Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

g.69

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Ευχαριστώ πολύ τον Raven για την άμεση απάντησή του.

Φίλε μου, πώς είναι η Γεωργία ? Δεν την ξέρω. Ούτε την Ειρήνη.

Ρούλα-Χριστίνα-ʼννα έπαιρνα.

Περιγραφές θέλω για να ξέρω τί να κλείσω.

Το "καλό" που είδες έμαθες από Ελένη αν "προχωράει";

Τhanks συνάδελφοι...


Απο οσο ξερω φιλτατε χιστι,πιτσιλιστι(ειναι της μοδας η συγκεκριμενη προσφωνιση)................................
η Ειρηνη εχει σταματησει εδω και πολυ καιρο απο ******.......................................................................
Παιζεται να γινει μεταγραφη στο Συγγρου 12 αλλα δεν ειναι σιγουρο για την ωρα.....................................
Αν μαθω κατι θα ενημερωσω..
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Παρολο που εχοθν αναφερθει παλιοτερα καποια πραγματα, ξερει κανεις για Γεννηματα τι παιζει στο μασατζιδικο εκει? Το διαφημιζουν με τιμες απο 20 Ευρω 40 λεπτα! ευχαριστω
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΜΕΡΑ χτες το απογευμα στουρναρη  με την τζουλια ολα καλα και στο τελος με τρελανε  πριν αρχιουμε το μαμισι ου λεει θες  καποτα ?  δηλαδη αν δεν ηθελα θα πηδαγα σκετα? δηλαδη οποιος δεν θελει πηδαει χωρις ?   
  Π    Ρ  Ο  Σ  Ο Χ  Η  ΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Καλημερα στην παρεα και απο εμενα,πηγα εχτες Βεικου Γαλατσι. Δεν μπορω να πω ωραιος και καινουριος χορος με ωραια διακοσμηση.Στο δια ταυτα τωρα, πηρα Μαριννα Ελληνιδα 30αρα γεματουλα με βυζι γυρω στο 4 οπως το εκοψα.Καλο μασαζ περιπου 45 λεπτα αλλα ρε παιδια μου εβγαλε την παναγια για ενα φραπεδακι(να γνωριστουμε καλυτερα κλπ κλπ)βεβαια την εγδυσα και με κερασε φραπεδακι αλλα με πολυ μεγαλο ζορι 70 εuro το συνολο. Παντως εαν ξερει καποιος αν η συγκεκριμενη προχωραει παραπανω ας ενημερωσει.
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
ΚΑΛΗΜΕΡΑ χτες το απογευμα στουρναρη  με την τζουλια ολα καλα και στο τελος με τρελανε  πριν αρχιουμε το μαμισι ου λεει θες  καποτα ?  δηλαδη αν δεν ηθελα θα πηδαγα σκετα? δηλαδη οποιος δεν θελει πηδαει χωρις ?   
  Π    Ρ  Ο  Σ  Ο Χ  Η  ΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

'Εχει πέσει πολύ βρωμιά και ακούω συχνά πυκνά πως Στουρνάρη και Μάρνης παίζει μαμήσι χωρίς καπότα......Εχω σιχαθεί που λέω να πάω κατα Φυλής μεριά, τουλάχιστον εκεί πέφτει και καμμιά εξέταση για αρρώστιες.
 

Επισκέπτης
'Εχει πέσει πολύ βρωμιά και ακούω συχνά πυκνά πως Στουρνάρη και Μάρνης παίζει μαμήσι χωρίς καπότα......Εχω σιχαθεί που λέω να πάω κατα Φυλής μεριά, τουλάχιστον εκεί πέφτει και καμμιά εξέταση για αρρώστιες.
Κατά τα άλλα πρέπει να πάμε 3 - 4 φορές σε κάποια ιδρύματα για να κόψουν κίνηση οι βρωμιάρες μήπως είμαστε μπάτσοι και τις πιάσουμε ( λες και αυτοί δεν τις ξέρουν )  και μετά θα πάρουμε "service" . Α ρε ξύλο που χρειάζονται
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
καλημερα σας. εχω να προτεινω μια ιδεα. ειναι λιγο παραλογη. να συσπειρωθουμε και να διαλεξουμε εναν εκπροσωπο μας και να παμε να ζητησουμε αναβαθμιση των υπηρεσιων του μερους που θελουμε διαφορετικα να το μποϊκοταρουμε. ειμαι συχνος πελατης σε αυτα τα μερη αλλα μας παιρνανε για ηλιθιους ως προς το κοστος/αποδοση υπηρεσιων. και κατι αλλο πολυ βασικο καμια κοπελα δεν ξερει να σου κανει καλο μασαζ το οποιο ειναι επικυνδινο γιατι αμα εχετε παρατηρησει παρα πολλες φορες πρεπει να εχετε φυγει πιασμενοι απο τα καταστηματα. περιμενω τις αποψεις σας.
 

Επισκέπτης
καλημερα σας. εχω να προτεινω μια ιδεα. ειναι λιγο παραλογη. να συσπειρωθουμε και να διαλεξουμε εναν εκπροσωπο μας και να παμε να ζητησουμε αναβαθμιση των υπηρεσιων του μερους που θελουμε διαφορετικα να το μποϊκοταρουμε. ειμαι συχνος πελατης σε αυτα τα μερη αλλα μας παιρνανε για ηλιθιους ως προς το κοστος/αποδοση υπηρεσιων. και κατι αλλο πολυ βασικο καμια κοπελα δεν ξερει να σου κανει καλο μασαζ το οποιο ειναι επικυνδινο γιατι αμα εχετε παρατηρησει παρα πολλες φορες πρεπει να εχετε φυγει πιασμενοι απο τα καταστηματα. περιμενω τις αποψεις σας.
Τι ψάχνεις να βρείς . Θα μας γράψουν στα αρχίδια τους γιατί αυτού του είδους  τα μαγαζιά στοχεύουν σε ένα και μόνο σημείο . Στη ματαιόδοξη ιφαντασίωσή που εδρεύει στο πίσω μέρος του μυαλού μας ,  να είμαστε με μια γκόμενα ,να μας αρχίσει στο μασάζ το οποίο θα καταλήξει σε 2ωρό ή 3ωρο γαμήσι .
Από εκεί αρχίζει η μούφα . Πας , υποτίθεται κόβουν κίνηση μηπως και είσαι under cover μπάτσος ( ποιός το πιστεύει αυτό ;;;;; λες και δεν ξέρουν αυτοί ...) και αρχίζεις την κατάθεση προκειμένου να σε "μάθουν" και να απολαύσεις ένα λίγο πιο άνετο χρονικά γαμήσι μετά απο μασάζ απο μια πολύ μέτρια ως επι το πλείστον γκόμενα .
Η άποψη απο κάποιους χρήστες ότι έτσι είναι το χόμπυ ,ότι θέλει υπομονή και όχι λεονταρισμούς είναι βέβαια σεβαστή ,ο καθένας όπως τη βρίσκει αλλά εγώ που έχω έναν απλό μισθό , δεν μπορώ επ΄ ουδενί να συντηρώ αυτή την μαλακία μόνο και μόνο επειδή η φαντασίωσή μου είναι μασάζ και γαμήσι .
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
φιλε mastora σεβαστη και αντικειμενικη η αποψη σου. για το θεμα του μπατσου πιστευω οτι αμα εισαι μπατσος και πας εκει θα σου κανουν παπαδες για να σε καλοπιασουν. ειναι πασιγνωστη η λειτουργια αυτων των καταστηματων. σκεψου οτι ειμαστε παρα πολυ ανθρωποι εδω μεσα που μας αρεσει το αθλημα και με την σεισπιρωση θα πετυχουμε θαυματα. για σκεψου να φυγει ολος αυτος ο κοσμος απο ενα μασατζιδικο επειδη δεν ικανοποιει τις προϋποθεσεις μας και παμε αλλου. θα αναγκαστουν να το βαλουν το θεμα υπο συζητηση.
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Συμφωνο και εγω με την οργανωμενη διαμαρτυρια με εναν ορο ομως στην επιτροπη προεδρος θα ειναι ο Νο 1 μασαζοπιτσιλιστης και Μεγας Μασοζοχυστης Vasos.....



 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
kosfra χρειαζεται οποσδωπητε τουλαχιστον ενας moderator να μας στηριξει. χρειαζομαστε λιστα με τα μελη που θα συμμετεχουν στην διαδικασια ωστε να δειξουμε το πληθος με νουμερα. και το τι ζηταμε σε λογικα πλαισια. ενα βημα την φορα. ακουστε με και θα παμε μπροστα. αμα κατι δεν το διεκδηκισεις δεν προκειται να στο δωσουν.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
money talks παληκαρια....
 

Επισκέπτης
Θα πρεπει ομως να βρουμε εναν αντρα να ακουσει τα αιτηματα μας για να μας γραψει στα αρχιδια του.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
το money talks ειναι γνωστος κανονας και σε αυτον θελω να στηριχτω ως προς το οτι σκεψου μποϊκοταρισμα σε ενα μαγαζι που δεν εκπληρωνει τα αιτηματα μας ποσα λεφτα θα χασει. συν οτι γνωριζουμε ποια απο αυτα τα μαγαζια ειναι αλυσιδα και με ποια. εχουμε γνωση, εχουμε μυαλο ας προχωρησουμε. ελληνες ενωμενοι ποτε νικημενοι!!!!!!!!!!!!! :dancing:
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Φιλε mimikos2000 αυτο μπορεις να το κανεις και μονος σου....μπαινεις σε ενα μασατζιδικο πχ δεν σου αρεσει καμια κοπελα λες ευχαριστω και βγαινεις, δεν χρειαζονται κινηματα και αγωνες....Οσον αφορα τις προσφερομενες υπηρεσιες , αυτο εξαρταται στην εκαστοτε κοπελα δεν μπορεις να απαιτησεις απο κανενα μαγαζι να υποχρεωσει την κοπελα για foul προγραμμα. Απλα αν δεν την ζητανε οι πελατες το μαγαζι την διωχνει.....
Επισης να ξερεις οτι το site ενιοτε το διαβαζουν και οι ιδιοκτητες καποιον καταστηματων και ξερουν τι παιζει και κατα ποσο ειναι ευχαριστημενοι ή οχι οι πελατες.
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
giorgospapa συμφωνεις να τοποθετηθει ο μεγας χυστης Vasos προεδρος στην επιτροπη του αγωνα?????
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Τελικα ξερει κανεις εαν η Μαριννα απο Βεικου προχωραει παραπερα εκτος απο φραπε??Μηπως παιζει καποια αλλη στο συγκεκριμενο μαγαζι καλυτερη μπαλα?
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Vaso εισαι η ελπιδα μας..................
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom