Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
στη Στουρνάρη έχει και αλλα καλά ....συμφωνώ και για Τζούλια....
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Αν δεν ειστε πάντως θαμωνας σε 1-2 που σας ξερουν και πηδατε αέρα, καλο θα είναι να διαπραγματεύεστε. Εγω πάω χρόνια τώρα σε 3 που με έχουν θεό, αλλα καποτε θέλεις και την αλλαγη σου. Πήγα λοιπόν πρώτη φορά σε ενα νέο.

Μπαινω ανετος και αεράτος. Αρχίζει η branch manager τις ερωτησεις στυλ πως μας ξέρεις, κλπ. Την έκοψα ΑΜΕΣΩΣ. Της έιπα, επί λέξη, ότι πηγ2 φορες τηναινω  εβδομαδα για μασαζ, χρόνια τωρα (της είπα και που) και δεν έχω καμία μα καμία διάθεση να ακουω μαλακιες του στυλ να γνωριστούμε πρωτα και αλλες τετοιες παπαριες. Θέλω ΠΛΗΡΕΣ πρόγραμμα και ΤΩΡΑ. Αν είναι να την παίξω, υπάρχουν καλύτερες λύσεις απο 100αρια ?. Μη τρελαθούμε.

Να μην πολυλογώ, έπιασε το στυλάκι. Δεν θα επρεπε να περιμενε και τετοιο χειρισμο γιατι ψηλοκόμπλαρε. Πέρασα και πήγαμε all the way. Μέτρια, βεβαια, αλλα δεν έχει σημασία.


Φαντάσου πόσο χαζές είναι οι τσατσάδες....θα μπορούσες κάλλιστα να είσαι μπάτσος και να έλεγες αυτό το παραμύθι
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Καλησπέρα κι από μένα σε όλους τους φίλους.Να ρωτήσω κάτι,αν ξέρει κανείς, μια Βίκυ Λευκορωσίδα που είναι Καλλιθέα Θησέως 31, τι λέει και αν αξίζει?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Καλησπέρα κι από μένα σε όλους τους φίλους.Να ρωτήσω κάτι,αν ξέρει κανείς, μια Βίκυ Λευκορωσίδα που είναι Καλλιθέα Θησέως 31, τι λέει και αν αξίζει?

..το πιθανοτερο ειναι ουτε καν φραπε....
 

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
5
Like
488
Πόντοι
26
Καλησπερα ... Εχει κανεις πληροφοριες για Θησεως στο Μαρουσι???
 

piterpan(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλημέρα.Χθεσινη επίσκεψη σε νεο; μαγαζι στον Πειραιά.Ηρώων Πολυτεχνείου 8(Από αγγελία στα Νεα).Τσατσα ευγενέστατη(Φωτεινή) από ΜΙχαλακοπούλου 91.Κοπέλες δύο Ειρήνη ξανθια και μία άλλη μαυρομάλα δεν θυμαμαι το όνομά της.Πήγα με Ειρήνη η οποία ήταν και αυτή στην Μιχαλακοπούλου.60 μασαζ(+ φραπε) +20? για πλήρες πρόγραμμα.Πολύ καλή πίπα και μαμίσι.Από μασαζ δεν μπορώ να πω γιατί της είπα ότι δεν θέλω και πολυ.Καθαρός χώρος.Πάντως όποιος πάει ας αναφέρει ότι ξέρει και κάποια Μαρία δεν ξέρω τι ήταν εκει πριν πάω εγώ.
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
Στουρνάρη 63  Χριστίνα για πολυ καλό μασάζ ...και
 

energy1

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστες για χαρα και παλι επισκεψη σαββατο πρωι γυρω στις 11.30 πατησιων 175 στελα καλο μαζαζ πρωτη φωρα εκτωνοση με εκδουλευση με το στομα δευτερη ειχε μαμιση αλλα με την εκδουλευση ηταν σαφως καλυτερα
στελλα ψυλη γυρω στο 1,80 ξανθια κοντο μαλλι βυζι αβυζο απο ρωσια μερια
 

panagis

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
καλημεριζω την παρεα.
παρακολουθω την συζητηση καιρο και ηρθε η ωρα να συμετεχω πιο ενεργα...
πρωτη εμπειρια απο μασαζ πριν καμμια βδομαδα βεικου..ακολουθησα συμβουλη φιλου και πηρα τζενη ταιλανδεζα....καλη  αλλα μονο φραπε με 80
αν ξαναπαω εφοδιασμενος πεζει και παραπανω απο οτι ειπε..
αλλα επειδη εχω αδυναμια στις ρουμανες σκεφτομαι σοβαρα και τζουλια απο στουρναρη....ξερει κανεις φιλος τι ωρες παιζει η εν λογω?
ευχαριστω και καλα γλεντια σε ολους
 

energy1

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
η τζουλια εχει υπηρεσια καθε μερα εκτος κυριακη απο 10.30 εως 18.30 εμφανιση μικροκαμωμενη ζυβι στυτο πολυ καλο
απαιχτη συμετοχη χαμογελαστη ειναι στη δουλια καινουργια μονο 3 μηνες αργοτερα εισως χαλαση και αυτη μακαρι να μην βγω αληθηνος
 

panagis

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
ευχαριστω φιλε...τα σεβη μου....
τρεχω κα κανω και γω μια εκτιμηση....θα αναφερω  μολις επιστρεψω!!!
 

kainourios

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
129
Like
0
Πόντοι
1
μέχρι τι ώρα είναι ανοιχτά στη στουρνάρη 63?
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
331
Like
184
Πόντοι
1
Δοκιμαστε και σολωμου 59 1ος οροφος την Λινα.Ψηλη 40ρα ολα χωρις κουλουρι 60ευρω.
 

kainourios

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
129
Like
0
Πόντοι
1
θα μου πει κάποιος μέχρι τι ώρα είναι ανοιχτά στη στουρνάρη 63?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom