Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
Μεγαλο σαββατο...φραντζη4 ειχε μονο 2 κοπελλες ΑΝΝΑ και ΣΤΕΛΛΑ.στουρναρη κλειστα-απεναντι μαρνης ηταν ΖΑΝΑ και ΜΑΡΙΝΑ.
η μαγειριτσα στο σπιτι μου ηταν καλυτερη.
Αραγε αυριο θα ειναι ανοικτα τα "μαγαζια?"μιας και δεν δουλευουμε?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Μεγαλο σαββατο...φραντζη4 ειχε μονο 2 κοπελλες ΑΝΝΑ και ΣΤΕΛΛΑ.στουρναρη κλειστα-απεναντι μαρνης ηταν ΖΑΝΑ και ΜΑΡΙΝΑ.
η μαγειριτσα στο σπιτι μου ηταν καλυτερη.
Αραγε αυριο θα ειναι ανοικτα τα "μαγαζια?"μιας και δεν δουλευουμε?

η μαρινα καλη?
 

Επισκέπτης
δε κρατιετε ο φραπεδιαρισ βαρονοσ!!!!αχχαχαχαχαχα!!!
 

PROFONDO

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2006
Μηνύματα
101
Like
6
Πόντοι
1
Μεσοβδόμαδα στην Στουρναρα 6* πήρα την ΓΙΑΝΝΑ. Πολυ φοβερο μασάζ και μετά στο ψητό. Απο Μολδαβία λέει είναι. Φιλικότατη, φιλιά στο στόμα, απόλυτο δείγμα GFE. Τεράστια βυ... πολλά πιασίματα, και πολύ καβλιάρα. Την έχει πάρει άλλος; Γράψτε εντυπώσεις από αυτή και τις άλλες κοπέλες. Με ενδιαφέρει. Κάνουν ακάποτα εκει; Γιατί με μένα έπαιξε προφύλαξη σε όλα.
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.196
Κριτικές
6
Like
2.645
Πόντοι
456
Kατα ενα περιεγο τροπο καποια εντελως νεα μελη γραφουν κατι "πολλα υποσχομενο" τη μερα που τα περισσοτερα μασατζισικα ειναι κλειστα.Με απλα Ελληνικα μαζευουμε ολη τη πελατεια στο δικο μας μαγαζι και τελικα μενει με το πουλι στο χερι αλλα εμεις εχουμε τσιμπησει πολλα 80αρια.Ετσι ειναι φιλε "vromikos"?
 

azerty

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Τι εγιναν τα μηνυματα της ομ ηρου ?  :rolleyes:
 

gousgounis_athens_gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
281
Kατα ενα περιεγο τροπο καποια εντελως νεα μελη γραφουν κατι "πολλα υποσχομενο" τη μερα που τα περισσοτερα μασατζισικα ειναι κλειστα.Με απλα Ελληνικα μαζευουμε ολη τη πελατεια στο δικο μας μαγαζι και τελικα μενει με το πουλι στο χερι αλλα εμεις εχουμε τσιμπησει πολλα 80αρια.Ετσι ειναι φιλε "vromikos"?
Λές ???? :idiot:
:2funny:
:2funny:
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Μεσοβδόμαδα στην Στουρναρα 6* πήρα την ΓΙΑΝΝΑ. Πολυ φοβερο μασάζ και μετά στο ψητό. Απο Μολδαβία λέει είναι. Φιλικότατη, φιλιά στο στόμα, απόλυτο δείγμα GFE. Τεράστια βυ... πολλά πιασίματα, και πολύ καβλιάρα. Την έχει πάρει άλλος; Γράψτε εντυπώσεις από αυτή και τις άλλες κοπέλες. Με ενδιαφέρει. Κάνουν ακάποτα εκει; Γιατί με μένα έπαιξε προφύλαξη σε όλα.

Πρόκειται για τη γνωστή Γιάννα που ήταν στη Βείκου;
 

airwolfakos

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
παντως μαρν28, 3ης σεπτ. και φρατζη4  ανοίκουν στον ιδιο.  Αν κάποιο απο τα μωρα δεν το βρείτε στο ενα μαγαζι, πηγαίνετε στα άλλα δυο για τσεκ.  3ης Σεπτ. εχετε παει τελευταία; μηπως εχει φερει τιποτα καλο;
 

Επισκέπτης
ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΦΙΣΟΝ ΔΕΝ ΤΑ ΒΡΗΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΩΡΑ ΓΙΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ CITYTOURS ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΚΤΕΤΑΜΕΝΗ ΤΣΑΡΚΑ ΑΠΟ ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΑ. ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΦΡΑΤΖΗ ΠΗΡΑ ΡΟΖΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΨΗΤΟ ΤΙ ΜΑΣΑΖ ΚΑΙ @@ΡΙΕΣ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΚΛΑΡΙΝΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΞΕΣΚΙ. ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΤΑΣΗ ΜΑΡΝΗΣ ΠΗΡΑ ΖΑΝΑ ΔΥΝΑΤΟ ΜΑΣΑΖ ΜΥΟΧΑΛΑΡΩΤΙΚΟ ΚΑΙ Η ΓΝΩΣΤΗ ΦΡΑΠΕΔΙΑ. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΑΣΗ ΣΤΟΥΡΝΑΡΗ ΠΗΡΑ ΤΖΟΥΛΙΑ. ΜΑΣΑΖ ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ ΑΚΑΠΟΤΟ ΜΠΟΥΚΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΡΦΩΜΑ. ΑΥΤΑ

δηλαδή 3 σε 3 ωρες? τι εφαγες παιδακι μου εσυ το Πάσχα? :2funny:
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Φιλε Devil_Fucker μαλλον σε επηρεασε η νηστεια του Πασχα και ειπες να ξεσαλλωσεις,περι ορεξεως.........
 

ERET

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
εχει παρει τι λιζα απο φραντζη 4 το τελευταιο 1,5 μηνα.εχει τατου στο βυζι κατι σαν ηλιο.δεν ειμαι σιγουρος για το ονομα.εχει καποιο προβλημα αντιμετωπισει.εκανε παπι χωρις σκουφο
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Λοιπόν,
10-04-07 και ώρα 18:00 μεσημβρινη πέρασμα από Φρατζή. Πρώτη φορά.
Η τσατσούλα πολύ καλή στο θέμα αμέσως. Τα μοντελάκια της όμως δεν έτυχαν της αρεσκείας μου (αν θυμάμαι ήταν 7 και τα ονόματά τους ως δια μαγείας μου διέφυγαν αμέσως). Από αυτά μου άρεσε καλύτερα μία κορασίς ονόματι ρόζα, εκ Ρωσίας, ξανθιά, ίσιο μακρύ μαλλί, κοντούλα με παραπλανητικό βυζάκι. Το σουτιέν της ήταν περισσότερα υποσχόμενο, μετά την αποκάλυψη έτυχα σφόδρας απογοητεύσεως. Πλην όμωςσ οφείλω να ομολογήσω πως το σέρβις ήταν εξαιρετικό για τα δικά μου στάνταρντ (γλειψιματάκια στα παπαρια, αρκετή κουβεντούλα χαλαρωτική και άνετα πιασίματα, χωρίς γλωσσόφιλα (που για εμένα αποτελούν πηγή μόλυνσης)και επίσης παρότι όχι επαγγελματικό, αρκετά χαλαρωτικό μασαζάκι!
σπάσιμο πως κάποια στιγμή άρχισε να ξεροβήχει η τσατσά από έξω γιατί είχε πλακώσει πολλή πελατεία και δεν προλάβαιναν. Για πρώτη φορά συμπαθητική εμπειρία που θα την επαναλάβω ειδικά εφόσον έχει καλύτερες κορασίδες.
80 το πακετάκι.
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Συναγωνιστές μιά μικρή παρατήρηση. Να συμβουλεύετε, επίμονα όλοι ανεξαιρέτως, τις κυρίες επί των τιμών επί το λαϊκότερον τσατσές, να αγοράζουν για τα λουτρά τους σαπούνια άοσμα. Εκτός από το λαδάκι και τα αιθέρια έλαια, εμείς οι νυμφευμένοι δεν πρέπει να μυρίζουμε φραουλίτσες ή πορτοκαλάκι η δεν ξέρω τι άλλο. Κίνδυνος Θάνατος...
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Λοιπόν,
10-04-07 και ώρα 18:00 μεσημβρινη πέρασμα από Φρατζή. Πρώτη φορά.
Η τσατσούλα πολύ καλή στο θέμα αμέσως. Τα μοντελάκια της όμως δεν έτυχαν της αρεσκείας μου (αν θυμάμαι ήταν 7 και τα ονόματά τους ως δια μαγείας μου διέφυγαν αμέσως). Από αυτά μου άρεσε καλύτερα μία κορασίς ονόματι ρόζα, εκ Ρωσίας,

LastΜοhican xaxaxaxa. Πρέπει να ήσουνα αμέσως μετά από μένα. Όντως η Ρόζα είναι συμπαθής και αξιοπρεπής
 

airwolfakos

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Εγω χτες πηρα Ευα και ήταν μια χαρα, αν και λίγο βιαστική μου φάνηκε..  Για την Λίζα, έχει πράγματι  ενα περίεργο τατου στο δεξι βυζι  σαν ηλιαχτίδες μοιαζει που παει γυρω απο τον βύζο της. Ενα tip για την Λίζα.. Αν σε μάθει  αδιάζεις και στην πάνω τρύπα, ασκούφωτο of course.
 

Επισκέπτης
Θ-79, ελειπε η Κλεοπάτρα σημερα (μεχρι τις 2 που πηγα εγω) και πηρα το κοντοπουτανο την Ατζελα (που κανει το 2δυμο με την Κ). Ούτε κρύο ούτε ζέστη). Μου την εσπασε  βεβαια πολυ η παρουσία 2 νταβατζιδων (με μυτερο παπουτσάκι και μπέζ καλσουλα) που δεν ηταν ότι καλυτερο να περιφέρονται στο χωρο εργασίας των κορασίδων...
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Raven κάποιος πρέπει να ανοίγει την πόρτα όταν η κοπέλα εξυπηρετεί. Ο ταμίας και ο πορτιέρης ήτανε Χαχαχαχαχα Μην τα παίρνεις όλα στραβά
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εγκυροτατες πληροφοριες, που κυκλοφορουν στα δημοσιογραφικα γραφεια αναφερουν οτι εξεχοντα μελη του σαιτ, μετα απο τεσερις ωρες χωρις μασαζ, ''χτυπανε'' στερητικα..  :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom