Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Χωρις να έχω προσωπική εμπειρία από τη Ντανιέλα έχω ακούσει ότι φτάνει μέχρι φραπέ.
Είναι σωστή η πληροφορία?
σου προτείνω προσωπικη εμπειρεια ....θα ακούσεις καλύτερα ...
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
@ iblis

εγώ ήθελα να λυθεί μία παρεξήγηση,πριν καν αρχίσει....απο κει και πέρα,θεωρώ ότι ο καθένας έχει τον δικό του τρόπο να εκφράζεται.
Εν πάσει περιπτώσει,εγω ενημέρωσα για το συγκεκριμένο ίδρυμα,και πλέον πάμε γι' άλλα...
σε αυτο προσπαθω να σε βοηθησω,
διοτι προσπαθωντας να εξηγησεις κατι στον
καλο φιλο ασταρι, θιγεις εμμεσως τριτους.
 

chis

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά τι ώρα κλέινουν τα θεραπευτήρια...?
ψαχνω αλλα δεν βρίσκω τπτ...thanks!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Μια και είχα πολύ καιρό να πάω Σολ. 54 προσπάθησα να το επισκευτώ προχτές. Εφτασα γύρω στις 12.15 και αφού κτύπησα μου άνοιξε η γνωστότατη πορτιέρησα και χωρλις να με βάλει στο διαμέρισμα με πληροφορεί οτι εκέινη την στιγμή δεν έχει διαθέσιμη κοπέλα και θα πρέπει να περάσω μετά από τουλάχιστον 45 λεπτά. Την ρωτώ ποιές δουλεύουν και μου απάντά οτι είναι κάποιοες καινούριες και δεν θα τις ξέρω.
Δεν ξαναγύρισα μια και επισκεύτηκα άλλο ίδρυμα που είνα στα φραπάς.

Για Αυγουστιάτικο μεσημέρι πολύ δουλειά είχε το Ζανόσπιτο!!!!
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
παντως και η φοιτητρια δε λεει ακριβως τιποτα,εκανε ενα τατου με λειζερ κατω δεξια στον αστρογαλο για αυτο ελειπε τοσο καιρο η τσατσα ελεγε οτι ηταν αδιαθετει γενικα
τι κι αν εχεις περιοδο εχεις και αλλη διοδο μου ρθε να της πω...
ουτε πιασιματα εχει ουτε βυζο....
nothing
σε λιγο μπορει να τη δουμε και με σιλικονες...
και κατι τελευταιο
μηπως θυμαται κανεις πριν απο εναμιση χρονο περιπου στη θησεως 67 καλλιθεα που δουλευε μια μαρια ελληνιδα ηταν ξανθια τι απεγινε????
νομιζω ειχε και ενα τατουαζ στο ποδι της,ενα τριανταφυλλο...
ηταν το ιδιο φιλικη σε συμπεριφορα οσο η κατερινα
 

silent scream

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
Μια και είχα πολύ καιρό να πάω Σολ. 54 προσπάθησα να το επισκευτώ προχτές. Εφτασα γύρω στις 12.15 και αφού κτύπησα μου άνοιξε η γνωστότατη πορτιέρησα και χωρλις να με βάλει στο διαμέρισμα με πληροφορεί οτι εκέινη την στιγμή δεν έχει διαθέσιμη κοπέλα και θα πρέπει να περάσω μετά από τουλάχιστον 45 λεπτά. Την ρωτώ ποιές δουλεύουν και μου απάντά οτι είναι κάποιοες καινούριες και δεν θα τις ξέρω.
Δεν ξαναγύρισα μια και επισκεύτηκα άλλο ίδρυμα που είνα στα φραπάς.

Για Αυγουστιάτικο μεσημέρι πολύ δουλειά είχε το Ζανόσπιτο!!!!

Γενικοτερα το εχουν μαλακισει το θεμα εκει...και εγω που πηγα...(η 10η φορα????), μου εκαναν ανακριση απο που τους ξερω κτλ...και μετα μου ειπαν να περιμενω γιατι δεν ειχαν διαθεσιμι κοπελα...ρε ουυσττττ
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
παντως και η φοιτητρια δε λεει ακριβως τιποτα,εκανε ενα τατου με λειζερ κατω δεξια στον αστρογαλο για αυτο ελειπε τοσο καιρο η τσατσα ελεγε οτι ηταν αδιαθετει γενικα
τι κι αν εχεις περιοδο εχεις και αλλη διοδο μου ρθε να της πω...
ουτε πιασιματα εχει ουτε βυζο....
nothing
σε λιγο μπορει να τη δουμε και με σιλικονες...
και κατι τελευταιο
μηπως θυμαται κανεις πριν απο εναμιση χρονο περιπου στη θησεως 67 καλλιθεα που δουλευε μια μαρια ελληνιδα ηταν ξανθια τι απεγινε????
νομιζω ειχε και ενα τατουαζ στο ποδι της,ενα τριανταφυλλο...
ηταν το ιδιο φιλικη σε συμπεριφορα οσο η κατερινα
μην αρχισουμε να εχουμε αμφβολιες και για τα αυτονοητα...
αυτη ειναι!!! απλα πλεον εχει σηκωσει μυτη!!!
οποιος την προλαβε Θησεως κερδισε!!!(λεμε τωρα)
 

argentinos

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2007
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα σας,συναγωνιστες.
ερχομαι τελικα αθηνα για λιγο,κ θα ηθελα να επισκευτω ενα θερ;απευτηριο.
παω για ζανοσπιτο κ παολα,διαβασα καλες κριτικες,παρακαλω τους βετερανους του ποστ,αν θα ηθελαν να μου προτεινουν κατι αλλο,ελεγμενο,στειλτε μου ενα ποστ.
παιδια,εχω να ερθω ελλαδα 5 μηνες,συχωρεστε με αν θελω τοσο αμεσες πληροφοριες,αλλα θελω να το γιορτασω.
ευχαριστω
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
καλησπερα σας,συναγωνιστες.
ερχομαι τελικα αθηνα για λιγο,κ θα ηθελα να επισκευτω ενα θερ;απευτηριο.
παω για ζανοσπιτο κ παολα,διαβασα καλες κριτικες,παρακαλω τους βετερανους του ποστ,αν θα ηθελαν να μου προτεινουν κατι αλλο,ελεγμενο,στειλτε μου ενα ποστ.
παιδια,εχω να ερθω ελλαδα 5 μηνες,συχωρεστε με αν θελω τοσο αμεσες πληροφοριες,αλλα θελω να το γιορτασω.
ευχαριστω

ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΕΡΘΗΣ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ


αλλα βοηθησεμας λιγο παραπανω . . . .  κυριακη δεν θα βρεις καλα τεμαχια να δουλευουν , απο δευτερα λογικα θα ειναι στης θεση τους αλλα υπολογησε οτι εχουμε 8 αυγουστου και πανε και αυτες διακοπες . . .  παντως ποιες ειναι η προτυμισης ? μιλφ ή μικρες ?  μεγαλα βυζια ή μικρα ? θελεις καλο μασαζ ή λιγα πραγματα και βουρ στον πατσα ?  εαν μπορεις βοηθα μας . . . .
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
καλησπερα σας,συναγωνιστες.
ερχομαι τελικα αθηνα για λιγο,κ θα ηθελα να επισκευτω ενα θερ;απευτηριο.
παω για ζανοσπιτο κ παολα,διαβασα καλες κριτικες,παρακαλω τους βετερανους του ποστ,αν θα ηθελαν να μου προτεινουν κατι αλλο,ελεγμενο,στειλτε μου ενα ποστ.
παιδια,εχω να ερθω ελλαδα 5 μηνες,συχωρεστε με αν θελω τοσο αμεσες πληροφοριες,αλλα θελω να το γιορτασω.
ευχαριστω
καλα θα κάνεις ειναι καλή επιλογή ....
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΕΡΘΗΣ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ


αλλα βοηθησεμας λιγο παραπανω . . . .   κυριακη δεν θα βρεις καλα τεμαχια να δουλευουν , απο δευτερα λογικα θα ειναι στης θεση τους αλλα υπολογησε οτι εχουμε 8 αυγουστου και πανε και αυτες διακοπες . . .   παντως ποιες ειναι η προτυμισης ? μιλφ ή μικρες ?  μεγαλα βυζια ή μικρα ? θελεις καλο μασαζ ή λιγα πραγματα και βουρ στον πατσα ?  εαν μπορεις βοηθα μας . . . .
μαλλον αυτη την περιοδο φιλε μου δεν θα πετυχει πολλα απο αυτα που ανεφερες...ελεω διακοπων.....
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
μαλλον αυτη την περιοδο φιλε μου δεν θα πετυχει πολλα απο αυτα που ανεφερες...ελεω διακοπων.....
  συμφωνο , και εγω αυτο λεω , αλλα μερικες φορες εμφανιζονται αυτες της περιοδους amateurs milf , που δουλευουν μεχρη σεπτεμβρη , και γ@μιουνται τρελα . . . .  δηλαδη 2006 , καλληθεα - δαβακη ( δεν θυμαμαι αριθμο ) κοντα στιν πλατεια , ειχα πετυχη milfακι καλο με big tits , που το χειμωνα δουλευει σε supermarket λογιστρια , και ηθελε να παρη car , ετσι μου ειχε πει , και εκανε βαρδιες απο 12 /8 εως  τελη αυγουστου που ειχε τιν αδεια της , μαζεψε κατα τα λεγομενα της μεσα σε αυτες της μερες 12000 ευρω και το πηρε το . . . .  για αυτο το καλοκαιρη πρεπει να γυρνας στα μαγαζια , υπαρχουν καλες περιπτωσης , η επαγγελματιες φευγουν , αλλα ερχονται η amateurs . . . .
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
  συμφωνο , και εγω αυτο λεω , αλλα μερικες φορες εμφανιζονται αυτες της περιοδους amateurs milf , που δουλευουν μεχρη σεπτεμβρη , και γ@μιουνται τρελα . . . .  δηλαδη 2006 , καλληθεα - δαβακη ( δεν θυμαμαι αριθμο ) κοντα στιν πλατεια , ειχα πετυχη milfακι καλο με big tits , που το χειμωνα δουλευει σε supermarket λογιστρια , και ηθελε να παρη car , ετσι μου ειχε πει , και εκανε βαρδιες απο 12 /8 εως  τελη αυγουστου που ειχε τιν αδεια της , μαζεψε κατα τα λεγομενα της μεσα σε αυτες της μερες 12000 ευρω και το πηρε το . . . .   για αυτο το καλοκαιρη πρεπει να γυρνας στα μαγαζια , υπαρχουν καλες περιπτωσης , η επαγγελματιες φευγουν , αλλα ερχονται η amateurs . . . .
τι μου θυμισες τωρα....καιτοσπιτο,ειχα βρει μια ονοματι σοφια,πριν 2 χρονια περιπου, με κατι ΒΥΖΑΡΕΣ σαν τορπιλες που δουλεψε 15 μερες εβγαλε εξοδα διακοπων και την εκανε...τι παιδι και αυτο..αλλα την εχασα...
 

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
τι μου θυμισες τωρα....καιτοσπιτο,ειχα βρει μια ονοματι σοφια,πριν 2 χρονια περιπου, με κατι ΒΥΖΑΡΕΣ σαν τορπιλες που δουλεψε 15 μερες εβγαλε εξοδα διακοπων και την εκανε...τι παιδι και αυτο..αλλα την εχασα...
Kαι εγω πριν 2 χρονια περιπου στην Σκρα καλλιθεα που τωρα εχει κλεισει ειχα πετυχει μια Μαρια που δουλεψε για 15 μερες περιπου εκει γυρω στα 25 που την επαιρνα και εξω ,ειχε χωρισει το κοριτσι ετσι μου ειχε πεικαι ηθελε να τον εκδικηθη με αυτον τον τροπο (μπουρδες δηλαδη) αλλα μετα απο μερικους μηνες το κινητο που μου ειχε δωσει ηταν μονιμως κλειστο,και μαλλον αποφασισε να γινει κολο κοριτσι!!!!! δεν την ξαναειδα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
[size=10pt]....για αυτο το καλοκαιρη πρεπει να γυρνας στα μαγαζια , υπαρχουν καλες περιπτωσης , η επαγγελματιες φευγουν , αλλα ερχονται η amateurs . . . . [/size]
Α Ψ Ο Γ Ο Σ  ο mikros !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

το εχω αναφερει και παλιοτερα. στις πιατσες δε, αν ειστε τυχεροι και παιζει και αρκετα το ματι, θα βρειτε διαμαντια για να ξεχειμωνιάσετε..
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.117
Like
3.144
Πόντοι
456
Α Ψ Ο Γ Ο Σ  ο mikros !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

το εχω αναφερει και παλιοτερα. στις πιατσες δε, αν ειστε τυχεροι και παιζει και αρκετα το ματι, θα βρειτε διαμαντια για να ξεχειμωνιάσετε..
Τα τυχερα αυτων που τον Αυγουστο μενουν πισω!!!
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
..και η βαρβαρα απο την βουρβαχη περαστικη ηταν :knockinb:...σπιτι εχτιζε :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom