Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

THANASIS(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γνωριζει κανεις αν το μαγαζι στην φωκιωνος στην Κυψελη λειτουργει ακομα η οχι εχω να παω καιρο και δεν βλεπω και ανταποκρισεις απο αυτο το μετωπο.......
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Γνωριζει κανεις αν το μαγαζι στην φωκιωνος στην Κυψελη λειτουργει ακομα η οχι εχω να παω καιρο και δεν βλεπω και ανταποκρισεις απο αυτο το μετωπο.......
Λειτουργεί με σύνθεση λίαν πρόσφατα διαπειστωθείσα: μία ξανθιά λεπτή, μετρίου ύψους, που ανοίγει την πόρτα με ξενική προφορά, μιά δεύτερη ξανθιά, κοντό μαλλί, μέτριο ύψος ωραίο σωματάκι και μωρουδίσιο πρόσωπο (δυστυχώς δεν θυμάμαι ονόματα) και την Αλίνα (εξ Ουκρανίας κατά δήλωσή της), μελαχρινή, λεπτή, η οποία με εξυπηρέτησε με ωραίο μασάζ διαρκείας και φραπεδιά. Ίσως να υπήρχε και άλλη αλλά να ήταν απασχολημένη.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Λειτουργεί με σύνθεση λίαν πρόσφατα διαπειστωθείσα: μία ξανθιά λεπτή, μετρίου ύψους, που ανοίγει την πόρτα με ξενική προφορά, μιά δεύτερη ξανθιά, κοντό μαλλί, μέτριο ύψος ωραίο σωματάκι και μωρουδίσιο πρόσωπο (δυστυχώς δεν θυμάμαι ονόματα) και την Αλίνα (εξ Ουκρανίας κατά δήλωσή της), μελαχρινή, λεπτή, η οποία με εξυπηρέτησε με ωραίο μασάζ διαρκείας και φραπεδιά. Ίσως να υπήρχε και άλλη αλλά να ήταν απασχολημένη.
επομένως το μαγαζί κατατάσσεται στα μασατζίδικα που ΔΕΝ γαμάς ή απλά εσύ προτιμάς τον φραπέ από το κρέας;
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
επομένως το μαγαζί κατατάσσεται στα μασατζίδικα που ΔΕΝ γαμάς ή απλά εσύ προτιμάς τον φραπέ από το κρέας;
Δεν μου φάνηκε πρόσφορο το έδαφος και δεν είχα τη διάθεση να προσπαθήσω για κάτι άλλο. Δεν μπορώ με σιγουριά να το κατατάξω σε κατηγορία.
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
στις αγγελιες των νεων διαβασα για ενα καινουργιο χωρο συγγρου και σολωνος 10 στην καλλιθεα,εχει ενα κινητο και λεει μονο με ραντεβου.
εχουμε καμια πληροφορια γι'αυτο?
αντε να κινηθουμε λιγο,εγω ειμαι στην παραλια με το λαπτοπ και δινω πληροφοριες καντε γρηγορα γιατι θα βγει η γυναικα μου απο τη θαλασσα και θα αλλαξω σελιδα γιατι αν με ξαναπιασει εδω :hammer: :s&m_1: :s&m_3:

ομοιοπαθης!! σε ποια παραλια μηπως καθεσαι διπλα μου?? :grin: :dancing:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ρε μαγκες λετε η φοιτητρια να πηγε λονδινο για μεταπτυχιακο???
λειπω εκτος...
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
παληκαρια μου να ρωτησω κατι,το μαγαζακι στην παλαιολογου στη ν.σμυρνη εξακολουθει να τη βγαζει με φραπεδακι?
ειναι σταθερα στα "δεν γαμας" η εχει αλλαξει κατι? :helpplea:
 

attol69

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
6
πηγα προσφατα παλαιολογου  , με φραπεδακι εξακολουθει,και με μικρο δωρακι
παντως ειναι στην κατηγορια "δεν γαμας"
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Λειτουργεί με σύνθεση λίαν πρόσφατα διαπειστωθείσα: μία ξανθιά λεπτή, μετρίου ύψους, που ανοίγει την πόρτα με ξενική προφορά, μιά δεύτερη ξανθιά, κοντό μαλλί, μέτριο ύψος ωραίο σωματάκι και μωρουδίσιο πρόσωπο (δυστυχώς δεν θυμάμαι ονόματα) και την Αλίνα (εξ Ουκρανίας κατά δήλωσή της), μελαχρινή, λεπτή, η οποία με εξυπηρέτησε με ωραίο μασάζ διαρκείας και φραπεδιά. Ίσως να υπήρχε και άλλη αλλά να ήταν απασχολημένη.

ποιά φραπελιά?στα χασαπικα ψαχνετε καφεδες? :think:
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
Καλησπερα συναγωνιστες
Χθεσινη μεσημβρινη επισκεψη στο γνωστο οικο οπου εργαζοταν παλαιτερα η Ρηνουλα ,στην Αχιλλεως και Βενιζελου πανω απο την ADIDAS .
Χωρος πεντακαθαρος με ατομικες ντουζιερες και ενα κυμα ανακαινισης σε πλημυριζει μολις ανοιξει την πορτα η συμπαθεστατη σεριφισα του οικου. Σε περνα αμεσως σε καποιο απο τα φωτεινοτατα δωματια και αρχιζει παραυτα η παρελαση των κορασιδων , 5 τον αριθμο σε γενικες γραμμες καλες με την εννοια οτι δεν ειναι μπαζα , αλλα και καμμια απο κορμι ...φωναρα , η μοναδικη που μου εκανε κλικ ηταν μια ταιλανδοκινεζοκαζακστανη αλλα σε ερωτηση μου στην σεριφισα τι περιλαμβανει το προγραμμα μου απαντησε 45 λεπτα μασαζ και τα υπολοιπα θα πρεπει να συνενοηθω με την κοπελα που θα διαλεξω , αυτο μου την εσπασε και δεν εμεινα , πιστευω οτι οπως και πριν που ηταν η Ρηνουλα ειναι στα "που γαμας" ,τουλαχιστον με φραπεδια καλαμοτη και τον σκουφο δικο σου. Αν καποιος συναγωνιστης εχει εμπειρια απο το συγκεκριμενο ας μας την γραψει , εγω θα ξαναδοκιμασω την μεθεπομενη εβδομαδα που θα γυρισω απο τις διακοπες.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Καλησπερα συναγωνιστες
Χθεσινη μεσημβρινη επισκεψη στο γνωστο οικο οπου εργαζοταν παλαιτερα η Ρηνουλα ,στην Αχιλλεως και Βενιζελου πανω απο την ADIDAS .
Χωρος πεντακαθαρος με ατομικες ντουζιερες και ενα κυμα ανακαινισης σε πλημυριζει μολις ανοιξει την πορτα η συμπαθεστατη σεριφισα του οικου. Σε περνα αμεσως σε καποιο απο τα φωτεινοτατα δωματια και αρχιζει παραυτα η παρελαση των κορασιδων , 5 τον αριθμο σε γενικες γραμμες καλες με την εννοια οτι δεν ειναι μπαζα , αλλα και καμμια απο κορμι ...φωναρα , η μοναδικη που μου εκανε κλικ ηταν μια ταιλανδοκινεζοκαζακστανη αλλα σε ερωτηση μου στην σεριφισα τι περιλαμβανει το προγραμμα μου απαντησε 45 λεπτα μασαζ και τα υπολοιπα θα πρεπει να συνενοηθω με την κοπελα που θα διαλεξω , αυτο μου την εσπασε και δεν εμεινα , πιστευω οτι οπως και πριν που ηταν η Ρηνουλα ειναι στα "που γαμας" ,τουλαχιστον με φραπεδια καλαμοτη και τον σκουφο δικο σου. Αν καποιος συναγωνιστης εχει εμπειρια απο το συγκεκριμενο ας μας την γραψει , εγω θα ξαναδοκιμασω την μεθεπομενη εβδομαδα που θα γυρισω απο τις διακοπες.

ανηκει στην κατηγορια "μπιφτεκια ο μπαμπης" .Λεωφορο αμφιθεας you know
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266

αμα πας 2 φορες,κατσεις στο ιδιο τραπεζι και παραγγειλεις μπιφτεκια με γαρνιτουρα ρυζι-καλαμποκι-αρακα(τί αλλο στο μπαμπη?)πεφτει παρασυνθημα στον μαγειρα απο τον σερβιτορο και ερχεται στο τελος μαζι με το λογαριασμο και εκμεκακι για τις γλυκοζες σου...
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
αμα πας 2 φορες,κατσεις στο ιδιο τραπεζι και παραγγειλεις μπιφτεκια με γαρνιτουρα ρυζι-καλαμποκι-αρακα(τί αλλο στο μπαμπη?)πεφτει παρασυνθημα στον μαγειρα απο τον σερβιτορο και ερχεται στο τελος μαζι με το λογαριασμο και εκμεκακι για τις γλυκοζες σου...
Μπραβο μου αρεσει η σαφηνεια σου......
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
Λειτουργεί με σύνθεση λίαν πρόσφατα διαπειστωθείσα: μία ξανθιά λεπτή, μετρίου ύψους, που ανοίγει την πόρτα με ξενική προφορά, μιά δεύτερη ξανθιά, κοντό μαλλί, μέτριο ύψος ωραίο σωματάκι και μωρουδίσιο πρόσωπο (δυστυχώς δεν θυμάμαι ονόματα) και την Αλίνα (εξ Ουκρανίας κατά δήλωσή της), μελαχρινή, λεπτή, η οποία με εξυπηρέτησε με ωραίο μασάζ διαρκείας και φραπεδιά. Ίσως να υπήρχε και άλλη αλλά να ήταν απασχολημένη.
..η αλινα στην φωκιωνος???........αυτη την ειδα παραδιπλα στην ιμβρου...
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
αυριο επιστρεφει στα γνωστα λημερια η φοτητρια,μαλλον γυρισε απο το μεταπτυχιακο στο παρισι...
εμαθα οτι θα ναι και μια βραζιλιανα...ας οψεται ο κακα
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
σημερα με εβγαλε ο δρομος μου κοντα στην καλλιροης και λεω δεν περναω μιας και εχω μια ωριτσα κενο να δοκιμασω την ελληνιδα φοιτητρια απο το 48. ετσι και εκανα δεν χανω χρονο μπαινω μεσα τη ζηταω στη τσατσα. μου λεει μισο ειναι εδω και την φωναζει,αφου συστηθηκαμε και μαλακιες περασα...
στο παραπανω κειμενο υπαρχουν οι εξης μαλακιες:
μαλακια 1η: και 10 λεπτα χρονο να ειχα αρκουσε γιατι τοσο χρειαστηκε για να με ξεπεταξει το ξεκολι
μαλακια 2η:δεν γινοταν να βρισκομουν χθες εκει, που ελειπε το ξεκολι και να μην ετρωγα τετοια ηττα
μαλακια 3η: καλυτερα να πηδουσα την τσατσα
εν κατακλειδι μακρυα, ξεπετα ολκης, πιπα πολυ κατω του μετριου, μασαζ 1,5 λεπτο  πολυ διαφημιση εχει πεσει για το τιποτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom