Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
giorgopapa θελω να βρεις και την στηριξη ενος moderator. να βγει μια wish list με εφικτα θεματα για την πρωτη φαση του αγωνα. και να εχετε πιστη!!!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
giorgopapa θελω να βρεις και την στηριξη ενος moderator. να βγει μια wish list με εφικτα θεματα για την πρωτη φαση του αγωνα. και να εχετε πιστη!!!!!

αστα τωρα..... που να βρεις μοντ ???? αυτοι ειναι φραπεδιαρηδες ολοι....!! που να δωσουν σημασια στον πονο μας ????  :2funny: :2funny:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
giorgopapa χρειαζομαστε την στηριξη ενος mod εστω και αργοτερα. ειναι σημαντικο πιστεψε με. λοιπον μαζευτειτε περιμενω να συγκεντρωθειτε ως προς το κοινο οφελο μας
 

yannis

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Μια συντομη πληροφορια παρακαλω.το μασατζιδικο στην λεωφορο ποσειδωνος σε ποιο νουμερο ακριβως ειναι?φραπεδακι σερβιρει?απο εχεμυθεια??ευχαριστω εκ των προτερων!
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
26
Πόντοι
1
Για τον φιλο που εδωσε 110 γιουρια στο 44 και για αυτους που ειπανε για αυξηση τιμων,εχω να πω οτι εχθες το απογευμα σε αλλη μια τακτικη επισκεψη μου το ποσο παραμεινε το ιδιο με οποιαδηποτε αλλη φορα,δηλαδη 80 γιουρια.Και για την ενημερωση των συναγωνιστων αυτην την δοση θελησα ενα τριο με δυο απο τα θεωρουμενα ως καλα κομματια του ιδρυματος την Ειρηνη και την Χριστινα  και το αποτελεσμα ηταν θεσπεσιο...Ειχε δικιο ενας συναγωνιστης οταβ το ειχε προτεινει παλαιοτερα,υπεροχο καυλωτικο μασαζακι και μετα πολυ ωραια παιχνιδακια...παντα με σκουφακι...και ευχαριστη καταληξη.Το συνολο...80+80=160 και 40 γιουρια δωρακι να το μοιραστουν γιατι το καταφχαριστηθηκα,αυτα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
καλημερα σας. εχω να προτεινω μια ιδεα. ειναι λιγο παραλογη. να συσπειρωθουμε και να διαλεξουμε εναν εκπροσωπο μας και να παμε να ζητησουμε αναβαθμιση των υπηρεσιων του μερους που θελουμε διαφορετικα να το μποϊκοταρουμε. ειμαι συχνος πελατης σε αυτα τα μερη αλλα μας παιρνανε για ηλιθιους ως προς το κοστος/αποδοση υπηρεσιων. και κατι αλλο πολυ βασικο καμια κοπελα δεν ξερει να σου κανει καλο μασαζ το οποιο ειναι επικυνδινο γιατι αμα εχετε παρατηρησει παρα πολλες φορες πρεπει να εχετε φυγει πιασμενοι απο τα καταστηματα. περιμενω τις αποψεις σας.

καλημερα σου!εχω να προτεινω κατι αλλο!να μην κανουμε τιποτα και να τα αφησουμε ολα στον χειρισμο του καθενος ξεχωριστα!αμαν πια!αμαν πια και στο μασαζ συνδικαλισμος πελατων?ακομα και στο να μας προσφερουν ενα γαμο-μασαζ ζητειται συνδικαλιστικη νοοτροπια?ελεος,ντροπη και ονειδος συναγωνιστες!
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
καλημερα σου!εχω να προτεινω κατι αλλο!να μην κανουμε τιποτα και να τα αφησουμε ολα στον χειρισμο του καθενος ξεχωριστα!αμαν πια!αμαν πια και στο μασαζ συνδικαλισμος πελατων?ακομα και στο να μας προσφερουν ενα γαμο-μασαζ ζητειται συνδικαλιστικη νοοτροπια?ελεος,ντροπη και ονειδος συναγωνιστες!

εχεις καποιο συμφερον απο τις ημιτελεις υπηρεσιες το ακριβο κοστος και την κοροϊδια απεναντι μας? αμα ναι μεινε απεξω διαφορετικα θα σε θελαμε κοντα μας  να συμμετασχεις σε αυτη την προσπαθεια.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εχεις καποιο συμφερον απο τις ημιτελεις υπηρεσιες το ακριβο κοστος και την κοροϊδια απεναντι μας? αμα ναι μεινε απεξω διαφορετικα θα σε θελαμε κοντα μας  να συμμετασχεις σε αυτη την προσπαθεια.

καλα ρε εσυ το παιρνεις στα σοβαρα αυτο που λες?καλα ρε τί πιστευεις δηλ?οτι θα μαζευτουμε 10 μαντραχαλαραιοι και θα χτυπαμε τα κουδουνια των μασατζιδικων για να μας δεχτουνε ως αντιπροσωπεια του σαιτ?ρε συνελθετε!
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
vasos ειναι απλα παραδιδεις τα αιτηματα σου και εφοσον δεν γινουν δεχτα απο το εκαστοτε μαγαζι τοτε το μποϊκοταρουμε ομοφωνα μεχρι να ικανοποιησουν τα αιτηματα μας. απλα ειναι τα πραγματα. το παιχνιδι παιζεται στην εδρα μας, στην δικια μας χωρα!!!! εμεις πρεπει να βαζουμε τους κανονες. νιωσε λιγο!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
vasos ειναι απλα παραδιδεις τα αιτηματα σου και εφοσον δεν γινουν δεχτα απο το εκαστοτε μαγαζι τοτε το μποϊκοταρουμε ομοφωνα μεχρι να ικανοποιησουν τα αιτηματα μας. απλα ειναι τα πραγματα. το παιχνιδι παιζεται στην εδρα μας, στην δικια μας χωρα!!!! εμεις πρεπει να βαζουμε τους κανονες. νιωσε λιγο!!!!

ρε αδερφε τοσο καιρο δεν εχεις παρει χαμπαρι οτι ολες οι τσατσαδες κανουν χρηση του ιντερνετ?οτι ολες οι τσατσαδες διαβαζουν τα σχολια μας?τί καλυτερο λοιπον απο αυτο μπορουμε να κανουμε απο το να εξθετουμε εδω τα παραπονα μας και τις βελτιωτικες προτασεις μας?
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
vasos ειναι σεβαστο και γνωριμο αυτο που λες για τις τσατσαδες. αλλα δεν εχουν νοιωσει μαζικο αιτιολογημενο μποϊκοταρισμα απο μια μικρη κοινωνια αυτης της ιστοσελιδας που τους εχει προσφερει και τους προσφερει πολλους πελατες. γνωριζω οτι αυτο που θελω να πετυχουμε δεν ειναι ευκολο αλλα θελει τουλαχιστον μια οργανωμενη προσπαθεια. πιστευω οτι τουλαχιστον αυτο να σου ειναι σεβαστο. ευχαριστω για το ενδιαφερον σου.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
καλος ηρθα με το πρωτο μου ποστ στο εν λόγο therad :grin:
μη περιμένετε για ευνόητους λόγους να πω πληροφορίες, κριτικές και ανταποκρίσεις οπως κανω στις ημερήσιες ενημερώσεις
απλα θα πω ενα μεγάλο Respect και Μπραβο στους giorgopapa και zero tolerance για την ξενάγηση και καθοδήγηση στον εν λογο χώρο. ;) :thumbsup:

ρε αυτοι ειναι καταστροφεις των νεων ανθρωπων και εσυ τους λες και respect?ελεος με τους σαρδαναπαλους!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
γιατι εσυ εισαι κανας αγιος? :2funny:
εγω τοσα χρονια βραδυ εβγαινα και επινα κανα ουίσκι, καμια μπύρα κτλ.....γενικα επινα αλκοόλ
τωρα πως εγινε με σενα χθες στις 4 τα ξημερώματα αντι για ποτακι να πινω φραπέ, δε ξέρω :2funny:

ναι ειμι ο οσιος λουμιδης!
 

Επισκέπτης
Φϊλε mimiko2000 .
Εξ΄ όσων ειπώθηκαν μέχρι τώρα ελπίζω να κατάλαβες την αρχική μου ερώτηση . "Τί ψάχνεις να βρείς ;; "
Προσωπικά ακόμα προσπαθώ να καταλάβω γιατί κάποιος πρέπει να πάει για να τον "μάθουν" και με τον "καιρό" να "απολαύσει" το "πλήρες πακέτο" .  :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: 
Προφανώς όπως όλα στην Ελλάδα , οι υπηρεσίες των cg ήταν , είναι και θα παραμείνουν κατώτερες του μετρίου και των χρημάτων που πληρώνουμε.
ΑΑΑ ξέχασα . Τα μασάζ δεν είναι μπουρδέλα  :2funny: :2funny: και οι μασέζ δεν είναι πουτάνες  :2funny: :2funny: και κρύβονται απο τους αστυνομικούς :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Για τον φιλο που εδωσε 110 γιουρια στο 44 και για αυτους που ειπανε για αυξηση τιμων,εχω να πω οτι εχθες το απογευμα σε αλλη μια τακτικη επισκεψη μου το ποσο παραμεινε το ιδιο με οποιαδηποτε αλλη φορα,δηλαδη 80 γιουρια.α.

ok, οταν ξαναπαω θα ζητησω πισω 30?. θα κανω και ενα print scren αν μου ζητησουν δικαιολογιτικά.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.152
Κριτικές
491
Like
37.566
Πόντοι
41.447
καλος ηρθα με το πρωτο μου ποστ στο εν λόγο therad :grin:
μη περιμένετε για ευνόητους λόγους να πω πληροφορίες, κριτικές και ανταποκρίσεις οπως κανω στις ημερήσιες ενημερώσεις
απλα θα πω ενα μεγάλο Respect και Μπραβο στους giorgopapa και zero tolerance για την ξενάγηση και καθοδήγηση στον εν λογο χώρο. ;) :thumbsup:

φίλε καλωσήλθες στο χώρο του μασάζ!
έχουμε συνέχεια....
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Συγχαρητήρια για το σαιτ. Με έχει βηθήσει πολυ στις αναζητήσεις μου!!! μπραβο ρε μάγκες!!!!!!!!
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Στην Ηπείρου ξέρει κανεις τι παίζει???? Εχει πολύ ωραία μωρά αλλα δεν εχω καταφερει κατι????????
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Ρε παιδιά, διαβάστε και κανα post...Όλοι από την τελευταία σελίδα ξεκινάτε; Έχει αναφερθεί πάρα πολλές φορές για το παραπάνω μαγαζί πως δεν παίζει τίποτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom