Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

nios67

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
110
Like
4
Πόντοι
1
Οχι βεβαια. Φυσικα και ξερουν all about. Απλα δεν ειναι αναγκη να αναφεται συνεχεια και συνεχεια, λες και εαν πεις οτι εισαι μελος θα τυχεις καλυτερης εξυπηρετησης.

Αγαπητέ φιλε και συναγωνιστή Ryu ειμαι στο αθλημα εδώ και 18 χρόνια. Το μόνο σίγουρο ειναι οτι δεν χρειάζεται να πώ οτι ειμαι μέλος του μπουρδέλα για να τύχω καλύτερης μεταχείρισης.

Τα μπάνια στα περισσοτερα μαγαζιά εγώ τα εχω χτίσει.

Απλώς δεν εχω συνηθήσει να λέω ψέματα και όσες φορές στην ζωήμου το εχω προσπαθήσει δεν μου βγαίνει σε καλό.
Για αυτό και ειπα οτι το εμαθα απο το νετ (οχι απο το μπουρδέλα αλλα απο το "νετ" οπου εχει και αλλα φορουμς μεσεντζερς τσατ ρουμς κλπ.).
Τέλος πάντων εγώ ετσι λειτουργώ και σε οποιον αρέσει.

 

nios67

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
110
Like
4
Πόντοι
1
καλα, οταν θα πας σε αλλο καταστημα και σου πουν ''εσυ εισαι ο nios67 ??'', τοτε θα καταλαβεις..  ;) ;)

Σιγά ρε γιώργο μην κάθονται και ασχολούνται το τι γράφετε εδω μέσα. Την γενική ιδέα εχουν και ιδέες για το πώς θα μας τα πάρουνε χοντρά.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Αγαπητέ φιλε και συναγωνιστή Ryu ειμαι στο αθλημα εδώ και 18 χρόνια. Το μόνο σίγουρο ειναι οτι δεν χρειάζεται να πώ οτι ειμαι μέλος του μπουρδέλα για να τύχω καλύτερης μεταχείρισης.

Τα μπάνια στα περισσοτερα μαγαζιά εγώ τα εχω χτίσει.

Απλώς δεν εχω συνηθήσει να λέω ψέματα και όσες φορές στην ζωήμου το εχω προσπαθήσει δεν μου βγαίνει σε καλό.
Για αυτό και ειπα οτι το εμαθα απο το νετ (οχι απο το μπουρδέλα αλλα απο το "νετ" οπου εχει και αλλα φορουμς μεσεντζερς τσατ ρουμς κλπ.).
Τέλος πάντων εγώ ετσι λειτουργώ και σε οποιον αρέσει.

Προς θεου δεν ειχα καμια προθεση να σου βαλω «χερι». Τι λεμε τωρα. Ο καθενας λειτουργει οπως νομιζει αυτος.
Αυτο που σχολιασα παραπανω και αποτελει προσωπικη μου αποψη, ειναι οτι διαφωνω με την ασκοπη προβολη του σιντε σε πουτανες, μασατζουδες, τσατσους κτλ κτλ.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Σιγά ρε γιώργο μην κάθονται και ασχολούνται το τι γράφετε εδω μέσα. Την γενική ιδέα εχουν και ιδέες για το πώς θα μας τα πάρουνε χοντρά.

και ομως ασχολουνται φιλε.......και τα αναγιγνωσκουν κιολας loud!
 

dimitric

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδες. επειδη ειμαι ασχετος και διαβαζω απο την πρωτη σελιδα μηπως βρω τιποτα καλο μασαζ με σεξ δηλαδη, δεν εχω ξαναπαει σε μασαζ ποιο να προτιμησω; φρατζημ βεϊκου μαρνης η συγγρου 12;
 

βετερανος

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παλιος βετερανος που εχω να ασχοληθω χρονια , παντα μου αρεσε αυτος ο τροπος με τα μασατζιδικα, κυριως γιατι με την μια εβλεπες πολλα μουνια μαζι και διαλεγες αυτη που γουσταρες . Τα παλιοτερα χρονια και εννοω δεκαετιες του 80 και αρχες 90 , δεν σου εκαναν καθολου μασαζ , και εμπαινες κατευθειαν στο "ψητο" .  τωρα τι γινεται;  απο οτι μπορεσα να διαβασω υπαρχουν και σημερα παρομοια. Νομιζα πως ειχαν κλεισει απο τοτε... εχει να προτεινει καποιος κανενα καλο;   μην μου πειτε να διαβασω 186 σελιδες!..ειμαι και καποιας ηλικιας τωρα πια..
 

THANASIS(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
οχι τα 140 παραειναι πολλα για τετοια υπηρεσια...εγω εκοψα την συγγρου  12 γιατι το ακριβιναν 10 ευρω και με το ψαξιμο ολο και κατι αλλο και διαφορετικο βρισκεις.Το κολπο ειναι να μην σε βαλουν να ψαξεις αν γινει αυτο σε χασανε....
επισης μην ξεχναμε οτι value for money δεν εχει με τα μαζατζιδικα παντα αλλα εχει και αυτο την πλακα του ...εναλαγη παραστασεων
 

Επισκέπτης
Λοιπον, ξαναπηγα Θ-79. (εχουν φυγει για Πασχα οι μονιμες παντρεμενες και εχουμε μεινει με το ..στο χέρι :2funny:).

Αισθητή βελτίωση στη τιμή. 80? ολ ιν. Δικαιολογία? τωρα σε μαθαμε.. :jerking:

Ενι γουέι, η Αννίτα σσούπερ...

Ερωτηση -----> ηταν κανεις απο εδω κατα τις 12 και εκανε τριγωνάκι με ινκλουντιτ λεσβιακό Αίννιτα - Χριστινα?
 

thanos29

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παληκάρια! Ποιο πιστεύτε κατα τη γνώμη σας ειναι το καλύτερο αφτη τη στιγμή στην αθήνα? Θελώ να μου πείτε ποιό πιστεύτε οτι είναι το καλύτερο μουνι που υπάρχει τώρα σε μασατζίδικο που να κάνει έστω και φραπε... P.S δεν με ενδιαφέρουν αυξημένες υπηρεσίες.. με φραπέ συμβιβάζομαι.. απλά θέλω να ξέρω που βρίσκετε το καλήτερο μουνί που να πάω αυριο κίολας!
 

Επισκέπτης
Ρε παληκάρια! Ποιο πιστεύτε κατα τη γνώμη σας ειναι το καλύτερο αφτη τη στιγμή στην αθήνα? Θελώ να μου πείτε ποιό πιστεύτε οτι είναι το καλύτερο μουνι που υπάρχει τώρα σε μασατζίδικο που να κάνει έστω και φραπε...

Αντζελα, Σ-44. Αλλα σιγουρα ειναι αυτο που θελεις να ρωτησεις? ξαναπροσπάθησε...
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
καλησπερα....νεα αφιψη στη γ σεπτ ,ονομα νατασα.οι υπολοιπες παραμενουν στανταρ(τανια ,ναντια και τα λοιπα).ασχημοφατσα στη μαπα ,μικρο βυζι,αλλαααααα απο κωλαρααααααααααα ολα τα λεφτα.λιγο μασζ και μετα στο ψητο.πολυ καλο σερβις ,εγγυημενο.ηλικια ,ντε βαλε γυρω 28 και 30.χωρα δηλωνει ουκρανια. :rolleyes: :P
 

barmy73

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα....νεα αφιψη στη γ σεπτ
σήμερα που πέρασα κατά τις 3+ δν ανοίξανε οπότε πετ'χτηκα δίπλα σ63... πολύ καλός χώρος, ήμουνα και τυχερός γιατί τσίμπησα το δωμάτιο με το μπάνιο. 3 κορίτσια μόνο ένεκα της ημέρας τζούλια άννα μαρια και χριστίνα. πήρα χριστίνα καθότι μιλφίστας. αν και νιούτον στο μαγαζί με 50+20 είχα full personal καθότι το χριστινάκι έχει περάσει παλαιότερα από λέκκα και όταν της ανέφερα ονόματα-κλειδιά λύθηκε
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
σήμερα που πέρασα κατά τις 3+ δν ανοίξανε οπότε πετ'χτηκα δίπλα σ63... πολύ καλός χώρος, ήμουνα και τυχερός γιατί τσίμπησα το δωμάτιο με το μπάνιο. 3 κορίτσια μόνο ένεκα της ημέρας τζούλια άννα μαρια και χριστίνα. πήρα χριστίνα καθότι μιλφίστας. αν και νιούτον στο μαγαζί με 50+20 είχα full personal καθότι το χριστινάκι έχει περάσει παλαιότερα από λέκκα και όταν της ανέφερα ονόματα-κλειδιά λύθηκε

αν χρειαζοταν να λυθουν εκει με ονοματα "κλειδια" τοτε τί να πω?παντως ποιο κλειδι ονομα απο το ονομα"μονικα η ελληνιδα" δεν υπαρχει.....
 

vromikos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ΘΗΣΕΩΣ 79 - OASIS SPA

πηγα χθες κατα τις 2... μου ανοιξε η κλεοπατρα (τρελο μουνι) και με ρωταγε διαφοαρα αλλα πολυ διακριτικα. εγω ειπα οτι εχω ξαναπαει αλλες 2 φορες και την 1η μου το συστησε ενας φιλος (ευχαριστω το site και τους συναγωνιστες για τις συμβουλες).
Μου ειπε οτι εχει κανονικο μασαζ με 60 και αισθησιακο με 80... της εφυγε κι ενα χαμογελακι προστυχο...
ηταν 4, ολες ωραιες, η πιο θεα η κλεοπατρα αλλα εγω πηρα την αντζελα γιατι μου φανηκε πολυ πιο σιγουρο γαμησι...
κι ειχα δικιο...
με τη μια ξεκινησε το σκηνικο... καθολου μασαζ, μονο τριψιμο και φασωμα λες και τα εχουμε...

ααα και ειχα ξεχασει να παρω καποτες και χτυπαγα το κεφαλι μου οταν πρωτομπηκα, αλλα η αντζελα ειχε αφησει μια πανω στο κομοδινο μεχρι να βγω απο το μπανιο...
 

Επισκέπτης
ορεοσ ο σιγανιστισ για τισ χρισεσ του πλιροφοριεσ!!!!διλαδι για να καταλαβο πρεπει να παρεισ το προγραμα τον 80 για να πιτσιλισεισ σοστα???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom