Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Μεταγραφή στο Σ-12.

Ελενα, μικρη, ελληνιδα, από Αγ. Μελετίου (από ότι είπε). Μου την προτεινε η αφεντικίνα. Εμφανησιακά καλή (με βαση το μεσο ορο των μασατζιδικων).

Πράγματι, ΣΟΥΠΕΡ ΤΗΑΙ μασάζ, ωριτσα γεματη, αν αντεχεις ανεβαινει και στην πλατη σου και αρκετά καλά παρελκόμενα. Θα ξαναγοράσω.

Πηγα και για πρωτη φορά να παρκάρω στο συμβεβλημένο γκαραζ το οποιο εχει πολυ στενή εισοδο...οσοι εχετε πλατιά αυτοκίνητα, μην πατε.
 

poutanakias1970

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
φωκιονος νεγρη να πατε να ζητησετε με την μελινα ειναι απιστευτη και τα κανει ολα με 100 ευροπουλακια μονο
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
φωκιονος νεγρη να πατε να ζητησετε με την μελινα ειναι απιστευτη και τα κανει ολα με 100 ευροπουλακια μονο

100 ευρωπουλακια μονο?ποιος ειναι ο χορηγος σου ρε μεγαλε?το μεγαρο μαξιμου?
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Μεταγραφή στο Σ-12.

Ελενα, μικρη, ελληνιδα, από Αγ. Μελετίου (από ότι είπε). Μου την προτεινε η αφεντικίνα. Εμφανησιακά καλή (με βαση το μεσο ορο των μασατζιδικων).

Πράγματι, ΣΟΥΠΕΡ ΤΗΑΙ μασάζ, ωριτσα γεματη, αν αντεχεις ανεβαινει και στην πλατη σου και αρκετά καλά παρελκόμενα. Θα ξαναγοράσω.

Πηγα και για πρωτη φορά να παρκάρω στο συμβεβλημένο γκαραζ το οποιο εχει πολυ στενή εισοδο...οσοι εχετε πλατιά αυτοκίνητα, μην πατε.

αλλα μασατζιδικα που αν παιζει tai massage ξερεις και ποσο παει με τα παρελκομενα?
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Με ξηροκάρπια και δωρεάν όσα αναψυκτικά πιείς πρέπει να παίζει και το 44 στο γνωστό δρόμο.
 

plsme

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1
λοιπον μετα απο καιρο ασ συμετασχω και εγω στο θεμα,κανω 8 χρονια μασαζ στην Ελλαδα και σε στουντιο και στο σπιτι(μαλλον εχω παει σε ολα),τελευταια νεα λοιπον.Ν.Σμυρνη αχιλλεως και βενιζελου πανω απο την adidas,50ευροπουλα τιμη και εχει 2 παρα πολυ καλα κοματια,μια Ελληνιδα και μια Ρουμανα γυρω στα 25-27 και οι 2,φραπεδακι,βγαζουν ρουχα και με κατι εξτρα κανεις και κατι παραπανω,η Ρουμανα αν σε γνωιρισει 1-2 φορες ερχεται και σπιτι σου για φουλ.καλο περιβαλλον και ωραια τα μωρα.αυτα για αρχη !!!
 

Επισκέπτης
Αν δεν ειστε πάντως θαμωνας σε 1-2 που σας ξερουν και πηδατε αέρα, καλο θα είναι να διαπραγματεύεστε. Εγω πάω χρόνια τώρα σε 3 που με έχουν θεό, αλλα καποτε θέλεις και την αλλαγη σου. Πήγα λοιπόν πρώτη φορά σε ενα νέο.

Μπαινω ανετος και αεράτος. Αρχίζει η branch manager τις ερωτησεις στυλ πως μας ξέρεις, κλπ. Την έκοψα ΑΜΕΣΩΣ. Της έιπα, επί λέξη, ότι πηγ2 φορες τηναινω  εβδομαδα για μασαζ, χρόνια τωρα (της είπα και που) και δεν έχω καμία μα καμία διάθεση να ακουω μαλακιες του στυλ να γνωριστούμε πρωτα και αλλες τετοιες παπαριες. Θέλω ΠΛΗΡΕΣ πρόγραμμα και ΤΩΡΑ. Αν είναι να την παίξω, υπάρχουν καλύτερες λύσεις απο 100αρια ?. Μη τρελαθούμε.

Να μην πολυλογώ, έπιασε το στυλάκι. Δεν θα επρεπε να περιμενε και τετοιο χειρισμο γιατι ψηλοκόμπλαρε. Πέρασα και πήγαμε all the way. Μέτρια, βεβαια, αλλα δεν έχει σημασία.
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1

Στουρνάρη 63 τι παίζει ακριβώς με τιμές; Μπορεί επίσης κάποιος να μου εξηγήσει πώς πάω εκεί;
Thanks
GSX  Ξεκινάει με 50 euro μασαζ και φτάνει μέχρι 100 η και λιγωτερα. Ειναι κάθετος στην Γ Σεπτεμβρίου πρός την Ομόνοια (μάλλον 6η κάθετος )
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
Στουρνάρη 63 τι παίζει ακριβώς με τιμές; Μπορεί επίσης κάποιος να μου εξηγήσει πώς πάω εκεί;
Thanks
να ξέρεις οτι το μαγαζύ ειναι πολύ καλό , τουλάχιστον σε υπηρεσίες , γιατί για τα ¨μοντέλα ¨ ειναι υποκειμενική η κρίση..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Στουρνάρη 63 τι παίζει ακριβώς με τιμές; Μπορεί επίσης κάποιος να μου εξηγήσει πώς πάω εκεί;
Thanks
GSX  Ξεκινάει με 50 euro μασαζ και φτάνει μέχρι 100 η και λιγωτερα. Ειναι κάθετος στην Γ Σεπτεμβρίου πρός την Ομόνοια (μάλλον 6η κάθετος )

..70 ευρω, βαριά 80, οχι 100.... μη βγαζουμε τα ματακια μας με τα χερακια μας....  ;)
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
λοιπον μετα απο καιρο ασ συμετασχω και εγω στο θεμα,κανω 8 χρονια μασαζ στην Ελλαδα και σε στουντιο και στο σπιτι(μαλλον εχω παει σε ολα),τελευταια νεα λοιπον.Ν.Σμυρνη αχιλλεως και βενιζελου πανω απο την adidas,50ευροπουλα τιμη και εχει 2 παρα πολυ καλα κοματια,μια Ελληνιδα και μια Ρουμανα γυρω στα 25-27 και οι 2,φραπεδακι,βγαζουν ρουχα και με κατι εξτρα κανεις και κατι παραπανω,η Ρουμανα αν σε γνωιρισει 1-2 φορες ερχεται και σπιτι σου για φουλ.καλο περιβαλλον και ωραια τα μωρα.αυτα για αρχη !!!

Μεχρι τι ωρα το βραδυ ειναι ανοικτα το συγκεκριμενο ?
 

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
λοιπον μετα απο καιρο ασ συμετασχω και εγω στο θεμα,κανω 8 χρονια μασαζ στην Ελλαδα και σε στουντιο και στο σπιτι(μαλλον εχω παει σε ολα),τελευταια νεα λοιπον.Ν.Σμυρνη αχιλλεως και βενιζελου πανω απο την adidas,50ευροπουλα τιμη και εχει 2 παρα πολυ καλα κοματια,μια Ελληνιδα και μια Ρουμανα γυρω στα 25-27 και οι 2,φραπεδακι,βγαζουν ρουχα και με κατι εξτρα κανεις και κατι παραπανω,η Ρουμανα αν σε γνωιρισει 1-2 φορες ερχεται και σπιτι σου για φουλ.καλο περιβαλλον και ωραια τα μωρα.αυτα για αρχη !!!
Αυτη η ρουμανα ειναι μια ξανθια λεπτουλα μικροκαμωμενη?
 

energy1

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
συναθλητες για χαρα παρασκευη 17 μαρτη επισκεψη στουρναρη 63 πηρα τζουλια 19 χρ.ρουμανα σπεσιαλ προγραμα 70 ευρω βαθμολογια 10 με 25 τονους
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
συναθλητες για χαρα παρασκευη 17 μαρτη επισκεψη στουρναρη 63 πηρα τζουλια 19 χρ.ρουμανα σπεσιαλ προγραμα 70 ευρω βαθμολογια 10 με 25 τονους
Για πες λεπτομέριες φιλαράκο αν δέν σου είναι κόπος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom