Νέα

Lolita Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 941
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Καλά κάνεις και αποφεύγεις τα υπόλοιπα gay friendly μέρη. Μπέρδεψες τις πινακίδες, όλοι μπ€νουν
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Καλά κάνεις και αποφεύγεις τα υπόλοιπα gay friendly μέρη. Μπέρδεψες τις πινακίδες, όλοι μπ€νουν
Φαίνεται δεν θα έχω την κατάλληλη €μφάνιση και δεν με παίρνουν γραμμή...

Να €μφανιστώ με αραβική κελεμπία και λευκή m€rc€d€s την άλλη φορά?

Καλά τα έλεγε ο persona για το αστέρι τελικά.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Το μαγαζί είχε ανέκαθεν targ€t. Οι Αλβανοί κάθονται όπως μπαίνεις, στα βάθος τραπέζια :grin: ;)
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Το μαγαζί έχει και Αλβανούς λίγούς, αλλά πολλοί είναι οι μόνιμοι και τα ΣΚ έχει καλή πλήρωση. Αυτή την εποχή από τις καλύτερες επιλογές.
Όχι έτσι βέβαια

Αυτό  λεω  και  εγώ  , αν  και  θα  κόψω  λίγο  διότι  μου  τη  σπάνε  όσοι  αμολάνε  παπαγάλους  πύραυλους 
 

Επισκέπτης
Και πως να γίνει ρε φίλε?

Αφού κάθε φορά που πάω, με ρωτάνε εάν συνοδεύομαι, εάν θα πάρω μπουκαλάκι και τέτοια πούστικα, όπως στα γκιουζέλια και στα ακρωτήρια. Είναι τίγκα το μαγαζί συνέχεια και με στέλνουν να κάτσω στο bar και προφανώς οι κορασίδες αδιαφορούν για την πάρτη μου.

Είναι δυνατόν να γίνει στέκι μου?

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Όχι άλλο στριπ ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Παλικαρια πηγα παρασκευη βραδυ. το μαγαζι δεν παιζεται ειναι μεγαλο και πολλυ κοσμο να εχει εισαι μια χαρα ανετοτατοs! με φοβερη πιστα! τα ποτα αρκετα καλα! ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΕΣΑ!!! ολο το βραδυ ειχα μια καινουρια ΜΑΡΙΝΑ!!!! ΦΟΒΕΡΗ!!! για τα δικα μου γουστα...η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΑΚΡΑΝ! τελοs τα LIDO & BABY COLD και μπουρδεs με 15 νοματεουs μεσα να σε κοιταζουν λεs και θελουν να σε φανε! για μενα LOLITA...ΚΑΙ ΜΟΝΟ.

καλα ειναι φοβεροι καποιοι ανθρωποι.Δεν εχουν ιδεα σε ποιους απευθυνονται και πως να το πλασαρουν.Πραγματικα οταν βλεπεις τετοια πραματα καταλαβαινεις πολλα για την ελλαδα γενικοτερα και τους ανθρωπους της...
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
καλα ειναι φοβεροι καποιοι ανθρωποι.Δεν εχουν ιδεα σε ποιους απευθυνονται και πως να το πλασαρουν.Πραγματικα οταν βλεπεις τετοια πραματα καταλαβαινεις πολλα για την ελλαδα γενικοτερα και τους ανθρωπους της...
για ζοα σα κε με ,τι καταλαβενισ?

α ρε βασο μονο εσι!!!!!!!!!!!!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ειπα και εγω δεν θα εμφανιστει ο γραμματιζουμενος νεος? :2funny:
 

planet448

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2009
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Τι δουλεια ειπαμε κανεις εσυ στο μαγαζι, εκτος απο "κραχτης" στο σαιτ ?  :think: :think:

Σερβιτορος ? DJ ? Aυτοφωρακιας ? ..για πες μας.

Ααα και που'σαι..Αναψτε και λιγο την ταμπελα σας..Σαν κλειστο φαινεται το μαγαζι..!

Αυτα..

ΥΓ - Αντε να δουμε οι Αλβανοι (που ειναι και κυριως οι πελατες σας) που θα βρσισκουν τα 60 ευρω για το πριβε.. :2funny:
παρατραγουδα αλβανοι πακισταν θελο λολιτα ....chao
 

sirious-TT

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
NAI ειπα να τα κονομισο απο τουs λεφταδεs εδω μεσα.....  μολιs ηρθα απο αλβανισταν και επεσα σε φρακγατουs ξερωλεs. 
 

sirious-TT

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Τι δουλεια ειπαμε κανεις εσυ στο μαγαζι, εκτος απο "κραχτης" στο σαιτ ?  :think: :think:

Σερβιτορος ? DJ ? Aυτοφωρακιας ? ..για πες μας.

Ααα και που'σαι..Αναψτε και λιγο την ταμπελα σας..Σαν κλειστο φαινεται το μαγαζι..!

Αυτα..

ΥΓ - Αντε να δουμε οι Αλβανοι (που ειναι και κυριως οι πελατες σας) που θα βρσισκουν τα 60 ευρω για το πριβε.. :2funny:
                                                                                                                                                                                                                                          Ψυχολογε!!! Ολα τα ξερειs... πεs μαs τωρα και μια ΣΥΝΤΑΓΗ για το ΠΑΣΧΑ........
warnban.gif
 
 

Επισκέπτης
                                                                                                                                                                                                                                           Ψυχολογε!!! Ολα τα ξερειs... πεs μαs τωρα και μια ΣΥΝΤΑΓΗ για το ΠΑΣΧΑ........

Να βάψεις αυγά με κλανιές. ;)
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Είμαι καινούργιος στη παρέα αλλά σας παρακολουθώ καιρό και θα ήθελα να σας πω τη
γνώμη μου. Απευθύνομαι κυρίως στα μέλη που μπαίνουν εδώ μέσα για να μάθουν πράγματα και όχι στους παπαγάλους που γράφουν 500 μηνύματα για συγκεκριμένα μαγαζιά από τα οποία και τα τσεπώνουν και τα υποστηρίζουν με τεράστιο και σκανδαλώδη ζήλο.

Για εμένα τα πράγματα όσον αφορά πιο μαγαζί είναι το καλύτερο της αγοράς είναι ξεκάθαρα. Το Ανατολή είναι το απόλυτο και το καλύτερο μαγαζί της αγοράς.

Γι' αυτό λοιπόν μη το σκέφτεστε. Ανατολή και πάλι Ανατολή. Στο Ανατολή οι ερωτική διάθεση και η ερωτική λίμπιντο φτάνουν στα ύψη.

Δεν είχε thread το συγκεκριμένο μαγαζί και ήρθες να τα γράψεις εδω.....Ούτε σ' εμάς αρέσουν οι παπαγάλοι,αλλά εσύ αδελφέ μου το παράκανες.....

 

real_gon

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Όταν λες την αλήθεια είσαι παπαγάλος. το ακουσα και αυτό
warnban.gif
 
 

planet448

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2009
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
                                                                                                                                                                                                                                           Ψυχολογε!!! Ολα τα ξερειs... πεs μαs τωρα και μια ΣΥΝΤΑΓΗ για το ΠΑΣΧΑ........
best of best alcazar ...
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
που  να  δεις  τι κάνουνε  αμα  λες  ψέμματα !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom