Νέα

Lolita Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 941
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GrStallion

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
147
Like
134
Πόντοι
1
Πότε τελειώνει η περίοδος διακοπών στο μαγαζι; Έχει βαρέσει διάλυση;
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Πότε τελειώνει η περίοδος διακοπών στο μαγαζι; Έχει βαρέσει διάλυση;
φιλε τα μινιματα γενικως ειναι απογοητευτικα γιατι και απο Σεπτεμβρη πληροφορηθηκα οτι πολλες πουτες δεν θα ξαναγυρισουν γιατι δεν παιζει ποια χρημα στην Ελλαδα
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Δεν ξέρω  τι λέτε .
Εγώ είχα εντύπωση μετριότητος για το κατάστημα . Παλαιότερα ( Απρίλιος) που το είχα επισκεφθεί δεν μου είπε και πολλά . Όμως είναι γεγονός ότι τελευταία ακούω καλά λόγια και από παιδιά εκτός χώρου .
Είναι και βολικό για παρκάρισμα .
Το μόνο που με ξενερώνει είναι οι μαζωμένοι desperados στην είσοδο του καταστήματος
Πάντως  και  εγώ  άκουσα αυτό που ο σύντροφος VOTHROS αναφέρει , ότι πολλές  ξεβράκωτες  αναζητούν εργασία σε άλλες επικράτειες .
Τελικά , αυτό που λέγαμε  ότι η  κατάσταση stripclub  με ποσότητα videoclub θα αρχίσει να φθίνει και ότι θα μείνουν στο χώρο μόνο οι καλοί και σωστοί αγωνιστές , που  θα  επιβάλουν τους δικούς τους όρους στις ξεβράκωτες  γίνεται πραγματικότητα ?
Ο χειμώνας θα δείξει

Υ.Γ.
Αγαπούλες  μου  με  γκόμενο βουλευτή ( ... γνωρίζω ... και τέτοιες ) , αν δεν ρίξει ο αγαπούλης σας  τον Καραμανλή , σας βλέπω , με  τα καινούργια φορολογικά μέτρα , να κάνετε 50ρικάκια μάξιμουμ τη νέα σαιζόν  ! ( Και με ζόρι ... ξέρετε εσείς ...)
Ρ.
 

Επισκέπτης
Υ.Γ.
Αγαπούλες  μου  με  γκόμενο βουλευτή ( ... γνωρίζω ... και τέτοιες ) , αν δεν ρίξει ο αγαπούλης σας  τον Καραμανλή , σας βλέπω , με  τα καινούργια φορολογικά μέτρα , να κάνετε 50ρικάκια μάξιμουμ τη νέα σαιζόν  ! ( Και με ζόρι ... ξέρετε εσείς ...)
Ρ.
Χλωμό το βλέπω....;) ;)
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Δεν ξέρω  τι λέτε .
Εγώ είχα εντύπωση μετριότητος για το κατάστημα . Παλαιότερα ( Απρίλιος) που το είχα επισκεφθεί δεν μου είπε και πολλά . Όμως είναι γεγονός ότι τελευταία ακούω καλά λόγια και από παιδιά εκτός χώρου .
Είναι και βολικό για παρκάρισμα .
Το μόνο που με ξενερώνει είναι οι μαζωμένοι desperados στην είσοδο του καταστήματος
Πάντως  και  εγώ  άκουσα αυτό που ο σύντροφος VOTHROS αναφέρει , ότι πολλές  ξεβράκωτες  αναζητούν εργασία σε άλλες επικράτειες .
Τελικά , αυτό που λέγαμε  ότι η  κατάσταση stripclub  με ποσότητα videoclub θα αρχίσει να φθίνει και ότι θα μείνουν στο χώρο μόνο οι καλοί και σωστοί αγωνιστές , που  θα  επιβάλουν τους δικούς τους όρους στις ξεβράκωτες  γίνεται πραγματικότητα ?
Ο χειμώνας θα δείξει

Υ.Γ.
Αγαπούλες  μου  με  γκόμενο βουλευτή ( ... γνωρίζω ... και τέτοιες ) , αν δεν ρίξει ο αγαπούλης σας  τον Καραμανλή , σας βλέπω , με  τα καινούργια φορολογικά μέτρα , να κάνετε 50ρικάκια μάξιμουμ τη νέα σαιζόν  ! ( Και με ζόρι ... ξέρετε εσείς ...)
Ρ.
ψαξε και σε κανα χοτελ κοντα στο σταδειο που τερματισαι το 1896 και ο Σπιρος Λουις
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
[sup]Οντως υπαρχει Λουιζα και ειναι ξανθια αλλα οχι αυτη που εννοουσα.Μαλλον θα την εκανε.[/sup]

Λουίζα, με καστανό μαλλί και γλυκό μουτράκι που δεν μιλάει ελληνικά, αν εννοείς αυτή, είναι εκεί και θεωρώ πως είναι το καλύτερο παιδί του καταστήματος για παρέα. Υπηρεσίες καλές μόνο σ’ αυτούς που γνωρίζει καλά.
 

Maximus69

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Can any one tell me how the private dance at Club Lolita is? What is alowed at private dance?

Thanks
 

Maximus69

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Sorry can't protuguees ;). but you may can write in Greek, I have a translator ;). Just want to know how the private dance at Club lolita is.. what is allowed?
 

stef19a

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2008
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0

Συνημμένα

  • 2832963900_ec81979903_o.jpg
    2832963900_ec81979903_o.jpg
    61,8 KB · Εμφανίσεις: 34

GrStallion

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
147
Like
134
Πόντοι
1
Υπάρχει ακόμα η Πολωνέζα που μοιάζει με την Άνα Ιβάνοβιτς :P ;

Υπάρχουν επιστροφές στο ρόστερ απο τραυματισμούς(διακοπές) Σάρες , Μάρες και τα λοιπά κακά συναπαντήματα;

Η Μισέλ είναι φραπεδιάρα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom