Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Μάγκες επειδή εχω παθει πλακα με το μωρο την ΕΥΑ οποιος έχει πληροφοριες να μου πει. Αξίζει να παω να δωσω τα ευρουδακια μου???? από εμφανιση παντως από το απογευματινό μου σκαουτιγκ και απο υποσχετική, με εχει καψουρεψει!!!!! Βοηθάτε χριστιανοιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι...........
 

megasakis

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
211
Κριτικές
4
Like
112
Πόντοι
1
καλησπερα.
δεν εχς παει ποτε σε μασαζ και θα ήθελα. πρεπει να πας πανω απο 2-3 φορες για να γαμήσω ή θα γινει με την πρωτη φορα σε αυτα που αναφερονται εδω?
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Εαν πας σε καποιο απο αυτα που αναφερονται παραπανω, και σε ενδιαφερει μετα το μασαζ να κανεις σεξ, να το ξεκαθαρισεις στην τσατσα οτι θελεις μονο φουλ προγραμμα με επαφη ή ελευθερη σχεση (!).  Εαν δεν το ξεκαθαρισεις το πιο πιθανον ειναι να καταλαβουν οτι πας για πρωτη φορα και να σε κοροϊδευψουν λεγοντας σου την επομενη φορα.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.152
Κριτικές
491
Like
37.566
Πόντοι
41.447
Νέα άφιξη στο Θησέως 31 στην Καλλιθέα.Αντζελα πιπινάκι από Ρωσία που όπως είπε έχει δουλέψει και σε άλλα μαγαζιά και τελευταία ήταν Φωκίωνος.Κατά τη γνώμη μου πάρα πολύ καλή με υπηρεσίες αξιοπρεπέστατες.... Α και ο χώρος τουλαχιστον στην υποδοχή εμφανώς ανακαινισμένος[καιρός τους ήτανε] Αυτά.

Οχι και πιπίνι η ʼντζελα!
28 χρονών είναι...πάντως μικροδείχνει και επειδη είναι λεπτουλα φαινεται τουλάχιστον 23 με 24...
Είναι όντως πολύ γλυκιά και εξυπηρετική!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Οχι και πιπίνι η ʼντζελα!
28 χρονών είναι...πάντως μικροδείχνει και επειδη είναι λεπτουλα φαινεται τουλάχιστον 23 με 24...
Είναι όντως πολύ γλυκιά και εξυπηρετική!

παρελθον κορασιδας?
 

PROFONDO

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2006
Μηνύματα
101
Like
6
Πόντοι
1
Αύριο θα είμαι Αθήνα. Σε ποιο μασατζάδικο να πάω και ποια να πιτσιλίσω; Ευχαριστώ προκαταβολικά!
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
Στουρναρη 63..... διαλεξε οτι θέλεις ....ελεύθερα...κατά βούληση
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Αύριο θα είμαι Αθήνα. Σε ποιο μασατζάδικο να πάω και ποια να πιτσιλίσω; Ευχαριστώ προκαταβολικά!
κολλητε αν ριξεις μια ματια στο θεμα το σχετικο θα παρεις δεκαδες ιδεες...
 

nios67

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
110
Like
4
Πόντοι
1
Σημερινή επίσκεψη στην φρατζη 4. (κουδουνι στουντιο 4ος οροφος)

7 μουνάκια fuckable ολα. (Αναλογα τα γουστα. Ποικιλία ικανοποιητική.)

Η managing director ευγενική οσο πρέπει.

Με ρωτάει "πρώτη φορά εδώ?" "ναι" απαντάω.
"Απο που μας βρήκες" μου λέει?
"Απο το internet." τις λέω.
"Ειδες τι γράφουν εκεί μέσα" μου λέει.
"Και εγώ γράφω" της λέω.

Και μου σκάει το παραμύθι μασάζ με εκτώνωση 60Ε (η κατι τέτοιο) και αισθησιακό με ελευθερη σχέση 80Ε.

Πήρα ενα λιθουανικό μουνί 1.83 καμμια 60ρια κιλά με βυζί 2αρι. Ολγα την λέγανε.

Μασάζ για τους τύπους και μετά χαδια τριψίματα φιλιά τσιμπούκια αεροπλανικά και χυσιμο σε καποια στάση που δεν μπορώ να περιγράψω γιατί δεν ξέρω πως βρέθηκα ετσι.Οι πρωτοβουλίες ολες δικές της.

Πολύ καλά μπορώ να πω το ολο σκηνικό.

Τό μονο μείον ο χώρος ο οποίος ειναι προχειρο-φτιαγμένος και δεν σε προδιαθέτει για χαλαρωση.Ισως να αναβαθμιστεί αργότερα.

Το καυλωτικό στην πασαρέλα ηταν οι κάλτσες μέχρι τα μπουτια (αυτές που εχουν στο τελος δαντελα και σιλικόνη για να στέκονται) τι οποίες φορούσαν ολες.

Να γαμάτε καλά
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αξιος αξιος, αλλα χαθηκε να πεις οτι σε στελνει ενας φιλος, ετσι για το ξεκαρφωμα......??????
 

Butman

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
Μου φενεται οτι ετσι πετυχε καλυτερο αποτελεσμα
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
αξιος αξιος, αλλα χαθηκε να πεις οτι σε στελνει ενας φιλος, ετσι για το ξεκαρφωμα......??????

Εχει δικιο ο giorgospapa, δεν ειναι αναγκη να το διατυμπανιζουμε καθε φορα. Αρκετοι χαφιεδες κυκλοφορουν.
 

Επισκέπτης
Λοιπόν, ανανεώθηκε το Θησέως 79.

3 κορίτσια, Αννίτα ελληνίδα, καυλιάρα με ωραιο προσωπο και πιασηματακια, Αννα Ρουμάνα ξανθιά με ωραίο σωμα και βυζι 2,5. Την τρίτη την αγνόησα πλήρως, χαλι μαυρο η κακομοιρη. Ωραιά ντυμενες, επίσης. Φοράγανε και το κασλονακι-ζαρτιέρα που ειπε και καποιος αλλος πριν.

Το περιβαλλον βεβαια μετριωτατο (εχουν αλλαξει 3 ιδιοκτητες και το χαλι παραμενει).

Όλα καλα μεχρι εκεί (για την Αννίτα πηγαινα, πέρναγε και το διπλό με τη Ρουμάνα απο το μυαλό γιατι είχα χρόνο και είπα μια και αμαρτάνω, να το κάνω σωστα). Ρωτάω τιμή και ακούω το απίθανο νουμερο των 140? (all in). All in ο Θεός βεβαια να το κανει γιατι το μασαζ ήταν υποτυπωδες. Μου είπε δε οτι αυτη ειναι η εντολή απο ''τα αφεντικά'' μια και (εμεις οι γαρουφαλιές) έχετε φτασει να δινετε 100? για 50αρες γριές (σωστο και αυτο), άρα για τις νεες και ωραίες το 140 θεωρείτε fair. ΓΙΑ ΤΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΥΡΙΟΙ ΠΟΥ ΓΑΜΑΤΕ ΜΕ 80ΑΡΙΑ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΕΣ. Βεβαια, με την επόμενη επίσκεψη υπήρχε η δέσμευση για παρακάτω (γυρω στα 100? αντελίφθην).

Για να μην σας κουράζω, τα έδωσα. Το γαμησι, όντως εξαιρετικό, φούλ υγρανση η δεσποινίς, ωραίο σωμα, καλά πηγε. Αν στα επόμενα πέσει στα 90-100, όταν περνάω απο εκει για να παω εφορία θα ανεβαινω.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ωπα, κατσε παληκαρι δεν καταλαβα.. 140 γιουρακια για ενα τεμαχιο στη θησως 79 ????????????????
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
ο κοσμος το εχει τουμπανο και εμείς κρυφό καμάρι δηλαδή.

Οχι βεβαια. Φυσικα και ξερουν all about. Απλα δεν ειναι αναγκη να αναφεται συνεχεια και συνεχεια, λες και εαν πεις οτι εισαι μελος θα τυχεις καλυτερης εξυπηρετησης.
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Για δωστε και απο εδω μια χειρα βοηθειας στη Φωκιωνος παιζει κατι, φρεπαδεκι εστω???Αξιζει τον κοπο μια επισκεψη???
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Ρωτάω τιμή και ακούω το απίθανο νουμερο των 140? (all in).

συγνωμη ρε παιδια αλλα με 140 ευρω ερχεται cg στο σπιτι μου.90+15(κωλος)+15ελευθερο στοματικο+15 δευτερη φορα=135 αν δεν κανω λαθος δηλαδη πιο φτηνα απο το μασατζιδικο.....
ρε φιλε ακομα και να εχεις την οικονομικη ανεση να σκασεις 140 δεν πρεπει
1)να σκεφτεσαι και το ενδεχομενο οτι σε πιανουν κοτσο/κοροιδο ενω καλλιστα με αυτα τα λεφτα γνωριζεις οτι μπορεις να κανεις μερισσοτερα με ενα cg?
2)χαλας την πιατσα με αυτες τις τιμες
δεν σε κατηγορω για τις καβλες σου και δικαιωμα σου να τις κανεις οτι θελεις αλλα μονος σου λες οτι μας εχουν πιασει μαλακες με τα λεφτα που τους σκαμε.....για σκεψου λιγο αυτα που ειπες........ελεος πια.....οχι τιποτα αλλο οι πουτανες δεν φορολογουνται....σας  εχει δωσει ποτε καμια αποδειξη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom