Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Μπορεί να με βοηθήσει κανείς να καταλήξω κάπου; Μιία φορά έχω πάει για μασάζ και αυτό ηταν πριν απο περίπου ένα μήνα στο κλασικό μασατζίδικο που είναι στο νούμερο 44.Γενικώς σκοπεύω να επισκέπτομαι μασατζίδικα γύρω στην 1 φορά το μήνα. (τα έσοδα δεν μου επιτρέπουν για παραπάνω) Το ερώτημα είναι που αξίζει περισσότερο να γίνω μόνιμος πελάτης; Διαβάζω πολύ καλά λόγια και για Φρατζή και για Στουρνάρη... Δέν μπορώ να πω οτι έμεινα ιδιαίτερα ευχαριστημένος απο 44... μία φραπεδιά παίχτηκε μόνο και την μασατζού και να ήθελε δέν την πήδαγα (ʼννα). Πού έχει πιο ωραία γκομενάκια; Ας με φωτήσει κάποιος! :cheesy:
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
JRT ευχαριστώ για τις πληροφοριες
 

azeroth

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχει κάποιο μασατζίδικο με νέες όμορφες κοπέλες που να προσφέρει μασαζ μέσα σε jacuzzi (δηλαδή μέσα στο νερό) έστω και χωρίς φραπέ?
 

Tsar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2007
Μηνύματα
247
Like
1
Πόντοι
1
Μπορεί να με βοηθήσει κανείς να καταλήξω κάπου; Μιία φορά έχω πάει για μασάζ και αυτό ηταν πριν απο περίπου ένα μήνα στο κλασικό μασατζίδικο που είναι στο νούμερο 44.Γενικώς σκοπεύω να επισκέπτομαι μασατζίδικα γύρω στην 1 φορά το μήνα. (τα έσοδα δεν μου επιτρέπουν για παραπάνω) Το ερώτημα είναι που αξίζει περισσότερο να γίνω μόνιμος πελάτης; Διαβάζω πολύ καλά λόγια και για Φρατζή και για Στουρνάρη... Δέν μπορώ να πω οτι έμεινα ιδιαίτερα ευχαριστημένος απο 44... μία φραπεδιά παίχτηκε μόνο και την μασατζού και να ήθελε δέν την πήδαγα (ʼννα). Πού έχει πιο ωραία γκομενάκια; Ας με φωτήσει κάποιος! :cheesy:
Συναγωνιστή νομίζω πως μιά βόλτα από Φραντζή θα σε ευχαριστήσει, τα κορίτσια εμένα μου φάνηκαν αρκετά καλά, κάποια παίζουν και 8αράκι αλλά περί ορέξεως.....
 

since1976

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ετσι το σβηνει αραγε? "ωμοιρου"
 

Fylisixos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2005
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Λοιπόν παίδες, το μήνυμα θα είναι μάλλον μεγάλο αλλά ο τόσος καιρός απουσίας μου το δικαιολογεί. Για τους παλιούς ίσως θυμούνται ότι εγώ είχα ανοίξει το θέμα στο παλιό site που δεν υπήρχε καν σαν κατηγορία (και δεν το λέω για να περιαυτολογήσω αλλά για το ότι έχω αρκετό καιρό στη γύρα).

Εδώ και μήνες διαβάζω τα μηνύματα που κινούνται στο κλασσικό ύφους του site (90% αερολογίες, 5% τσακωμοί, 5% χρήσιμες πληροφορίες - σε αυτό συμβάλλουμε όλοι και δεν βγάζω την ουρά μου απ'έξω). Από τις τελευταίες βόλτες μου έχω να καταθέσω τα εξής:

Τρόπος προσέγγισης: Ο δεκάλογος νομίζω καλύπτει το μεγαλύτερο ποσοστό απο περιπτώσεις οπότε δεν υπάρχει κάτι να προσθέσω

Νέοι οπαδοί του μασσάζ: Αντί να ρωτάτε που θα γαμήσετε, κάντε ένα κόπο και διαβάστε τα τελευταία 100 μηνύματα του θέματος, σίγουρα κάτι θα βγάλετε. Έτσι κι αλλιώς τα μαγαζιά δεν αλλάζουν συχνά διευθυνση και οι κλασσικές αξίες είναι πάνω κάτω οι ίδιες εδώ και χρόνια. Στην ερώτηση "Θα γαμήσω από την 1η φορά" η απάντηση είναι "Εξαρτάται" (από πολλούς παράγοντες, έχουν αναλυθεί αρκετές φορές εδώ μέσα).

Μαγαζιά:

- ****** ** στο Κολωνάκι και Ποσειδώνος 67 (αν δεν θυμάμαι σωστά το νούμερο, δίπλα στην αποθήκη του ΑΒ στη Γλυφάδα): Για μένα το καλύτερο από όσα έχω γυρίσει. Είναι όντως της φιλοσοφίας "έχω 3 μουνάρες για κράχτη αλλά μόνο τα μπάζα το δίνουν" αλλά αν συμβιβαστείς λίγο στην εμφάνιση περνάς πολύ καλά! Σαν χώρος μαζί με της Συγγρού 12 ο καλύτερος. Για τελευταία νέα, Ρούλα, Τάνια έχουν μετακομίσει όλες στη Γλυφάδα (παλιές γνώριμες και όσοι ξέρουν διαλέγουν). Προσοχή για την Κοραλία που είναι στη Γλυφάδα. Για τον χώρο του κέντρου όντως οι νέες αφίξεις είναι το λιγότερο μουνάρες όχι μόνο για στανταρτ μασάζ αλλά και για city tour (δεν λέω ονόματα, αρχίζουν όλες από Α και μια απο Ν). Όπως είναι φυσικό ότι λάμπει δεν είναι πάντα χρυσός (ή μπορεί να χρειαστεί να το πληρώσεις χρυσάφι στην καλύτερη). Κλασσικές αξίες οι παλιές Ειρήνη & Χριστίνα (αν αντέχετε και τις 2 μαζί δεν θα το μετανιώσετε). Οι τιμές είναι πιο πάνω, αλλά αν ξέρεις με ποιον μιλάς και πόσα θα δώσεις, θα κάνεις σίγουρη επένδυση

- Φραντζή 4: Για μένα μάπα. Έχω πάει 3 φορές, από μασάζ η γιαγιά μου κάνει καλύτερο, διαρκεί 5 λεπτά και μετά γαμας. Προτιμώ στούντιο αν είναι έτσι, δεν χρειάζεται να δώσω 80. Ο χώρος είναι μέτριος. Έχει μερικά μουνάκια καλά, αλλά και πάλι για υπηρεσίες στούντιο προτιμώ τα 40-50 και όχι τα 80.

- Στουρνάρη 63: Πήγα 2 φορές, τη μια είχα μπάζα, τη 2η πήρα την Ειρήνη, που ήταν χάλια (εντελώς τρελή, ήμουν πιασμένος 2 μέρες από το μασάζ και στο γαμήσι όχι κάτι το ιδιαίτερο)

- Συγγρού 12: Θα συμφωνήσω ότι το μαγαζί έχει πάρει την κατιούσα. Αν δεν ανανεώσει τις κοπέλες βλέπω να χειροτερεύει ακόμη περισσότερο

- Λέκκα 19: Το 1ο που πήγα, έχω να περάσω πάνω από χρόνο, αλλά η Μόνικα (αν δουλευει ακόμη εκεί, 50αρα MILF) είναι από τις καλύτερες στο χώρο (μασσάζ, συμμετοχή, χαβαλέ). Δεν ξέρω τι πάιζει τώρα

Για όσους κατηγορούν το χόμπι μας: Όπως σε όλο το χώρο του πληρωμένου σεξ, θα πληρώσεις πολλά, θα μάθεις πολλά, θα φας αρκετές φόλες και μπάζα, μετά από καιρό θα έχεις καλύτερη κρίση και θα ξέρεις που αξίζει η επένδυση (στα καινούρια μαγαζιά βέβαια ενδέχεται πάλι να την πατήσεις). Το ίδιο ισχύει με τα μπουρδέλα, τα στούντιο και τα city tour. Ανάλογα με το χρόνο, το χρήμα και τα γούστα που έχει κανείς επιλέγει να τα δώσει οπουδήποτε. Αν σου αρέσει να χαλαρώνεις, να έχεις πιο προσωπική επαφή με την κοπέλα (σε επίπεδο συζήτησης, όχι γάμου), να κάνεις πιο περίεργα κόλπα από ότι σε μπουρδέλο τότε το μασσάζ είναι μια καλή λυση (κατ'εμέ τουλάχιστον). Αυτά!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
fylisixe welcome back again!σε οτι αφορα την φραντζη συμφωνω......για την στουρναρη δεν ξερω ακομη...δεν εχω πατησει το ποδι μου...οπως και στην λεκκα εχω να παω απο τον νοεμβριο!εχουν πεσει αφραγκιες και δεν ειμαστε για πειραματα οπως περσι που τα ειχα γαζωσει ολα.....παντως λογικα στην λεκκα θα παιζουν τα παλια κομματια(μονικα,μαρια στον κατω οροφο) (λανα,αναστασια,γιαννα,ταυλανδεζα,βικτωρια στον πανω οροφο),η συγγρου 12 οντως πηρε την κατιουσα(κριμα γιατι ειναι ενας πολυ ωραιος χορος αλλα αμα ειναι να παιρνεις βουβαλια καλυτερα να παω για σαφαρι στο κονγκο!εφυγε και το μαρακι το τρελλο αυτο και σεξυ μωρακι και εμειναν οι χαβουζες σαντρα,μπετυ,λινα και η αδερφη της σαντρας.....μονο η νικη η κοντουλα τα πρωινα ειναι κουκλι αν και μπιμπελο και μια αλλη ψιλομετρια αλλα απο υπηρεσιες αστο καλυτερα!στην σκρα 4 δεν ξαναπαταω με τα μπαζα που ειδα την τελευταια φορα.....ποσειδωνος 20 στην παραλια στο π.φαληρο το ιδιο.....οποτε σταθερα παμε μονο μαρνης 28 για μια γυναικα και ομηρου για αλλαγη!αυτα!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εχει περασει κανεις απο μαντζαρου 8 στο κολωνακι να μας πει τι παιζει κι αν αλλαξε τιποτα ??
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057

Επισκέπτης
πολυ ωραιος χορος αλλα αμα ειναι να παιρνεις βουβαλια καλυτερα να παω για σαφαρι στο κονγκο!εφυγε και το μαρακι το τρελλο αυτο και σεξυ μωρακι και εμειναν οι χαβουζες σαντρα,μπετυ,λινα και η αδερφη της σαντρας.....μονο η νικη η κοντουλα τα πρωινα ειναι κουκλι αν και μπιμπελο και μια αλλη ψιλομετρια αλλα απο υπηρεσιες αστο καλυτερα!

ποσειδωνος 20 στην παραλια στο π.φαληρο το ιδιο.....

οντως παρακμαζει το 12....όσο για την Νικη, φτανει μεχρι πιπουλα (αξιοπρεπεστατη, αλλα πιπούλα). Καμιά Ρανια εχει μεινει (για το τοπ ενεργητικο γαμησι πάνω στη σανίδα ).

Στο 20-21 της παραλιακής, δοκιμασε την Τίτη (η καπως έτσι), γεωργιανή, σχετικά καινουρια.
 

Επισκέπτης
α, την Ελενα με το Thai (για το 12 μιλάμε) την πεταξαν εξω γιατι τσακωθηκε :boobies: με πελάτη..

δεν ηξερα οτι η Σαντρα εχει αδερφη...πετυχημένη επαγγελματικά η οικογενεια, βλέπω...η μαμα με τι ασχολειτε??? :2funny:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
λοιπον....μηπως εθεαθη πουθενα η γεωργιανη αντα που ηταν περσυ στην σκρα 4 και λιγο μετα ποσειδωνος 20-21?αν ξερει καποιος ας στειλει ειδοποιηση!
 

ΤΙΜ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
πριν 1 μηνα πετυχα στην φραντζη 4 ενα εικοσαχρονο κουκλακι ονοματι Λιζα,την εχει δει κανενας πιο προσφατα;
 

sankon

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Μαγαζιά:

- ****** ** στο Κολωνάκι και Ποσειδώνος 67 (αν δεν θυμάμαι σωστά το νούμερο, δίπλα στην αποθήκη του ΑΒ στη Γλυφάδα): Για μένα το καλύτερο από όσα έχω γυρίσει. Είναι όντως της φιλοσοφίας "έχω 3 μουνάρες για κράχτη αλλά μόνο τα μπάζα το δίνουν" αλλά αν συμβιβαστείς λίγο στην εμφάνιση περνάς πολύ καλά! Σαν χώρος μαζί με της Συγγρού 12 ο καλύτερος. Για τελευταία νέα, Ρούλα, Τάνια έχουν μετακομίσει όλες στη Γλυφάδα (παλιές γνώριμες και όσοι ξέρουν διαλέγουν). Προσοχή για την Κοραλία που είναι στη Γλυφάδα. Για τον χώρο του κέντρου όντως οι νέες αφίξεις είναι το λιγότερο μουνάρες όχι μόνο για στανταρτ μασάζ αλλά και για city tour (δεν λέω ονόματα, αρχίζουν όλες από Α και μια απο Ν). Όπως είναι φυσικό ότι λάμπει δεν είναι πάντα χρυσός (ή μπορεί να χρειαστεί να το πληρώσεις χρυσάφι στην καλύτερη). Κλασσικές αξίες οι παλιές Ειρήνη & Χριστίνα (αν αντέχετε και τις 2 μαζί δεν θα το μετανιώσετε). Οι τιμές είναι πιο πάνω, αλλά αν ξέρεις με ποιον μιλάς και πόσα θα δώσεις, θα κάνεις σίγουρη επένδυση

Μαγαζιά:

- ****** ** στο Κολωνάκι και Ποσειδώνος 67 (αν δεν θυμάμαι σωστά το νούμερο, δίπλα στην αποθήκη του ΑΒ στη Γλυφάδα): Για μένα το καλύτερο από όσα έχω γυρίσει. Είναι όντως της φιλοσοφίας "έχω 3 μουνάρες για κράχτη αλλά μόνο τα μπάζα το δίνουν" αλλά αν συμβιβαστείς λίγο στην εμφάνιση περνάς πολύ καλά! Σαν χώρος μαζί με της Συγγρού 12 ο καλύτερος. Για τελευταία νέα, Ρούλα, Τάνια έχουν μετακομίσει όλες στη Γλυφάδα (παλιές γνώριμες και όσοι ξέρουν διαλέγουν). Προσοχή για την Κοραλία που είναι στη Γλυφάδα. Για τον χώρο του κέντρου όντως οι νέες αφίξεις είναι το λιγότερο μουνάρες όχι μόνο για στανταρτ μασάζ αλλά και για city tour (δεν λέω ονόματα, αρχίζουν όλες από Α και μια απο Ν). Όπως είναι φυσικό ότι λάμπει δεν είναι πάντα χρυσός (ή μπορεί να χρειαστεί να το πληρώσεις χρυσάφι στην καλύτερη). Κλασσικές αξίες οι παλιές Ειρήνη & Χριστίνα (αν αντέχετε και τις 2 μαζί δεν θα το μετανιώσετε). Οι τιμές είναι πιο πάνω, αλλά αν ξέρεις με ποιον μιλάς και πόσα θα δώσεις, θα κάνεις σίγουρη επένδυση
Συγνώμη, αλλά δεν κατάλαβα έναν υπαινιγμό... Τι εννοείς Προσοχή στην Κοραλία; (για Γλυφάδα μιλάω που εχω πάει αρκρτές φορές;
 

sankon

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Συγνώμη, αλλά δεν κατάλαβα έναν υπαινιγμό.. . Τι εννοείς Προσοχή στην Κοραλία; (για Γλυφάδα μιλάω που εχω πάει αρκρτές φορές;
 

stauros5

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2006
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
μαγαζια .1)ευη ν.σμυρνη απεναντι απο το κινηματογραφο ωραια γυναικα ψυχρος φραπες οπος τις βικτωριας στην σφιιγος 2)μαντσαρου ευα βουλγαρα καλο μασαζ και φραπες οπος αννα πισω απο το καραβελ νεαρες σχετικα ομορφες αλλα τιποτα παραπανω 3)αχιλλεως π.φαληρο ομοιος με μαντσαρου και κατι παραπανω και εχει χαμηλο κοστος μονο 50 4)φραντση λεκκα ,συγγρου εχει πολλα παραπανω αλλα η ποιοτητα οχι τοσο καλη ομοιοσ ομηρου εκτος 1,2 εξερεσεις 5)το καλυτερο μασαζ και σεξ απο 1 πρωιν striperer με θητεια στο ανατολη και στο babyo εχει και αλλες αλλα δεν αξιζουν περιοχη πειραιας οσει εχουν παει καταλαβαν
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
.....5)το καλυτερο μασαζ και σεξ απο 1 πρωιν striperer με θητεια στο ανατολη και στο babyo εχει και αλλες αλλα δεν αξιζουν περιοχη πειραιας οσει εχουν παει καταλαβαν

εχω την εντυπωση οτι γραφουμε για να δινουμε πληροφοριες, και ΟΧΙ για να βαζουμε γριφους..
αν ξερουμε κατι το λεμε, αν παλι ξερουμε κατι και για οποιοδηποτε λογο δεν θελουμε να το γραψουμε, απλα ΔΕΝ  το αναφερουμε καθολου..
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
εχω την εντυπωση οτι γραφουμε για να δινουμε πληροφοριες, και ΟΧΙ για να βαζουμε γριφους..
αν ξερουμε κατι το λεμε, αν παλι ξερουμε κατι και για οποιοδηποτε λογο δεν θελουμε να το γραψουμε, απλα ΔΕΝ  το αναφερουμε καθολου..
Πες τα ρε George!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εχω την εντυπωση οτι γραφουμε για να δινουμε πληροφοριες, και ΟΧΙ για να βαζουμε γριφους..
αν ξερουμε κατι το λεμε, αν παλι ξερουμε κατι και για οποιοδηποτε λογο δεν θελουμε να το γραψουμε, απλα ΔΕΝ  το αναφερουμε καθολου..

τί ασχολεισαι ρε συ με τις στριπτητζουδες-μασερ?ασχολησου εκει με τα πουρα της λεκκα.....χαχαχχιχιχιχιχι
 

VICTORI

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2007
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
ειναι απλο δεν ανοιγουν σε αγνωστους ευκολα.  επισης στην μεσογειων τι γινεται?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom