Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (4 μέλη και 28 επισκέπτες)

proktologos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
396
Like
0
Πόντοι
1
Μια υπενθυμιση
για τους παντρεμενους ???..που δεν ξερουνε καλα το αθλημα του μασαζ
Να ζητατε απο την κοπελα να βαζει ταλκ οταν κανει μασαζ και οχι λαδι κλπ !!!!!!!!
Γλιστρα το ιδιο αλλα δεν βρομαει σαν το λαδι  ασε που η μυρωδια δεν φευγει

Προσεχουμε για να εχουμε ??!!!
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Για όσους είναι "μόνιμοι" Ομήρου. Ενημέρωση :

Ήρθαν κάτι νέα μωρά.

Τάνυα και Ναταλία

Απίστευτες...

Αυτά για ενημέρωση...

gent007
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Εγραψα Ομηρου και το εσβησε....χμ....
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Για αλλες διευθυνσεις δεν το σβηνει ομως ε???

χμ....
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Ας προσπαθήσω, από Κολωνάκι μεριά!!! Τώρα ίσως???
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Μην το ψάχνεις.........πίστεψέ με ;)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Μηπως ειχαμε καμια πιο προσφατη ενημερωση για αυτο??? παιζει κανενα φραπεδακι? Αντε γιατι ειναι και κοντα στο σπιτι μας να μην τραβιομαστε περα δωθε δηλαδη....

αν ειναι ενα που ανεβαινεις δυο τρια σκαλακια για να χτυπησεις κουδουνι ειναι ''ολα μεσα'' και δεν ειναι καινουριο μαγαζι..
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
ευχαριστώ φίλε, αλλά πήγα κυριακή και δεν έγραφε τίποτα τέτοιο. μήπως πήγα πουθενά αλλού? έχει κι άλλη αρίθμηση η συγγρού???
Το γράφει πεντακάθαρα...το 12 είναι στην πόρτα επάνω....ή επάνω από την πόρτα.....και συγνώμη δεν γράφει ''Αισθητική'' αλλά ''Κέντρο Σιάτσου'' (μην χέσω....)είναι όπως κατεβαίνεις από Σύνταγμα στην δεξιά πλευρά.....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
αν ειναι ενα που ανεβαινεις δυο τρια σκαλακια για να χτυπησεις κουδουνι ειναι ''ολα μεσα'' και δεν ειναι καινουριο μαγαζι..

ποσο περπατημενο αγορι εισαι εσυ χριστε μου,αχ ποσο?μεχρι και τα σκαλακια ξερει ο σαρδαναπαλος!
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Μετα απο μια εκτακτη επισκεψη στο Ικονιο, στο δρομο της επιστροφης ειπα να κανω και μια πρωινη μινι βολτουλα.
Πρωτος σταθμος η Τριγγετα, που ομως μετα απο μια ακαρπη 15λεπτη αναζητηση μια θεσης σταθμευσης ακυρωθηκε.
Μην τα πολυλογω, επομενος σταθμος Φραντζη 4. Δεν εχω παει ποτε σε μασατζιδικο.  :-
Η branch manager αρχισε να με ρωταει αν ειναι η πρωτη φορα εδω, που μας ξερεις, βγαλε το γυαλι να σε δουμε κτλ κτλ. Της το ξεκοψα απο την αρχη λεγοντας της οτι θελω full contact και μονο αυτο. Χωρις δευτερη κουβεντα με εστειλε στο δωματιο. Αρχισαν να μπαινουν μια-μια οι κοπελες . Η πρωτη μια ψηλη ξανθια ex USSR, η Ολγα. Μπηκαν αλλες 4-5... εχασα τον λογαριασμο. Ολες οι υπολοιπες για τα μπαζα απο εμφανηση και δεν προλαβαν  να αποθηκευθουν ουτε καν στην προσωρινη μνημη του εγκαφαλου μου.
Αφου εκανα ενα ντουζακι ηθρε και η Ολγα. Λιθουανη, 24χρ, 1.75+, καλο σωμα, σεμνοτυφη με την πρωτη ματια, με μια κακοφτιαγμενη τιγρη-tattoo στην ομοπλατη, 4 μηνες εν Ελλαδι.  Επι της ευκαιριας, και αφου το κουδουνι εξω εγραφε «Μασαζ», της ζητησα να μου τριψει λιγο τα ποδια αφου προετοιμαζομαι εντατικα για τον εβδομαδιαιο αγωνα 5Χ5  :grin:. Αφου τελειωσε την αγγαρεια, αρχισε τα φιλακια.... Πηρε μια μετρια αλλα πολυ υγρη πιπα ανευ καποτας. Με καβαλησε για κανα 10λεπτο, οσο μπορουσα να κρατηθω. Ηθελα να την γυρισω αναποδα αλλα το κρεββατι δεν βολευει για πολλα-πολλα και ετσι αποδεχθηκα την μοιρα μου. Το μασαζ κανονικα πρεπει να κανουν μετα το μαμισι.
80? . 100 της αφησα επειδη ετσι γουσταρα.
Φίλε Ryu δεν ήταν και άλλα 3 μωράκια ονόματι Ρόζα,Μαρίνα και Αννα; , γιατί και τα τρία ειναι πολύ καλύτερα σε εμφάνιση κατά την προσωπική μου εκτίμηση απο Ολγα,και στο δώμάτιο τουλάχιστον η Αννα και η Ρόζα τσεκαρισμένη απο χτεσινή επίσκεψη είναι πολύ καλές. Γούστα βέβαια είναι αύτα, απλά το αναφέρω για να κάνουμε κουβέντα
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
Μηπως ειχαμε καμια πιο προσφατη ενημερωση για αυτο??? παιζει κανενα φραπεδακι? Αντε γιατι ειναι και κοντα στο σπιτι μας να μην τραβιομαστε περα δωθε δηλαδη....
Στη πρώτη μου επίσκεψη ηταν μαζεμένες ...αλλά και εγώ ήθελα μόνο μασάζ...από το μπλά μπλά στη συνέχεια κατάλαβα οτι θα μπορούσε να παίξει φραπεδάκι....νομίζω οτι πρέπει να εξηγηθείς από την αρχή...
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
αν ειναι ενα που ανεβαινεις δυο τρια σκαλακια για να χτυπησεις κουδουνι ειναι ''ολα μεσα'' και δεν ειναι καινουριο μαγαζι..
καινούργιο ειναι ... τριών ημερών ..φρέσκο ..το παλιό είναι Βεικου 9-11 το οποίο όμως μετακομίζει πιο κάτω..στην ίδια
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
υπενθυμίζω το καινουργιο Βείκου 48...
 

kainourios

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
129
Like
0
Πόντοι
1
αυριο λεω να επισκεφτω στουρναρη 63? καμμια συμβουλη?
 

dickos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Για όσους είναι "μόνιμοι" ******. Ενημέρωση :

Ήρθαν κάτι νέα μωρά.

Τάνυα και Ναταλία

Απίστευτες...

Αυτά για ενημέρωση...

gent007

Δηλαδη για να παρεις τα νεα απο την  *...*...*...*...*...*
πρέπει να εισαι μονιμος πελατης.
Ποιος το λέει αυτο η μανταμ .
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
ΧΡΙΣΤΊΝΑ πολύ καλό μασάζ και όχι μόνο
ΑΝΝΑ πολύ καλή πίπα. ..πάρα πολύ καλή...από τις καλύτερες και δεν υστερεί και σε μασάζ
ΕΙΡΗΝΗ γαμησερή
Τζούλια το μωρό με το ταλέντο καλά σχόλια και από άλλους στο site
για τις υπόλοιπες δεν εχω ακόμη γνώμη ..αυτά για τον φίλο στη Στουρνάρη 63
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom