Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
μαγαζια .1)ευη ν.σμυρνη απεναντι απο το κινηματογραφο ωραια γυναικα ψυχρος φραπες οπος τις βικτωριας στην σφιιγος

Φίλε μου, αυτό που λες το έχεις διαπιστώσει πράγματι ο ίδιος? Το λέω γιατί ΚΑΝΕΙΣ απ όσο ξέρω δεν έχει κάνει ούτε φραπεδάκι εκεί μέσα..........Αν θες πλληροφορησέ μας.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Φίλε μου, αυτό που λες το έχεις διαπιστώσει πράγματι ο ίδιος? Το λέω γιατί ΚΑΝΕΙΣ απ όσο ξέρω δεν έχει κάνει ούτε φραπεδάκι εκεί μέσα..........Αν θες πλληροφορησέ μας.

δυστυχως γινεται αλλα ο φραπες της ειναι καλυτερα να τον παιξεις μονος σου....αυτη ειναι η μαλακια εκει μεσα.....αντε ρε με τις πατσαβουρες...μην ασχολειστε με αυτο το μασατζιδικο,πεταμα χρηματων!
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
παιδια ευη ειναι η ιδιοκτητρια? θα γουσταρα να την πηδαγα παντως!ωραιο μουνι.αλλα τωρα που μου πατε οτι πιανει τις πουτσες ολονων ξενερωσα.φαινοταν κυριλλε γκομενα
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
παιδες στα βορεια προαστεια παιζει τπτ? για να παω? ειναι τρια νομιζω ενα στην κιφησια ενα στο μαρουσι στον σταθμο και ενα στο ιατρικο. δωστε πληροφοριες.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....ειναι απλο δεν ανοιγουν σε αγνωστους ευκολα....

κι εγω εχω τα τηλεφωνα πρωην μασατζουδων που τωρα κανουν βυζιτες στο σπιτι τους και δεν απαντανε ευκολα σε αγνωστους, αλλα δεν καθομαι να γραφω μαλακιες και να σας βαζω διαγωνισμα..
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
κι εγω εχω τα τηλεφωνα πρωην μασατζουδων που τωρα κανουν βυζιτες στο σπιτι τους και δεν απαντανε ευκολα σε αγνωστους, αλλα δεν καθομαι να γραφω μαλακιες και να σας βαζω διαγωνισμα..
Ενδιαφερον George .........τωρα την εκανες θα σου ερθουν καμια 30αρια pm "Μηπως μπορεις να μου στειλεις το τηλεφωνο" αντε καλα ξεμπερδεματα
 

azeroth

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Κανένα μαγαζί που να προσφέρεται φραπές underwater δηλ.σε jacuzzi?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Κανένα μαγαζί που να προσφέρεται φραπές underwater δηλ.σε jacuzzi?

παληκαρι δεν νομιζω να υπαρχει, αλλα εγω εχω κανει (και εχω περασσει πολυ καλα) το εξης..

εκλεισα ραντεβου με την hornylolita (θα βρεις τα κονε της στο αντιστοιχο θρεντ), και πηγαινοντας στο ξενοδοχειο πηρα δωματιο με υδρομασαζ..
το κοριτσακι εκανε σαν τρελλο απ τη χαρα του και εγω πηδαγα στο υδρομασαζ και γουσταρα..

το ιδιο βεβαια μπορεις να κανεις ισως με οποιοδηποτε cg, αλλα η συγκεκριμενη κανει σαν μωρο στο τζακουζι και γουσταρει τρελλα..!!
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Κανένα μαγαζί που να προσφέρεται φραπές underwater δηλ.σε jacuzzi?
Φιλαρακι ριξε μια ματια στις προηγουμενες σελιδες κατι υπαρχει
εχω την εντυπωση Συγγρου 12 αν και δεν εχω δοκιμασει.
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Εκει εχουν Χαμαμ εαν θυμαμαι καλα.......
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Φιλαρακι ριξε μια ματια στις προηγουμενες σελιδες κατι υπαρχει
εχω την εντυπωση Συγγρου 12 αν και δεν εχω δοκιμασει.

..στη συγγρου 12 παιζει χαμαμμμμμμμμμμμμ..
 

handst

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
110
Like
2
Πόντοι
1
Αρχικά όποιος είχε την ιδέα για την παρούσα ιστοσελίδα είναι genius :P

Στο δια ταύτα, με ενδιαφέρει μόνο το 44. Για πολλούς λόγους. Περιοχή, χώρος, εχεμύθεια από την Ελένη και όχι μόνο.

Διαβάζω ότι έφυγε η βλαχάρα Ρούλα και πως είναι καλή η Ειρήνη και μια Βίκη. Έχω να πάω 4 μήνες αέρα.

Η Ειρήνη πια στο διάολο είναι ? Μου την περιγράφει κανείς ? Και ποιά είναι η Βίκη ? Εμένα με ενδιαφέρει να το κάνουν, για την τιμή δεν έχω πρόβλημα, μέχρι 150 τα σκάω.

Το Χριστινάκι το έχουμε ταϊσει αβέρτα, το αυτό και την ʼννα. Τις βαρέθηκα και θέλω να αλλάξω.

Η Πωλίνα διάβασα πως έφυγε.

Χα,χα, μου φαίνεται απίστευτο να διαβάζω επί τέτοιων θεμάτων στο net.

Καλή συνέχεια και ελπίζω να με ενημερώσετε ως αύριο που θα ξαναμπώ.

Γειά σας συνάδελφοι...
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Γεια σας συναγωνιστές ... σήμερα κατά τισ 11:00 πέρασα από το ευαγές ίδρυμα της Στουρνάρη 63 μια που ήμουν στην περιοχή και είπα να δοκιμάσω την τύχη μου.
Κατ'αρχάς να πώ ότι ο χώρος τους είναι περιποιμένος... αφού λοιπόν μπήκα και με πήγαν στα ενδότερα, η κοπελιά εκεί με ρώτησε αν πήγαινα εκεί πρώτη φορά και χωρίς πολλά πολλά μου έφερε τις κοπέλες ... μια Ναταλία ψηλάγγουρη μπάζο ... μια Ελένη με μακρύ κορακί μαλλί, καλό σώμα και τσιμπουκόχειλα αρκετά εκφυλόφατσα, την Τζούλια (κουκλάκι με φοβερό σώμα, και καστανό ίσιο μαλλί), την Χριστίνα κάτι σαν milf Tζούλια θα έλεγα ... και την ʼννα η οποία αν δεν κάνω λάθος ήταν στην Ομίρου ... η οποία είχε και μερικά κιλάκια παραπάνω νομίζω ...
Τέλος πάντων μου είπαν 50 ευρώ και διάλεξα τη Τζούλια .. το δωμάτιο πολύ ωραίο με το ντουζάκι του ... για να μην πολυλογώ ... ωραίο μασάζ (όχι επαγγελματικό αλλά έτριβε καλά η κοπελίτσα) ... γυρίσαμε και ανάσκελα έβγαλε τα ρούχα της άρχισε τα φιλιά και τα γλιψίματα ανέβηκε πάνω έκατσε από κάτω ...  πολύ καλή πραγματικά!
Επίσης θα συμφωνήσω με κάποιον συναγωνιστή ότι δεν είναι Ρουμάνα παρ?ολο ότι αυτό λέει .. μάλλον Αλβανίδα είναι, 3 μήνες λέει Ελλάδα, 19 ετών.
Η μικρούλα αξίζει πάντως και την προτείνω ανεπιφύλακτα.
Αααα.... μη το ξεχάσω ... το σύνολο 70 ευρουλάκια.
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
ʼντε ρε μετακόμισε η ʼννα απο ομίρου στην στουρνάρη; Πόση ώρα διήρκησε το σκηνικό;
 

handst

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
110
Like
2
Πόντοι
1
Μπήκα νωρίτερα τελικά...αναβλήθηκε μια μίνι μονοήμερη (:

Φίλε μου, για την ʼννα μπορώ να μάθω αν πήγε από Ομήρου σε Στουρνάρη, γιατί την είχα και σε hotels. Έχω να ασχοληθώ καιρό με το sport, για αυτό και ρώτησα ποιές παίζουν στο 44. Πάντως ναί, είχε πάρει κιλά και την τελευταία φορά που την είχα πάρει...

Αυτό στην Στουρνάρη είναι δυνατόν όπως λέει ο φίλος με 70 ευρώ να γίνεται δουλειά ? Μου φαίνονται πολύ λίγα ρε παιδιά. Δεν τον αμφισβητώ, απλά εκφράζω την γνώμη μου και τις ανησυχίες μου...

Περιμένω νέα για το τί παίζει στο 44 τώρα και περιγραφές.




 

airwolfakos

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Πράγματι Στουρνάρη 63,  έχει  5 κοπέλες.. Οπως τα είπε και ο φίλος πιο πάνω.  Πολυ καλός χώρος, Οι μισές κοπέλες λίγο μεγάλες και ψιλομπάζα με μεγάλους βύζους όμως. Οταν μπαίνεις, πας και καλα για μασαζ με  50  ευρώ και αν έχεις μαζί σου σκουφάκια, πας και στο παρασύνθημα δίνοντας επιπλέον +20 ευρώ. Αν έχεις ξαναπάει είσαι γνωστος οκ, Αν όχι δεν λες τιποτα στην κοπελα που μιλάς στην αρχή, αλλα τα δινεις όλα στην κούκλα που θα μπει στο δωμάτιο. Φτάνεις τα 70 λοιπόν. Σχετικά για την Τζούλια (την οποία είχα παρει κι εγω) μου φάνηκε κάπως πιο όμορφη και καλύτερη απο τις άλλες, είναι απο Αρμενία 28 χρονών. GF περιποιηση,  χωρις βιασηνη. Την Αννα εγώ δεν την είδα όταν πήγα. (μπορει να είχε ρεπο εκείνη την μέρα).  Εν περιλήψη,  παρόμοια γεύση με  3ης σεπτεμβριου ο χώρος και τα κορίτσια.

Τα δύο studio είναι κοντα ανα μεταξύ τους. Αν δεν σας αρεσουν οι κοπελες απο το ένα, πάτε στο άλλο σε διάστημα 2 λεπτών.
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Φίλε handst αυτή η ʼννα που λέω ήταν μελαχροινή με ένα tattoo χαμηλά στην πλάτη ... νομίζω τουλάχιστον ότι ήταν αυτή παλιότερα και στην Ομίρου ... όσο για το συνολικό τίμημα .. πίστεψέ το 70 ευρώ έδωσα από τα οποία απ'?οτι κατάλαβα τα 50 πήγαιναν στο μαγαζί και τα 20 στην κοπελίτσα ... άλλωστε γιατί είναι λίγα αφού αλλού γίνεται με 80 ... είναι λιγώτερα ναι .. αλλά έτσι "ρίχνεις" στον ανταγωνισμό :)

 

airwolfakos

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
by the way... για τον φίλο που του φαίνονται λίγα τα 70, το αντίστοιχο στην 3η σεπτεμβρίου γίνεται δουλειά με 80.

Και τα δυο studio είναι απο αυτά που με την πρώτη φορά γαμάς.
 

airwolfakos

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
με την ρουλα της ομηρου είχα παει μια φορά,  αν θυμαμαι καλα είναι μια  40αρα στο νερο..  Ειχε κάνει προσφατα και ανόρθωση στήθους και δεν τα πολυ έδιχνε γιατι την πόναγαν οι τομές τους.  Αυτήν εννοείς ;
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
28 τελικά η Τζούλια;  ... την άλλη φορά θα ζητήσω ταυτότητα ... χαχαχα ... όσο και νάναι πάντως θα συμφωνήσω με το φίλο airwolfako ... GF περιποίηση και πολύ φιλική και χαμογελαστή.
Επίσης είχε και το δικό της σκουφάκι ;-)


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom