Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
6
Like
668
Πόντοι
96
Σιγά την γκόμενα... Να ήταν καμιά μουνάρα... Στο παρελθόν, η Τζόντι έχει φέρει πολύ καλύτερες (από εμφάνιση)...
Σωστα. Ειναι που δεν καθεται ομως. Αν καθοταν κανεις δεν θα θελε να της τον ακουμπησει. Τωρα που το παιζει ιστορια ομως ...
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα πηρα χθες την τζενιφερ απο το καιτοσπιτο 0000000000000000000000000000000000000000000000000000 μακρια
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
+++++++++++++++++++++++++++++
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
Σωστα. Ειναι που δεν καθεται ομως. Αν καθοταν κανεις δεν θα θελε να της τον ακουμπησει. Τωρα που το παιζει ιστορια ομως ...
Aπολυτα σωστα τα λες και μη ξεχνας οτι εχει και μια υποψια "λευκης" που την κρυβει επιμελως με το μακιγιαζ της και που πιστευω να μην ειναι μεταδοτικη.
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Aπολυτα σωστα τα λες και μη ξεχνας οτι εχει και μια υποψια "λευκης" που την κρυβει επιμελως με το μακιγιαζ της και που πιστευω να μην ειναι μεταδοτικη.

Δεν μεταδιδετε η λευκη μη φοβασε
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
προσφατη επισκεψη σε κολχιδα-κολωνακι.Στην εδρα ευρισκετο η γιαννα ως ραντεβουδιστρια(πρωην σαρκουδηνου,ξανθια κοντο μαλλι που δε κανει πιπες :grin:)) και παρουσιασε καποιες θεραπευτριες μετριου εως πολυ μετριου επιπεδου εκτος απο μια αντριαννα(ξανθο κοντο καυλετο) το οποιο ομως προχωραει προς το παρον μονο μεχρι το flocaffe οπου και πινει τον πρωινο εσπρεσσο της εκει κοντα.Απεναντι ειχαμε την γνωστη ξανθια ολγα,την ντανιελα(πολυ καλη εμφανιση,μεγιστη καυλα),την χριστινα(μια τσουραπω) και την μαργαριτα(πρωην υπαλληλος σε χασαπαδικο στη κυψελη) η οποια μου φανηκε ελληνιδα και αρκετα εμφανισιμη για το ειδος της λαδοπουδροκαταστασης.Απεχωρησα βεβαια λογω ελλειψεως ρευστοτητος.Αλεξανδρα πρεπει να την εκανε,οσο για τις αλλες(φαιη,χρυσανθη κλπ..) δεν ξερω.

θα προσθέσω,
Αντριαννα για πόνους στη μέση
ολγα , για πόνους κάτω από τη μέση
Χριστίνα με άριστο πρόγραμμα
Ντανιέλα , θα θέλεις οπωσδήποτε καί δεύτερη φορά
Αλεξάνδρα ,απούσα εδώ και καιρό
χρυσάνθη συνεχίζει να αγωνίζεται
και από αυτές που δεν είδες
με άριστες,επαναλαμβάνω άριστες συστάσεις η Φωτεινή ,
επίσης για τους λάτρεις του καλού μασάζ η Φλώρα
σημείωσε και τη γνωστή Ρούλα ....
 

gerojimmy

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
102
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
θα προσθέσω,
Αντριαννα για πόνους στη μέση
ολγα , για πόνους κάτω από τη μέση
Χριστίνα με άριστο πρόγραμμα
Ντανιέλα , θα θέλεις οπωσδήποτε καί δεύτερη φορά
Αλεξάνδρα ,απούσα εδώ και καιρό
χρυσάνθη συνεχίζει να αγωνίζεται
και από αυτές που δεν είδες
με άριστες,επαναλαμβάνω άριστες συστάσεις η Φωτεινή ,
επίσης για τους λάτρεις του καλού μασάζ η Φλώρα
σημείωσε και τη γνωστή Ρούλα ....
Εχεις να δώσεις πληροφορίες για την Ντανιέλα?
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
στην προτείνω  ανεπιφύλακτα , αρκεί να σου κάνουν οι αδύνατες κούκλες .
Περισσότερα , θα δείς μόνος σου ...


















 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Σχεδιάζω επίσκεψη στο ίδρυμα Βενιζέλου-Αχιλλέως πάνω απο ADIDAS,γιατί έχω μια δουλειά εκεί κοντά.Τι να περιμένω? υπάρχει κάποιος που πήγε πρόσφατα?
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
Σχεδιάζω επίσκεψη στο ίδρυμα Βενιζέλου-Αχιλλέως πάνω απο ADIDAS,γιατί έχω μια δουλειά εκεί κοντά.Τι να περιμένω? υπάρχει κάποιος που πήγε πρόσφατα?
Πηγα την Δευτερα και εχω ποσταρει τις εντυπωσεις μου, 5-6 τεμαχια οχι μπαζα αλλα και τιποτα το απιθανο μου αρεσε μια σχιστοματα αλλα η σεριφισα μου την εσπασε γιατι μου ειπε 60 ευρω για 45λεπτα μασαζ και τα υπολοιπα να συννενοηθεις με την κοπελα που θα διαλεξεις . Μου μυρισε κοροιδια και την εκανα , καποιος συναγωνιστης εγραψε οτι αν πας 203 φορες μετα τρως ναι αλλα αν εχω δωσει 3χ60 = 180 ευρω ασε καλλιτερα παμε στις σιγουρατζες.
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
Πηγα την Δευτερα και εχω ποσταρει τις εντυπωσεις μου, 5-6 τεμαχια οχι μπαζα αλλα και τιποτα το απιθανο μου αρεσε μια σχιστοματα αλλα η σεριφισα μου την εσπασε γιατι μου ειπε 60 ευρω για 45λεπτα μασαζ και τα υπολοιπα να συννενοηθεις με την κοπελα που θα διαλεξεις . Μου μυρισε κοροιδια και την εκανα , καποιος συναγωνιστης εγραψε οτι αν πας 203 φορες μετα τρως ναι αλλα αν εχω δωσει 3χ60 = 180 ευρω ασε καλλιτερα παμε στις σιγουρατζες.
2-3 φορες ηθελα να γραψω
 

VICTORI

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2007
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
φιλοι , πειτε μου γιατι εχω μεινει με την απορια, παιζει φουλ προγρκαισε αυτο το μαγαζι;
ή οχι
φιλε μου εγω δεν εχω τετοιες αποριες ποια. ερχομαι απο εκει και για σήμερα μετα το μεσημερι ολα θα είναι φουλ και τα τεμαχια και τα προγραμματα και οι υπευθυνες και οι σεριφησες και οι μπριζολες καλοσερβιρισμενες
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
φιλε μου εγω δεν εχω τετοιες αποριες ποια. ερχομαι απο εκει και για σήμερα μετα το μεσημερι ολα θα είναι φουλ και τα τεμαχια και τα προγραμματα και οι υπευθυνες και οι σεριφησες και οι μπριζολες καλοσερβιρισμενες
Περιμενουμε  αναλυτικη ενημερωση μετα , ποια πηρες ποσα εδωσες και τι σου προσφερε.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
φιλε μου εγω δεν εχω τετοιες αποριες ποια. ερχομαι απο εκει και για σήμερα μετα το μεσημερι ολα θα είναι φουλ και τα τεμαχια και τα προγραμματα και οι υπευθυνες και οι σεριφησες και οι μπριζολες καλοσερβιρισμενες

σε ποιο μαγαζί αναφέρεσαι?
 

VICTORI

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2007
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
φιλε αναφερομαι στο κηφισιας 12 που ρωτησε ο συναδελφος
 

alexandros11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
175
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
ξερει κανεισ αν δουλευει σημερα κ που η ελληνιδα φοιτητρια κατια????
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
φιλε μου εγω δεν εχω τετοιες αποριες ποια. ερχομαι απο εκει και για σήμερα μετα το μεσημερι ολα θα είναι φουλ και τα τεμαχια και τα προγραμματα και οι υπευθυνες και οι σεριφησες και οι μπριζολες καλοσερβιρισμενες

Τι άλλαξε σήμερα και θα είναι έτσι όπως τα λες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom