Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Είχα μια συμβολαιογραφική πράξη κοντα στην ****** και είπα, για πρωτη φορά, να περάσω απο το 44. Αρκετα νωρις το πρωί. Μπάινοντας, είδα ένα απίστευτο μούναρο (Αλεξάνδρα) ή οποία, ατυχως μόλις έμπαινε δωματιο. Δεν είχα χρόνο να περιμένω και πήρα την Γεωργία. Καλό μασαζάκι, εξαιρετική πίπα αλλα δεν είχα μαζι προφιλακτικά (!!) και μείναμε εκει.

Μού έκανε εντυπωση παντως αυτο με την καπότα...το έχω ξαναδει και στην Ευήνου. Καλά, τι απίθανη μαλακία ειναι αυτη....ουτε ειχα διαβασει κατι τετοιο εδω...

Α, 110 ευρωπουλα το αντιτιμον
επειδη εψαξα στο φορουμ αλλα δεν εβγαλα ακρη, τα 44 και 35 ποια ειναι??? κατεβαινω αθηνα αυριο και θα ηθελα να παω καπου αλλου απο μαρνης και 3 σεπτεμβριου που πηγαινω
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Για Ομήρου  λέμε, κάθετη στην Ακαδημίας.
 

Επισκέπτης
α ρε τι επαθε ο καυλιαρησ ο θανασισ!!!δεν τον κερασανε φραπεδακι!!!
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Καταθετω και εγω Σαββατιατικη εμπειρια απο Φρατζη 4.
Πρωτη φορα στο μαγαζι το οποιο παρεπιπτοντως ειχε full δουλεια περι τις 16:00 του Σαββατου με τα κοριτσια να τρεχουν πανικοβλητα. Με εβαλαν στην κουζινα για αναμονη και εκει γνωριστηκα με την Ρουλα. Ρωσιδακι 20χρονο ξανθο, στηθος σχετικα μικρο μαλλον 2αρακι.Μετα το μπανακι πηγα δωματιο και αρχισε το μασαζακι απο το οποιο εχω να ομολγησω οτι δεν σκαμπαζει τιποτα.Γδυθηκε ομως αμεσως και προσωρησαμε παρακατω με πιπα, εναλλαγη στασεων απο πανω και απο πισω και για φιναλε χυσιμο στα βυζακια. 80εuro το μαλλι και με ευχαριστησε με πλατυ χαμογελο.
Αυτα για τους νεους στο χωρο, και προσοχη να γνωριζετε οτι υπαρχουν διαφοροι τυποι μαγαζιων..................οπως εχει αναφερθει χιλιες φορες στο site το μασατζιδικα θελουν τροπο δεν θελουν κοπο αλλα πρεπει να δειχνουμε και λιγη διακριτικοτητα γιατι απλα δεν ειναι μπου@@@λα.
 

proktos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα.
Θα γουσταρα μια πρωινη επισκεψη στη Στουρναρη
επειδη ειμαι κοντα και δεν εχω ξαναπαει απο τι ωρα λειτουργει, οροφο και επειδη ειμαι massage lover ποια να παρω...
αν δεν γινεται απο εδω θα μπορουσατε με  pm ?
Eυχαριστω και σορρυ αν γινομαι κουραστικος
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Καλημερα.
Θα γουσταρα μια πρωινη επισκεψη στη Στουρναρη
επειδη ειμαι κοντα και δεν εχω ξαναπαει απο τι ωρα λειτουργει, οροφο και επειδη ειμαι massage lover ποια να παρω...
αν δεν γινεται απο εδω θα μπορουσατε με  pm ?
Eυχαριστω και σορρυ αν γινομαι κουραστικος
Ρε φιλαρακι αν ριξεις μια ματια στις τελευταιες 10 σελιδες θα βρεις τουλαχιστον 10 post για Στουρναρη.
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
οροφο ζητησα ...οχι κατι δυσκολο .Κι αν ειναι ανοιχτο το πρωι.....

Καλημέρα,

Είναι, νομίζω από τις 12 και το κουδούνι γράφει studio. Εκτιμώ 2ο όροφο. Δεν ξέρω αν βοήθησα...

Καλημέρα

gent
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Συναγωνιστές αν θυμάμαι καλά το ίδρυμα της Στουρνάρη είναι στον 3ο όροφο (το λέει στο κουδούνι πάντως) .. και σίγουρα μετά τις 11 είναι ανοιχτά (καθώς κι εγώ εκεί γύρω είχα περάσει) .. αλλά όπως μου είχε πει η κοπέλα μέσα ... "μόλις είχε ξυπνήσει" :)
 

THANASIS(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
για στουρναρη γραφει το κουδουνι και ειναι η πορτα αμεσως δεξια μολις βγεις απο το ασανσερ.
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Παιδια παρακαλω πολυ αν γινεται να μην μπαινουμε σε ερωτησεις που ηδη υπαρχουν μεσα στο tread. Ενταξει καποιοι νεοι ψαχνουν για γνωσεις και ειναι σεβαστο αυτο, αλλα πρωτα ριξτε μια ματια να δειτε τι υπαρχει.......anyway δεν το λεω αυτο γιατι δεν θελω να βοηθησω η οτιδηποτε αλλο, αλλα φανταστειτε ρε παιδια ποσο κουραστικο ειναι αυτο το πραγμα για καποιους χρηστες οι οποιοι εχουν 2000post.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
δεν πειραζει ρε παληκαρι μερικες φορες να λεμε και τα ιδια για να γινουμε πιο κατατοπιστικοι.. δεν ειναι και ευκολο να ψαχνεις και 184 σελιδες.. ειμαστε εδω ΚΑΙ γι αυτο

ΑΛΛΕΣ ειναι οι ερωτησεις που βγαζουν ματι..
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Οκ εαν δεν κουραζεσαι να βλεπεις τα ιδια και τα ιδια no problem.
Μαλλον ομως το θεμα "μασατζιδικα που γαμας" πρεπει να διαφοροποιηθει λιγακι και να ανοιχτουν 2-3 διαφορετικα thread.
Π.χ. 1)Ημερησια ενημερωση για μασατζιδικα.
2)Μασατζιδικα διευθυνσεις-τοποθεσιες
3)Μασατζιδικα γενικες αποριες.

Τουλαχιστον ετσι θα γινει πιο ευκολο για νεους χρηστες αλλα και ο παλιοτεροι δεν θα αναγκαζονται να βλεπουν τα ιδια.

Βεβαια εαν εχει κανεις καμια αλλη ιδεα το συζηταμε.Εγω παντως και ετσι να μεινει δεν εχω κανενα προβλημα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
δεν ειπα οτι μερικες φορες δεν ειναι ενοχλητικο (π.χ. οταν καποιος ρωταει κατι που θα το εβρισκε στην αμεσως προηγουμενη σελιδα, δειχνει οτι ειναι τεμπελακος) αλλα οταν ειναι μια ερωτηση για μια λεπτομερεια και η απαντηση υπαρχει 40 σελιδες πισω, δεν τρεχει και τιποτα να ξαναγραψεις δυο λεξεις..

οσο αφορα τις κατηγοριες ισως θα ηταν καλο να γινει για παραδειγμα ενα θρεντακι με τις διευθυνσεις.. κατι εχω στο μυαλο μου, μολις βρω ισως λιγο χρονο να το διαμορφωσω θα το ανεβασω..
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Αντε ρε Γιωργακη να χαρεις, οχι τιποτα αλλο δηλαδη αλλα καλυτερο θα ηταν να βλεπαμε πιο συχνα reviews και αποψεις παρα να ασχολουμαστε με οροφους και κουδουνια.

Εγω πολυ παλια ειχα ανοιξε ενα thread Καταλογος μασατζιδικων αλλα καποιοι εκει εγραφαν αποψεις και δεν το συνεχισαμε γιατι τελικα θα κατεληγε να εχουμε δυο thread για το ιδιο πραγμα.
Πιστευω οτι για να δουλεψει το Treadaki αυτο πρεπει να ειναι κλειδωμενο και να δινει μονο πληροφοριες..
Παντως εαν εχεις ορεξη και το κανεις θα λυσεις πολλα προβληματα.

 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Νέα άφιξη στο Θησέως 31 στην Καλλιθέα.Αντζελα πιπινάκι από Ρωσία που όπως είπε έχει δουλέψει και σε άλλα μαγαζιά και τελευταία ήταν Φωκίωνος.Κατά τη γνώμη μου πάρα πολύ καλή με υπηρεσίες αξιοπρεπέστατες.... Α και ο χώρος τουλαχιστον στην υποδοχή εμφανώς ανακαινισμένος[καιρός τους ήτανε] Αυτά.
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
331
Like
184
Πόντοι
1
ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΠΑΙΔΕΣ!Ξερει κανεις το τηλεφωνο απο το μασαζ στην ανω γλυφαδα,Γενηματα νομιζω ο δρομος,ας μου στειλει καποιοσ pm.ευχαριστω.
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Μόλις γύρισα από Φωκίωνος! ΕΥΑ και τα μυαλα στα κάγκελα!!! Όλα τα λεφτά είναι το μωρό!!! Μάγκες ερωτεύτηκα!!!!!!!
Η  ʼντζελα στη Θησέως πραγματι ειναι καλο μωρό.
Εχω να επισημανω επίσης την μηχανή αναζήτησης του σαιτ που μπορείτε να βρείτε το θέμα που σας ενδιαφέρει πατώντας την αντίστοιχη λέξη!!!
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Κριμα που δεν ειχα λεφτα σημερα για το Ευακι και εφυγα απραγος. αυριο μαλλον θα το τιμήσω!!!!! πόσα πρεπει να βγαζω την ημέρα για να χωνω ο ανθρωπος??????????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom