Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Δηλαδη για να παρεις τα νεα απο την  *...*...*...*...*...*
πρέπει να εισαι μονιμος πελατης.
Ποιος το λέει αυτο η μανταμ .

Δεν εννοούσα αυτό, απλώς ανέφερα για εκείνους που πηγαίνουν με μεγαλύτερη συχνότητα και ξέρουν τι παίζει...

αυτά

καλημέρα

gent007
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καινούργιο ειναι ... τριών ημερών ..φρέσκο ..το παλιό είναι Βεικου 9-11 το οποίο όμως μετακομίζει πιο κάτω..στην ίδια

το ελεγε καιρο η μαρινα οτι θα μετακομισει. σε ποιο οροφο ειναι ? απο κοπελες τι λεει ?
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Φίλε Ryu δεν ήταν και άλλα 3 μωράκια ονόματι Ρόζα,Μαρίνα και Αννα; , γιατί και τα τρία ειναι πολύ καλύτερα σε εμφάνιση κατά την προσωπική μου εκτίμηση απο Ολγα,και στο δώμάτιο τουλάχιστον η Αννα και η Ρόζα τσεκαρισμένη απο χτεσινή επίσκεψη είναι πολύ καλές. Γούστα βέβαια είναι αύτα, απλά το αναφέρω για να κάνουμε κουβέντα

Μπα... οι υπολοιπες που ειδα ηταν μαπα, μεγαλοκοπελες, η μια χοντρη η αλλη ασχημη κτλ κλτ . Δεν θυμαμαι καμια με το ονομα Ροζα. Το καλυτερο πακετο ηταν αυτη η Ολγα που σου λεω, αλλα απο την αλλη, γουστα ειναι αυτα οπως γραφεις και εσυ...
 

bunny.bunny

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2006
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Συναδελφοι
βλεπω πολλα ποστ και πολλα θεματα για στουρναρη 63 & μαρνης 25 αλλα  περνοντας βλεπω πολυκατοικια, ποιο κουδουνι χτυπας ?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Συναδελφοι
βλεπω πολλα ποστ και πολλα θεματα για στουρναρη 63 & μαρνης 25 αλλα  περνοντας βλεπω πολυκατοικια, ποιο κουδουνι χτυπας ?

αυτο που λεει "κρεοπωλειο ρουσκαγια"!
 

VICTORI

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2007
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
γειά σας παιδια. ειμαι καινουργιος στο αθλημα και απο μια ματια που εριξα μιλατε ολο για τα ιδια και τα ιδια ενω στη εφημεριδα εχει πολλα μασατζιδικα. ειναι απορριπτεα ολα τα υπολοιπα?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
γειά σας παιδια. ειμαι καινουργιος στο αθλημα και απο μια ματια που εριξα μιλατε ολο για τα ιδια και τα ιδια ενω στη εφημεριδα εχει πολλα μασατζιδικα. ειναι απορριπτεα ολα τα υπολοιπα?

παρδόν ??????
 

Επισκέπτης
ενα μασαζιδικο στι γλιφαδα διπλα απο ενα σουπερ μακετ τι λεει?ι στελλα ειναι ι τσατσα!!!για δοστε τα φοτα σας μεγαλοι χιστεσ του μασαζ!!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
γειά σας παιδια. ειμαι καινουργιος στο αθλημα και απο μια ματια που εριξα μιλατε ολο για τα ιδια και τα ιδια ενω στη εφημεριδα εχει πολλα μασατζιδικα. ειναι απορριπτεα ολα τα υπολοιπα?

can you be more speficic πλιηζζζζ?
 

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
5
Like
488
Πόντοι
26
Καμια ενημερωση εχουμε για την ευηνου??? Τιμες και κοπελες και φυσικα αν αξιζει να κανω καταθεση
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Στουρνάρη 63 το κουδούνι γράφει "3ος Studio".
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
γειά σας παιδια. ειμαι καινουργιος στο αθλημα και απο μια ματια που εριξα μιλατε ολο για τα ιδια και τα ιδια ενω στη εφημεριδα εχει πολλα μασατζιδικα. ειναι απορριπτεα ολα τα υπολοιπα?
Ο τιτλος του thread τα λεει ολα ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΑ ΠΟΥ ΓΑΜΑΣ, βλεπεις λοιπον συχνα τα ιδια, γιατι σε αυτα γαμας, τωρα εαν υπαρχουν και καποια αλλα που γαμας αλλα δεν εμφανιζονται εσυ σαν καλος σαμαρειτης επισημανε τα και η ομαδα scouting του site θα τα τσεκαρει..
Α για να μην ξεχασω, επισης θα βρεις και thread με τον τιτλο ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΑΜΑΣ ριξε μια ματια και εκει μηπως βρεις κανενα απο αυτα που ειναι στις αγγελιες
 

aptoitos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
80
Like
2
Πόντοι
0
Μετα από επανειλλημενες επισκέψεις στα περισσότερα από τα αναφερθέντα ευαγη ιδρύματα, επιτρεψτε μου να καταθεσω τη δικη μου αντικεμενικη αξιολογηση.

Παρά το ότι μας την σπάει το όλο στυλ του, κορυφαιο καταστημα του ειδους παραμενει αυτό στην Ωμίρου 44. (επιασε το κολπο με την ανορθογραφια; Αν οχι, εννοω αυτο στο Κολωνακι, στο νουμερο 44 της οδου που βρισκεται αναμεσα σε Σινα και Αμερικης)
Ό,τι και να λεμε, εχει τις περισσοτερες γκομενες, οι περισσότερες νέες κοπέλες, πολλών εθνικοτήτων και με διαφορα τους καλύτερους χωρους. Καθαροί, με σαουνες, κεριά, καλύτερη ατμόσφαιρα και σαφως ποιοτικοτερες υποδομές, Ασε που σου κάνουν και μασαζ!
Η αδυναμια του μερους ειναι ότι δεν κανουν όλες τα παντα, οποτε πρέπει ή να ξερεις ποια θέλεις ή να έχεις καλή χημεια με την κυρια Ελενη για να σε καθοδηγησει σωστα. Προσωπικά, το δευτερο το εχω επιτυχει και ομολογω ότι οι υποδειξεις της ειναι καλές. Επίσης, δεν εχει ενιαια τιμολογιακη πολιτικη. Αλλη θελει 80 για φραπέ, άλλη 100. Αλλη 100 για πληρες και αλλη με 100 καθεται και για 2ο! Δεν βγαζει ευκολα ακρη και αν κανεις το λαθος να μπεις σε διαπραγματευσεις, ξενερωνεις και δεν το χαιρεσαι.

Σας συνιστω ανεπιφυλακτα Χριστινα (εχει φυγει τωρα, ειναι Γλυφαδα), Αννα ή Μαρια. Καλές, φιλοτιμες και φιλικές.
Μακρια από Νεφελη. Με διαφορα η πιο ομορφη (μιλαμε για κουκλακι) αλλα σπασαρχιδω και προσφερει αυστηρα μονο φραπε.

Δευτερο στην καταταξη βαζω το Φρατζη 4. Καλό επίπεδο, καλή, σταθερή και ενιαία τιμή και ικανοποιητικός μέσο όρος εμφανιζόμενων ηρωίδων. Πρόθυμες, φιλικές και τα κανουν όλα.

Το χαλκινο μεταλλιο παει στη Στουρναρη 63, λογω μεγαλης ποικιλίας κυριών, διακριτικης εξυπηρετησης και ευκολης πρόσβασης (που να τρεχεις σε Γαλατσια και Νέους Κόσμους...). Δεν ειναι σουπερ το επίπεδο, αλλα ειναι ικανοποιητικό. Και σαφως άνω του μετριου.

Αυτα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Μετα από επανειλλημενες επισκέψεις στα περισσότερα από τα αναφερθέντα ευαγη ιδρύματα, επιτρεψτε μου να καταθεσω τη δικη μου αντικεμενικη αξιολογηση.

Παρά το ότι μας την σπάει το όλο στυλ του, κορυφαιο καταστημα του ειδους παραμενει αυτό στην Ωμίρου 44. (επιασε το κολπο με την ανορθογραφια; Αν οχι, εννοω αυτο στο Κολωνακι, στο νουμερο 44 της οδου που βρισκεται αναμεσα σε Σινα και Αμερικης)
Ό,τι και να λεμε, εχει τις περισσοτερες γκομενες, οι περισσότερες νέες κοπέλες, πολλών εθνικοτήτων και με διαφορα τους καλύτερους χωρους. Καθαροί, με σαουνες, κεριά, καλύτερη ατμόσφαιρα και σαφως ποιοτικοτερες υποδομές, Ασε που σου κάνουν και μασαζ!
Η αδυναμια του μερους ειναι ότι δεν κανουν όλες τα παντα, οποτε πρέπει ή να ξερεις ποια θέλεις ή να έχεις καλή χημεια με την κυρια Ελενη για να σε καθοδηγησει σωστα. Προσωπικά, το δευτερο το εχω επιτυχει και ομολογω ότι οι υποδειξεις της ειναι καλές. Επίσης, δεν εχει ενιαια τιμολογιακη πολιτικη. Αλλη θελει 80 για φραπέ, άλλη 100. Αλλη 100 για πληρες και αλλη με 100 καθεται και για 2ο! Δεν βγαζει ευκολα ακρη και αν κανεις το λαθος να μπεις σε διαπραγματευσεις, ξενερωνεις και δεν το χαιρεσαι.

Σας συνιστω ανεπιφυλακτα Χριστινα (εχει φυγει τωρα, ειναι Γλυφαδα), Αννα ή Μαρια. Καλές, φιλοτιμες και φιλικές.
Μακρια από Νεφελη. Με διαφορα η πιο ομορφη (μιλαμε για κουκλακι) αλλα σπασαρχιδω και προσφερει αυστηρα μονο φραπε.

Δευτερο στην καταταξη βαζω το Φρατζη 4. Καλό επίπεδο, καλή, σταθερή και ενιαία τιμή και ικανοποιητικός μέσο όρος εμφανιζόμενων ηρωίδων. Πρόθυμες, φιλικές και τα κανουν όλα.

Το χαλκινο μεταλλιο παει στη Στουρναρη 63, λογω μεγαλης ποικιλίας κυριών, διακριτικης εξυπηρετησης και ευκολης πρόσβασης (που να τρεχεις σε Γαλατσια και Νέους Κόσμους...). Δεν ειναι σουπερ το επίπεδο, αλλα ειναι ικανοποιητικό. Και σαφως άνω του μετριου.

Αυτα.

1.Σαν χωρος πιστευω οτι αναλογης καλης αισθητικης ειναι και αυτος της συγγρου 12!
2.Την χριστινα εννοεις την μιλφατζου που δουλευε συνηθως στο 35,απεναντι?και τωρα πηγε γλυφαδα?
3.ειναι ακομη εκει η πωλινα και η ειρηνη με την βασω και την γωγω?
4.για νεφελη συμφωνω απολυτα οτι ειναι σπασαρχιδω τρελλη!
5.αξιζει και ενα σκαουτ και η λεκκα να δουμε τι πραμα σαλευει εκει μεσα.....
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Η δική μου γνώμη είναι μακρυα απο Μαρνης 28. Για καποιον που δεν ειναι "μπασμενος" στον χώρο,όποως εγώ,  ενα μασαζακι σου κανουν, με πεσμένα τα μούτρα, και "αντε γεια". Την επόμενη φορά λέω να πάω Φραντζή 4. Φιλικά...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Η δική μου γνώμη είναι μακρυα απο Μαρνης 28. Για καποιον που δεν ειναι "μπασμενος" στον χώρο,όποως εγώ,  ενα μασαζακι σου κανουν, με πεσμένα τα μούτρα, και "αντε γεια". Την επόμενη φορά λέω να πάω Φραντζή 4. Φιλικά...

ναι δε λεω...αλλα μουνι σαν την θοδωρα θα βρεις αλλου?
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Ρε φιλε, η Θεοδώρα μου έκανε μασαζ! Είναι ωραίο μουνί αυτό?? Ενα συμπαθητικό σωματάκι έχει, τίποτα άλλο! Πιο κρύα, μουτρωμένη γκόμενα, δεν έχω ξανασυναντήσει! Λες και την έχουν με αλυσίδες εκεί μέσα! Αν ήταν έτσι οι ωραίες γκόμενες, αστα να πάνε...!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ρε φιλε, η Θεοδώρα μου έκανε μασαζ! Είναι ωραίο μουνί αυτό?? Ενα συμπαθητικό σωματάκι έχει, τίποτα άλλο! Πιο κρύα, μουτρωμένη γκόμενα, δεν έχω ξανασυναντήσει! Λες και την έχουν με αλυσίδες εκεί μέσα! Αν ήταν έτσι οι ωραίες γκόμενες, αστα να πάνε...!

κατ'αρχας εννοω σε επιπεδο μασατζιδικου....εχεις δει πολλα τετοια κορμια?με τετοια σμιλευτη καμπυλη,τετοιον κωλο εχεις πιασει πολλες φορες σε μασαζ?και ναι ειναι λιγο μουντρουχα και καθολου εκδηλωσιμη σε αγνωστους ομως.....εμενα απο την πρωτη φορα μου αρεσε,επενδυσα πανω της και δεν εχασα....αλλα αν δε σου αρεσε εμφανισιακα τοτε οκ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom