Νέα

Lolita Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 941
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Μόνο που μέχρι στιγμής η "ανανέωσις" έχει έλθει μόνο στις τιμές. Δε φαντάζομαι να είναι ακόμα το δώρο. Βέβαια μπορεί και ναι.

Συνήθως μέχρι τις 10/1 κρατάνε οι "γιορτές τους"
 

thdrpls

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
547
Κριτικές
1
Like
374
Πόντοι
26
μετα απο επισκεψη με 50 πριωε δωρο ο καφεσ
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
το σαββατο πηγα με 2 φιλαρακια (14 φεβρουαριου) ητανε απιστευτα γεματο ουτε καρεκλα,τι εγινε ολοι μπακουρια ειμαστε?δεν μπορω να πω για τον κοσμο που ειχε γρηγορα μας εκατσαν σε ενα τραπεζακι κοντα στην πιστα..εχει καλες μουναρες το μαγαζι απο βραζιλιανες μεχρι ξανθιες καβλιαρες (στυλ νταϊάνα).εχει ενα καλο λεσβιακο μια ξανθια κ μελαχροινη κορμαρες κ παιχνιδιαρες.τα κοριτσια μας κανανε "ψαχτικη" κανονικα αλλα δεν μου βγαινει απο το μυαλο αυτη η κορμαρα με τα πεταχτα φυσικα της προσοντα (Νουμερο 4)νταϊάνα κ αγιος ο Θεος!!!!!!!!πηγα στο σπιτι κ το φυσαγα κ δεν κρυωνε..τι να πω ηταν απο τισ καλυτερες βραδυες που εχω ζησει...θα τα ξαναπουμε συντομα μωρο μου.

Είπα σε προηγούμενη  ανταπόκριση για  το ίδρυμα  της  οδού Λαγουμιτζή , για  το  οποίο τρέφω  ιδιαίτερη  αδυναμία ( ξέρει  το  γιατί ο καπετάνιος ) , ότι  λόγω  θέσως , συνθέσεως  και  διεξαγομένων αθλοπαιδιών , ότι  αποτελεί  την  ανερχόμενη  δύναμη στη  μεγάλη  αγορά  της Συγγρού .
Και  εξηγούμαι :
Το  Λίντο  δεν  προβαίνει  σε  ρυθμιστικές  κινήσεις  για  να  αναστρέψει  την  παρακμή  του  . Το Γκολντ  έχει γίνει κάτι  σαν  την  κυβέρνηση  της  Νέας  Δημοκρατίας . Αδιαμφισβήτητη  εξουσία ( το υπουργικό συμβούλιο των στριπτητζούδων )  , αλλά  πάντα  τα  ίδια  της  συχωρεμένης  και  πάμε  όπου  μας  πάει . Ούτε  το τεράστιο κύμα  προσελέυσεως  τις  εορτές  δεν υπολόγισε  για  να ΄δούμε  κάτι καινούργιο . Όπως  ο Καραμανλής  με  τους  Ολυμπιακούς  Αγώνες
Για  τα  λοιπά
1) Το μικρό Αφροδίτη απευθύνεται  στο μικρό , φανατικό , ιδιαίτερο  και  τρομακτικά  πιστό κοινό  του
2) Το πρωην στέκι του vitsi και των φίλων έχει να  λύσει τα  διέξοδά  του
3) Το  ALKATRAZ που  σα  χώρος  λέει  πολλά , δεν  έχει  συνέλθει μετά  τις  πρόσφατες  περιπέτειές  του  , και  η  επανάπαυση  στις  δάφνες  του  το οδήγησε  τη  φετινή  σεζόν  σε  κατακόρυφη  πτώση .

Αυτό  όμως  δεν  δικαιολογεί  την  ανωτέρω  ενθουσιώδη  κριτική , η  οποία , δεδομένου  ότι  είναι  η  πρώτη  κριτική  του  νεοσσού  φίλου  μας  μόνο  ως  παπαγαλία  είναι δυνατόν  να  εκληφθεί .
Επομένως  το  άκυρο  αυτής  της  εβδομάδας  το  απονέμω  στο Λολίτα , αφού  οι υπεύθυνοί  του  πρέπει  να  μη  χρησιμοποιούν τέτοια  μέσα  για  να  υποστηρίξουν τις  όντως  φιλότιμες  προσπάθειες  που  καταβάλουν και  που  έχουν  οδηγήσει  το  ίδρυμα  σε  ανερχόμενη  δυναμική .
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
To Gold Νέα Δημοκρατία. Αυτό μου άρεσε τρελά. Με τη σειρά μου τότε και εγώ να παρομοιάσω το Lido με το Πασοκ. Περασμένα μεγαλεία. Θέλει να ξαναγίνει κυβέρνηση αλλά οι λαμογιές και οι κομπίνες αρπαχτής των βολευτών του (στη περίπτωση του Lido των γραρσωνιών του) δε το αφήνουν.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
To Gold Νέα Δημοκρατία. Αυτό μου άρεσε τρελά. Με τη σειρά μου τότε και εγώ να παρομοιάσω το Lido με το Πασοκ. Περασμένα μεγαλεία. Θέλει να ξαναγίνει κυβέρνηση αλλά οι λαμογιές και οι κομπίνες αρπαχτής των βολευτών του (στη περίπτωση του Lido των γραρσωνιών του) δε το αφήνουν.


ΠΑΣΟΚΑΡΑ  είναι  μόνο  το BABY O Πειραιώς , είναι  και  ελαφρώς ασυντόνιστο , όπως  το κίνημα .
Το Λίντο  είναι  Καρτζαφέρης !

Υ.Γ.
Βουλευτές  είναι μόνο οι στρίπερς
Οι λοιποί  είναι  ο κομματικός  μηχανισμός !
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Ερώτηση στους Λολιτο-φανς: έγινε η προαναγγελθείσα ανακαίνιση;
 

GrStallion

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
147
Like
134
Πόντοι
1
Τι ανακαίνηση αναμενόταν; Μπορεί να περάσω καμια βόλτα αυτή τη βδομάδα. Νά χω τα μάτια μου ανοιχτά;
 

planet448

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2009
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Είπα σε προηγούμενη  ανταπόκριση για  το ίδρυμα  της  οδού Λαγουμιτζή , για  το  οποίο τρέφω  ιδιαίτερη  αδυναμία ( ξέρει  το  γιατί ο καπετάνιος ) , ότι  λόγω  θέσως , συνθέσεως  και  διεξαγομένων αθλοπαιδιών , ότι  αποτελεί  την  ανερχόμενη  δύναμη στη  μεγάλη  αγορά  της Συγγρού .
Και  εξηγούμαι :
Το  Λίντο  δεν  προβαίνει  σε  ρυθμιστικές  κινήσεις  για  να  αναστρέψει  την  παρακμή  του  . Το Γκολντ  έχει γίνει κάτι  σαν  την  κυβέρνηση  της  Νέας  Δημοκρατίας . Αδιαμφισβήτητη  εξουσία ( το υπουργικό συμβούλιο των στριπτητζούδων )  , αλλά  πάντα  τα  ίδια  της  συχωρεμένης  και  πάμε  όπου  μας  πάει . Ούτε  το τεράστιο κύμα  προσελέυσεως  τις  εορτές  δεν υπολόγισε  για  να ΄δούμε  κάτι καινούργιο . Όπως  ο Καραμανλής  με  τους  Ολυμπιακούς  Αγώνες
Για  τα  λοιπά
1) Το μικρό Αφροδίτη απευθύνεται  στο μικρό , φανατικό , ιδιαίτερο  και  τρομακτικά  πιστό κοινό  του
2) Το πρωην στέκι του vitsi και των φίλων έχει να  λύσει τα  διέξοδά  του
3) Το  ALKATRAZ που  σα  χώρος  λέει  πολλά , δεν  έχει  συνέλθει μετά  τις  πρόσφατες  περιπέτειές  του  , και  η  επανάπαυση  στις  δάφνες  του  το οδήγησε  τη  φετινή  σεζόν  σε  κατακόρυφη  πτώση .

Αυτό  όμως  δεν  δικαιολογεί  την  ανωτέρω   ενθουσιώδη  κριτική , η  οποία , δεδομένου  ότι  είναι  η  πρώτη  κριτική  του  νεοσσού  φίλου  μας  μόνο  ως  παπαγαλία  είναι δυνατόν  να  εκληφθεί .
Επομένως  το  άκυρο  αυτής  της  εβδομάδας  το  απονέμω  στο Λολίτα , αφού  οι υπεύθυνοί  του  πρέπει  να  μη  χρησιμοποιούν τέτοια  μέσα  για  να  υποστηρίξουν τις  όντως  φιλότιμες  προσπάθειες  που  καταβάλουν και  που  έχουν  οδηγήσει  το  ίδρυμα  σε  ανερχόμενη  δυναμική .
το gold τελειωσε ειναι αδειο. χθες βαραγανε μυγες αλκαζαρ. πιο πολυ κοσμο και το λιντο γεματο χθες. εχεις χασει επεισοδια.




edit giorgospapa: τροποποιηση greeklish..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
το gold τελειωσε ειναι αδειο. χθες βαραγανε μυγες αλκαζαρ. πιο πολυ κοσμο και το λιντο γεματο χθες. εχεις χασει επεισοδια.




edit giorgospapa: τροποποιηση greeklish..

Μιας και πηγες και στα δυο μαγαζια ( αλλιως πως θα ειχες αποψη, τι κοσμο ειχαν εχθες), πες μας σε παρακαλω και ποιες δουλευανε.

Αυτα..
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Μιας και πηγες και στα δυο μαγαζια ( αλλιως πως θα ειχες αποψη, τι κοσμο ειχαν εχθες), πες μας σε παρακαλω και ποιες δουλευανε.

Αυτα..

Αντιπαπαγαλική κουρα ΝΟΚΙΑ
Είναι κορυφή  ο φούστης
 

GrStallion

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
147
Like
134
Πόντοι
1
Πήγαν το prive στα 60; Να τους δώσουμε τα συγχαρητήρια μας  :booty:  :booty:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Βεβαίως και  να  τους  εξηγήσουμε  όμως  ότι  με  τέτοιες  τιμές  ο πελάτης έχει άλλες  απαιτήσεις .

Συμφωνω..Ο πελατης θα πει " ρε δεν παν να γαμηθειτε?" και απλα θα βαλει αλλα 60 €, και θα ριξει ενα τρικουβερτο γαμισι στο ξεν/χειο..με ολες τις παρελκομενες ανεσεις του.

Στα 60€, το prive ειναι πλεον ασυμφορο για τον μεσο ορο ( ποσο μαλλον για το Λολιτα που ο μεσος ορος των πελατων του ειναι Αλβανοι.)

Αυτα..
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Συμφωνω..Ο πελατης θα πει " ρε δεν παν να γαμηθειτε?" και απλα θα βαλει αλλα 60 €, και θα ριξει ενα τρικουβερτο γαμισι στο ξεν/χειο..με ολες τις παρελκομενες ανεσεις του.

Στα 60€, το prive ειναι πλεον ασυμφορο για τον μεσο ορο ( ποσο μαλλον για το Λολιτα που ο μεσος ορος των πελατων του ειναι Αλβανοι.)

Αυτα..

Αυτό που  δε  μπορώ  να  καταλάβω  είναι  γιατί  τους  τα  μαρτυράς  όλα .
Γαμώ  τις  μύγες  Αλκαζάρ  μου  γαμώ  μέσα !
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
20% αύξηση τιμών χωρίς αναβάθμιση χώρου, υπηρεσιών και κυρίως κορασίδων.
Εντελώς απαράδεκτο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom