Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

handst

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
110
Like
2
Πόντοι
1
Nαί wolf έχω πάει και με Ρούλα. Όντως αυτή είναι που λες με το στήθος.

Η ʼννα με το τατού ήθελε 150 ακατέβατα για βίζιτα σε hotel !

Βρήκε μαλάκα φαίνεται (γέλια) :)

Απλά δεν ξέρω τώρα τί παίζει στο μαγαζί από γκόμενες (για τα πάντα, όχι φραπέ, εσπρέσο και μαλακίες) και ψήνομαι να πάω...

Αυτά που λέτε για άλλα μαγαζιά, να σας πώ κολλάω. Δεν ξέρω αν είναι τόσο εχέμυθα, αν πέφτεις μούρη με μούρη με άλλον, αν γίνεται συνωστισμός, αν έχει ντουζ μέσα σε κάθε δωμάτειο...σε αυτά το 44 είναι μανούλα...
 

airwolfakos

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
εγω πάντως κουβαλάω πάντα σκουφάκια μαζί. Τον πρωτο καιρο σε αυτα τα studio επειδή υπήρχαν και καλα για μασαζ μόνο, δεν έκαναν sex. Για λόγους ασφαλείας στην περίπτωση που γίνει έλεγχος δεν έπρεπε να βρεθούν προφυλακτικά πουθενά, ουτε και στα δοχεία των σκουπιδιών. Για την δική τους  διασφάλιση σου έλεγαν να φέρνεις δικά σου, και να τα πέρνεις πάλι πίσω, μαζι με το χρησιμοποιημένο το οποίο το είχαν τυλίξει επιμελώς σε χαρτι για να το πετάξεις εκτός καταστήματος. Οταν πάντως πηγα με την Τζούλια, με ρώτησε αν έχω. Αν είχε ή αν δεν είχε, άγνωστο


Φίλε Handst

Στη στουρν.. και στο άλλο στην 3η σεπτεμβ.  έχουν μπάνιο κανονικό, μέσα στην τουαλέτα για τους πελάτες. Δεν έχουν βλέπεις πολυτέλειες οπως στο 44 και στο 35. Απο εχεμύθια τα ξέρουν τα κόλπα. Οταν έρθει άλλος , σε βάζουν σε άλλο δωματιο να δεις τις κοπέλες και έτσι δεν πέφτεις ποτέ μουρη με μουρη με τους άλλους.
 

handst

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
110
Like
2
Πόντοι
1
Ευχαριστώ για την ενημέρωση.

Είχα πάει σε άλλο ένα στα Βόρεια Προάστεια και είχα ξενερώσει. Κοινό wc της πλάκας και γενικά ούτε στο cult festival δεν τα ζούσες αυτά :)

Εγώ όπως κατάλαβες, δεν έχω πρόβλημα με τα χρήματα και θέλω απλά την πιο χλιδάτη ας πούμε περιποίηση.

Περιμένω κανένα πρόσφατο review από 44/35.

Να'στε καλά παιδιά...

 

airwolfakos

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Είδα αρκετές κοπέλες στο 63. Στην 3η σεπτ. τι έγινε ; έκλεισε ή έφερε φρέσκες ; πρέπει να τσεκάρουμε μου φαίνεται.  Το ξανθό πάντως που είναι στην υποδοχή, μοιάζει καλό. Αν το τσεκάρει κανας συναγωνιστής ας μας δώσει τα φώτα του. Εγω θα πάω σύντομα για ξεφόρτωμα. Αν δω κάτι καλό θα σας το μεταφέρω.

Κιnky αν τύχει και πας,  δες μια την κοπέλα που συστήνεται ως  Ειρήνη αν είναι η ίδια με την  Ειρένα της 3ης σεπτεμβρίου. Εγω δεν καταφερα να παω με εκείνη. Την μιά φορα είχε πελάτη , την άλλη είχε τα ρούχα της και ήταν εκτός, και την 3η φορα που πήγα μου είπαν οτι έφυγε. Αλλα αν θυμάμαι καλά εσυ πηγαινες με αυτην και έλεγες οτι είναι καλή στην δουλεια της.
 

airwolfakos

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Handst  συμφωνω και εγώ για χλυδάτη περιποιηση αλλα οχι να τους τα σκάσω  3-4 φορες και να την βγάζω με φραπεδια μέχρι να με "μαθουν" και καλα , για να πέσει και το χοντρο. Αυτο μόνο απεχθάνομαι. Είμαστε πελάτες, τους δίνουμε ζεστό χρήμα στο χέρι, για να χαρούμε για μια ωρίτσα (και λιγότερο πολλές φορες). Νομίζω οτι θα έπρεπε να γίνονταν στις λιγότερες προσπάθειες. Δεν είναι και λίγα τα λεφτά που τους δίνουμε.
 

handst

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
110
Like
2
Πόντοι
1
Μα αγαπητέ φίλε για αυτό και ζήτησα ποιές είναι στο 44 και προχωρούν μέχρι τέρμα αυτήν την χρονική περίοδο ασχέτως τιμών, αλλά με περιγραφή για να ξέρω.

Όσες μου έλεγαν σήμερα φραπέ και την άλλη φορά βλέπουμε, δεν δεχόμουν ούτε φραπέ και έφευγα νωρίτερα (έχω και δουλειές βλέπεις), αφήνοντας τες εκτεθιμένες στην Ελένη.

Αυτό συνέβει 2-3 φορές. Αν σκεφτείς είναι καλύτερα, γιατί μετά όσες μου σύστηναν ήταν για κατευθείαν. Απλά για το ραντεβού να ζητήσω κάποια, μην πάω εκεί και έχω "πασαρέλα"...


 

Επισκέπτης
Είχα μια συμβολαιογραφική πράξη κοντα στην ****** και είπα, για πρωτη φορά, να περάσω απο το 44. Αρκετα νωρις το πρωί. Μπάινοντας, είδα ένα απίστευτο μούναρο (Αλεξάνδρα) ή οποία, ατυχως μόλις έμπαινε δωματιο. Δεν είχα χρόνο να περιμένω και πήρα την Γεωργία. Καλό μασαζάκι, εξαιρετική πίπα αλλα δεν είχα μαζι προφιλακτικά (!!) και μείναμε εκει.

Μού έκανε εντυπωση παντως αυτο με την καπότα...το έχω ξαναδει και στην Ευήνου. Καλά, τι απίθανη μαλακία ειναι αυτη....ουτε ειχα διαβασει κατι τετοιο εδω...

Α, 110 ευρωπουλα το αντιτιμον
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Είχα μια συμβολαιογραφική πράξη κοντα στην ****** και είπα, για πρωτη φορά, να περάσω απο το 44. Αρκετα νωρις το πρωί. Μπάινοντας, είδα ένα απίστευτο μούναρο (Αλεξάνδρα) ή οποία, ατυχως μόλις έμπαινε δωματιο. Δεν είχα χρόνο να περιμένω και πήρα την Γεωργία. Καλό μασαζάκι, εξαιρετική πίπα αλλα δεν είχα μαζι προφιλακτικά (!!) και μείναμε εκει.

Μού έκανε εντυπωση παντως αυτο με την καπότα...το έχω ξαναδει και στην Ευήνου. Καλά, τι απίθανη μαλακία ειναι αυτη....ουτε ειχα διαβασει κατι τετοιο εδω...

Α, 110 ευρωπουλα το αντιτιμον
Γιατί 110;;
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
110 στο 44; ανέβηκαν οι ταρίφες φαίνεται ...  αν και έχω καιρό να περάσω από το 44 ... θυμάμαι ότι με 80 μπορούσες να έχεις από τίποτε μέχρι full service ... αλλάζουν οι καιροί ...
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδιά τι παλιοί καιροί... εγώ πριν ένα μήνα πήγα και έσκασα 80 euroz στο 44
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
για πιο 44 λετε καυλιαριδες?
Αυτο ειναι μια πονεμενη ιστορια..................................Κολωνακι παντως ειναι και εχει παραρτημα απεναντι στο 33....απλως δεν μπορει να αναφερθει η οδος στο site.
 

MINOAS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστες γεια ειμαι απο κρητη και θα ανεβω για δουλειες αθηνα , θα ηθελα να επισκευθω καποια απο τα παραπανω αλλα δεν ξερω που ειναι.
καποιος που θα μπορουσε να βοηθησει????
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Θα πας προς κεντρο συναγωνιστη? η θα εισαι σε κανενα προαστιο.
Παντως τα περισσοτερα ειναι στο κεντρο..
 

tonis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Διαβαζοντας στο σαιτ σχετικα με αυτο το ειδος μπουρδελου αποφασισα να παω.Εχω παει συνολικα τρεις φορες.Στην οδο Λεκκα πηγα 2 φορες το καλοκαιρι που περασε,την πρωτη πηρα μια μαυρομαλα χοντρη ρωσιδα γυρω στα 40.Με καυλωσε ομως ετσι που εκανε μασαζ και το επαιξε και δυσκολη για γαμησι,μου ειπε μαλιστα με νοημα αμα γνωριστουμε.Ακουμπησα 50 ευρω και εφυγα.Οταν ξαναπηγα με θυμοταν αυτη με πηρε μεσα και μετα το μασαζ αρχισε να μου τον παιζει εκανε τσιμπουκι χωρις καποτα και την γαμησα.Της εσκασα ενα 20 εξτρα και ηθελε παραπανω,αλλα αφου εγινε η δουλεια την εκανα.Πριν μια εβδομαδα αφου περναγα απο πλατεια εξαρχειων και εχοντας διαβασει εδω για το μασατζιδικο στην οδο οικονομου ειπα να μπω.Ηταν η Βερονικα,ωραιο μωρο με γυμνασμενο σωμα μου λεει ειναι 50 για μασαζ.Ενω εκανε μασαζ αρχισα να χουφτωνω αυτη ομως τιποτα,τις ελεγα κατι υπονοουμενα και αυτη τα ιδια , δε σε ξερω και τετοια.Στο τελος βαρεσα μια μαλακια μαζι με τη Βερονικα και τελος.Γενικα η φαση αυτη εμενα με φτιαχνει ειναι αρκετα καυλωτικη αλλα πρεπει να τα σκασεις για να ριξεις κανα πουτσο.
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Ειδημωνες του χωρου διαβαζω στην εφημεριδα για ενα ιδρυμα Επτανησου 1 και Κυψελης στην Κυψελη. Γνωριζει κανεις το εν λογω μαγαζακι? Παιζει τιποτα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom