Νέα

Lolita Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 941
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ μπορει και να τανε,θα σε γελασω ομωθ.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
roast-beef απο λολίτα.

τα καταγραφομενα temachia ψες βραδυ ιτο τα εξη

a-μαργαριτα,ενα ασχημονο πλασμα
β-σιντνι,η μογγολουλα ομορφουλα τσαχπινα
γ-ντενιζ,η ψηλη ξανθια μνημειο του μαγαζιου
δ-ευα,ξανθο ατι καπουλατο,καινουριο στη δουλεψη
ε-νταιανα,σουπερ καυλετο ρουφλετο
στ-σαντρα,μαυρουλα χρονια εκει
ζ-σαμανθα,κοκκινομαλλα ρουμανα,μετρια
η-βαλεντινα,μελαχροινη ρουμανα καλη για τα γουστα μου
θ-ντορα,τι βυζα ειν'τουτα θε μου?
ι-τατιανα,γλυκια ξανθουλα,ποτοποιος
κ-μιρελλα,ενα ωραιο καστανομελαχροινουλι αδυνατο
λ-λαβινια,περυσινος ξυνος σταφυλος
μ-μια ωραια θηλυ,μελαχροινη νταρντανομανα με καπουλαρες και μακρυ ισιο μαλλι
ν-ειχε και ενα αλλο ρουμανακι συμπαθητικο καστανοξανθο
ξ-ενα αλλο τσαχπινικο αδυνατο μωρο με μαλλι καρεδακι
ο-η ξανθια αψηλη τυπισσα ρωσιδα που ειναι στο σαιτ του rasputin.

λιγες οι κοπελες σχετικα με παλιοτερα,λιγος κοσμος για παρασκευη,πολλα αδεια τραπεζια,αλλα το πριβε λεει 60 γιουρια! :shit: :new_shocked: :new_shocked: :humpleg: :shit: :shit: :toilet:

υποσημειωσις.........................................................................
-για αυτο 3 ωρες που εκατσα στο μαγαζι 3 φορες; ολες και ολες πηγαν στο πριβε ρουμ.Τοσο ανεγκεφαλοι ειναι?δεν υπαρχει και ιδιαιτερη ποικιλια,ανεβαζουν τις τιμες σε περιοδο οικονομικης φοβιας και κουμπωματος,τα κοπελια αραχτα στον καναπε και αυτοι 60 ευρω τα πριβε ρουμ.Καλα κανει ο κοσμος και τους γραφει.Αμα δεν ειχανε και τις εισοδους θα τα ειχανε κλεισει ολα.Απο το 11 ευρω σωνονται!Ουστ αχρηστοι

Είναι και μια με τρελές βυζάρες που δε θυμάμαι το όνομα κάτι σαν Σουέλ ή κάτι τέτοιο
 

sirious-TT

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παλικαρια πηγα παρασκευη βραδυ. το μαγαζι δεν παιζεται ειναι μεγαλο και πολλυ κοσμο να εχει εισαι μια χαρα ανετοτατοs! με φοβερη πιστα! τα ποτα αρκετα καλα! ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΕΣΑ!!! ολο το βραδυ ειχα μια καινουρια ΜΑΡΙΝΑ!!!! ΦΟΒΕΡΗ!!! για τα δικα μου γουστα...η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΑΚΡΑΝ! τελοs τα LIDO & BABY COLD και μπουρδεs με 15 νοματεουs μεσα να σε κοιταζουν λεs και θελουν να σε φανε! για μενα LOLITA...ΚΑΙ ΜΟΝΟ.
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Παλικαρια πηγα παρασκευη βραδυ. το μαγαζι δεν παιζεται ειναι μεγαλο και πολλυ κοσμο να εχει εισαι μια χαρα ανετοτατοs! με φοβερη πιστα! τα ποτα αρκετα καλα! ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΕΣΑ!!! ολο το βραδυ ειχα μια καινουρια ΜΑΡΙΝΑ!!!! ΦΟΒΕΡΗ!!! για τα δικα μου γουστα...η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΑΚΡΑΝ! τελοs τα LIDO & BABY COLD και μπουρδεs με 15 νοματεουs μεσα να σε κοιταζουν λεs και θελουν να σε φανε! για μενα LOLITA...ΚΑΙ ΜΟΝΟ.

Tι διάολο, σε λάθος μαγαζί πήγα προχτές, αφού ήμουνα σίγουρος ότι έγραφε Lolita.

Λοιπόν πέρα από τη πλάκα το μαγαζί είναι καλό και ανεβαίνει συνεχώς, αλλά μη τρελαθούμε, δεν έγινε και πρωτοκλασσάτο εν μία νυχτή. Έλεος. Μη παπαγαλίζεις. Όσο αφορά τις κοπέλες, οκ έχει καλά κομμάτια, αλλά μη τα παραλές, έχεις και πολλά μπαζάκια. Όσον για το prive 60€ και για τον το χόρο που βρίσκεται είναι πολλά, πάρα πολλά.
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Παλικαρια πηγα παρασκευη βραδυ. το μαγαζι δεν παιζεται ειναι μεγαλο και πολλυ κοσμο να εχει εισαι μια χαρα ανετοτατοs! με φοβερη πιστα! τα ποτα αρκετα καλα! ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΕΣΑ!!! ολο το βραδυ ειχα μια καινουρια ΜΑΡΙΝΑ!!!! ΦΟΒΕΡΗ!!! για τα δικα μου γουστα...η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΑΚΡΑΝ! τελοs τα LIDO & BABY COLD και μπουρδεs με 15 νοματεουs μεσα να σε κοιταζουν λεs και θελουν να σε φανε! για μενα LOLITA...ΚΑΙ ΜΟΝΟ.

Τι δουλεια ειπαμε κανεις εσυ στο μαγαζι, εκτος απο "κραχτης" στο σαιτ ?  :think: :think:

Σερβιτορος ? DJ ? Aυτοφωρακιας ? ..για πες μας.

Ααα και που'σαι..Αναψτε και λιγο την ταμπελα σας..Σαν κλειστο φαινεται το μαγαζι..!

Αυτα..

ΥΓ - Αντε να δουμε οι Αλβανοι (που ειναι και κυριως οι πελατες σας) που θα βρσισκουν τα 60 ευρω για το πριβε.. :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095

Και αυτοί ποσοστά από τις κάρτες και καίγονται για promotion?

Αυτή η χώρα είναι η πιο ακριβή λόγω μεσαζόντων (τι σας είπα τώρα), αλλά και στα Strip ρε γμτ?

Έχω πολλά να μάθω.

Δάσκαλοι μη φεύγετε!!!!!
 

Επισκέπτης
Το μαγαζί ήταν όντως κλειστό, booked, overbooked...πως το λένε ρε παιδί μου στο ελλήνικος?

Aφού δεν είναι το στέκι σου ρε ψεύταρεεεεεεεεεεεεεεεεε,γιατί λες οτι ήταν booked,overbooked etc ?  :2funny: :2funny: :2funny:

Δάσκαλοι μη φεύγετε!!!!!

Μάλλον τα στριπ θα κλείσουν πριν φύγουν οι δάσκαλοι !!!  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Ααα και που'σαι..Αναψτε και λιγο την ταμπελα σας..Σαν κλειστο φαινεται το μαγαζι..!


ξέρεις πόσες φόρες ήταν να πάω και νόμιζα ότι ήταν κλειστό;; τελευταία στιγμή με τη μηχανή έκανα σφήνα και έμπαινα στον παράδρομο  :2funny: :2funny: :2funny:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Πάντως  εγώ  επιμένω  ότι  το  μαγαζάκι  είναι  από τα  ευπρεπέστερα τύπου  Πανιώνιος  της  μεγάλης  κατηγορίας .
Ρυθμίσεις  χρειάζεται .
 

thdrpls

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
547
Κριτικές
1
Like
374
Πόντοι
26
και να πεσει χρημα.............
 

GrStallion

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
147
Like
134
Πόντοι
1
Είναι και μια με τρελές βυζάρες που δε θυμάμαι το όνομα κάτι σαν Σουέλ ή κάτι τέτοιο

Σουέλα νομίζω. Αν και στην αρχή άκουγα Ζουέλα και νόμιζα θα σκάσει ο μαυρούκος της Ξάνθης μεταγραφή στη Πανάθα! lol

Αλίνα και Βίκυ τι λένε απο χωρούς και τα λοιπά; Μεθοδος φορτωτικής υπάρχει ή να περιμένω να παίξω με τα κουβαδάκια μου στις παραλίες όταν καλοκαιριάσει;

Πάντως για μια Μαρίνα που έγραψε ένας φίλος πριν δε μου έκανε κλικ και υπάρχει και μία νέα Λιθουανή ονόματι Καμίλα. Κάτι νέες βραζιλιάνες που έγραψε ο pour παλιά δεν ξέρω τι ρόλο βαράνε. Δεν είμαι της λάτιν σχολής.

Ντενίζ πάει διακοπές σε καμιά βδομάδα. Μισέλ το κοψε το σπόρ; Sorry αν σας ζάλισα!

 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Πάντως  εγώ  επιμένω  ότι  το  μαγαζάκι  είναι  από τα  ευπρεπέστερα τύπου  Πανιώνιος  της  μεγάλης  κατηγορίας .
Ρυθμίσεις  χρειάζεται .
Σωστος ο θειος πουρουλις.. 
..αν κι εμεις παιζουμε β' εθνικη...
:dancing:  :rockon:  
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Το μαγαζί έχει και Αλβανούς λίγούς, αλλά πολλοί είναι οι μόνιμοι και τα ΣΚ έχει καλή πλήρωση. Αυτή την εποχή από τις καλύτερες επιλογές.
Όχι έτσι βέβαια
Παλικαρια πηγα παρασκευη βραδυ. το μαγαζι δεν παιζεται ειναι μεγαλο και πολλυ κοσμο να εχει εισαι μια χαρα ανετοτατοs! με φοβερη πιστα! τα ποτα αρκετα καλα! ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΕΣΑ!!! ολο το βραδυ ειχα μια καινουρια ΜΑΡΙΝΑ!!!! ΦΟΒΕΡΗ!!! για τα δικα μου γουστα...η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΑΚΡΑΝ! τελοs τα LIDO & BABY COLD και μπουρδεs με 15 νοματεουs μεσα να σε κοιταζουν λεs και θελουν να σε φανε! για μενα LOLITA...ΚΑΙ ΜΟΝΟ.

Tι διάολο, σε λάθος μαγαζί πήγα προχτές, αφού ήμουνα σίγουρος ότι έγραφε Lolita.

Λοιπόν πέρα από τη πλάκα το μαγαζί είναι καλό και ανεβαίνει συνεχώς, αλλά μη τρελαθούμε, δεν έγινε και πρωτοκλασσάτο εν μία νυχτή. Έλεος. Μη παπαγαλίζεις. Όσο αφορά τις κοπέλες, οκ έχει καλά κομμάτια, αλλά μη τα παραλές, έχεις και πολλά μπαζάκια. Όσον για το prive 60€ και για τον το χόρο που βρίσκεται είναι πολλά, πάρα πολλά.

Ο χώρος είναι από τους καλύτερους

 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Aφού δεν είναι το στέκι σου ρε ψεύταρεεεεεεεεεεεεεεεεε,γιατί λες οτι ήταν booked,overbooked etc ?  :2funny: :2funny: :2funny:

Και πως να γίνει ρε φίλε?

Αφού κάθε φορά που πάω, με ρωτάνε εάν συνοδεύομαι, εάν θα πάρω μπουκαλάκι και τέτοια πούστικα, όπως στα γκιουζέλια και στα ακρωτήρια. Είναι τίγκα το μαγαζί συνέχεια και με στέλνουν να κάτσω στο bar και προφανώς οι κορασίδες αδιαφορούν για την πάρτη μου.

Είναι δυνατόν να γίνει στέκι μου?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom