Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
σημερα με εβγαλε ο δρομος μου κοντα στην καλλιροης και λεω δεν περναω μιας και εχω μια ωριτσα κενο να δοκιμασω την ελληνιδα φοιτητρια απο το 48. ετσι και εκανα δεν χανω χρονο μπαινω μεσα τη ζηταω στη τσατσα. μου λεει μισο ειναι εδω και την φωναζει,αφου συστηθηκαμε και μαλακιες περασα...
στο παραπανω κειμενο υπαρχουν οι εξης μαλακιες:

γω φιλαρακι απλως ανεφερα οτι θα ειναι κει...
και βεβαια σε να 15λεπτο σε χει ξεπεταξει,μακρια απο αυτους,σε λιγο θα τη βλεπουμε σε καμια διαφημιση απο τα cg...
εχουμε καταντησει να κανουμε scouting για να βρουμε,ελεος


μαλακια 1η: και 10 λεπτα χρονο να ειχα αρκουσε γιατι τοσο χρειαστηκε για να με ξεπεταξει το ξεκολι
μαλακια 2η:δεν γινοταν να βρισκομουν χθες εκει, που ελειπε το ξεκολι και να μην ετρωγα τετοια ηττα
μαλακια 3η: καλυτερα να πηδουσα την τσατσα
εν κατακλειδι μακρυα, ξεπετα ολκης, πιπα πολυ κατω του μετριου, μασαζ 1,5 λεπτο  πολυ διαφημιση εχει πεσει για το τιποτα

ω φιλαρακι απλως ανεφερα οτι θα ειναι κει...
και βεβαια σε να 15λεπτο σε χει ξεπεταξει,μακρια απο αυτους,σε λιγο θα τη βλεπουμε σε καμια διαφημιση απο τα cg...
εχουμε καταντησει να κανουμε scouting για να βρουμε,ελεος
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
επρεπε να κατσεις ολη την ωρα μεσα και να σου κανει  μασαζ οταν τελειωσες στο τεταρτο.
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
επρεπε να κατσεις ολη την ωρα μεσα και να σου κανει  μασαζ οταν τελειωσες στο τεταρτο.
τι μασαζ να μου κανει ρε συ?
σου βαζει λαδι στην πλατη οπως ριχνει η μανα μου το λαδι στο ταψι για να μην κολλησει η σπανακοπιτα...
 

takxaros

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
66
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
φρ 4 μια αποτυχια 5 κορασιδες στο εν λογω ιδρυμα πηρα μαρια πρωην καραισκου 88 ελληνιδα πολυ μπλα μπλα μαγκια περιεργο στυλακι μπριζολα χαλια μονο μιλαγε σε ΄΄αρεσει΄΄ και τετοια χαζα μια σταση μονο απο πανω και γρηγορα φραπε για φιναλε ολο το θεμα 20 μιν ζητησε και εχτρα δωρακι και μετα δεν εφερνε ρεστα απο 100. χαλι μαυρο μακρυα 
 

takxaros

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
66
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
φρ 4 μια αποτυχια 5 κορασιδες στο εν λογω ιδρυμα πηρα μαρια πρωην καραισκου 88 ελληνιδα πολυ μπλα μπλα μαγκια περιεργο στυλακι μπριζολα χαλια μονο μιλαγε σε ΄΄αρεσει΄΄ και τετοια χαζα μια σταση μονο απο πανω και γρηγορα φραπε για φιναλε ολο το θεμα 20 μιν ζητησε και εχτρα δωρακι και μετα δεν εφερνε ρεστα απο 100. χαλι μαυρο μακρυα 
οχι φρ 4 καλλιροης 48 ηταν η ξεπετα
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
φρ 4 μια αποτυχια 5 κορασιδες στο εν λογω ιδρυμα πηρα μαρια πρωην καραισκου 88 ελληνιδα πολυ μπλα μπλα μαγκια περιεργο στυλακι μπριζολα χαλια μονο μιλαγε σε ΄΄αρεσει΄΄ και τετοια χαζα μια σταση μονο απο πανω και γρηγορα φραπε για φιναλε ολο το θεμα 20 μιν ζητησε και εχτρα δωρακι και μετα δεν εφερνε ρεστα απο 100. χαλι μαυρο μακρυα 
καλα παιδες το εχω παρατηρησει ΠΑΡΑ πολλες φορες...οποτε πετυχαινω ελληνιδα ειναι χαλια,μα τοσο χαλια,που οταν ξαναπετυχαινω ουτε για φτυσιμο.....
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.117
Like
3.144
Πόντοι
456
choco
μαρουσι
Πηρα μαρινα Ελληνιδα
Αρκετα καλο μασαζ,φραπεδακι στο τελος δεν ζητησα κατι παραπανω
Βγαζει παντως κατι το κοριτσι εννοω οχι ξεπετα.
Παρουσα και η Αντζυ μηπως επρεπε να προτιμησω?
Μια αλλη φορα ισως!
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
ρε ανθρωποι πήγα 3ης Σεπτεμβρη 59 και λεει χειροπρακτική .... αυτό ειναι το κουδου ή τιποτις αλλο?? :huh:
ευχαριστω    :kissass:
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
αλινα στην ιμβρου...?...για δωσε περιγραφη...
..ναι αλινα στην ιμβρου..μια μελαχρινι αδυνατη..ωραιο πρωσοπακι και μικρουλα σχετικα...και καλο σερβις...προς λιγο ξεπετα,αλλα στο χερι σου να το ρυθμισεις το θεμα.
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
ρε ανθρωποι πήγα 3ης Σεπτεμβρη 59 και λεει χειροπρακτική .... αυτό ειναι το κουδου ή τιποτις αλλο?? :huh:
ευχαριστω    :kissass:
..ναι αυτο ειναι στον τεταρτο..η εισοδος της πολυκατοικιας εχει και καμερα :jerking:,αριστερα πανω,με κατι κοκκινα λεντακια να σε βλεπουν :rolleyes:...τωρα ποιος παιρνει ματι αγνωστο :think:
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
α ρε παιδες τι αμεση επεμβαση ηταν αυτή ?? με συγκινισατε...
θα ριξω εναν για παρτυ σας!!! :tits: και εναν ετσι για το γαμοτο!! :zfuck:
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
. .  . . απο το καλληροης 48.  ................      καλυτερα να πηδουσα την τσατσα ...........


τιν εχω στο ψιστιρη , αλλα δεν μου καθετε .  . . . .  θελω να βουτιξω μεσα στης βυζαρε της . . . . .  τωρα που ειναι καλοκαιρι και εχουν αναδουλιες θα ξαναπροσπαθησω ποιο εντονα , που θα παει θα τιν τυχο καμια μερα να ειναι μεσα στης καβλες της και θα τιν καταφερω . . . . .
 

alexandros11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
175
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
ρε μαγκες οντως ειναι αυτη???αμα ειναι να παρω ενα oscar κ να παω... :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
παντως και η φοιτητρια δε λεει ακριβως τιποτα,εκανε ενα τατου με λειζερ κατω δεξια στον αστρογαλο για αυτο ελειπε τοσο καιρο η τσατσα ελεγε οτι ηταν αδιαθετει γενικα
τι κι αν εχεις περιοδο εχεις και αλλη διοδο μου ρθε να της πω...
ουτε πιασιματα εχει ουτε βυζο....
nothing
σε λιγο μπορει να τη δουμε και με σιλικονες...
και κατι τελευταιο
μηπως θυμαται κανεις πριν απο εναμιση χρονο περιπου στη θησεως 67 καλλιθεα που δουλευε μια μαρια ελληνιδα ηταν ξανθια τι απεγινε????
νομιζω ειχε και ενα τατουαζ στο ποδι της,ενα τριανταφυλλο...
ηταν το ιδιο φιλικη σε συμπεριφορα οσο η κατερινα
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
ρε μαγκες οντως ειναι αυτη???

ναι !!!!!! λεμε αυτη ειναι , εκει στο 48 , εχει και ενα ξανθο που ψιλο τραβελιζει , το πηρα εχθες , ηρθε μεσα ωραιο μασαζ , για κανενα 10 λεπτο , μετα γυρναω αρχιζει να μου απλωνει και στο στηθος το λαδακι και χωρις να το καταλαβω ο junior ηταν μεσα στο στομα της .........  λεπτομεριες αλλες εντος , στα συν ο υπεροχο κωλο της και πως καταφερνει και το κουναει οταν στινετε στα τεσσερα . . . . 
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
φιλοι  καλημερα ειπα να απεχω οσω ειμαι δικοπες αλλα το μικροβιο με τρωει και μια και εχει ιντερνετ εδω που ειμαι ριχνω καμια ματια σε αλλο θρεντ εδω και ενα χρονο ακουγεται το μαγαζι της τζοντι στον πειραια και τωρα στη σκρα που εινα οσοι εχουν αναφερθη μεχρ ι τωρα και εγω μαζι για τη θεραπευτρια κατερινα ειναι αρνητικοι στο ατομο της για κατι παραπανω τωρα τελευταια υπαρχει συναγωνιστης που με τα γραφομενα του αφηνει καποια υπονοουμενα οτι εχει παρει κατι παραπανω να μας πει τον τροπο και εμας δεν πειστευω οτι ειμαστε ολοι χαζοι και δεν μπορουμε και εμεις. αλλιως μη δραφουμε πραγματα που δεν ισχυουν και οχι μονο αυτο αλλα πανε συναγωνιστες και τρωνε πορτα δεν ειναι καλο αυτο.
 

tako

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα σε ολους :):)  Πειραια μονο στην Καραίσκου ξερετε?
 

anteos

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2009
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα ξερει καπιος για μια victoria  Πορτογαλεζα που ηταν στο Παγγρατι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom