Νέα

Lolita Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 941
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Και για  να  μη  το ξεχειλώνουμε
Καφές στο Γκόλντ ! ( κάθε έιδους , αμέσως μετά την κηδεία , ένδυμα κοκταίηλ για τις κυρίες , Άσκοτ για τους κυρίους με σοβαρού τόνου γραβάτα )
Ψαρόσουπα στο Λίντο , μια χαρά θα σερβίρουν οι παπούδες .
Τον επικήδειο θα εκφωνήσει ο ΝΟΚΙΑ
( Μπονζούρ οι κύριοι , ένδυμα χορού οι κυρίες )
Στο τέλος οι απολύτως οικείοι μου θα δεχθούν συλλυπητήρια στο Γκραν Ριτόρνο ( Black tie , οι εργαζόμενες να φορούν μόνο μαύρα εσώρουχα )
Αντί στεφάνων παρακαλώ  να  αφήσετε  πολλές  κάρτες  στις  εργαζόμενες

URL]]
 

Επισκέπτης
Mεχρι τοτε θα περασουν πολλες ακομα απο τα γονατα μας αγαπητε μου.. ;)
Χθες είχε λυπηθυμήσει στην αγκαλιά μιας αιθέριας ύπαρξης....

Τον είδα κ πήγα να πεταχτώ να τον σώσω...αλλά λέω,άσε...ένας λιγότερος καζανόβας....

Συνήλθε τελικά....αλλά δεν τον βλέπω για πολύ....
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Χθες είχε λυπηθυμήσει στην αγκαλιά μιας αιθέριας ύπαρξης....

Τον είδα κ πήγα να πεταχτώ να τον σώσω...αλλά λέω,άσε...ένας λιγότερος καζανόβας....

Συνήλθε τελικά....αλλά δεν τον βλέπω για πολύ....
καζανοβας=αυτος που καθαριζη καζανια που χουνε δοριφορικη τις νοβα
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
ποσο αμορφωτος εισαι ρε βοθρακο!!!!!
ο καζανοβας ειναι καρδιοκατακτητης ιταλος... :grin:
και γο ρε ψεφτι ειμε ο Ριτσαρντ Μπιρ τισ ελαδος,ασε το δουλεμα εγο σε αγαπο φιλε
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Χθες είχε λυπηθυμήσει στην αγκαλιά μιας αιθέριας ύπαρξης....

Τον είδα κ πήγα να πεταχτώ να τον σώσω...αλλά λέω,άσε...ένας λιγότερος καζανόβας....

Συνήλθε τελικά....αλλά δεν τον βλέπω για πολύ....

Aλλη μια ωραια φαση που εχασα... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.180
Like
34.495
Πόντοι
9.931
Σήμερα είχα πάει στην Χασιά για κοψίδια με τέσσερα φιλαράκια, στην επιστροφή βλέπει ο φίλος μου Ηλίας που ήταν οδηγός ένα κάλο  μουνάκι να περιμένει σε στάση λεωφορείου αν θυμάμαι καλά στην λεωφόρο Χασιας στο Ήλιον, ο Ηλίας με το που τη βλέπει δεν χάνει την ευκαιρία και σταματάει δίπλα στη στάση να κάνει παιχνίδι :grin:, μας λέει λοιπόν ότι την λένε jessika και δουλεύει στο Lolita η γκόμενα ήταν αδύνατη ξανθιά η καστανόξανθη δεν έβλεπα καλά γιατί καθομουνα πίσω αριστερά στο αυτοκίνητο και είχε ήδη νυχτώσει. Αυτό που με παραξενευσαι ήταν ότι μας είπε ότι το ποτό έχει 60 ευρώ!!! Και η ερώτηση μου είναι μιας και είμαι ψιλοασχετος με το θέμα στριπτηζαδικο μήπως το 60ευρω υπονοούσε και άλλες υπηρεσίες εκτός του χορού γιατί από τι ξέρω ένα ποτό στοιχίζει αρκετά λιγότερο από 60 ευρώ :think:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
60  είναι  το μεγάλο . Το μικρό 25 τις  εορτές  22 τις  καθημερινές .
Καλά  είναι  έχει και  γαζέλες  και  ελέφαντες  και  κροκόδειλους
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ο ΜακΛέιν  είναι πθευτηθ .
Δεν  είχα  κοιμηθεί.
Ονειρευόμουνα  το  απραγματοποίητο
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Σήμερα είχα πάει στην Χασιά για κοψίδια με τέσσερα φιλαράκια, στην επιστροφή βλέπει ο φίλος μου Ηλίας που ήταν οδηγός ένα κάλο  μουνάκι να περιμένει σε στάση λεωφορείου αν θυμάμαι καλά στην λεωφόρο Χασιας στο Ήλιον, ο Ηλίας με το που τη βλέπει δεν χάνει την ευκαιρία και σταματάει δίπλα στη στάση να κάνει παιχνίδι :grin:, μας λέει λοιπόν ότι την λένε jessika και δουλεύει στο Lolita η γκόμενα ήταν αδύνατη ξανθιά η καστανόξανθη δεν έβλεπα καλά γιατί καθομουνα πίσω αριστερά στο αυτοκίνητο και είχε ήδη νυχτώσει. Αυτό που με παραξενευσαι ήταν ότι μας είπε ότι το ποτό έχει 60 ευρώ!!! Και η ερώτηση μου είναι μιας και είμαι ψιλοασχετος με το θέμα στριπτηζαδικο μήπως το 60ευρω υπονοούσε και άλλες υπηρεσίες εκτός του χορού γιατί από τι ξέρω ένα ποτό στοιχίζει αρκετά λιγότερο από 60 ευρώ :think:

ονομα στασης, ωρα, αριθμός λεωφορειου παρακαλω...
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Σήμερα είχα πάει στην Χασιά για κοψίδια με τέσσερα φιλαράκια, στην επιστροφή βλέπει ο φίλος μου Ηλίας που ήταν οδηγός ένα κάλο  μουνάκι να περιμένει σε στάση λεωφορείου αν θυμάμαι καλά στην λεωφόρο Χασιας στο Ήλιον, ο Ηλίας με το που τη βλέπει δεν χάνει την ευκαιρία και σταματάει δίπλα στη στάση να κάνει παιχνίδι :grin:, μας λέει λοιπόν ότι την λένε jessika και δουλεύει στο Lolita η γκόμενα ήταν αδύνατη ξανθιά η καστανόξανθη δεν έβλεπα καλά γιατί καθομουνα πίσω αριστερά στο αυτοκίνητο και είχε ήδη νυχτώσει. Αυτό που με παραξενευσαι ήταν ότι μας είπε ότι το ποτό έχει 60 ευρώ!!! Και η ερώτηση μου είναι[size=20pt] μιας και είμαι ψιλοασχετος [/size]με το θέμα στριπτηζαδικο μήπως το 60ευρω υπονοούσε και άλλες υπηρεσίες εκτός του χορού γιατί από τι ξέρω ένα ποτό στοιχίζει αρκετά λιγότερο από 60 ευρώ :think:
και καλα θα κανεις να παραμεινεις ετσι αν θες την συμβουλη μου.... ;)
 

GrStallion

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
147
Like
134
Πόντοι
1
Που πήγε το "κουκλάκι" το ζωγραφιστό; Η Πολωνέζα 50-60άρα Γιούλη αν δε κάνω λάθος.

 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Που πήγε το "κουκλάκι" το ζωγραφιστό; Η Πολωνέζα 50-60άρα Γιούλη αν δε κάνω λάθος.

ασε μας ρε φιλε με το εκτρωμα του Lolita / σαπιογρια,σταφιδογρια,σιλικονη κακης ποιοητητας και ενα κωλος σαν γριας .... / αηδιασα βραδυατικα

 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Πες  τα  Υπουργέ μου
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
ασε μας ρε φιλε με το εκτρωμα του Lolita / σαπιογρια,σταφιδογρια,σιλικονη κακης ποιοητητας και ενα κωλος σαν γριας .... / αηδιασα βραδυατικα

Επίκειται ανακαίνισις και ανανέωσις Κύριε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom