Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
στην προτείνω  ανεπιφύλακτα , αρκεί να σου κάνουν οι αδύνατες κούκλες .
Περισσότερα , θα δείς μόνος σου ...

Χωρις να έχω προσωπική εμπειρία από τη Ντανιέλα έχω ακούσει ότι φτάνει μέχρι φραπέ.
Είναι σωστή η πληροφορία?
 

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
Χωρις να έχω προσωπική εμπειρία από τη Ντανιέλα έχω ακούσει ότι φτάνει μέχρι φραπέ.
Είναι σωστή η πληροφορία?
Και αμα σε ξερει κανει και εξω διπλο με την Μονικα!!!!!!!!!!!!!αλλα  φωναζει παρα πολυ σηκωνει το ξενοδοχειο στο ποδι!!!!!Αν και εχω πολλους μηνες να την παρω γιατι εχασα το τηλεφωνο της.....
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
η τζενιφερ και η νατασα απο στουρναρη 63 τι λεει μαγκεσ γνωριζει κανεισ να τεμαχισω;
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Μεσημεριανή επίσκεψη Βενιζέλου και Αχιλλέως.Οταν σας λέω,μην ακούτε παραμύθια και πηγαίνετε μόνοι σας να κάνετε κουμάντο,έχω προφανώς δίκιο.... >:(

Σερίφισσα πολύ καλή και ευγενική,χωρίς ανακρίσεις και κουτές ερωτήσεις,δυστυχώς δεν συμμετέχει....5 τεμάχια,μέτρια προς καλά.Η σχιστομάτα μελαχροινή με χαιρέτησε με χειραψία και λάγνο υφος,αλλά τα έχουμε ξαναδεί αυτά.Πήρα Σοφία,Ουκρανέζα,ψηλή,καστανόξανθη,γενικά καλή.Σώμα λαμπάδα....Το μασαζ καλούτσικο,εχω δει και καλύτερα.Προχώρησε μόνη της στα περαιτέρω,χωρίς ανακρίσεις και λοιπές μπούρδες,καλή συμμετοχή,κλαρίνο ακάπωτο,πολλές στάσεις.100 η συνεδρία.....

Στην έξοδο η σερίφισσα (high class) χαμόγελα και χειραψίες.Ο χωρος απο τους καλούς.Διάρκεια συνεδρίας περίπου 1 ώρα.
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Μεσημεριανή επίσκεψη Βενιζέλου και Αχιλλέως.Οταν σας λέω,μην ακούτε παραμύθια και πηγαίνετε μόνοι σας να κάνετε κουμάντο,έχω προφανώς δίκιο.... >:(αρα να κατηφορισω για ενα αποχαιρετηστηριο λογω διακοπων :think: :think:

Σερίφισσα πολύ καλή και ευγενική,χωρίς ανακρίσεις και κουτές ερωτήσεις,δυστυχώς δεν συμμετέχει....5 τεμάχια,μέτρια προς καλά.Η σχιστομάτα μελαχροινή με χαιρέτησε με χειραψία και λάγνο υφος,αλλά τα έχουμε ξαναδεί αυτά.Πήρα Σοφία,Ουκρανέζα,ψηλή,καστανόξανθη,γενικά καλή.Σώμα λαμπάδα....Το μασαζ καλούτσικο,εχω δει και καλύτερα.Προχώρησε μόνη της στα περαιτέρω,χωρίς ανακρίσεις και λοιπές μπούρδες,καλή συμμετοχή,κλαρίνο ακάπωτο,πολλές στάσεις.100 η συνεδρία.....

Στην έξοδο η σερίφισσα (high class) χαμόγελα και χειραψίες.Ο χωρος απο τους καλούς.Διάρκεια συνεδρίας περίπου 1 ώρα.
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
ελα ρε παιδια προτεινεται κατι καλο για μασαζ και φουλ προγραμα γιατι αυριο φευγω
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
Καλησπερα συναγωνιστες
Χθεσινη μεσημβρινη επισκεψη στο γνωστο οικο οπου εργαζοταν παλαιτερα η Ρηνουλα ,στην Αχιλλεως και Βενιζελου πανω απο την ADIDAS .
Χωρος πεντακαθαρος με ατομικες ντουζιερες και ενα κυμα ανακαινισης σε πλημυριζει μολις ανοιξει την πορτα η συμπαθεστατη σεριφισα του οικου. Σε περνα αμεσως σε καποιο απο τα φωτεινοτατα δωματια και αρχιζει παραυτα η παρελαση των κορασιδων , 5 τον αριθμο σε γενικες γραμμες καλες με την εννοια οτι δεν ειναι μπαζα , αλλα και καμμια απο κορμι ...φωναρα , η μοναδικη που μου εκανε κλικ ηταν μια ταιλανδοκινεζοκαζακστανη αλλα σε ερωτηση μου στην σεριφισα τι περιλαμβανει το προγραμμα μου απαντησε 45 λεπτα μασαζ και τα υπολοιπα θα πρεπει να συνενοηθω με την κοπελα που θα διαλεξω , αυτο μου την εσπασε και δεν εμεινα , πιστευω οτι οπως και πριν που ηταν η Ρηνουλα ειναι στα "που γαμας" ,τουλαχιστον με φραπεδια καλαμοτη και τον σκουφο δικο σου. Αν καποιος συναγωνιστης εχει εμπειρια απο το συγκεκριμενο ας μας την γραψει , εγω θα ξαναδοκιμασω την μεθεπομενη εβδομαδα που θα γυρισω απο τις διακοπες.
Αυτα εγραψα εγω φιλε andy51 ποια ειναι παραμυθια?
 

kostpoli

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
54
Like
8
Πόντοι
0
Προσφατη επισκεψη στο μαγαζι της Ιλιαδας.Ειμαι φαν του μαγαζιου απο παλια και δεν ενδιαφερομαι αποκλειστικα για μπριζολιασμα. Απαραιτητο ενα καλο μασαζ και συμβιβαζομαι με καλη φραπεδια.Αν βεβαια αξιζει,δε λεω οχι και στην μπιζολα.
Πηρα Ειρηνη που πρωτη φορα εβλεπα.Κατα δηλωση της ελληνοβραζιλιανα (μαλλον μουφα),αλλα ωραια και με καποια εξωτικα χαρακτηριστικα.Μασαζ για κανενα 20λεπτο σχετικα καλο,μετα χαιδεμα για κανενα 10λεπτο.Δεν ηθελε ομως πολλες επαφες η να βγαλει κατι γιατι και καλα ντρεποταν και δεν κανει καιρο τη δουλεια και να γνωριστουμε πρωτα και μαλακιες.Τεσπα τελειωνει με μια μετρια φραπεδια.
Και οταν ειναι για να πληρωσω μου λεει 100 για το μαγαζι και ο,τι αλλο θες για την τρελα και την καβλα. Τα πηρα και αφου της εξηγησα οτι 80 ειναι το μαγαζι,η μονη τρελα ειναι αυτη που μου πουλαει.Ψιλοστραβωσε αλλα δεν μπορουσε να πει και τιποτα.
Αυτα προς γνωση και συμμορφωση κι ελπιζω να της βαλει λιγο χερι η κυρια Ελενη
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Προσφατη επισκεψη στο μαγαζι της Ιλιαδας.Ειμαι φαν του μαγαζιου απο παλια και δεν ενδιαφερομαι αποκλειστικα για μπριζολιασμα. Απαραιτητο ενα καλο μασαζ και συμβιβαζομαι με καλη φραπεδια.Αν βεβαια αξιζει,δε λεω οχι και στην μπιζολα.
Πηρα Ειρηνη που πρωτη φορα εβλεπα.Κατα δηλωση της ελληνοβραζιλιανα (μαλλον μουφα),αλλα ωραια και με καποια εξωτικα χαρακτηριστικα.Μασαζ για κανενα 20λεπτο σχετικα καλο,μετα χαιδεμα για κανενα 10λεπτο.Δεν ηθελε ομως πολλες επαφες η να βγαλει κατι γιατι και καλα ντρεποταν και δεν κανει καιρο τη δουλεια και να γνωριστουμε πρωτα και μαλακιες.Τεσπα τελειωνει με μια μετρια φραπεδια.
Και οταν ειναι για να πληρωσω μου λεει 100 για το μαγαζι και ο,τι αλλο θες για την τρελα και την καβλα. Τα πηρα και αφου της εξηγησα οτι 80 ειναι το μαγαζι,η μονη τρελα ειναι αυτη που μου πουλαει.Ψιλοστραβωσε αλλα δεν μπορουσε να πει και τιποτα.
Αυτα προς γνωση και συμμορφωση κι ελπιζω να της βαλει λιγο χερι η κυρια Ελενη
την ειδα και εγω την ειρηνη πριν κανα 20ημερο που ειχα περασει απο εκει, προτιμησα αντριανα ρομανακι 22χρονο καυλακι απο κορμακι με κατι κοτσιδακι σκετη καυλα,τελικα μασαζακι πολυ καλο μπορω να πω αριστο και FOYL το 40λεπτο χωρις χρονοτριβες  και μετα κανα τεταρτακι φραπεδια αριστης ποιοτητης μπορω να πω οτι ηταν fredochino αυτο... τιμη 80 γιουρια
 

Nick the Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
264
Like
1
Πόντοι
1
Με 100€ έπρεπε να σου πάρει μια πίπα  :pipa2: και η σερίφισα, όχι μόνο να σου δώσει το χέρι  :dancing:

Μεσημεριανή επίσκεψη Βενιζέλου και Αχιλλέως.Οταν σας λέω,μην ακούτε παραμύθια και πηγαίνετε μόνοι σας να κάνετε κουμάντο,έχω προφανώς δίκιο.... >:(

Σερίφισσα πολύ καλή και ευγενική,χωρίς ανακρίσεις και κουτές ερωτήσεις,δυστυχώς δεν συμμετέχει....5 τεμάχια,μέτρια προς καλά.Η σχιστομάτα μελαχροινή με χαιρέτησε με χειραψία και λάγνο υφος,αλλά τα έχουμε ξαναδεί αυτά.Πήρα Σοφία,Ουκρανέζα,ψηλή,καστανόξανθη,γενικά καλή.Σώμα λαμπάδα....Το μασαζ καλούτσικο,εχω δει και καλύτερα.Προχώρησε μόνη της στα περαιτέρω,χωρίς ανακρίσεις και λοιπές μπούρδες,καλή συμμετοχή,κλαρίνο ακάπωτο,πολλές στάσεις.100 η συνεδρία.....

Στην έξοδο η σερίφισσα (high class) χαμόγελα και χειραψίες.Ο χωρος απο τους καλούς.Διάρκεια συνεδρίας περίπου 1 ώρα.
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
προσφατη επισκεψη σε κολχιδα-κολωνακι.Στην εδρα ευρισκετο η γιαννα ως ραντεβουδιστρια(πρωην σαρκουδηνου,ξανθια κοντο μαλλι που δε κανει πιπες :grin:)) και παρουσιασε καποιες θεραπευτριες μετριου εως πολυ μετριου επιπεδου εκτος απο μια αντριαννα(ξανθο κοντο καυλετο) το οποιο ομως προχωραει προς το παρον μονο μεχρι το flocaffe οπου και πινει τον πρωινο εσπρεσσο της εκει κοντα.Απεναντι ειχαμε την γνωστη ξανθια ολγα,την ντανιελα(πολυ καλη εμφανιση,μεγιστη καυλα),την χριστινα(μια τσουραπω) και την μαργαριτα(πρωην υπαλληλος σε χασαπαδικο στη κυψελη) η οποια μου φανηκε ελληνιδα και αρκετα εμφανισιμη για το ειδος της λαδοπουδροκαταστασης.Απεχωρησα βεβαια λογω ελλειψεως ρευστοτητος.Αλεξανδρα πρεπει να την εκανε,οσο για τις αλλες(φαιη,χρυσανθη κλπ..) δεν ξερω.
...συγνωμη ,αλλα για ποιο μαγαζι αναφερεσαι?? :think: :helpplea:
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
το κολωνακι το ξερω,,,,το κολχιδα τι ειναι?..οδος?υπαρχει στο κολωνακι τετοια οδος?
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
@ astari51

φίλε,ίσως λάθος η έκφραση,ζητώ συγγνώμη....
Με τον όρο "παραμύθια" εννοούσα,όχι μόνο για σένα αλλά και για άλλους,ότι καλές οι ενημερώσεις και τα σχόλια,αλλά ο καθένας να κάνει το κουμάντο του.Πολλοί φέρονται με λάθος τρόπο,όπως εσύ κατά την γνώμη μου στο συγκεκριμένο μαγαζί,και μετά δίνουν στους άλλους την εντύπωση ότι τα πράγματα είναι δύσκολα,ενώ είναι πανεύκολα.Αλλοι πάλι,λένε ότι και καλά πηδήξανε την α η την β μασατζού,ενώ δεν έχουν καν περάσει απο το συγκεκριμένο μαγαζί.....Γενικά πέφτει πολύ παραμύθι εδω μέσα,αλλά και σε άλλα threads,και προμοτάρισμα γίνεται,και φανταστικές ιστορίες γράφονται και πολλά άλλα.Κάποιοι θεωρούν "τίτλο τιμής" να έχουν 3000 ποσταρίσματα,ενω πάνω απο τα μισά είναι μπούρδες....

Με όλα αυτά δεν αναφέρομαι φυσικά σε σένα,και καλές ενημερώσεις έχω δει να γράφεις και γενικά μου φαίνεσαι εντάξει τύπος.Απλά,αν μου επιτρέπεις,ο τρόπος προσέγγισης που έκανες στο συγκεκριμένο μαγαζί είναι λάθος.Ποτέ δεν συζητάμε με την σερίφισσα για προγράμματα,για τιμές,για ωράρια,κλπ.Αν μας αρέσει το μαγαζί και η κοπέλλα,μπαίνουμε μέσα και κάνουμε την δουλειά μας.Αν δεν περάσουμε καλά (και εγώ,όπως και άλλοι έχω φάει ουκ ολίγες φόλες) δεν ξαναπάμε.Τέλος.Το να κάθομαι να συζητάω με την τσατσά πόση ώρα είναι το πρόγραμμα,και αν είναι φούλ,και τι σημαίνει φούλ και αν η κοπέλλα παίρνει 80 η παίρνει 100,είναι χάσιμο χρόνου.Προσωπικά,με την μόνη που έχω συζητήσει τέτοια πράγματα είναι με την Τατιάννα στην Καλλιθέα,αλλά εκεί υπάρχει άλλη σχέση και άλλο θάρρος.Και πάλι,κάποιες φορές άλλα μου έλεγε,άλλα εννούσε και άλλα γίνανε.... :2funny:
Τέλος πάντων,ξαναπήγαινε στο συγκεκριμένο αν θές,αλλά προσωπικά με 80 αλλά και με 100 ευρώ έχω καλύτερες επιλογές.Απλά σήμερα με βόλευε η περιοχή.
Καλό απόγευμα
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
το κολωνακι το ξερω,,,,το κολχιδα τι ειναι?..οδος?υπαρχει στο κολωνακι τετοια οδος?

την Ομήρου εννοούν φίλε,απλά το συγκεκριμένο μαγαζί δεν πολυσχολιάζεται στο site για συγκεκριμένο λόγο,που τον έχουμε αναφέρει παλαιότερα.
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
Ενταξει φιλε andy51 ,δεν νομιζω οτι αξιζουν τα τεμαχια να χαλαμε και πολυ φαια ουσια για αυτες.
Οσο για το συκεκριμενο οικο θα ξαναπαω με την πρωτη ευκαιρια και θα παρω την σχιστοματα , αλλα πανω απο 80 δεν μπορω να δωσω , τα 100 τα θεωρω παρα πολλα.
Και κατι τελευταιο απο την πειρα μου στα μασατζιδικα μου αρεσει να ξερω απο την αρχη το τελος.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
@ astari51

φίλε,ίσως λάθος η έκφραση,ζητώ συγγνώμη....
Με τον όρο "παραμύθια" εννοούσα,όχι μόνο για σένα αλλά και για άλλους,ότι καλές οι ενημερώσεις και τα σχόλια,αλλά ο καθένας να κάνει το κουμάντο του.Πολλοί φέρονται με λάθος τρόπο,όπως εσύ κατά την γνώμη μου στο συγκεκριμένο μαγαζί,και μετά δίνουν στους άλλους την εντύπωση ότι τα πράγματα είναι δύσκολα,ενώ είναι πανεύκολα.Αλλοι πάλι,λένε ότι και καλά πηδήξανε την α η την β μασατζού,ενώ δεν έχουν καν περάσει απο το συγκεκριμένο μαγαζί.....Γενικά πέφτει πολύ παραμύθι εδω μέσα,αλλά και σε άλλα threads,και προμοτάρισμα γίνεται,και φανταστικές ιστορίες γράφονται και πολλά άλλα.Κάποιοι θεωρούν "τίτλο τιμής" να έχουν 3000 ποσταρίσματα,ενω πάνω απο τα μισά είναι μπούρδες....
ως εδω διαφωνω, δε μπορεις να ξερεις τι εχει στο μυαλο του ο αλλος
σε καμια περιπτωση, συν το οτι το συγκεκριμενο ιδρυμα δε φημιζεται
για τις καλες του υπηρεσιες...τελος υπαρχει νημα για σχολιασμο των κριτικων,
επομενως να λες ετσι αοριστα οτι γραφουν καποιοι ψεμματα το βρισκω πλεον φαιδρο και απαραδεκτο σαν τακτικη, αλλωστε ολοι εχουμε ψευδωνυμα, και κανεις δε θιγεται με το ονομα του.
Με όλα αυτά δεν αναφέρομαι φυσικά σε σένα,και καλές ενημερώσεις έχω δει να γράφεις και γενικά μου φαίνεσαι εντάξει τύπος.Απλά,αν μου επιτρέπεις,ο τρόπος προσέγγισης που έκανες στο συγκεκριμένο μαγαζί είναι λάθος.Ποτέ δεν συζητάμε με την σερίφισσα για προγράμματα,για τιμές,για ωράρια,κλπ.Αν μας αρέσει το μαγαζί και η κοπέλλα,μπαίνουμε μέσα και κάνουμε την δουλειά μας.Αν δεν περάσουμε καλά (και εγώ,όπως και άλλοι έχω φάει ουκ ολίγες φόλες) δεν ξαναπάμε.Τέλος.Το να κάθομαι να συζητάω με την τσατσά πόση ώρα είναι το πρόγραμμα,και αν είναι φούλ,και τι σημαίνει φούλ και αν η κοπέλλα παίρνει 80 η παίρνει 100,είναι χάσιμο χρόνου.Προσωπικά,με την μόνη που έχω συζητήσει τέτοια πράγματα είναι με την Τατιάννα στην Καλλιθέα,αλλά εκεί υπάρχει άλλη σχέση και άλλο θάρρος.Και πάλι,κάποιες φορές άλλα μου έλεγε,άλλα εννούσε και άλλα γίνανε.... :2funny:
Τέλος πάντων,ξαναπήγαινε στο συγκεκριμένο αν θές,αλλά προσωπικά με 80 αλλά και με 100 ευρώ έχω καλύτερες επιλογές.Απλά σήμερα με βόλευε η περιοχή.
Καλό απόγευμα
σε αυτα τα σχολια συμφωνω, παρολαυτα λες απλα πραγματα με πολλα λογια,
προσπαθησε να τα πεις απλα να τα καταλαβαινουν και οι χαζοι, δεν κανουμε λογοτεχνικο διαγωνισμο ως γνωστον :2funny:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
@ iblis

εγώ ήθελα να λυθεί μία παρεξήγηση,πριν καν αρχίσει....απο κει και πέρα,θεωρώ ότι ο καθένας έχει τον δικό του τρόπο να εκφράζεται.
Εν πάσει περιπτώσει,εγω ενημέρωσα για το συγκεκριμένο ίδρυμα,και πλέον πάμε γι' άλλα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom