Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

gonzales

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Την Κάτια από "Ελληνίδες φοιτήτριες σε κρίση" την είχα δει Καρ.88 Πειραιά που σύμφωνα με τα εδώ μέσα γραφόμενα είναι αδερφό ίδρυμα του Καλ.48 εδώ και πολύ καιρό πριν την ταινία. Καλά προσόντα και εντύπωση μου είχε κάνει στην μπριζόλα ότι ήταν πολύ στενή τότε. Πάντως από τότε φαινόταν ότι το κατέχει το άθλημα. Έχουμε κανένα νέο για Πειραιά; Και μήπως ξέρει κάποιος κάτι για Περιστέρι; Στον κατάλογο λέει κάτι αλλά δεν λέει νούμερο και δεν μπορώ να βρω κριτική για το εν λόγω ίδρυμα. Μήπως κάποιος συναγωνιστής έχει κάτι φρέσκο; 
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
το ιδρυμα του Περιστεριου ακομα αναζηταται!!!
οποιος το βρει να μας πει!
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Την Κάτια από "Ελληνίδες φοιτήτριες σε κρίση" την είχα δει Καρ.88 Πειραιά που σύμφωνα με τα εδώ μέσα γραφόμενα είναι αδερφό ίδρυμα του Καλ.48 εδώ και πολύ καιρό πριν την ταινία. Καλά προσόντα και εντύπωση μου είχε κάνει στην μπριζόλα ότι ήταν πολύ στενή τότε. Πάντως από τότε φαινόταν ότι το κατέχει το άθλημα. Έχουμε κανένα νέο για Πειραιά; Και μήπως ξέρει κάποιος κάτι για Περιστέρι; Στον κατάλογο λέει κάτι αλλά δεν λέει νούμερο και δεν μπορώ να βρω κριτική για το εν λόγω ίδρυμα. Μήπως κάποιος συναγωνιστής έχει κάτι φρέσκο; 

Σωστό
 

gletzes

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2007
Μηνύματα
104
Like
12
Πόντοι
1
Ποιο μασατζιδικο προτεινετε για καποιον που θελει να παει για πρωτη φορα?δωστε μου τα φωτα σας
 

tothelo

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
171
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
1
Την Κάτια από "Ελληνίδες φοιτήτριες σε κρίση" την είχα δει Καρ.88 Πειραιά που σύμφωνα με τα εδώ μέσα γραφόμενα είναι αδερφό ίδρυμα του Καλ.48 εδώ και πολύ καιρό πριν την ταινία. Καλά προσόντα και εντύπωση μου είχε κάνει στην μπριζόλα ότι ήταν πολύ στενή τότε. Πάντως από τότε φαινόταν ότι το κατέχει το άθλημα. Έχουμε κανένα νέο για Πειραιά; Και μήπως ξέρει κάποιος κάτι για Περιστέρι; Στον κατάλογο λέει κάτι αλλά δεν λέει νούμερο και δεν μπορώ να βρω κριτική για το εν λόγω ίδρυμα. Μήπως κάποιος συναγωνιστής έχει κάτι φρέσκο; 
τελικα καραισκου εφερε κατι καλο η τα ιδια ακομα????
 

attol69

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
6
Ποιο μασατζιδικο προτεινετε για καποιον που θελει να παει για πρωτη φορα?δωστε μου τα φωτα σας
Εγω με την πρωτη σερβιριστικα πληρως στη φραντζη 4 γωνια, μιχαλακοπουλου 99 ,και καλιροης 48 διπλα στον γερμανο, καλη περιποιηση κανει και η ζανα στο γνωστο ζανοσπιτο,αλλα απο τη δευτερη φορα για μενα,την πρωτη μονο φραπε,
φολα εχω φαει κηφησιας 4 εναντι καρφουρ,αν και πολοι λενε οτι παιζει φουλ
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
Εγω με την πρωτη σερβιριστικα πληρως στη φραντζη 4 γωνια, μιχαλακοπουλου 99 ,και καλιροης 48 διπλα στον γερμανο, καλη περιποιηση κανει και η ζανα στο γνωστο ζανοσπιτο,αλλα απο τη δευτερη φορα για μενα,την πρωτη μονο φραπε,
φολα εχω φαει κηφησιας 4 εναντι καρφουρ,αν και πολοι λενε οτι παιζει φουλ
ΚΗΦΗΣΙΑς 12 ...ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΟΥΛ...ΑΛΛΑ ΦΟΥΛ ΤΟΥ ΜΠΑΖΟΥ ,ΑΥΤΕΣ ΤΙς ΜΕΡΕΣ....
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Έχει πάει κανείς τελευταία στο Συγγρού 12; Λέω να το επισκεφτώ σήμερα το απόγευμα. Θυμάμαι παλιότερα να έχω διαβάσει εδώ μέσα για σπα, body2body κ.λπ.
Ισχύουν ακόμα; Αν ναι, σε τι τιμές; Ευχαριστώ.

αν θες να ακουσει ολη η συγγρου και η αμαλιας μαζί με την πρωινη τσατσα του καρεα 30 τις κραυγές αηδίας που θα σου ερθουν μολις δεις τα προσφερομενα εδεσματα...πηγαινε...πηγαινε..... :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ούτε σήμερα ήταν στο πόστο της η "ελληνίδα φοιτήτρια" Κάτια! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

αύριο πάλι...

εγω παντως απο το φαστφουντομασατζιδικο της καλλιροης και της φραντζη προτιμω να παω στα γραφεια του ΛΑΟΣ διπλα και να με τριψει τσαμπα ο βελοπουλος! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
μην παραπλανας τους αθρωπους ...
θα δουλεψει ραβδος....  :knuppel: :knuppel: :knuppel::2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom