Νέα

Lolita Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 941
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Τις ίδιες κοπέλες συναντώ τελικα..απλά σε διαφορετικά μαγαζιά...
Το Πάσχα έπεσε πολλή μάσα φαίνεται και δυστυχώς η κυτταρίτιδα έχει αφήσει τα σημάδια της, άλλοτε δειλά άλλοτε όχι, στα περισσότερα κορμιά των εργαζόμενων στα στριπ κορασίδων (γενικότερη παρατήρηση). Το κλίμα καλό χθες στο Λολίτα, κόσμος σε μέτρια επίπεδα αριθμητικά, το σέρβις έχει βελτιωθεί, το πριβέ κατέβηκε στα 50 ευρώ, οι απλοί χοροί καλοί! Σαν ατμόσφαιρα μου θυμίζει πολύ το Πρίνσεςς στην Παραλιακή. Παρούσες οι:.. Τζέσικα, Καμίλα, Αλεξάνδρα, Βίκυ, Λάουρα (η ξανθιά ρωσίδα που συμμετείχε στο λεσβιακό σόου στις Μούσσες παλαιότερα, ενώ δούλευε κατά διαστήματα Μούσσες και Ριτόρνο), η σέξυ ξανθιά πολωνέζα (?) φίλη της, μία άλλη Πολωνέζα ξανθιά ψηλή με πιασίματα  :2funny:  :2funny: που δούλευε Ανατολή κατά το καλοκαίρι που πέρασε, μία μαυρομάλλα με μαύρο καρέ και στρασάκι πάνω από το στόμα, από Lido, που πέρασε και από D.Dolls ένα φεγγάρι, αρκετές ρουμάνες συμπαθείς, μία Γιάννα μαυρομάλλα, εμφανίσιμη, μάλλον νέα άφιξη με πολύ ωραίο σώμα και καλό χορό στην πίστα, οι κλασικές μαυρούλες του μαγαζιού κτλ.......................  
     
 

mgk13

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια ξερουμε αν η Αντριαννα που δουλευε Ανατολη και Baby O Πειραιως δουλευει ακομα Lolita???Πηγα το Φλεβαρη κι ηταν εκει...
 

mgk13

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ψηλη γυρω στο 1,75 μελαχρινη,μακρυ μαλλι,κομματια και ελια στην κοιλια,πανω απο 30-32 την κοβω και καταγωγη απο τη ρωσια οπαδος της cska μοσχας
 

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Δυστυχώς δεν ξέρω να σου πω. Δεν πάω πολύ συχνά στο εν λόγω ίδρυμα..
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
Η Αντριάννα είναι εκεί.
Προστέθηκε λεσβιακό show με δύο αρκετά καλές πολωνέζες, επαγγελματίες στο είδος.
 

mgk13

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη χτες στο εν λόγω μαγαζί με τον chris_r κι έναν άλλο φίλο συναγωνιστή...Ο Μέσος όρος των κοριτσιών είναι κάτω του μετρίου,τα show στην πίστα όχι τίποτα το ιδιαίτερο.Το καλό σ'αυτό το μαγαζί είναι οι χοροί όπου οι κοπέλες τα δίνουν όλα για να ευχαριστηθείς...Έχει 3-4 κοπέλες αστέρια(ειδικά για τους βυζολάτρες :boobies: :tits2:)...Το καλύτερο κομμάτι είναι η Σούελε(δηλώνει βραζιλιάνα) η οποία κάνει σούπερ χορό,τη συνιστώ ανεπιφύλακτα...
 

bakis13

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
228
Like
36
Πόντοι
1
Επίσκεψη χτες στο εν λόγω μαγαζί με τον chris_r κι έναν άλλο φίλο συναγωνιστή...Ο Μέσος όρος των κοριτσιών είναι κάτω του μετρίου,τα show στην πίστα όχι τίποτα το ιδιαίτερο.Το καλό σ'αυτό το μαγαζί είναι οι χοροί όπου οι κοπέλες τα δίνουν όλα για να ευχαριστηθείς...Έχει 3-4 κοπέλες αστέρια(ειδικά για τους βυζολάτρες :boobies: :tits2:)...Το καλύτερο κομμάτι είναι η Σούελε(δηλώνει βραζιλιάνα) η οποία κάνει σούπερ χορό,τη συνιστώ ανεπιφύλακτα...
Καλή η βραζιλιάνα και η σιλικονάτη για τους βυζολάτρες(βάζω και τον εαυτό μου μέσα) αλλά το αστέρι του μαγαζίου και της Πολωνίας είναι η Βίκυ!!! Πάντως εχει καλό μ.ο. και καλό χορό.
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
Χθες το βράδυ έγινε έφοδος από περίπου καμιά δεκαπενταριά ΕΝΟΠΛΟΥΣ αστυνομικούς στο κέντρο Λολίτα για να ελέγξουν τις άδειες παραμονής και εργασίας των περίπου δεκαπέντε άοπλων κοριτσιών.
Τα κορίτσια ήταν εν τάξη και τα όπλα δεν χρειάστηκε να χρησιμοποιηθούν!!!
 

bakis13

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
228
Like
36
Πόντοι
1
Χθες το βράδυ έγινε έφοδος από περίπου καμιά δεκαπενταριά ΕΝΟΠΛΟΥΣ αστυνομικούς στο κέντρο Λολίτα για να ελέγξουν τις άδειες παραμονής και εργασίας των περίπου δεκαπέντε άοπλων κοριτσιών.
Τα κορίτσια ήταν εν τάξη και τα όπλα δεν χρειάστηκε να χρησιμοποιηθούν!!!
Δώσε λεπτομέρειες καυτές φιλαράκι από το πέσιμο χθες...
 

mgk13

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αν καποιος παει στο εν λογω ιδρυμα ας ενημερωσει ποτε θα επιστρεψει το αστερι η Σουελε...
 

mgk13

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ειχα παει την προηγουμενη βδομαδα και δεν ηταν...Απο οτι εμαθα ελειπε σε διακοπες στη Βραζιλια.Γυρισε?
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Μια Ινδιάνικη παροιμία λέει "Ενα κωλάδικο, ίσον κανένα κωλάδικο...", οπότε περάσαμε μια βόλτα και από το εν λόγω ίδρυμα το βράδυ της Παρασκευής.
Αρκετός κόσμος... αρκετές κοπέλες... λιγοι χουροί... ακόμα λιγότερα πουτά...
Ενδιαφέρων και καυλωτικό το lesbian show (sic!), τραγικός ο ντι-τζεη και τα σχόλια του.
Το πιο όμορφο μουρό μια Μελαχρινή Ρουμάνα ονόματι Μαρίνα αν δεν κάνω λάθος (διορθώστε με όποιος συναγωνιστής γνωρίζει). Ο ιχνηλάτης ΤοΠαιζωΝτροπαλός εσπευσμένα παρήγγειλε το φραπεδάκι του. Νέα άφιξη Ρουσλάνα από Αρμενία (παλιά καραβάνα), ωραίο σιλικονάτούχο ζάκι και σφιχτή λάρα. Βρε που την ξέρω? :think:
Τεσπα συμπαθητικό μαγαζί... Θα ξαναγίνει ανίχνευση πάραυτα.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Μια Ινδιάνικη παροιμία λέει "Ενα κωλάδικο, ίσον κανένα κωλάδικο...", οπότε περάσαμε μια βόλτα και από το εν λόγω ίδρυμα το βράδυ της Παρασκευής.
Αρκετός κόσμος... αρκετές κοπέλες... λιγοι χουροί... ακόμα λιγότερα πουτά...
Ενδιαφέρων και καυλωτικό το lesbian show (sic!), τραγικός ο ντι-τζεη και τα σχόλια του.
Το πιο όμορφο μουρό μια Μελαχρινή Ρουμάνα ονόματι Μαρίνα αν δεν κάνω λάθος (διορθώστε με όποιος συναγωνιστής γνωρίζει). Ο ιχνηλάτης ΤοΠαιζωΝτροπαλός εσπευσμένα παρήγγειλε το φραπεδάκι του. Νέα άφιξη Ρουσλάνα από Αρμενία (παλιά καραβάνα), ωραίο σιλικονάτούχο ζάκι και σφιχτή λάρα. Βρε που την ξέρω? :think:
Τεσπα συμπαθητικό μαγαζί... Θα ξαναγίνει ανίχνευση πάραυτα.

κανε μας και μια πιο σωστη και λεπτομερη ενημερωση... :grin:  πηγες που πηγες..
 

GrStallion

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
147
Like
134
Πόντοι
1
Μια Ινδιάνικη παροιμία λέει "Ενα κωλάδικο, ίσον κανένα κωλάδικο...", οπότε περάσαμε μια βόλτα και από το εν λόγω ίδρυμα το βράδυ της Παρασκευής.
Αρκετός κόσμος... αρκετές κοπέλες... λιγοι χουροί... ακόμα λιγότερα πουτά...
Ενδιαφέρων και καυλωτικό το lesbian show (sic!), τραγικός ο ντι-τζεη και τα σχόλια του.
Το πιο όμορφο μουρό μια Μελαχρινή Ρουμάνα ονόματι Μαρίνα αν δεν κάνω λάθος (διορθώστε με όποιος συναγωνιστής γνωρίζει). Ο ιχνηλάτης ΤοΠαιζωΝτροπαλός εσπευσμένα παρήγγειλε το φραπεδάκι του. Νέα άφιξη Ρουσλάνα από Αρμενία (παλιά καραβάνα), ωραίο σιλικονάτούχο ζάκι και σφιχτή λάρα. Βρε που την ξέρω? :think:
Τεσπα συμπαθητικό μαγαζί... Θα ξαναγίνει ανίχνευση πάραυτα.

Νομίζω Καρίνα! Μαρίνα ήταν ενα μπάζο που δεν το έχω ξαναπετύχει! Καλή στα ροφήματα η κορασίς Καρίνα;;
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
κανε μας και μια πιο σωστη και λεπτομερη ενημερωση... :grin:   πηγες που πηγες..
Κε Pathos συγχωρήστε με άλλα ό,τι μπορώ κάνω... δεν έχω μνήμη ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ βλέπετε, ούτε είμαι Master Frappadar....

Νομίζω Καρίνα! Μαρίνα ήταν ενα μπάζο που δεν το έχω ξαναπετύχει! Καλή στα ροφήματα η κορασίς Καρίνα;;
Παίζει αρχηγέ! για το ...αρίνα είμαι σίγουρος, γιατί και εγώ από τον ντι-τζέη το άκουσα το όνομα.
Για ροφήματα δεν γνωρίζω διότι την μαρκάραν σε double team δύο τύποι, ενώ εμένα σε overplay άμυνα άλλη κοπέλα. Το ρόφημα που παρήγγειλε ο ιχνηλάτης το πήρε από άλλη κορασίδα (δεν θυμάμαι το όνομα της), κοντούλα καστανη με ωραία βυζάκια και καλό πρόλογο ;) Από τους καλύτερα σερβιρισμένους φραπέδες απ'όσο μου εκμυστηρεύτηκε μετά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom