Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (2 μέλη και 25 επισκέπτες)

fotis32

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
..μετα απο επιτοπιο scouting στη φρατζη εχω να πω οτι το εν λογω καταστημα παραγωγης πολιτισμου ειναι σε πολυ καλο δρομο....


Τελικά οι πληροφορίες που έδωσα σε βοηθήσανε φίλε μου? :)
Αλλά δεν μας είπες? σου κάνανε μασάζ ;) και ποια πήρες τελικά?
 

Επισκέπτης
καλα ρε δεν  ντρεπεστε??ετσι ξηγιεστε στον θειο γουορ??πατε μασατζιδικο τον πανο ,πατε τον βασο και εμενα τιποτα!!!καλα ρε αλητες να το θυμαστε αυτο....σιγουρα πηγατε και την αλλη την κουφαλα τον σαβαλα!!χαχαχα
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
καλα ρε δεν  ντρεπεστε??ετσι ξηγιεστε στον θειο γουορ??πατε μασατζιδικο τον πανο ,πατε τον βασο και εμενα τιποτα!!!καλα ρε αλητες να το θυμαστε αυτο....σιγουρα πηγατε και την αλλη την κουφαλα τον σαβαλα!!χαχαχα


ποιος παει ποιον?τα μπερδεψες λιγο φιλαρακι!για προσεχε πως μιλας στον ex MAN OF MASSAGE!
 

Επισκέπτης
κουφαλα βασο θα κερασεις μπουκαλακι για να ξεπληρωσεις την αδικια εις βαρος μου!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
γιωργαρε εχω και κατι ωραιες ζεστες και καυτες πληροφοριες για ενα μασατζιδικο που ηταν καιρο στην ναφθαλινη!χεχεχεχε

..οντως παληκαρι μου..... ΕΓΡΑΨΕΣ.....!!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Τελικά οι πληροφορίες που έδωσα σε βοηθήσανε φίλε μου? :)
Αλλά δεν μας είπες? σου κάνανε μασάζ ;) και ποια πήρες τελικά?

..ναι παληκαρι, οντως βοηθησαν..... ολα οκ..!!!! την αννα πηρα..
..στο καταστημα ειναι υπευθυνη η ξανθια κυρια που ηταν στη μιχαλακοπουλου και ξαναγυρισε στη φρατζη..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καλα ρε δεν  ντρεπεστε??ετσι ξηγιεστε στον θειο γουορ??πατε μασατζιδικο τον πανο ,πατε τον βασο και εμενα τιποτα!!!καλα ρε αλητες να το θυμαστε αυτο....σιγουρα πηγατε και την αλλη την κουφαλα τον σαβαλα!!χαχαχα

..ελα ρε παναπονιαρη.... εσενα πρεπει να σε παιρνουμε μαζι μας, για να μας μαθαινεις..  ;)
 

Επισκέπτης
εγω δεν ξερω τιποτα!!!ειμαι αθωο παιδακι.....χεχεχεχε
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..τοτε να μας παιρνεις μαζι σου για να γινουμε κι εμεις αθωες περιστερες....!!!! χιχιχιχιχι
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
κουφαλες προσκυνατε τη γνωση μη σας μαμησω πρωινιατικα!αντε γιατι πολυ αερα πηρατε warhol,giorgospapa και τα συναφη αγορακια του μασαζ.......θα μας πειτε για γνωσεις απο πανω......σε τα μας!    MOM(MAN OF MASSAGE!) :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :o :o :o :o :2funny: :2funny: :2funny: :grin: :grin: :grin: :grin: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :birdman: :birdman:
 

Επισκέπτης
ρε ουστ .....ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΝ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗ ,ΣΤΟΝ ΘΕΙΟ ΓΟΥΟΡ!!χαχαχαχαχα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
κουφαλες προσκυνατε τη γνωση μη σας μαμησω πρωινιατικα!αντε γιατι πολυ αερα πηρατε warhol,giorgospapa και τα συναφη αγορακια του μασαζ.......θα μας πειτε για γνωσεις απο πανω......σε τα μας!    MOM(MAN OF MASSAGE!) :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :o :o :o :o :2funny: :2funny: :2funny: :grin: :grin: :grin: :grin: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :birdman: :birdman:

....yes MOM.....!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
R E S P E C T 

σαρδαναπαλοι ολου του κοσμου ενωθειτε....!!!!  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Καλησπερα μια προταση για αυριο το πρωι που εχει καλο μασαζ και γαμ...  μπορει καποιος και ποια να ζητησω?
Ευχαριστω

πηγαινε στουρναρη 63 και παρε οποια γουσταρεις......εχει καλα κομματια......ακου που σου λεω!εγω πηγα πριν 2 βδομαδες(πεμπτη βεβαια λογω πανσπουδαστικου χεχε!) και περασα υπεροχα με μια ψηλη ξανθια.......αλλα εχει και αλλα καλα...ονοματα δε λεμε!
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Στουρνάρη 63 τι παίζει ακριβώς με τιμές; Μπορεί επίσης κάποιος να μου εξηγήσει πώς πάω εκεί;
Thanks
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:με το avatar σου!
 

tsanik1

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
καμια πληροφορια εχει κανεις για φ.νεγρη
ας μου πει
 

yma

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2006
Μηνύματα
150
Like
133
Πόντοι
1
Καλημέρα  ξέρει  κανείς για  την  Αλεξάνδρα από  ομ??..44  πληροφορίες,  Ευχαριστώ
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς ποιά μασατζίδικα (που γαμάς) είναι ανοιχτά την κυριακή;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom