Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (5 μέλη και 33 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
το μασάζ που βρίσκεται ελ.βενιζέλου και αχιλλέως γωνία πανω απο adidas σε τι όροφο και τι γράφει το κουδούνι ξερει κάποιος.

ειναι στον τριτο και θα δεις τί γραφει στην εισοδο οπως μπαινεις αριστερα.......
 

Επισκέπτης
Είχα ενα επαγγελματικό ραντεβού στο Καραβελ και πήγα μετα διερευνητικα στο μασατζιδικο ακριβως στον δρομο από πισω που ειχα διαβασει στα ΝΕΑ.

Πολυ καθαρος χωρος, 1 ρωσίδα (μαλλον μονη της) καλοστεκουμενο μιλφ με βυζι τεραστιο. Υφος τυπικό. Όταν ζητησε το χρημα (60) in advance καταλαβα ότι λιγα πραγματα μπορουσα να αναμενω. Καλό μασαζ, όταν γυρισα πλησίασε με ελαφριά χαδια το οργανον αλλα μεχρι εκει. Σε εντονη προτροπή μου να συνεχίσει (sic) απλά δεν το εκανε. Πονηρο γελάκι βεβαια έπεσε.

Έτσι επο περιεργεια, έχει πηδηξει κανεις εκει?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Απάντηση για συμπεριφορά

1. Μπαίνεις μέσα με αέρα αλλά όχι μαγκιά
2. Δείχνεις εκτίμηση και σκας χαμόγελο ακόμα και σε κορίτσια που ΔΕΝ σου αρέσουν.
3. Αν σε ρωτήσουν "...έρχεσαι πρώτη φορά" η απάντηση είναι ναι αλλά κάνεις επίκληση ότι σε σύστησε ο ʼρης, ο Γιώργος ο Κώστας (ε δεν μπορεί κάποιος με αυτά τα ονόματα θα είναι μόνιμος πελάτης)
4. Μπαίνεις στο δωμάτιο άνετος και γδύνεσαι χαλαρά...
5. Κάνεις μπανάκι
6. Ξαπλώνεις και ανάλογα με την διάθεση αλλά και αν ξέρει ελληνικά λες κάτι για να σπάσεις πάγο
7. Μόλις σου πει "...γυρίζεις μπροστά?" τότε αρχίζει το παιχνίδι.
8. Μπανάκι επιβεβλημένο μετά
9. Πληρωμή ... μη χαλάτε την πιάτσα ότι ξέρετε από τιμές που δημοσιεύουν οι συναγωνιστές στο σάιτ μην γίνεστε large.
10. Χαιρετισμός και υποσχετική για νέα επίσκεψη

Ουφ, αυτά!!!

3.Και αν σε ρωτησουν ποιος κωστας,ποιος γιαννης,ποιος γιωργος,τί της λες της τσατσας?αυτον με το τατουαζ και τα γυαλια?φιλαρακο αυτο δεν ειναι αναγκαιο για να πετυχεις....το ξερουν και οι πετρες.....εγω θα προτεινα για σιγουρη επιτυχια οταν πατε πρωτη φορα καπου να πατε με εναν φιλο που ξερει τα κατατοποια του εκαστοτε μασαζ!γιατι και να τα κανεις ολα αυτα θα κλαψετε και τα λεφτακια σας μερικες φορες....στην πουτανα πουτανια δεν πιανει....και πιστεψε με οτι ειναι να γινει θα γινει με το πρωτοκολλο που τηρει καθε μασατζιδικο..λιγες οι εξαιρεσεις που θα συμβει το απροοπτο!

7.πολλες ξεκινουν το παιχνιδι οταν εισαι μπρουμυτα.....και ειναι το πιο καυλωτικο απ'ολα!οι παλιοι "μασερ" θα με καταλαβαινουν!!!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
3.Και αν σε ρωτησουν ποιος κωστας,ποιος γιαννης,ποιος γιωργος,τί της λες της τσατσας?αυτον με το τατουαζ και τα γυαλια?φιλαρακο αυτο δεν ειναι αναγκαιο για να πετυχεις....το ξερουν και οι πετρες.....εγω θα προτεινα για σιγουρη επιτυχια οταν πατε πρωτη φορα καπου να πατε με εναν φιλο που ξερει τα κατατοποια του εκαστοτε μασαζ!γιατι και να τα κανεις ολα αυτα θα κλαψετε και τα λεφτακια σας μερικες φορες....στην πουτανα πουτανια δεν πιανει....και πιστεψε με οτι ειναι να γινει θα γινει με το πρωτοκολλο που τηρει καθε μασατζιδικο..λιγες οι εξαιρεσεις που θα συμβει το απροοπτο!

7.πολλες ξεκινουν το παιχνιδι οταν εισαι μπρουμυτα.....και ειναι το πιο καυλωτικο απ'ολα!οι παλιοι "μασερ" θα με καταλαβαινουν!!!!!

..λοιπον σαρδαναπαλε.....

στο 3: σου συνεβη κατι απροοπτο προσφατα ????  :2funny: :2funny: ;) ;)

στο 7: ναι, ετσι ειναι..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παίζει ένα μασαζάκι Θησέως 79 καλλιθέα πέρασα προχτές απο εκεί και δουλεύει ένα μωράκι νομίζω το έλεγαν Ατζελα και μάλλον Ελληνίδα. Δέν έκατσα άπλα πήγα για ένα τσεκ. όποιος ξέρει κάτι ας ενημερώσει.

...το καταστημα ειναι αερα-πατερα....!!
 

Επισκέπτης
παίζει ένα μασαζάκι Θησέως 79 καλλιθέα πέρασα προχτές απο εκεί και δουλεύει ένα μωράκι νομίζω το έλεγαν Ατζελα και μάλλον Ελληνίδα. Δέν έκατσα άπλα πήγα για ένα τσεκ. όποιος ξέρει κάτι ας ενημερώσει.

Φούλ προγραμμα με 100. Δεν κρατανε ουτε τα προσχήματα. Εχει και παρκινγ διπλα.
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
ρε παιδια στο μαρουσι στον πεζοδρομο παραλληλα στην ερμου υπαρχει το art beaute.παιζει τιποτα?ειχα παει τον νοεμβριο δυο φορες αλλα τιποτα....μονο μασαζ χωρις πετσετα μου εκανε ενα μορακι αλλα τιποτα παρακατω.......εχουν αναβαθμιστει οι υπηρεσιες ?ξερει κανενας?
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
ρε παιδια στο μαρουσι στον πεζοδρομο παραλληλα στην ερμου υπαρχει το art beaute.παιζει τιποτα?ειχα παει τον νοεμβριο δυο φορες αλλα τιποτα....μονο μασαζ χωρις πετσετα μου εκανε ενα μορακι αλλα τιποτα παρακατω.......εχουν αναβαθμιστει οι υπηρεσιες ?ξερει κανενας?
Μέχρι πριν λίγο καιρό τίποτα.Εκτός κι αν τώρα ο κυρ-Βασίλης αποφάσισε να αλλάξει κάτι.....
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Ξερεις και που αλλου κανεις χαμαμ ,αλλα να ειναι ολοι την ωρα μαζι σου η γκομενα


Το μαλλι 85 το μασαζ και 10 το χαμαμ.
Η κοπελα μια μικρουλα ονοματι Ιωαννα,απο Αιγαλεω ειπε (μαλλον απο Αλβανια πρεπει να ηταν)
Στο χαμαμ μπηκε 2 λεπτα και μου εβαλε κατι στην πλατη (δεν μπορουσε παραπανω) εγω εμεινα 15 λεπτα συνολο
 

dirtyharry

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
και για το choko spa στο μαπουσι αν καποιος ξερει κατι ας μας πει.δουλευει ακομα?και πως ειναι το κτιριο
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
φιλοι μου υπαρχει μασατζιδικο που να εχει κανονικο κρεβατι;
γιατι χαλιεμαι με το ιατρικο στρωμα.
 

ALEXIS4U

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
Πηγα σημερα στουρναρη.Η κοπελα στην υποδοχη μου ειπε 50 ευρω γιατο μασαζ και αν θελω κατι παραπανω να συννεονωηθω με την κοπελα.Πηρα την Ελενη η οποια μου ξεκαθαρισε απο την αρχη οτι δεν γινεται τιποτα παραπανω
παρα μονο το μασαζ.Λεω για να δουμε με την συζητηση μηπως και αλλαξει τιποτα.Το μονο που αλλαξε ειναι η πλατη μου την οποια μου την ισωσε γιατι ζητησα δυνατο μασαζ.Σε αυτο ηταν παρα πολυ καλη.Οταν της ξαναζητησα το κατι παραπανω παλι μου το ξεκοψε αποτομα.Βεβαια ηταν η 1η φορα εκει και για αυτο εκανε κρατη .Στο τελος παντως φευγοντας που την ρωτησα για την επομενη φορα αν θα ισχυει ακριβως το ιδιο μου εριξε ενα υποσχετικο χαμογελο και μονο.Παντως μπραβο της το μασαζ της ηταν πολυ καλο.
Ισως και να μην το χειριστηκα καλα απο την αρχη αλλα μαλλον την 2η φορα θα ειναι πιο χαλαρα τα πραγματα αφου λογικο ειναι να κανουν και το τσεκαρισμα τους.
 

Gioutsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
1
Μπράβο ALEXIS4U έχεις καλή πέννα και δυνατό χιούμορ. Ευχαριστήθηκα το post σου και χαλάρωσα...
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Ε την καριόλα την Ελένη! Μόνος σου την διάλεξες ή στην έσπρωξε η τσατσά;
 

kos72

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2006
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
το 59 στην σολωμου τι ωρες δουλεευι?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Πηγα σημερα στουρναρη.Η κοπελα στην υποδοχη μου ειπε 50 ευρω γιατο μασαζ και αν θελω κατι παραπανω να συννεονωηθω με την κοπελα.Πηρα την Ελενη η οποια μου ξεκαθαρισε απο την αρχη οτι δεν γινεται τιποτα παραπανω
παρα μονο το μασαζ.Λεω για να δουμε με την συζητηση μηπως και αλλαξει τιποτα.Το μονο που αλλαξε ειναι η πλατη μου την οποια μου την ισωσε γιατι ζητησα δυνατο μασαζ.Σε αυτο ηταν παρα πολυ καλη.Οταν της ξαναζητησα το κατι παραπανω παλι μου το ξεκοψε αποτομα.Βεβαια ηταν η 1η φορα εκει και για αυτο εκανε κρατη .Στο τελος παντως φευγοντας που την ρωτησα για την επομενη φορα αν θα ισχυει ακριβως το ιδιο μου εριξε ενα υποσχετικο χαμογελο και μονο.Παντως μπραβο της το μασαζ της ηταν πολυ καλο.
Ισως και να μην το χειριστηκα καλα απο την αρχη αλλα μαλλον την 2η φορα θα ειναι πιο χαλαρα τα πραγματα αφου λογικο ειναι να κανουν και το τσεκαρισμα τους.

τί να σου πω!γαμω τα τσεκαρισματα κανουνε.....λες και οι μπατσοι μπρικια κολλανε...αν θελανε δεν τα κλεινανε!ειναι μεχρι να ξαναβγει(αν υπαρχει συμφερον οπως το 98-99) κανα πουσταριο σαν τον ακατανομαστο και να "ζουγκλαρει" το θεμα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom