Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

poutanakias1970

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
μιλαμε για 60αρακι φουλ προγραμμα?τι γραφει το κουδουνι?
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Ξέρει κανείς ένα τηλέφωνο για Μάρνης 28? Ας μου το στείλει με μειλ o_007_gentleman@yahoo.com

ευχαριστώ "συναγωνιστές"
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Παιδιά πήγα σήμερα Μάρνης 28 (δεν ξερω τηλ) και οφείλω να ενημερώσω. Πάω εκεί, και αφού παρέλασαν από μπροστά μου οι υποψήφιες των αντι-καλλιστείων της Αννίτας Πάνια, διάλεξα επηρεασμένος από συστάσεις, την Θεοδώρα. 40αρα με καλο σωματάκι, τίποτα άλλο. Δυστυχώς, πλήρης απογοήτευση. Οκ, δεν είμαι από τους τύπους που θα της πούνε "ελα, παιξτην μου τώρα" αλλά περίμενα κάποια κίνηση κι από αυτήν. Δεν ήταν καθόλου πρόσχαρη, με κάτι μούτρα μέχρι το πάτωμα, (ισως επειδή ήταν και κρυωμένη), καλό μασάζ μεν, αλλά ούτε 1 cm ανύψωση ο δικός μου. Πώς να ερεθιστείς με τέτοιο κλίμα? Ούτε που τον άγγιξε! Και μην ακούσω π.χ" πρέπει να είσαι γνωστός, κλπ", γιατι δεν σκοπεύω να σκάσω πολλά 60άρικα για μια μαλακία. Δηλ. άλλα τα ευρώ του ενός και άλλα του άλλου? Περίμενα μήπως και κάνει καμμιά κίνηση στο τέλος του προγράμματος αλλά μάταια. Δηλ, καποιος που ίσως δεν είναι μπασμένος στα κόλπα, την έβαψε. Αντί να κρατάνε τους πελάτες, τους διώχνουν. Εξάλλου, δεν νομίζω ότι πάει κανείς εκεί για να γιατρέψει το αυχενικό του σύνδρομο. Ό,τι δουλειά κι αν κάνει κανείς, πρέπει να τιμάει τα λεφτά που παίρνει. Εγώ αυτό ξέρω. Αν κάποιος φίλος, έχει να μου προτείνει κάποιο άλλο μασαζάδικο, τον ευχαριστώ. Να περνάτε καλά!
 

ALEXIS4U

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα μια καλη προταση οποιος μπορει να κανω μια καταθεση αυριο για μασαζ + ολα τα υπολοιπα και ποια να ζητησω.
Αν μπορει καποιος pm με λεπτομερειες θα του ημουν ευγνωμων.
Ευχαριστω.
 

asslover

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
poutanakias1970
Νέος

Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 17


    Απ: Μασατζίδικα που γαμάς
« Απάντηση #2290 στις: Χθες στις 15:00 » Παράθεση 

--------------------------------------------------------------------------------
να με και εγωωω....πε ιγα βολτα απο βεικου και περασα υπεροχα με τιν στελλα 80 χαρτακια και λαλισαααα,,,πολι καλο μαγαζι ---------

Και ερωτώ: Τι παίζει στη Βεϊκου; Εμένα με γείωσαν δυο φορές και δεν ξαναπήγα
 

fotis32

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
..οκ παληκαρι, ευχαριστω πολυ. επισης τί ωρα πηγες και τις πετυχες αυτες που λες ?

Πήγα απογευματάκι μετά την δουλειά μου.. Κατά τις 18:00 . Βέβαια η Εύα μου είπε ότι εκείνη την μέρα σχόλαγε στις 20:30 . και έκανα το λάθος να μην ρωτήσω άλλες πληροφορίες για ωράρια του στούντιο και των κοριτσιών γενικότερα. Την επόμενη φορά που θα πάω θα φροντίσω να πάρω και καμιά καρτούλα τους μιας και είναι σχετικά ικανοποιημένος και είναι και κοντά στο σπίτι μου :)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Παιδιά πήγα σήμερα Μάρνης 28 (δεν ξερω τηλ) και οφείλω να ενημερώσω. Πάω εκεί, και αφού παρέλασαν από μπροστά μου οι υποψήφιες των αντι-καλλιστείων της Αννίτας Πάνια, διάλεξα επηρεασμένος από συστάσεις, την Θεοδώρα. 40αρα με καλο σωματάκι, τίποτα άλλο. Δυστυχώς, πλήρης απογοήτευση. Οκ, δεν είμαι από τους τύπους που θα της πούνε "ελα, παιξτην μου τώρα" αλλά περίμενα κάποια κίνηση κι από αυτήν. Δεν ήταν καθόλου πρόσχαρη, με κάτι μούτρα μέχρι το πάτωμα, (ισως επειδή ήταν και κρυωμένη), καλό μασάζ μεν, αλλά ούτε 1 cm ανύψωση ο δικός μου. Πώς να ερεθιστείς με τέτοιο κλίμα? Ούτε που τον άγγιξε! Και μην ακούσω π.χ" πρέπει να είσαι γνωστός, κλπ", γιατι δεν σκοπεύω να σκάσω πολλά 60άρικα για μια μαλακία. Δηλ. άλλα τα ευρώ του ενός και άλλα του άλλου? Περίμενα μήπως και κάνει καμμιά κίνηση στο τέλος του προγράμματος αλλά μάταια. Δηλ, καποιος που ίσως δεν είναι μπασμένος στα κόλπα, την έβαψε. Αντί να κρατάνε τους πελάτες, τους διώχνουν. Εξάλλου, δεν νομίζω ότι πάει κανείς εκεί για να γιατρέψει το αυχενικό του σύνδρομο. Ό,τι δουλειά κι αν κάνει κανείς, πρέπει να τιμάει τα λεφτά που παίρνει. Εγώ αυτό ξέρω. Αν κάποιος φίλος, έχει να μου προτείνει κάποιο άλλο μασαζάδικο, τον ευχαριστώ. Να περνάτε καλά!

..ετσι οπως τα λες παληκαρι ειναι κατα τη γνωμη μου για τη θοδωρα.... αλλα θα ελεγα να μην πτοεισαι, στα μασατζιδικα πρεπει να σε γνωρισουν πρωτα.. για να συνεχισεις να πηγαινεις πρεπει να σου αρεσει η ολη φαση του μασατζιδικου....
..οσο για να σου προτεινουμε καποιο αλλο, στα περισοτερα θα κανεις καλες φασεις, αλλα θα πρεπει πρωτα να γνωριστεις....
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Axxxxxx Αγιε μου Φραντζή... Αν(ν)άσανα......
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..μετα απο επιτοπιο scouting στη φρατζη εχω να πω οτι το εν λογω καταστημα παραγωγης πολιτισμου ειναι σε πολυ καλο δρομο....
 

ERET

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις κανενα μασαζ τετοια ωρα ανοιχτο
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.554
Πόντοι
41.447
ξερει κανεις κανενα μασαζ τετοια ωρα ανοιχτο

όλα κλειστά τέτοια ώρα φίλε. 10 το βράδυ κλείνει απο όσο ξέρω το τελευταιο...
Τέτοια ώρα που είναι δεν πας να την πέσεις σε καμιά καντίνα για βρώμικο λεω εγώ?
 

great

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Τοσο αργα μονο Γ' Σεπτεμβριου 151 κι αυτο οπου να ναι κλεινει
 

ERET

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
μπορεις να πεις 2-3 καλα να ξερω
 

ALEXIS4U

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα μια προταση για αυριο το πρωι που εχει καλο μασαζ και γαμ...  μπορει καποιος και ποια να ζητησω?
Ευχαριστω
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
..μετα απο επιτοπιο scouting στη φρατζη εχω να πω οτι το εν λογω καταστημα παραγωγης πολιτισμου ειναι σε πολυ καλο δρομο....

γιωργαρε εχω και κατι ωραιες ζεστες και καυτες πληροφοριες για ενα μασατζιδικο που ηταν καιρο στην ναφθαλινη!χεχεχεχε
 

teo34r

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παντως 80 με 90 ευρω θες σ αυτα τα μασαζ να πηδηξεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom