Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (1 μέλη και 28 επισκέπτες)

tollis_

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
συντροφοι καμια πληροφορια για λινα απο σολωμου 59?
 

Επισκέπτης
καλισπερα στουσ λατρεις καυλιαριδες fun  τον μασατζιδικων!!!! ασ μου απαντησει καπιος περπατιμενος!!!στο ομιρου 44 τι παιζει???απο φραπε και κοπελες τι γινεται??πια σιστινετε???
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Μάγκες πρίν απο λίγο ξενέρωσα εντελώς. Πήγα για μασάζ μετα των παρελκομένων σε Ελ.Βενιζέλου και Αχιλλέως στον 3ο. Δούλευαν εκεί 2 μωράκια η μία Ελληνίδα και η άλλη μάλλον αλλοδαπή. Η Ελληνίδα ήταν τρελό μωρό στυλάτο με φοβερό κορμί νομίζω κοκκινομάλικο σκούρο με κοτσίδα για τρελό τράβηγμα. Το άλλο μάλλον αδιάφορο, ήταν ξανθό με μακρύ μαλλί πολύ ανοιχτόχρωμο και δεν εδωσα σημασία. Με το που πάω ανοίγει ένα milf μέτριο και με πάει στο σαλόνι οπου καθόντουσαν και τα δύο μωρά. Με το που βλέπω την Ελληνίδα λέω εδώ είμαστε, θα γαμήσουμε πολύ καλά μετα απο ένα χαλαρωτικό μασάζ. Μου λέει η κυρία οτι εδώ το πρόγραμμα μας είναι μυοχαλαρωτικό μασάζ με 50?  κλπ,κλπ. Της λέω ενδιαφέρομαι για πληρες πρόγραμμα με τρόπο που να αφήνει υπονοούμενα. Μου λέει μόνο μασάζ εδώ. Είχε έρθει ένας φίλος πρίν κανά δυό μέρες εδώ της λέω και μου είπε ότι παίζει φούλ πρόγραμμα με πλήρη εκτόνωση με 80? τί κάνουμε. Και μου απαντάει ότι ίσως να είχε έρθει παλιότερα γιατί τώρα άλλαξαν τα πράγματα. Τελικά έφυγα για να μήν κάψω το 50άρικο. Και αναρωτιέμαι τι έγινε σ'αυτό το στουντιάκι έφεραν παρθένες τώρα γαμώτο κέρατο μου. Κρίμα και η Ελληνιδούλα ήταν τρομερή. Τι κάνουμε πως θα το καρφώσω αυτό το απίθανο μωρό, μπορεί να βοηθήσει κανείς μ'έχει στείλει εντελώς. Και αν την ξέρει κάποιος.

η ειρηνουλα ειναι και η μαρια(η αλλοδαπη)...αυτες ειναι οι στανταρντ!φερνει που και που και καμια μεγαλοκοπελα καλη...αλλα τα βασικα μωρα ειναι αυτα τα 2....πολυ δυσκολα προχωρανε σε πληρες σεξ......αλλα αν πας δευτερη φορα θα σε περιποιηθουν δεοντως...πιστεψε με.........
 

Επισκέπτης
βασο για το ομιρου 44 τι λες????εσι που εισαι και πιο περπατιμενος!!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
βασο για το ομιρου 44 τι λες????εσι που εισαι και πιο περπατιμενος!!!!!

πιτσιλαρχε στην ****** ειναι αλλοι ειδημονες αν και εγω εχω κανει μερικα περασματα απο εκει......αν ειναι εκει ακομη θα σου προτεινα την βασω,την πωλινα,την χριστινα(μιλφειγ) και την γωγω!
 

Επισκέπτης
Βασο, σιγουρα θα εχουμε συμπέσει σε διπλανα δωματια, χαχαχαχ
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.151
Κριτικές
491
Like
37.562
Πόντοι
41.447
Το ΕΘΝΟΣ αναφέρει ένα μασατζάδικο στην Πλατεία Βικτωρίας και λέει ότι έχει υπέροχα προγράμματα. Δεν λέει Δ/νση παρά μόνο τηλέφωνο. Ξέρει κανείς κάτι;

έχει ψωμί, αλλά μετά την δεύτερη επίσκεψη, ειναι και ακριβούτσικο.....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
έχει ψωμί, αλλά μετά την δεύτερη επίσκεψη, ειναι και ακριβούτσικο.....

τί ψωμακι εχει ακριβως?πολυτελειας,πολυσπορο,προζυμι,μαυρο,ασπρο για ξηγησου καλυτερα μασαζιαρη,ε μασαζιαρη!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.151
Κριτικές
491
Like
37.562
Πόντοι
41.447

Επισκέπτης
παντως πρεπει να πηγαινει καλα το consept. 4 στηλες είχαν τα νεα σημερα...ασε που αρχησε να αναγραφεται και η λέξη ταμπού (εκτόνωση) στις αγγελίες....

αχ ρε γαμημενη εφορία...μακάρι να μπορούσαμε να περναμε στα εξοδα τα γαμήσια μας.....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
παντως πρεπει να πηγαινει καλα το consept. 4 στηλες είχαν τα νεα σημερα...ασε που αρχησε να αναγραφεται και η λέξη ταμπού (εκτόνωση) στις αγγελίες....

αχ ρε γαμημενη εφορία...μακάρι να μπορούσαμε να περναμε στα εξοδα τα γαμήσια μας.....

τί μου την θυμισες την γαμημενη την κωλοεφορια και μου ηρθε το εκκαθαριστικο να πληρωσω 13000 φραπ.......εεεεε.....ευρω ηθελα να πω!
 

gousgounis_athens_gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
281
Μάγκες πρίν απο λίγο ξενέρωσα εντελώς. Πήγα για μασάζ μετα των παρελκομένων σε Ελ.Βενιζέλου και Αχιλλέως στον 3ο. Δούλευαν εκεί 2 μωράκια η μία Ελληνίδα και η άλλη μάλλον αλλοδαπή. Η Ελληνίδα ήταν τρελό μωρό στυλάτο με φοβερό κορμί νομίζω κοκκινομάλικο σκούρο με κοτσίδα για τρελό τράβηγμα. Το άλλο μάλλον αδιάφορο, ήταν ξανθό με μακρύ μαλλί πολύ ανοιχτόχρωμο και δεν εδωσα σημασία. Με το που πάω ανοίγει ένα milf μέτριο και με πάει στο σαλόνι οπου καθόντουσαν και τα δύο μωρά. Με το που βλέπω την Ελληνίδα λέω εδώ είμαστε, θα γαμήσουμε πολύ καλά μετα απο ένα χαλαρωτικό μασάζ. Μου λέει η κυρία οτι εδώ το πρόγραμμα μας είναι μυοχαλαρωτικό μασάζ με 50?  κλπ,κλπ. Της λέω ενδιαφέρομαι για πληρες πρόγραμμα με τρόπο που να αφήνει υπονοούμενα. Μου λέει μόνο μασάζ εδώ. Είχε έρθει ένας φίλος πρίν κανά δυό μέρες εδώ της λέω και μου είπε ότι παίζει φούλ πρόγραμμα με πλήρη εκτόνωση με 80? τί κάνουμε. Και μου απαντάει ότι ίσως να είχε έρθει παλιότερα γιατί τώρα άλλαξαν τα πράγματα. Τελικά έφυγα για να μήν κάψω το 50άρικο. Και αναρωτιέμαι τι έγινε σ'αυτό το στουντιάκι έφεραν παρθένες τώρα γαμώτο κέρατο μου. Κρίμα και η Ελληνιδούλα ήταν τρομερή. Τι κάνουμε πως θα το καρφώσω αυτό το απίθανο μωρό, μπορεί να βοηθήσει κανείς μ'έχει στείλει εντελώς. Και αν την ξέρει κάποιος.
Η τσατσά είναι ξεκάθαρη μονο masaz
Αν έπαιρνες το ξανθό εισαγόμενο ΜΑΡΊΑ από ρουμανια σίγουρα δεν θα έμενες ανικανοποίητος έστω και αν ήταν η πρώτη σου φορα στο μαγαζί !!
Θυμάσαι το όνομα της Ελληνίδας?
 

gousgounis_athens_gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
281
φιλε μου για μενα εκανες ενα μεγαλο λαθος ?.
Δεν τα λενε στην τσατσα αυτα ?.
Και μην περιμενεις πολλα απο την πρωτη φορα 
με το που σε ειδανε καλησπερα θελω να @@@@@
τα παιδια εδω εχουνε γραψει πολλες φορες τροπους προσεγγισης αν διαβασεις πιο πισω θα τα βρεις
την ελληνιδα την ειχε  φιλος και την κερναγε και μπουζουκακια ??(οτι μου ελεγε ) τωρα δεν ξερω αν τραβιεται ακομα  ειρηνη μου φαινετε λεγοταν
μπορει και να αλλαξαν τα πραγματα βεβαια ?.. εχω  καιρο να παω
Φιλε μου ( αν μου το επιτρέπεις)το λάθος νομίζω ότι είναι δικό σου και όσων προχωράν στο δωμάτιο και ελπίζουν για κάτι παραπάνω όταν από την αρχή η τσατσά τους το ξεκαθαρίζει ότι εμείς είμαστε σοβαρό μαγαζί και κάνουμε μονο masaz (του κόλου).
Αν θέλαμε μαντάμ masaz και μονο θα πηγαίναμε απέναντι επάνω από το interspor στο spa.
Αν δεν ξέρει τον κώδικα ας τον μάθει πως μπορεί να λέει ότι κάνουμε τα πάντα στο masazompoudelo μας χωρίς να το λέει ξεκάθαρα.
Και για να τον μάθει πρέπει όταν λέει μονο masaz να λέτε ευχάριστο και αντίο γιατί οι πληροφορίες που έχετε για το μαγαζί είναι άλλες και στο κάτω κάτω ήρθαμε και θέλουμε κάτι παραπάνω.
Αφήστετες στην ησυχία τους να κάνουν μεταξύ τους masaz χαλαρωτικό όλη τη μέρα μέχρι να σταματήσουν την κοροϊδία.
Εγώ οταν παω σε μαγαζί πρώτη φορα ποτε δεν κάθομαι αν δεν εξασφαλίσω με τη τσατσά τουλαχιατον το φραπεδάκι μου
Δόξα το θεό υπάρχουν πολλά αντίστοιχα μαγαζιά.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
1. Μπαίνεις μέσα με αέρα αλλά όχι μαγκιά
2. Δείχνεις εκτίμηση και σκας χαμόγελο ακόμα και σε κορίτσια που ΔΕΝ σου αρέσουν.
3. Αν σε ρωτήσουν "...έρχεσαι πρώτη φορά" η απάντηση είναι ναι αλλά κάνεις επίκληση ότι σε σύστησε ο Άρης, ο Γιώργος ο Κώστας (ε δεν μπορεί κάποιος με αυτά τα ονόματα θα είναι μόνιμος πελάτης)
4. Μπαίνεις στο δωμάτιο άνετος και γδύνεσαι χαλαρά...
5. Κάνεις μπανάκι
6. Ξαπλώνεις και ανάλογα με την διάθεση αλλά και αν ξέρει ελληνικά λες κάτι για να σπάσεις πάγο
7. Μόλις σου πει "...γυρίζεις μπροστά?" τότε αρχίζει το παιχνίδι.
8. Μπανάκι επιβεβλημένο μετά
9. Πληρωμή ... μη χαλάτε την πιάτσα ότι ξέρετε από τιμές που δημοσιεύουν οι συναγωνιστές στο σάιτ μην γίνεστε large.
10. Χαιρετισμός και υποσχετική για νέα επίσκεψη

..ξανακανω παραθεση το ''δεκαλογο'' του gent007, οπως ειπε και το παληκαρι sas  :grin:, γιατι εχω την αισθηση οτι δεν εχει γινει κατανοητο το στυλ των μασατζιδικων.... δεν ειναι και ευκολο βεβαια, μου πηρε καποια χρονια να το κατανοησω πληρως....  :idiot:
..οι λεονταρισμοι του τυπου ''ξηγιεμαι απευθειας στην τσατσα για να διασφαλισω το 50αρικο-60αρικο-80αρικο.......'' κλπ κλπ, εχουν σαν μοναδικο αποτελεσμα, τις περισοτερες φορες, να την βγαλει καποιος με ενα πηδημα του 20αρικου σε ενα ρδελο ή με ενα του 50αρικου σε ενα στουντιο και να καθαρισει σε 10-15 λεπτα....!!!!  ;)
..σαφως και υπαρχουν καταστηματα που δεν προσφερουν τιποτε παραπανω απο μασαζ ή στην καλλιτερη περιπτωση απο ενα φραπεδακι, αλλα ο μοναδικος κατα τη γνωμη μου τροπος με τον οποιο οχι μονο δεν θα μαθεις και δεν θα παρεις ποτε αυτο που πραγματικα προσφερουν, αλλα και θα παρεις το μινιμουμ των υπηρ
εσιων τους ειναι ακριβως αυτος.... να το παιξεις περαν του δεοντος ανετος και ''ο γενικος γαμάουα''....
..και επισης σαφως υπαρχουν και καταστηματα που δεν θα σου δωσουν το φουλ των υπηρεσιων τους με την πρωτη σου επισκεψη, αλλα οποιος χαλιεται μ αυτο, καλλιτερο θα ηταν να καταληξει απευθειας σε ενα ρδελο ή στουντιο και να εχει και το ''κεφαλακι'' του ησυχο....  :grin: :grin:

..και κατι τελευταιο και γνωστο.... ''οποιος φοβαται παει και κοιμαται''.... κοινως, οποιος δεν ειναι διατεθειμενος να κλαψει μερικα 80αρια-100αρια κλπ, ας απομακρυνθει απ το σπορ....
..το χομπι των μασατζιδικων ειναι ενα χομπι που εχει τα πλεονεκτηματα και τα μειονεκτηματα του.... θελει scouting και χρημα.. χρημα περισοτερο απ ο,τι αυτο των ρδελων, λιγοτερο απ ο,τι αυτο των city tours, αλλα οπως και να χει, προυποθετει χρημα.. ετσι, και φολες θα φαμε και καλα τεμαχια θα παρουμε, αλλα το απολυτο 100% δεν υπαρχει περιπτωση να το παρουμε με τιποτα....!!!!
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Λοιπόν μάγκες, προχθές κατα τις 6.15 πήγα Σοτυρνάρη 63....Μπαίνω μέσα, βγαίνουν 3 κοπέλες, διαλέγω την Ειρήνη....

Μπαίνω στο δωμάτιο κι αυτή αρχίζει να τραγουδά, χαμογελαστή, εύθυμη αλλά δεν άργησε να έρθει η ψυχρολουσία. Πιάσαμε την κουβέντα και της λέω πως πήγαινα Μάρνης με Ζάνα, αλλά έχω να πάω πάνω απο ένα χρόνο....Ναι μου απαντά, έχουμε πολλούς πελάτες απο Μάρνης.

Της λέω σταμάτησα γιατί έμαθα πως η Ζάνα παίρνει ακάποτα και στο γαμήσι τους πελάτες κλπ........Πριν προλάβω να τελειώσω μου λέει το εξής που με κόλλησε στον τοίχο :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

"Ε κι εγώ όταν γαμιέμαι αν δω πως ο πελάτης είναι καθαρός και δεν μυρίζει, ΔΕΝ βάζω καπότα...." :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Εκεί μάγκες τα είδα όλα........'Αρχισε να γδύνεται και ήταν γεμάτη σημάδια....Στα βυζιά, τα οποία ήταν σαν χαλί κρεμασμένα, παντού! Κοκκινίλες, μελανιές κλπ... Ξενέρωσα τόσο που δεν ήξερα απο πού να φύγω. Τελικά τράβηξα μαλακία και της είπα να μαλακιστεί να βλέπω και ούτε την άφησα να με αγγίξει....
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Λοιπόν μάγκες, προχθές κατα τις 6.15 πήγα Σοτυρνάρη 63....Μπαίνω μέσα, βγαίνουν 3 κοπέλες, διαλέγω την Ειρήνη....

Μπαίνω στο δωμάτιο κι αυτή αρχίζει να τραγουδά, χαμογελαστή, εύθυμη αλλά δεν άργησε να έρθει η ψυχρολουσία. Πιάσαμε την κουβέντα και της λέω πως πήγαινα Μάρνης με Ζάνα, αλλά έχω να πάω πάνω απο ένα χρόνο....Ναι μου απαντά, έχουμε πολλούς πελάτες απο Μάρνης.

Της λέω σταμάτησα γιατί έμαθα πως η Ζάνα παίρνει ακάποτα και στο γαμήσι τους πελάτες κλπ........Πριν προλάβω να τελειώσω μου λέει το εξής που με κόλλησε στον τοίχο :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

"Ε κι εγώ όταν γαμιέμαι αν δω πως ο πελάτης είναι καθαρός και δεν μυρίζει, ΔΕΝ βάζω καπότα...." :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Εκεί μάγκες τα είδα όλα........'Αρχισε να γδύνεται και ήταν γεμάτη σημάδια....Στα βυζιά, τα οποία ήταν σαν χαλί κρεμασμένα, παντού! Κοκκινίλες, μελανιές κλπ... Ξενέρωσα τόσο που δεν ήξερα απο πού να φύγω. Τελικά τράβηξα μαλακία και της είπα να μαλακιστεί να βλέπω και ούτε την άφησα να με αγγίξει....
Ρε φιλαράκο...σοβαρά μιλάς?Αυτό είναι από μόνο του θέμα....δηλαδή αν σε δεί καθαρό πρέπει να σε...μολύνει?Τι είναι αυτά ρε παιδιά?Εγώ ούτε την γκομενά μου δεν πηδάω καλά-καλά χωρίς καπότα(για άλλους λόγους)....και ρωτάω εγώ....θα πήγαινε κάποιος από εδώ μέσα να γαμήσει χωρίς σκούφο?θα τρελλαθώ τελείως.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom