Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (7 μέλη και 37 επισκέπτες)

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
αλλα κολπα , να δουμε τι αλλο θα δουμε με τον καυλιαρη τον ομηρο
 

handst

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
110
Like
2
Πόντοι
1
Mάλιστα. Εγώ αυτό που θέλω να μάθω είναι αν η Στέλλα η ψηλή που δούλευε παλιά έκει προχωρούσε ή όχι. Είχα σκάσει πολλά φράγκα και έκανε μόνο φραπέ (αν κατάλαβα καλά τις ορολογίες σας). Και αν προχωράει μια Πωλίνα που πήγα τώρα τελευταία και είχε μεγάλο στήθος. Τέλος ποιά είναι η Βάσω ? Περιγραφή ?
 

dickos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Ποια Πωλίνα - φίλε ?
Η πωλίνα έχει φύγει εδώ και 3 μήνες.  Ολες όσες είναι - είναι απλά ΜΠΑΖΑ.
 

fotis32

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
καλημέρα και από εμένα παιδιά..
Αν και χωρίς πολλές εμπειρίες στον χώρο αυτό σας παρακολουθώ συχνά..
Να λοιπόν που έφτασε η ώρα να γράψω και εγώ την δική μου εμπειρία..

Χθες λοιπόν μετά από μια κουραστική μέρα στην δουλειά αποφάσισα να πάω σε ένα στούντιο να με τρίψουν λιγάκι και να ξεπιαστώ... (καλά καλά.. είχα και καύλες  :2funny: )

Επιστρέφω λοιπόν σπιτάκι.. κάνω ένα ντουζάκι και βουρ για την επίσκεψη.. Αποφάσισα να πάω σε κάποιο που είναι κοντά μου. Αυτό στην Φρατζή 4

Φτάνω χτυπάω το κουδούνι κάτω και μου ανοίγουν αμέσως... ανεβένω στον 4ο και μου ανοίγει μια ευγενική κυρία με το χαμόγελο στα χείλη. Περνάω μέσα και αρχίζει τις ερωτήσεις, αν είναι η πρώτη μου φορά από που έμαθα για το στούντιο και τα σχετικά.
Το έπεξα άνετος και ότι το στούντιο μου το έχει συστήσει ένας φίλος που έχει πάει και είπα ότι δεν έχει νόημα να τις πω ποιος μιας και ένα όνομα δεν λέει τίποτα.. και της είπα ότι μου το πρότεινε ανεπιφύλακτα μιας και κάνουν καλό μασάζ...
Μόνο μασάζ όμως έ? μου λέει πονηρά.. εεεε τι άλλο λέω και εγώ... και την ρωτάω πόσες κοπέλες έχει..
Αφού περίμενα λίγο μιας και όλα τα δωμάτια ήταν πιασμένα (μα καλά όλοι εκεί είσασταν βρε παιδιά?  :cheesy: )  άρχισα να βλέπω τις κοπέλες...
Ήταν συνολικά 3.. Μια ʼννα (ελληνίδα φάνηκε) ξανθιά γύρω στα 35 την οποία δυστηχώς την είχε προλάβει άλλος (και μου άρεσε η άτιμη). Η Εύα ξανθιά 35αρα από ρωσσία και κάποια άλλη ρωσιδούλα μάλλον που δεν συγκράτησα το όνομα της..
Τελικά διάλεξα την Εύα και πήγα στο δωμάτιο. Ακολούθησε και η κυρία που μου είχε ανοίξει την πόρτα και μου λέει το πρόγραμμα.. μασάζ με εκτόνωση 60 ευρώ και αν θέλω ελεύθερη σχέση πάει στα 80.
Κάνω λοιπόν πάλι το ντουζάκι μου και μετά μπαίνει η εύα στο δωμάτιο. με ρωτάει τι πρόγραμμα θέλω.. τις λέω αρχίζουμε με μασάζ και βλέπουμε.
Το μασάζ μπορώ να πώ ότι δεν ήταν ότι καλύτερο μου είχαν κάνει ποτέ και η εύα βρε παιδάκι μου μίλαγε πολύ και προσπαθούσε να ψαρέψει. Μου είπε και γι'αυτή ότι είναι από Ρωσία και ότι είναι χωρισμένη με παιδί.
Το καλό είναι ότι δεν είχε πρόβλημα με τα χαιδέματα που της έκανα και όταν με γύρισε και έφτασε η ώρα για να δούμε τι θα κάνουμε της λέω προχώρα.. δεν γίνετε να σταματήσω τώρα που με έχεις κάνει τούρμπο.
Και μπορώ να πώ ότι έβαλε φιλότιμες προσπάθειες για να με ευχαριστήσει μιας και απ' ότι είπε της άρεσα πολύ.


Συμπέρασμα. Πρώτη φορά στο στούντιο. το έπεξα άνετος και γίνανε όλα. Το μασάζ από την συγκεκριμένη αδιάφορο. αλλά το μετά άξιζε τον κόπο. Και φυσικά λέω λίαν συντόμως να ξανακάνω μια επίσκεψη μπας και πετύχω και την ʼννα.

Αλήθεια βρε παιδιά. Ξέρει κανείς τίποτα για την ʼννα? αξίζει τον κόπο?  :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..παληκαρι, αυτη η ευα που λες ειναι καλη στο εκτος μασαζ προγραμμα  ??  και αυτη η αννα ειναι οντως τοσο καλο τεμαχιο ??
..απο υπολοιπα χαρακτηριστικα τι λενε ??
 

fotis32

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
giorgospapa η Εύα είναι γύρω στο 1,70 κοντά μαλλιά με ξανθιές ανταύγιες και μπλε μάτια (απ΄ότι μπόρεσα να διακρίνω γιατί δεν είχε πολύ φως στο δωμάτιο :) ) στήθος 3άκι. Εμένα προσωπικά μου άρεσε αν και τα γούστα είναι υποκειμενικά. Και μου άρεσε που μου έκανε γλύψιμο για αρκετή ώρα και που με άφηνε και την έπιανα παντού.Ειδικά όταν ήμουν πίσω της και της χάιδευα την κλειτορίδα. Το μόνο της μείον ήταν ότι είχε μερικά κιλά παραπάνω χωρίς αυτό να είναι άσχημο. Αντιθέτος είχε τα πιασιματάκια της για όσους τα γουστάρουν.

Η ʼννα είναι mιlf 35αρα. στα ίδια επίπεδα με την εύα αλλά πολύ καλύτερο σώμα. και αν δεν ήταν απασχολημένη θα την έπερνα. Την επόμενη φορά θα το κάνω :)

Ελπίζω να βοήθησα :)
 

SPYROS30

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
44
Like
36
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα που ακριβως ειναι φραντζη 4 και το κουδουνι τι γραφει?
επισης το ολο προγραμμα ποσο κραταει?
ευχαριστω
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
η φραντζη 4 ειναι μεταξυ συγγρου και καλλιροης στο φιξ απεναντι!!
το κουδουνι γραφη αισθητικη ,τωρα για το ποσο κραταει περιπου 35 λεπτα!!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Φιλε fotis23  δεν καταλαβα απο το ποστ σου... την :knockinb:   ή περιοριστικατε σε  :jerking: ?
Μασαζ + φραπεδια = 60
Μασαζ + σεξ = 80 ???
 

SPYROS30

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
44
Like
36
Πόντοι
0
Σε ευχαριστω φιλαρακι !!! επειδη ερχεται ενα ξαδελφακι απο επαρχια και με εχει φαει να το παω για μασαζ τι προτεινεις καλυτερο να εχει και φραπε και πιασιματα?
 

poutanakias1970

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
να με και εγωωω....πειγα βολτα απο βεικου και περασα υπεροχα με τιν στελλα 80 χαρτακια και λαλισαααα,,,πολι καλο μαγαζι
 

aries62

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
192
Like
0
Πόντοι
1
Ελλάδα είναι μόνο η Αθήνα τελικά!
Είστε τυχεροί σύντροφοι!
 

poutanakias1970

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
μετα καπακι πιγα πατησιων 175...πιγα με την βικυ σουπερ ωιζαρες αλλα χενεροσα ...μιν πιανεισ εδο μιν πιανεισ εκει...κλπ
 

fotis32

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε fotis23  δεν καταλαβα απο το ποστ σου... την :knockinb:  ή περιοριστικατε σε  :jerking: ?
Μασαζ + φραπεδια = 60
Μασαζ + σεξ = 80 ???

Έτσι όπως ήμουν σε εκείνη την φάση το φραπεδάκι δεν θα μου έκανε πολλά. Οπότε είπα να δώσω τα 80 και να προχωρήσω χεχεχεχε
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
giorgospapa η Εύα είναι γύρω στο 1,70 κοντά μαλλιά με ξανθιές ανταύγιες και μπλε μάτια (απ΄ότι μπόρεσα να διακρίνω γιατί δεν είχε πολύ φως στο δωμάτιο :) ) στήθος 3άκι. Εμένα προσωπικά μου άρεσε αν και τα γούστα είναι υποκειμενικά. Και μου άρεσε που μου έκανε γλύψιμο για αρκετή ώρα και που με άφηνε και την έπιανα παντού.Ειδικά όταν ήμουν πίσω της και της χάιδευα την κλειτορίδα. Το μόνο της μείον ήταν ότι είχε μερικά κιλά παραπάνω χωρίς αυτό να είναι άσχημο. Αντιθέτος είχε τα πιασιματάκια της για όσους τα γουστάρουν.

Η Άννα είναι mιlf 35αρα. στα ίδια επίπεδα με την εύα αλλά πολύ καλύτερο σώμα. και αν δεν ήταν απασχολημένη θα την έπερνα. Την επόμενη φορά θα το κάνω :)

Ελπίζω να βοήθησα :)

..οκ παληκαρι, ευχαριστω πολυ. επισης τί ωρα πηγες και τις πετυχες αυτες που λες ?
 

poutanakias1970

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
συναγωνιστες καλησπερα θα με διαφωτισει κανεις για φωκιωνος νεγρη 11 στην κυψελη?
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Φίλε poutanakias εκεί είναι δύο μωρά 25 το ένα και 30 το άλλο, και είναι super.
Εχει και μια μεγαλύτερη σαν υπεύθυνη.Εγώ έχω γίνει πελάτης και είμαι πολύ ευχαριστημένος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom