστώ!

το Στουρνάρη 63 είναι ανοικτό και τις Κυριακές.
Κάλο είναι να έχεις μαζί σου πυρομαχικά...
Ανοικτο την Κυριακή είναι ακόμα το Στέφανου Κομανούδη στου Γκύζη, κιντά στην Λεωφ. Αλεξάνδρας
 

kainourios

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
129
Like
0
Πόντοι
1
τι λέει το λεκκα 19? εχεις να προτείνεισ κάτι?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
το Στουρνάρη 63 είναι ανοικτό και τις Κυριακές.
Κάλο είναι να έχεις μαζί σου πυρομαχικά...
Ανοικτο την Κυριακή είναι ακόμα το Στέφανου Κομανούδη στου Γκύζη, κιντά στην Λεωφ. Αλεξάνδρας

στη στεφανου κουμανουδη τί υλικο διαθετει το "ιδρυμα ετουτο της ανοδου της ερωτικης λιμπιντι και της καθοδου της σωματικης κουρασης και αδιαθεσιας?"
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
στη στεφανου κουμανουδη τί υλικο διαθετει το "ιδρυμα ετουτο της ανοδου της ερωτικης λιμπιντι και της καθοδου της σωματικης κουρασης και αδιαθεσιας?"

το εν λογω καταστημα παραγωγης πολιτισμου ειναι ως γνωστον ή του υψους ή του βαθους, κοινως, ή θα ξεχασεις τ ονομα σου ή θα θελεις να ξεχασεις το μαγαζι..
ποτε θα περασεις να μας πεις τι παιζει φραπεδιαρη ???? θα βρεις κανενα κενο απ τα φραεδομαγαζα ??
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
εχεις δικιο αλλα
να παει σε στουντιο αφου τα ξερεται οτι το μασαζ ειναι αλλη φαση η μαλλον θελουμε να ειναι
δεν παω στο μασαζιδικο για να γδυθει και να τη μαμησω αλλα θελω προεργασια μασαζακι κλπ.κλπ. 45-60 λεπτα
καλος η κακος ετσι δουλευουνε αυτα τα μαγαζια για να μας τρωνε τα λεφτα ?
μα και μονο για πηδημα δεν συμφερει γιατι σε στουντιο είναι φτηνοτερα
  Φίλε proktologe στα μασάζ αυτού του είδους που μπαίνεις και σου έχουν τα τσουλάκια φόρα παρτίδα για να διαλέξεις υποτίθεται ποια θα σε τρίψει, το σίγουρο είναι ότι δέν πας για να θεραπεύσεις το αυχενικό σου αλλά για να θεραπεύσεις την καύλα σου. Και εγώ προσωπικά δεν κάνω κέφι να πάω σε στούντιο γιατί όπως είπες και 'σύ προτιμώ να δώσω 80?,όχι όμως παραπάνω μη μας δουλεύουνε κιόλας, και να κάτσω 45-60 λεπτά και μετά κι από την προεργασία να κάνουμε και ένα καλό @@@@@@@ι. Και κακά τα ψέματα αυτοί οι χώροι είναι και καθαρότεροι. Αρα αύτά τα τσουλάκια σε αυτά τα μαγαζιά που ξεκαθαρίζουν από την αρχή ότι δήθεν κάνουμε μόνο μασάζ ας κάτσουν να τρίβονται μεταξύ τους αφού το παίζουν χάι μυξοπαρθένες. Και βέβαια άμα κάποιος  ενδιαφέρεται μόνο για μασάζ για το αυχενικό του  θα πάει σε φυσιοθεραπευτήριο και όχι στα δήθεν μασατζίδικα.
τέλος όσο αναφορά τους μπάτσους ότι δήθεν τους φοβούνται και δεν ανοίγονται από την αρχή που  ξέρουν  αν την δεύτερη ή την τρίτη φορά που θα πάω και τα πετάξουν φόρα παρτίδα δέν τους πώ στο δωμάτιο ήθων παμε μέσα. Αρα είναι βλακεία κατ' εμένα να καίμε 50άρια και 80άρια για να πηγαίνουμε σε ένα υποτιθέμενο μασάζ  2 και 3 φορές μπάς και καρφώσουμε κανένα τσουλάκι. Η  από την αρχή ή τίποτα. Νομίζω φίλοι μου θα συμφωνείται.


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom