Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Εχω επισης να θέσω ένα σοβαρό θέμα. Μήπως τελικά μέσα από αυτό το σαιτ καρφωνόμαστε μόνοι μας??? οι μπάτσοι σιγουρα διαβάζουν εδώ και ξέρω οτι γράφουν κίολας για να ψαρεύουν ποιες και που κάνουν τα πάντα!!! τα "ΚΑΛΑ" κορίτσια πρέπει εμείς οι ίδιοι να φροβτίζουμε να τα προστατεύουμε!!! Ίσως κάποιοι κώδικοί μεταξύ μας ή κάποιες εκφράσεις να βοηθούσαν να μην τους στέλνουμε συστημένους βρε παιδιά!!! ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Να γίνω πιο συγκεκριμένος: 
στην Ηπείρου παίζει μόνο φραπεδιά από συγκεκριμένη κοπέλα αλλά λέω να μην την βγάλω στη φόρα για τον παραπάνω λόγο που ανέφερα!!!!!!!!!!!
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Κοίτα, οι μπάτσοι σίγουρα μπαίνουν στο site αλλά τι μαθαίνουν τελικά; Πως το 90% των μαγαζιών (σχεδόν όλα δηλαδή) δεν είναι αποκλειστικά μασατζίδικα.(Παίζει τουλάχιστον φραπές) ʼρα όλα αυτά εν δυνάμει είναι για κλείσιμο. Ποιά η νέα πληροφορία λοιπόν; Αν ήθελαν προφανώς θα τα είχαν κλείσει. Είτε επειδή τα αρπάζουν είτε επειδή δεν έχουν αρκετό κόσμο για να κάνουν έλεγχο, είτε επειδή δεν είναι προταιρεότητά τους, είτε, είτε είτε?δεν το κάνουν. Απλά τα πράγματα. Το πρόβλημα θα ήταν αν αυτό συνέβαινε σε 4-5 μαγαζιά μόνο, και τα καρφώναμε άθελά μας.
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Να γίνω πιο συγκεκριμένος:  
στην Ηπείρου παίζει μόνο φραπεδιά από συγκεκριμένη κοπέλα αλλά λέω να μην την βγάλω στη φόρα για τον παραπάνω λόγο που ανέφερα!!!!!!!!!!!

Καλά ρε παληκάρι. 3 post πιο πάνω ρωτάς τί παίζει στην Ηπείρου γιατί δεν έχεις καταφέρει τίποτα και τώρα μας λες αυτό; Μας δουλεύεις;
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Οτι ξέρουν οτι όλα λειτουργούν έτσι το ξέρουν. το πρόβλημά τους είναι να τις πιάσουν επ' αυτοφώρω.  να ξέρουν πως θα τις πείσουν να ενδώσουν. άμα τους λέμε πως ξεκλειδώνουμε κάθε γκόμενα με ποια συνθηματικά, τι τους λέμε, ποιος μας στέλνει και τέτοια, βγάζουμε τα ματακία μας και τα γκομενακια στη βορά!!!!
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Οχι ρε, είπα οτι δεν ξέρω αν παίζει κάτι παραπάνω.΄λάθος διατύπωση, μη βαράς κίολας!!!!!!
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
παίζει μόνο φραπεδιά από συγκεκριμένη κοπέλα αλλά λέω να μην την βγάλω στη φόρα

Δε βαράω, κουβέντα κάνουμε, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω πως το παραπάνω μπορεί να είναι λάθος διατύπωση...Είπες κάτι πολύ  συγκεκριμένο.Εκτός αν εννοείς πως κάποιος σου είπε κλπ .Anyway δεν το συνεχάω γιατί πρέπει να ετοιμαστώ και για όξω...
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Οχι βρε φίλε. Δεν παρεξηγιέμαι μην ανυσηχείς. Πανω στην αγωνία μου και στα λεφτα που εχω χωσει για φραπεδιες στην Ηπείρου, ρώτησα αν κάποιος ξέρει τι παίζει εκεί θέλοντας να μάθω αν παίζει κάτι παραπάνω από αυτο!!! thats all!!!!!!!!
Αντε καλή βόλτα!!!!
 

asslover

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Ρε παιδιά, έχω χάσει λίγο τη μπάλα με τα μασατζίδικα στο Γαλάτσι (Βεϊκου 9, Βεϊκου 48, Γαλατσίου 1).
Κάντε μου ένα «μάζεμα» πληροφοριών να ξέρω πού και πώς να χτυπήσω
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καλος ηρθα με το πρωτο μου ποστ στο εν λόγο therad :grin:
μη περιμένετε για ευνόητους λόγους να πω πληροφορίες, κριτικές και ανταποκρίσεις οπως κανω στις ημερήσιες ενημερώσεις
απλα θα πω ενα μεγάλο Respect και Μπραβο στους giorgopapa και zero tolerance για την ξενάγηση και καθοδήγηση στον εν λογο χώρο. ;) :thumbsup:

φιλε  R E S P E C T  κι απο μενα και καλως ηρθες στο σπορ μας....!!!!  ;)
 

dirtytasos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ειναι η πρώτη φορά που σκέφθηκα να γράψω παρά το ότι το συγκεκριμένο το διαβάζω αρκετό καιρό τελικά το μόνο που κατάλαβα είναι ότι συνέχεια πατρονάρονται συγκεκριμένα μαγαζιά και σε πολλές περιπτώσεις από κάποιους που χρησιμοποιώντας ψευδώνυμο έχουν μαμήσει την μισή Αθήνα τί έγινε τελικά η ορήμου μήπως έκλεισε γιατί έκανε ντου το ηθών την πρώτη φεβρουαρίου ή καθάρισε τελικά η Ελένη πάντως πολλοί από εδώ μέσα κάνουν την φαντασίωσή τους εικονική πραγματικότητα μέχρι που στο τέλος το πιστεύουν και οι ίδιοι όπως ο mikepellos που τελικά αν και ειδήμων για την ορήμου εξαφανίσθηκε φιλικά ας προσέχουμε τι γράφουμε
 

Visual

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Γράφω για πρώτη φορά,παρακολουθώ το site πάρα πολύ καιρό κι έχω εμπειρία πάνω από 1ναμιση χρόνο  στο 35 και  44.Η άποψη μου είναι ότι το ολοκληρωμένο SEX εκει, εάν είναι ο μοναδικός στόχος κάποιου επισκέπτη, πιθανόν να μην το πάρει ποτέ από τα πρόσωπα που είναι αντικειμενικά ομορφα ή να το πάρει σε απειροελάχιστη δόση και το τίμημα θα είναι τεράστιο.Π.Χ ΕΊΡΗΝΗ.Αντίθετα κοπέλες κάτω του μετρίου για να αυξήσουν  την ανταγωνιστικότητά τους και τα έσοδά τους το προσφέρουν σχετικά εύκολα.Π.χ ΧΡΙΣΤΙΝΑ.Το μαγαζί έχει πολλές καινούργιες και δεν έχω προλάβει να διαμορφώσω τελική άποψη γι αυτές.
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Η Ευα στο 44 τι λεει???? μου ειπε φιλος να την προτιμησω.
 

Visual

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ προσωπικά δεν έχω πάει μαζί της.Εάν κάποιος έχει εμπειρία ας μας πεί.
 

gousgounis_athens_gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
281
Μια υπενθυμιση
για τους παντρεμενους ???..που δεν ξερουνε καλα το αθλημα του μασαζ
Να ζητατε απο την κοπελα να βαζει ταλκ οταν κανει μασαζ και οχι λαδι κλπ !!!!!!!!
Γλιστρα το ιδιο αλλα δεν βρομαει σαν το λαδι  ασε που η μυρωδια δεν φευγει

Προσεχουμε για να εχουμε ??!!!

Υπάρχει και τρίτη επιλογή που προσωπικά την προτιμώ
ΚΡΈΜΑ
 

Htimos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2006
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα και πάλι ΕΡΩΤΗΣΗ παίζει εκτός από φραπεδιά & *ιπα  να γίνει και τίποτα άλλο σε μασατζίδικο και αν ναι σε ποιό θα θεορούσατε πως θα μπορούσε να γίνει?
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Παντού παίζουν τα πάντα. Σε άλλα με την πρωτη σε άλλα με δευτερη ή περισσότερεσ φορες. εξαρτάται και από την κοπέλα μέσα στο δωμάτιο πόσο οικονομικη ανάγκη έχει να προχωρήσει άμεσα.
 

THANASIS(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλισπερα σε ολους παραθετω εμπειρια απο Στουρναρα 63 την παρασκευη το απογευμα..παω στο συγκεκριμενο μαγαζι πρωτη φορα ανεβαινω πανω και μιλαω με την τσατσα Καιτη της λεω οτι ειμαι γενικωσ πελατης σε τετοια μαγαζια και να μου συστησει αυτη καποια κοπελα και να διαλεξω και εγω.Οντως η επιλογη μου ηταν και η προτεινομενη απο αυτη με πολλα υπονουμενα και οτι αν ειχα παει ποτε στη μαρνης 28 δεν χρειαζεται να ξαναπαω γιατι τωρα ειναι αυτη εκει...ωραια λεω περναω κανω μπανιο και ερχεται η Ναταλια η ψηλη ρωσιδα ωραιο κορμι με ενα μινι ακρωσ καβλωτικο και στριγκακι απο κατω μαυρο...ευχαριστη στο πειραγμα και στο χουφτωμα και μασαζ μετριο οχι κατι το φοβερο.περναει η ωρα λεω να γυρισω να παμε παρακατω τησ λεω να γυρισω ναι μου απανταει αρχισε το χαιδεμα αλλα με τιποτα να πιασει δουλεια με το εργαλειο βρε τι το χερι της επιανα τι να την χαιδευω τραβιοτανε τι να της λεω αντε κοπελα μου θα παρεισ το χαρζιλικι σου ΤΙΠΟΤΑ αυτη μου λει την αλλη φορα λεω πια αλλη φορα τι θα μουκανεις την αλλη φορα δειξε μου τωρα.Καπου τσαντιστηκα της λεω τι θα γινει μου λεει κανε εσυ μονος σου...της λεω δεν ηρθα εδω να την παιξω μονος μου επειτα ειμα 39 ετων για να τραβηξω μαλακια μονος μου αν ειναι να κανεις κατι πεσ το αλλιως φευγω οποτε μου δηλωσε οτι δεν εχει αλλο ....κανω μπανιο νευριασμενος παω να πληρωσω και ζηταω την τσατσα...μου λενε λειπει καλα λεω θα την περιμενω οχι λεει θα αργησει και μετα μου εμφανιστηκε μια αλλη ενδιαμεση και προσπαθουσε να μπαλωσει την κατασταση της λεω ειστε καινουργιο μαγαζι σας λεω οτι ειμαι πελατης στα μασαζ και μου κανετε κολπα...θα το γραψω στο σαιτ να το δουν ολοι οτι οι υπηρεσιες ειναι κακης ποιοτητας .....τελος παντων δεν ειμαι και πολυ των τσακωμων σε τετοια μερη οποτε την εκανα διακριτικα τουλαχιστον πανω στον πανικο τους δεν πληρωσα......αργοτερα το βραδυ επαθα λαστιχο στο αμαξι ...μαλλον ξερω ποιος με γκαντεμιασε....
αυτα και προσοχη στο συγκεκριμενο μαγαζι
 

Επισκέπτης
Έκανες πολύ καλά και το ανέφερες , κάποια στιγμή πρέπει όλοι να καταλάβουμε ότι τα μασάζ ΔΕΝ είναι κάτι το ξεχωριστό  παρά  μπουρδέλα που απλώς δουλεύουν αλλιώς . Ούτε πρέπει να παίζουμε το παιχνίδι τους που υποτίθεται ότι πρέπει να πάμε 2 και 3 φορές να μας "μάθουν" προκειμένου να πηδήξουμε κάποια μέτρια στην καλύτερη περίπτωση
 

PROFONDO

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2006
Μηνύματα
101
Like
6
Πόντοι
1
Παιδιά ξέρει κανείς τι παίζει στην Γ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 25 αυτές τις ημέρες. Εκει λέω να πάω την Τετάρτη που θα είμαι Αθήνα αφου εκεί γα..ω σίγουρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom