Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Δυστυχώς δεν είχα ξαναπαει σε μασαζαδικο, και ήλπιζα ότι έναν...φραπέ τουλάχιστον θα μου τον προσέφεραν. Αλλά τίποτα... Δηλαδή έπρεπε να πάω 2-3 φορες (3 Χ 60 ΕΥΡΩ) για ένα "φραπεδάκι"? Προτιμώ μια με λιγότερο καλό σωματάκι αλλά πιο ευδιάθετη και φιλική συμπεριφορά + φραπε. Καλα δεν καταλαβαίνουν ότι έτσι ο πελάτης δύκολα θα ξανάρθει αν από την πρώτη φορά φύγει απογοητευμένος?
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Και βρε vaso με το «δεν εχασα» τι εννοεις? 
 

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Μόλις γύρισα απο βολτούλα στο "ίδρυμα" της Ομήρου . Μασαζάκι με Αγγελική , αρκετά καλή , πολύ φιλική αν και "ψαρωμένη" στην αρχή μια και δέν ειχα ξαναπεράσει απο το κατάστημα , καλό μασαζακι και γευστικότατο το ....λαδωμένο  φραπεδάκι απο τα χεράκια της :-)

Βγαινωντας απο το δωμάτιο τράκαρα μούρη με μούρη με ένα δίμετρο αστέρι (jeans παντελόνι , μάυρες γόβες, ξανθό μακρί μαλί ) ξέρει κανείς ποια είναι η κούκλα ,και τι προσφέρει εκτός απο το οφθαλμόλουτρο ?
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.546
Κριτικές
2
Like
1.530
Πόντοι
216
Μόλις γύρισα απο βολτούλα στο "ίδρυμα" της ****** . Μασαζάκι με Αγγελική , αρκετά καλή , πολύ φιλική αν και "ψαρωμένη" στην αρχή μια και δέν ειχα ξαναπεράσει απο το κατάστημα , καλό μασαζακι και γευστικότατο το ....λαδωμένο  φραπεδάκι απο τα χεράκια της :-)

Βγαινωντας απο το δωμάτιο τράκαρα μούρη με μούρη με ένα δίμετρο αστέρι (jeans παντελόνι , μάυρες γόβες, ξανθό μακρί μαλί ) ξέρει κανείς ποια είναι η κούκλα ,και τι προσφέρει εκτός απο το οφθαλμόλουτρο ?


πολλα παιζουν...προχωρα...εγω τα δοκιμασα ηδη...μαλλον θα λες για την νάταλι...
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.546
Κριτικές
2
Like
1.530
Πόντοι
216
βεϊκου 48 σημερα μεσημερακι...ωραιος χωρος,αρκετα ενδιαφερουσες κοπελες περασαν απ τα ματακια μου,πηρα τη μαρινα...καλο μασαζ κ φραπε για πρωτη φορα με το σπαθι μου βεβαια διοτι δεν ηθελε αλλα την καταφερα...οπως ειχε πει κι ενας φιλος εδω δεν θελει κοπο θελει τροπο....
 

aptoitos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
80
Like
2
Πόντοι
0
2.Την χριστινα εννοεις την μιλφατζου που δουλευε συνηθως στο 35,απεναντι?και τωρα πηγε γλυφαδα?
3.ειναι ακομη εκει η πωλινα και η ειρηνη με την βασω και την γωγω?
4.για νεφελη συμφωνω απολυτα οτι ειναι σπασαρχιδω τρελλη!


Σόρρυ, η Ρουλα ήθελα να πω, όχι η Χριστινα. Η Χριστινα καλή είναι, αλλά η Ρουλα ακομα καλύτερη. Φιλική, παθιάρα και κανει τα παντα με όρεξη. Κανει και καλό μασαζ- για να μην ξεχνιώμαστε.

Για τις άλλες που ρωτησες, οι βυζαρες της Πωλίνας μας έχουν αποχαιρετήσει, Ειρηνη υπάρχει, αλλά δεν ξέρω αν ειναι ιδια με την παλιά και η Γωγό είναι μια σταθερή, φιλότιμη αλλά όχι ιδιαίτερα υψηλή αξία...
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
το ελεγε καιρο η μαρινα οτι θα μετακομισει. σε ποιο οροφο ειναι ? απο κοπελες τι λεει ?
στην ιδια πλευρα Βεικου , διπλα στο ΚΚΕ. απο κοπέλες ...τα ιδια...Μαρίαβη  νταρντανα , ταυλανδεζα , χριστινάκι ...
 

Htimos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2006
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Η δική μου γνώμη είναι μακρυα απο Μαρνης 28. Για καποιον που δεν ειναι "μπασμενος" στον χώρο,όποως εγώ,  ενα μασαζακι σου κανουν, με πεσμένα τα μούτρα, και "αντε γεια". Την επόμενη φορά λέω να πάω Φραντζή 4. Φιλικά...

Όπως πολύ σωστά έχουν πει αρκετοί εδώ μέσα θέλει τρόπο και όχι κόπο !!!!!!!
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Συγνώμη αν γίνομαι κουραστικός, και αν κι εχω διαβάσει δεκάδες σελιδες αναφορών περί του θέματος, δεν εχω ακόμα καταλήξει. Παίζει πουθενά μασάζ και φραπές απ΄ την 1η φορά, χωρίς παρακάλια, τρόπους και νάζια? Και μια τιμούλα παρακαλώ. Ειλικρινά ευχαριστώ.
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Συγνώμη αν γίνομαι κουραστικός, και αν κι εχω διαβάσει δεκάδες σελιδες αναφορών περί του θέματος, δεν εχω ακόμα καταλήξει. Παίζει πουθενά μασάζ και φραπές απ΄ την 1η φορά, χωρίς παρακάλια, τρόπους και νάζια? Και μια τιμούλα παρακαλώ. Ειλικρινά ευχαριστώ.
Φίλε Showlover έκει που παίζει και φραπές και μαμίσι και όλα από την πρώτη είναι Φρατζή 4 αρκεί να μήν πάς ψαρωμένος. Και η τιμούλα για φούλ είναι ?80 άμα όμως πιέσεις λίγο την κατάσταση και είναι και σχετικά καινούργιο το μωρό ίσως να παίξει και φούλ με 60 ?. Το λέω γιατί μου έχει κάτσει μία φορά με 60?. Ισως και να έτυχε αλλά δεν χάνεις τίποτα να το παλέψεις. Αυτά τα λίγα για το εν λόγω μαγαζί.
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς για κανένα μασάζ που να παίζουν και τα υπόλοιπα, φραπές,μαμίσι κλπ στην γλυφάδα και άν ναι ας δώσει καμιά πληροφορία.
 

palaios

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
49
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις για ποιο ιδρυμα-μασσαζ μιλαει ο συν/φος 6γιαννης9.αυτο που εχει αστερακια?
 

VICTORI

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2007
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
εγω πηγα στην Μιχαλακοπουλου. ειναι ενδιαφερουσα περιπτωση αν μπορεσεις; να μπεις
 

Tsar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2007
Μηνύματα
247
Like
1
Πόντοι
1
Πέρασα σήμερα το μεσημέρι γιά πρώτη φορά απο το πλησίον Φίξ ευαγές ίδρυμα. Ευγενικό καλωσόρισμα όπου είπα ότι είμαι καινούριος.Πήρα τη Μαρίνα καλόυτσικο μασαζάκι και φούλ πρόγραμμα (ρουφοκεβλέτο κλπ)χωρίς περιστροφές και κορδέλες 80? το μαλλί, καλά πέρασα θα ξαναπάω.
Αντιθέτως στο Κολωνακιώτικο στέκι του αρ.44 πρίν 1 μήνα έπαιξε μόνο φραπέ με λίγο βυζί μόνο.Η επιλογή μου νομίζω είναι εύκολη μια και απ'όσα αλλα μωρά είδα στο Φίξ ξεχώρισα 2-3 λίαν καλά.
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Πέρασα σήμερα το μεσημέρι γιά πρώτη φορά απο το πλησίον Φίξ ευαγές ίδρυμα. Ευγενικό καλωσόρισμα όπου είπα ότι είμαι καινούριος.Πήρα τη Μαρίνα καλόυτσικο μασαζάκι και φούλ πρόγραμμα (ρουφοκεβλέτο κλπ)χωρίς περιστροφές και κορδέλες 80? το μαλλί, καλά πέρασα θα ξαναπάω.
Αντιθέτως στο Κολωνακιώτικο στέκι του αρ.44 πρίν 1 μήνα έπαιξε μόνο φραπέ με λίγο βυζί μόνο.Η επιλογή μου νομίζω είναι εύκολη μια και απ'όσα αλλα μωρά είδα στο Φίξ ξεχώρισα 2-3 λίαν καλά.
Φρατζή εννοείς;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom