Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
6
Like
668
Πόντοι
96
φιλοι  καλημερα ειπα να απεχω οσω ειμαι δικοπες αλλα το μικροβιο με τρωει και μια και εχει ιντερνετ εδω που ειμαι ριχνω καμια ματια σε αλλο θρεντ εδω και ενα χρονο ακουγεται το μαγαζι της τζοντι στον πειραια και τωρα στη σκρα που εινα οσοι εχουν αναφερθη μεχρ ι τωρα και εγω μαζι για τη θεραπευτρια κατερινα ειναι αρνητικοι στο ατομο της για κατι παραπανω τωρα τελευταια υπαρχει συναγωνιστης που με τα γραφομενα του αφηνει καποια υπονοουμενα οτι εχει παρει κατι παραπανω να μας πει τον τροπο και εμας δεν πειστευω οτι ειμαστε ολοι χαζοι και δεν μπορουμε και εμεις. αλλιως μη δραφουμε πραγματα που δεν ισχυουν και οχι μονο αυτο αλλα πανε συναγωνιστες και τρωνε πορτα δεν ειναι καλο αυτο.

Μπορεί να το δίνει επιλεκτικά μόνο σε πολύ λίγους. Εγω προσωπικά αν έτρωγα απο τη συγκεκριμένη δε θα το περιφανευόμουν κι ολας. Εχεις δίκιο παντως για τα υπονοούμενα παντως. Υπάρχουν διάφοροι κομπλεξαρισμένοι που νομίζουν οτι κάτι κάνουν με τις αμφιβολίες που σπέρνουν. Απλώς είναι μαλάκες. Είναι εύκολο να εντοπιστούν ομως απο τα λεγομενά τους οποτε μη δίνεις βάση στις παπαριές που λένε
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Μπορεί να το δίνει επιλεκτικά μόνο σε πολύ λίγους. Εγω προσωπικά αν έτρωγα απο τη συγκεκριμένη δε θα το περιφανευόμουν κι ολας. Εχεις δίκιο παντως για τα υπονοούμενα παντως. Υπάρχουν διάφοροι κομπλεξαρισμένοι που νομίζουν οτι κάτι κάνουν με τις αμφιβολίες που σπέρνουν. Απλώς είναι μαλάκες. Είναι εύκολο να εντοπιστούν ομως απο τα λεγομενά τους οποτε μη δίνεις βάση στις παπαριές που λένε
τι απορίες που έχουν μερικοί ρε φίλε , λές και χαθηκαν τα μαγαζιά με τις σιγουράτζες ....
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
παντως και η φοιτητρια δε λεει ακριβως τιποτα,εκανε ενα τατου με λειζερ κατω δεξια στον αστρογαλο για αυτο ελειπε τοσο καιρο η τσατσα ελεγε οτι ηταν αδιαθετει γενικα
τι κι αν εχεις περιοδο εχεις και αλλη διοδο μου ρθε να της πω...
ουτε πιασιματα εχει ουτε βυζο....
nothing
σε λιγο μπορει να τη δουμε και με σιλικονες...
και κατι τελευταιο
μηπως θυμαται κανεις πριν απο εναμιση χρονο περιπου στη θησεως 67 καλλιθεα που δουλευε μια μαρια ελληνιδα ηταν ξανθια τι απεγινε????
νομιζω ειχε και ενα τατουαζ στο ποδι της,ενα τριανταφυλλο...
ηταν το ιδιο φιλικη σε συμπεριφορα οσο η κατερινα
αδερφε, εσυ που τα ξερεις τα κοσμικα,
σε ποσες τσοντες εχει παιξει η μανταμιτσα?
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
ναι !!!!!! λεμε αυτη ειναι , εκει στο 48 , εχει και ενα ξανθο που ψιλο [size=20pt]τραβελιζει[/size] , το πηρα εχθες , ηρθε μεσα ωραιο μασαζ , για κανενα 10 λεπτο , μετα γυρναω αρχιζει να μου απλωνει και στο στηθος το λαδακι και χωρις να το καταλαβω ο junior ηταν μεσα στο στομα της .........  λεπτομεριες αλλες εντος , στα συν ο υπεροχο κωλο της και πως καταφερνει και το κουναει οταν στινετε στα τεσσερα . . . .  
δελαδις συναδερφε?
 

manos 1810

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
543
Κριτικές
21
Like
1.778
Πόντοι
5.345
Επίσκεψη στο Ζανόσπιτο για Πάολα.Την πέτυχα ελεύθερη.Όντως λέει το μωρό από εμφάνηση.Ψηλή με μεγάλο στήθος(φυσικό αλλά ολίγον πεσμένο,γι'αυτό δεν έβγαλε σουτιέν,αλλά της τα πέταξα έξω και έχει μεγάλες σκούρες ρώγες)και απαλό δέρμα.Πολύ καλό μασάζ(το κατέχει το αντικείμενο η μικρά)για 30-35 λεπτά!!!Γύρισμα εμπρός,συνεχίζει μασάζ,φραπέ καλαμωτό με σκούφο,χωρίς να ρωτήσει για άνευ και καλά έκανε,πολύ υγρό γατάκι(μάλον επειδή είναι καινούργια και στο άθλημα και στην Ελλάδα,δύο μήνες μου είπε πάντα στα αγγλικά,δεν μπορεί ακόμα να κουμαντάρει τις καύλες της και φαίνεται)και μπριζόλα με πολύ καλή με συμετοχή και όχι προσποιητή λόγω των ανωτέρω.Τελείωμα και σκούπισμα με αφαίρεση σκούφου από πλευράς της,πολύ τρυφερή και ευγενική.Θα την ξανατιμήσω μέχρι να την χαλάσουν κι αυτή!
 

manos 1810

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
543
Κριτικές
21
Like
1.778
Πόντοι
5.345
Α!!!και κάτι που παρέλειψα.Ζάνα απούσα για διακοπές,Ναταλύ επί των επάλξεων.Καλά βόλια!
 

manos 1810

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
543
Κριτικές
21
Like
1.778
Πόντοι
5.345
Μήπως έχουμε κανένα νέο για Ρομίνα στην Καφαντάρη ή για την Στέλλα στο ίδιο ίδρυμα;
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
φιλοι  καλημερα ειπα να απεχω οσω ειμαι δικοπες αλλα το μικροβιο με τρωει και μια και εχει ιντερνετ εδω που ειμαι ριχνω καμια ματια σε αλλο θρεντ εδω και ενα χρονο ακουγεται το μαγαζι της τζοντι στον πειραια και τωρα στη σκρα που εινα οσοι εχουν αναφερθη μεχρ ι τωρα και εγω μαζι για τη θεραπευτρια κατερινα ειναι αρνητικοι στο ατομο της για κατι παραπανω τωρα τελευταια υπαρχει συναγωνιστης που με τα γραφομενα του αφηνει καποια υπονοουμενα οτι εχει παρει κατι παραπανω να μας πει τον τροπο και εμας δεν πειστευω οτι ειμαστε ολοι χαζοι και δεν μπορουμε και εμεις. αλλιως μη δραφουμε πραγματα που δεν ισχυουν και οχι μονο αυτο αλλα πανε συναγωνιστες και τρωνε πορτα δεν ειναι καλο αυτο.
Καλημερα φιλε . που βρισκεσαι?
Η Κατερινη ειναι παρα απολυτη στο φραπε και μονο , κανα δυο φορες που της εκανα προταση για κατι περισοτερο , εστω καλαμωτο με σκουφο δικο μου οχι μονο δεν δεχτηκε αλλα αντεδρασε και πολυ αποτομα.
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
6
Like
668
Πόντοι
96
Καλημερα φιλε . που βρισκεσαι?
Η Κατερινη ειναι παρα απολυτη στο φραπε και μονο , κανα δυο φορες που της εκανα προταση για κατι περισοτερο , εστω καλαμωτο με σκουφο δικο μου οχι μονο δεν δεχτηκε αλλα αντεδρασε και πολυ αποτομα.
Απο ευθειξια ειμαστε πρωτοι σαν λαος! Την έθιξες και αντέδρασε :)
Τι το πέρασες το κορίτσι!
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
Επίσκεψη στο Ζανόσπιτο για Πάολα.Την πέτυχα ελεύθερη.Όντως λέει το μωρό από εμφάνηση.Ψηλή με μεγάλο στήθος(φυσικό αλλά ολίγον πεσμένο,γι'αυτό δεν έβγαλε σουτιέν,αλλά της τα πέταξα έξω και έχει μεγάλες σκούρες ρώγες)και απαλό δέρμα.Πολύ καλό μασάζ(το κατέχει το αντικείμενο η μικρά)για 30-35 λεπτά!!!Γύρισμα εμπρός,συνεχίζει μασάζ,φραπέ καλαμωτό με σκούφο,χωρίς να ρωτήσει για άνευ και καλά έκανε,πολύ υγρό γατάκι(μάλον επειδή είναι καινούργια και στο άθλημα και στην Ελλάδα,δύο μήνες μου είπε πάντα στα αγγλικά,δεν μπορεί ακόμα να κουμαντάρει τις καύλες της και φαίνεται)και μπριζόλα με πολύ καλή με συμετοχή και όχι προσποιητή λόγω των ανωτέρω.Τελείωμα και σκούπισμα με αφαίρεση σκούφου από πλευράς της,πολύ τρυφερή και ευγενική.Θα την ξανατιμήσω μέχρι να την χαλάσουν κι αυτή!

+100000000000000000 :thumbsup:
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
δελαδις συναδερφε?

η πρωτη εντυπωσει , οταν τιν βλεπεις σου βγαζει μια απορια , ειναι τραβελι ? ή οχι ?  , εγω παντος το καταευχαριστυθικα , και ειναι γυναικα 100%  ( ειχα σχεση 3 χρονια σχεση , οποτε πλεον ξερω να ξεχωριζω τα μη απο τα ναι )
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
..η αλινα στην φωκιωνος???........αυτη την ειδα παραδιπλα στην ιμβρου...

αλλη αλινα θα εννοεις.Η αλινα της φωκιωνος ειναι αρκετα χρονια(2-3 πανω κατω περιπου)και ειναι ουκρανεζα,ομορφη,ψηλη,μελαχροινη,μακρυ ισιο μαλλι(την τελευταια φορα που την ειδα προ διμηνου),πολυ καλη συμπεριφορα και αρκετα τυπικη σε ολα τα υπολοιπα.Βυζια μεγαλα δεν εχει,αλλα εχει κατι ποδια πολυ ωραια..
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
η πρωτη εντυπωσει , οταν τιν βλεπεις σου βγαζει μια απορια , ειναι τραβελι ? ή οχι ?  , εγω παντος το καταευχαριστυθικα , και ειναι γυναικα 100%  ( ειχα σχεση 3 χρονια σχεση , οποτε πλεον ξερω να ξεχωριζω τα μη απο τα ναι )
ποσ αντεκσεσ 3 χρονια? :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
προσφατη επισκεψη σε κολχιδα-κολωνακι.Στην εδρα ευρισκετο η γιαννα ως ραντεβουδιστρια(πρωην σαρκουδηνου,ξανθια κοντο μαλλι που δε κανει πιπες :grin:)) και παρουσιασε καποιες θεραπευτριες μετριου εως πολυ μετριου επιπεδου εκτος απο μια αντριαννα(ξανθο κοντο καυλετο) το οποιο ομως προχωραει προς το παρον μονο μεχρι το flocaffe οπου και πινει τον πρωινο εσπρεσσο της εκει κοντα.Απεναντι ειχαμε την γνωστη ξανθια ολγα,την ντανιελα(πολυ καλη εμφανιση,μεγιστη καυλα),την χριστινα(μια τσουραπω) και την μαργαριτα(πρωην υπαλληλος σε χασαπαδικο στη κυψελη) η οποια μου φανηκε ελληνιδα και αρκετα εμφανισιμη για το ειδος της λαδοπουδροκαταστασης.Απεχωρησα βεβαια λογω ελλειψεως ρευστοτητος.Αλεξανδρα πρεπει να την εκανε,οσο για τις αλλες(φαιη,χρυσανθη κλπ..) δεν ξερω.
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Καλημερα φιλε . που βρισκεσαι?
Η Κατερινη ειναι παρα απολυτη στο φραπε και μονο , κανα δυο φορες που της εκανα προταση για κατι περισοτερο , εστω καλαμωτο με σκουφο δικο μου οχι μονο δεν δεχτηκε αλλα αντεδρασε και πολυ αποτομα.

Σιγά την γκόμενα... Να ήταν καμιά μουνάρα... Στο παρελθόν, η Τζόντι έχει φέρει πολύ καλύτερες (από εμφάνιση)...
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
ποσ αντεκσεσ 3 χρονια? :2funny:

πιτσιρικος ημουν , βυζια + κολος , τοτε γαμαγαμε σαν τρυπανια , ολοι η φασει εγινε κυπρος , σαντρατιν λεγανε , δεκαετια 90 , καταιβεναμε στιν παφο για μπανιο , και γυρναγανε και τιν κοιταγαν ολοι 180 υψος με 5 αρι βυζι , φανταζεσσααι τι γινοταν , 18 αρις εγω , δεν θελει και πολυ , το καταλαβα φαντασου τιν δευετερη χρονια που ειμασταν μαζι , αλλα φιλε τετοια γ@μισια δεν εχω κανει απο τοτε με καμια αλλη , ουτε με τα ποιο ακριβα call girl . . . . . . . 
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
πιτσιρικος ημουν , βυζια + κολος , τοτε γαμαγαμε σαν τρυπανια , ολοι η φασει εγινε κυπρος , σαντρατιν λεγανε , δεκαετια 90 , καταιβεναμε στιν παφο για μπανιο , και γυρναγανε και τιν κοιταγαν ολοι 180 υψος με 5 αρι βυζι , φανταζεσσααι τι γινοταν , 18 αρις εγω , δεν θελει και πολυ , το καταλαβα φαντασου τιν δευετερη χρονια που ειμασταν μαζι , αλλα φιλε τετοια γ@μισια δεν εχω κανει απο τοτε με καμια αλλη , ουτε με τα ποιο ακριβα call girl . . . . . . . 
:2funny: :2funny: :2funny: :offtopic:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom