Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (3 μέλη και 28 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
[quote author=kainourios  link=topic=36.msg116358#msg116358 date=1174820501]
τι λέει το λεκκα 19? εχεις να προτείνεισ κάτι?
[/quote]

κοιτα εχω να παω απο τα χριστουγεννα,οταν ηταν η καιτουλα.....αλλα πρεπει να εχει κανα δυο καλα κομματια οπως την λανα και την αναστασια.....αν θελει καποιος ας ενημερωσει για τις τυχον αλλαγες του εν λογω ιδρυματος.....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
το εν λογω καταστημα παραγωγης πολιτισμου ειναι ως γνωστον ή του υψους ή του βαθους, κοινως, ή θα ξεχασεις τ ονομα σου ή θα θελεις να ξεχασεις το μαγαζι..
ποτε θα περασεις να μας πεις τι παιζει φραπεδιαρη ???? θα βρεις κανενα κενο απ τα φραεδομαγαζα ??

την δευτερα αφου θα κανω μια ληστεια μικρη βεβαια σε εναν φουρνο στο παγκρατι θα κανω και  ενα τουρινγκ για παρτη σου!χαχαχαχα
 

sankon

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
το Στουρνάρη 63 είναι ανοικτό και τις Κυριακές.
Κάλο είναι να έχεις μαζί σου πυρομαχικά...
Ανοικτο την Κυριακή είναι ακόμα το Στέφανου Κομανούδη στου Γκύζη, κιντά στην Λεωφ. Αλεξάνδρας
Γεια σας παίδες. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει για το Φραντζή 4.. Δεν το βρίσκω. πού ακριβώς είναι.;
Από ωράριο τα Σαββατοκύριακα τί παίζει γιατι δίαβασα σχεδόν όλα τα posts και δεν έβγαλα άκρη. Να κάνουμε έναν κατάλογο για τους ερασιτέχνες του είδους και όχι για τα λιγούρια.
Συμφωνώ με όλους όσους θεωρούν τα μασατζίδικα "ευγενές σπορ" και όχι κυνήγι της ξεπέτας.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Γεια σας παίδες. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει για το Φραντζή 4.. Δεν το βρίσκω. πού ακριβώς είναι.;
Από ωράριο τα Σαββατοκύριακα τί παίζει γιατι δίαβασα σχεδόν όλα τα posts και δεν έβγαλα άκρη. Να κάνουμε έναν κατάλογο για τους ερασιτέχνες του είδους και όχι για τα λιγούρια.
Συμφωνώ με όλους όσους θεωρούν τα μασατζίδικα "ευγενές σπορ" και όχι κυνήγι της ξεπέτας.

οπως ανεβαινεις τη συγγρου απο παραλια για αθηνα μολις συναντησεις το παλιο εργοστασιο του fix(πριν τη σταση μετρο φιξ) κανεις δεξια στην αμβροσιου φραντζη!και μετα απο 20-25 και πριν βγεις στην καλλιροης βλεπεις τον αριθμο 4 σε μια πολυκατοικια διπλα στο γνωστο hot-doggadiko της περιοχης!χτυπας κουδουνακι "στουντιο" ή "μασαζ" δεν θυμαμαι ακριβως.....και πας με το ασανσερακι σου στο καταστημα!θα σε περιποιηθουν καταλληλως τα κοριτσοπουλα....απο την πρωτη φορα..οχι σαν κατι αλλες(ευη το ακους?)
 

Επισκέπτης
οπως ανεβαινεις τη συγγρου απο παραλια για αθηνα μολις συναντησεις το παλιο εργοστασιο του fix(πριν τη σταση μετρο φιξ) κανεις δεξια στην αμβροσιου φραντζη!και μετα απο 20-25 και πριν βγεις στην καλλιροης βλεπεις τον αριθμο 4 σε μια πολυκατοικια διπλα στο γνωστο hot-doggadiko της περιοχης!χτυπας κουδουνακι "στουντιο" ή "μασαζ" δεν θυμαμαι ακριβως.....και πας με το ασανσερακι σου στο καταστημα!θα σε περιποιηθουν καταλληλως τα κοριτσοπουλα....απο την πρωτη φορα..οχι σαν κατι αλλες(ευη το ακους?)

Για την ν. σμυρνη λες? Και εμενα μου την εχει σπασει το Ευάκι...καλή η μαλακία και το μπαλαμούτι αλλά ώς πότε? Αλήθεια, εχει γαμησει κανεις εκεί?
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
..ξανακανω παραθεση το ''δεκαλογο'' του gent007, οπως ειπε και το παληκαρι sas  :grin:, γιατι εχω την αισθηση οτι δεν εχει γινει κατανοητο το στυλ των μασατζιδικων.... δεν ειναι και ευκολο βεβαια, μου πηρε καποια χρονια να το κατανοησω πληρως....  :idiot:
..οι λεονταρισμοι του τυπου ''ξηγιεμαι απευθειας στην τσατσα για να διασφαλισω το 50αρικο-60αρικο-80αρικο.......'' κλπ κλπ, εχουν σαν μοναδικο αποτελεσμα, τις περισοτερες φορες, να την βγαλει καποιος με ενα πηδημα του 20αρικου σε ενα ρδελο ή με ενα του 50αρικου σε ενα στουντιο και να καθαρισει σε 10-15 λεπτα....!!!!  ;)
..σαφως και υπαρχουν καταστηματα που δεν προσφερουν τιποτε παραπανω απο μασαζ ή στην καλλιτερη περιπτωση απο ενα φραπεδακι, αλλα ο μοναδικος κατα τη γνωμη μου τροπος με τον οποιο οχι μονο δεν θα μαθεις και δεν θα παρεις ποτε αυτο που πραγματικα προσφερουν, αλλα και θα παρεις το μινιμουμ των υπηρεσιων τους ειναι ακριβως αυτος.... να το παιξεις περαν του δεοντος ανετος και ''ο γενικος γαμάουα''....
..και επισης σαφως υπαρχουν και καταστηματα που δεν θα σου δωσουν το φουλ των υπηρεσιων τους με την πρωτη σου επισκεψη, αλλα οποιος χαλιεται μ αυτο, καλλιτερο θα ηταν να καταληξει απευθειας σε ενα ρδελο ή στουντιο και να εχει και το ''κεφαλακι'' του ησυχο....  :grin: :grin:

..και κατι τελευταιο και γνωστο.... ''οποιος φοβαται παει και κοιμαται''.... κοινως, οποιος δεν ειναι διατεθειμενος να κλαψει μερικα 80αρια-100αρια κλπ, ας απομακρυνθει απ το σπορ....
..το χομπι των μασατζιδικων ειναι ενα χομπι που εχει τα πλεονεκτηματα και τα μειονεκτηματα του.... θελει scouting και χρημα.. χρημα περισοτερο απ ο,τι αυτο των ρδελων, λιγοτερο απ ο,τι αυτο των city tours, αλλα οπως και να χει, προυποθετει χρημα.. ετσι, και φολες θα φαμε και καλα τεμαχια θα παρουμε, αλλα το απολυτο 100% δεν υπαρχει περιπτωση να το παρουμε με τιποτα....!!!!

Καλημέρα σε όλους τους "συναγωνιστές" και καλή εβδομάδα.

Διάβασα με προσοχή την γνώση και την εμπειρία όλων μας.

Πέραν του δεκαλόγου (όπως πλέον πολιτογραφήθηκε και ευχαριστώ θερμά) να επισημάνω και κάποια θέματα ακόμα.

1. Το όλο σκηνικό "μασάζ", έχει ένα τυπολατρικό στύλ.
Φανταστείτε ότι όλοι μας είμαστε ανιχνευτές που ψάχνουμε το ΝΕΟ, το ΟΜΟΡΦΟ, το ΚΑΛΟ, το ΚΑΘΑΡΟ, όπου θα συνδυάσουμε
Α) Καλό μασάζ
Β) Καλό γ@@@@σι
Γ)  Φραπεδάκι
Δ) Καλή απόδοση χρημάτων και μάλιστα σε όρια της αγοράς

2. Σε ότι αφορά το ακαπάκωτο. Αν αναλογιστεί ότι "πάνω" από αυτές τις κοπέλες περνάει όλη η Αθήνα και η επαρχία τότε, κατά την ταπεινή άποψη, ούτε γαλλικό φιλί δεν αφήνω να μου κάνει. Το AIDS δεν αστειεύεται. Αν κάποιος διαβάζει εδώ μέσα στην  αρχική του site έχει στοιχεία. Είπαμε πάμε για την πλάκα μας όχι όμως να καταδικαστούμε και μόνοι μας...

3. Τον δεκάλογο τον έγραψα γιατί η προσωπική μου εμπειρία σε μασάζ αλλά και σε city tours είναι αρκετή (7 χρόνια στο κουρμπέτι) και εδώ να επισημάνω ότι πολλά μασατζίδικα, δεν "ενδίδουν" από την πρώτη φορά. Είτε για λόγους πολιτικής, είτε για νατσεκάρουν, είτε για να δημιουργήσουν "καψούρια" που τους δίνουν την ηδονή με "δόσεις". Θέλει άνεση βέβαια και φυσικά να μην είστε απαιτητικοί. Ακόμα και αυτά τα κορίτσια στο χύμα στο κύμα αντιδρούν γιατί ακόμα και την πουτάνα δεν την λες πουτάνα κατάμουτρα. Πλησιάστε την, μιλήστε της (αν φυσικά μιλάει μπιτ ελληνικά) παίξτε. Φυσικά εννοείται ότι δεν κάνετε deal με την τσατσά. Η τσατσά λέει τα δικά της. Εκτός αν εξαιρέσεις μια ή δύο που ξέρω εγώ που της λες τι θες και στο δίνει ή σε προστατεύει κιόλας (π.χ. σου λέει αυτή είναι καινούργια αλλά δεν "παίζει") Για να γίνει όμως αυτό πρέπει να είσαι μόνιμος και να έχει "καταθέσει" αρκετά χρήματα.


Κάτι ακόμα αν πάτε σε ένα μασατζίδικο πρώτη φορά, αλλά τύχει και δείτε μέσα μια γνωστή από άλλο μασατζίδικο, θυσιάστε έναν οβολό και κάντε πρόγραμμα μαζί της. Αυτή θα σας πει για τις άλλες τι ακριβώς παίζει και πιά είναι καλή ή να σας "συστήσει" για ασφάλεια και σιγουριά.

Αυτά και με συγχωρείτε αν σας κούρασα.

Καλημέρα και καλό βόλι σε όλους.

gent007
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
.....Κάτι ακόμα αν πάτε σε ένα μασατζίδικο πρώτη φορά, αλλά τύχει και δείτε μέσα μια γνωστή από άλλο μασατζίδικο, θυσιάστε έναν οβολό και κάντε πρόγραμμα μαζί της. Αυτή θα σας πει για τις άλλες τι ακριβώς παίζει και πιά είναι καλή ή να σας "συστήσει" για ασφάλεια και σιγουριά.....

..καλο ειναι να παρεις μια γνωστη αν τη δεις σε καινουριο μαγαζι, αλλα οχι απαραιτητα για να σου πει αν και τι κανουν οι αλλες, καθως παιζει να σου πει τα χειροτερα για να παιρνεις μονο αυτη..!! ο κυριος, κατα τη γνωμη μου λογος, ειναι να δουν οι αλλες την ανεση που εχεις με τη συγκεκριμενη, ωστε σε επομενη επισκεψη να ειναι οι πορτες ανοιχτες....  ;)
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
..καλο ειναι να παρεις μια γνωστη αν τη δεις σε καινουριο μαγαζι, αλλα οχι απαραιτητα για να σου πει αν και τι κανουν οι αλλες, καθως παιζει να σου πει τα χειροτερα για να παιρνεις μονο αυτη..!! ο κυριος, κατα τη γνωμη μου λογος, ειναι να δουν οι αλλες την ανεση που εχεις με τη συγκεκριμενη, ωστε σε επομενη επισκεψη να ειναι οι πορτες ανοιχτες....  ;)

Συμφωνώ και επαυξάνω, ιδιαίτερα αν μπροστά στις άλλες πετάξεις καμιά αγκαλίτσα και φιλάκι για να δείξεις οικειότητα.

gent007
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
...πολλά μασατζίδικα, δεν "ενδίδουν" από την πρώτη φορά. Είτε για λόγους πολιτικής, είτε για νατσεκάρουν, είτε για να δημιουργήσουν "καψούρια" που τους δίνουν την ηδονή με "δόσεις".

gent007

Η πολιτικη ειναι μονο μια. Το κερδος.
Για να τσεκαρουν. Τι να τσεκαρουν δηλαδη? Ποιος να τσεκαρει ? Η τσατσα ή η «μαζερ», τρομαρα τους ?? Με το συμπαθειο, αλλα εαν σκεφτονται ετσι τα αφεντικα, ειναι τουλαχιστον αφελης.
Ο 3ος λογος ειναι και ο ποιο ρεαλιστικος. Συνεπως ψαχνουν για μαλακες.
Ετσι εξηγουνται οι φαμφαρες του τυπου «φουλ εκτωνωση», «1000+1 προγραμματα» κτλ κτλ.
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Σύντροφοι προς τι τόση ανάλυση;
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Σύντροφοι προς τι τόση ανάλυση;

Ενίοτε η ανάλυση βοηθά τους νεότερους. Από ότι καταλαβαίνω είσαι παλιός. Αιτούμαστε την "ανοχή" σας προκειμένου να βοηθήσουμε.

Ευχαριστώ θερμά

gent007
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Αναφερθηκε εχτες το μαγαζακι στην Στεφ.Κουμανουδη, τι να πω ρε παιδια περισσοτερα μπαζα συγκεντρωμενα δεν εχω ξαναδει.......Βεβαια τελευταια επισκεψη πριν περιπου 4 μηνες αλλα μετα απο αυτη την ψυχρολουσια δεν ξαναπας. Ειχα παει και εγω Κυριακη και ηταν μεσα 4 ρωσιδες αλλα ηταν ολες ανω των 50 και οχι μονο αυτο ηταν και χαλια.... Anyway αν εχει καποιος καμια τελευταια ενημερωση καλο θα ηταν να την μεταφερει.
Επισης μασατζιδικο στην ενλογω περιοχη ειναι και αυτο στο στενακι απεναντι απο την Ευελπιδων(δεν θυμαμαι ακριβως το δρομο)πριν 2 μηνες που πηγα πρωι ειχε 2 κοπελες μια χοντρουλα και μια ρωσιδουλα αδυνατη, 90 εuro foul Προγραμμα με σχετικα μικρη ανακριση.

 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Μάγκες μόλις πριν από 'λίγο γύρισα από Φρατζή 4. Δούλευε μία Μαρίνα που είχα ρωτήσει αν την έχει πάρει κανείς  απο έδω μέσα γιατί είναι πολύ  καυλιάρα ψηλή, και με πολύ ωραίο κορμί αλλά τελικά δεν απάντησε κανείς, προφανώς δεν την έχει πάρει κάποιος. Δούλευε όμως και ένα άλλο μωράκι ονόματι Ρόζα κοντούλι με μακρύ ξανθό μαλλί, ωραίο κορμάκι, και πολύ ωραίο πρόσωπο.Τελικά επέλεξα αυτή και δεν έμεινα καθόλου παραπονούμενος. Καλό μασαζάκι ανεβαίνει και από πάνω  πολύ καλό μπουκιτσι,πολύ καλό γ@@@@ι με πολύ καλή συμμετοχή. Συστήνεται ανεπιφύλακτα. Απ'ότι μου είπε θα δουλεύει κάθε μέρα. Αυτά ως προς την ενημέρωση σας. 
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
paides hthela na rwthsw pou einai pio sigouro gia gamhsi syggrou 12  h sthn thisews 79 kallithea . giati exw varethei na phgainw sthn g septemvriou . thanks . peite kai kana onoma
Φίλε ιταλέ80 αν θέλεις κάτι σίγουρο πέρνα μία βόλτα από Φρατζή 4 4ος όροφος, σίγουρα δεν θα φύγεις ανικανοποίητος.
 

kainourios

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
129
Like
0
Πόντοι
1
συγγρού 12 τιγράφει το κουδούνι? πήγα και δεν έγραφε τιποτα σχετικο!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
συγγρού 12 τιγράφει το κουδούνι? πήγα και δεν έγραφε τιποτα σχετικο!
Νομίζω ''Αισθητική''...είναι στον 3ο όροφο...ανέβα καλύτερα με τα πόδια γιατί έχει 1 ασανσέρ από την εποχή των ασπρόμαυρων ταινίων.....Ζήτα Σάντρα(ποιό όμορφη) ή Έυα (ποιό καυλιάρα)...είναι αδερφές....καλά είναι και 1 Χριστίνα...αν και δεν νομίζω να κάνεις κάτι με την συγκεκριμένη από την 1η φορά....το όλο σκηνικό(όλα δηλαδή) θα σου πάει 110 ?....αντε και καλό...βόλι!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom