Νέα

Lolita Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 941
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
βρισκονται δια ακομη στο ιδρυμα η κριστυ,η μαρα το μπαζο,η ντορα με τις βυζαρες,η βαλερια η μαυρομαλλα λευκορωσιδα,η βικυ η πολωνεζα που κανει τα λεσβιακα με την κριστυ,η αρτζεντινα η ρουμανα,η τζουλια μιλφ φραπολα,η αλλη η 60αρα με τις πλαστικες που μετεγρραφη προ εναμιση ετους απο athens number one,η τατιανα,η κασσανδρα,η κινεζορωσιδα με το κορμι τουμπανο(πως την λενε,πως την λενε... :think:) και η ρουμανα φιλη της φραντζεσκας που τωρα δουλευει μουσσες?
 

LawDim

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
89
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
βρισκονται δια ακομη στο ιδρυμα η κριστυ,η μαρα το μπαζο,η ντορα με τις βυζαρες,η βαλερια η μαυρομαλλα λευκορωσιδα,η βικυ η πολωνεζα που κανει τα λεσβιακα με την κριστυ,η αρτζεντινα η ρουμανα,η τζουλια μιλφ φραπολα,η αλλη η 60αρα με τις πλαστικες που μετεγρραφη προ εναμιση ετους απο athens number one,η τατιανα,η κασσανδρα,η κινεζορωσιδα με το κορμι τουμπανο(πως την λενε,πως την λενε... :think:) και η ρουμανα φιλη της φραντζεσκας που τωρα δουλευει μουσσες?
Βικάρααααααααααααα,Πολωνεζάρα for ever !!!!! :rockon:
Δεν μου λες  Vaso, επειδή έχω έναν  σφάχτη  στην πλάτη, πως  θα βρώ την ΒΙΚΑ ( μασέρ ), γιατί έστειλα μνμ  στο Ηι5  που έχει  το προφίλ της ζητώντας  " επαγγελματικό" ραντεβού  και απάντηση δεν έλαβα. Εν τω μεταξύ η πλάτη " χειροτερεύει"   :jerking:
 

Zeus67

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
βρισκονται δια ακομη στο ιδρυμα η κριστυ,η μαρα το μπαζο,η ντορα με τις βυζαρες,η βαλερια η μαυρομαλλα λευκορωσιδα,η βικυ η πολωνεζα που κανει τα λεσβιακα με την κριστυ,η αρτζεντινα η ρουμανα,η τζουλια μιλφ φραπολα,η αλλη η 60αρα με τις πλαστικες που μετεγρραφη προ εναμιση ετους απο athens number one,η τατιανα,η κασσανδρα,η κινεζορωσιδα με το κορμι τουμπανο(πως την λενε,πως την λενε... :think:) και η ρουμανα φιλη της φραντζεσκας που τωρα δουλευει μουσσες?

Εγώ από αυτές που αναφέρεις είδα Ντόρα, Βίκυ, Τζούλια, Τατιάνα, και την 60αρα.
Η Κρίστι λείπει διακοπές όπως επίσης και η Μάρα.
 

stef19a

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2008
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Τελικως εχουμε καμια ενημερωση περι Λουιζας?Μελαχρινη πολωνεζα.
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Τελικως εχουμε καμια ενημερωση περι Λουιζας?Μελαχρινη πολωνεζα.

η λουιζα ειναι εκει και ειναι ξανθια πλεον.Επίσης εχουν ερθει κατι καινουρια κομματια τα οποια ομως ειναι μπαζα...η βικυ ειναι κορυφαιο μωρο,αλλα εχω την αισθηση οτι ειναι bi...βεβαια χορο κανει πολυ καλο.Γενικα το μαγαζι ειναι σε καθετη πτωση,αλλα αυτα αλλαζουν...
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
η λουιζα ειναι εκει και ειναι ξανθια πλεον.Επίσης εχουν ερθει κατι καινουρια κομματια τα οποια ομως ειναι μπαζα...η βικυ ειναι κορυφαιο μωρο,αλλα εχω την αισθηση οτι ειναι bi...βεβαια χορο κανει πολυ καλο.Γενικα το μαγαζι ειναι σε καθετη πτωση,αλλα αυτα αλλαζουν...

Eιστε ασαφης Κε μαρτυς..

Παρακαλω αναφερατε λεπτομερως τα δρωμενα εντος και εκτος πριβε..
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
1.βικυ
2.λαουρα
3.ανιτα(παλια καραβανα)
4.μισελ
5.σαμανθα(new entry)
6.βαλεντινα(new entry)
7.τζουλια μιλφ
8.σαντρα μαυρη
9.μαργαριτα
10.λαντυ
11.αντριανα
12.κριστυ
13.ντορα
14.60αρα
15."ολοσωμο προφυλακτικο" :grin:
16.ντενιζ
υπαρχουν και καποιες ακομη που δεν πολυ σηκωνονται οποτε μενουν χωρις ληξιαρχικη πραξη καταγραφης απο τον ληξιαρχο! :grin:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
1.βικυ
2.λαουρα
3.ανιτα(παλια καραβανα)
4.μισελ
5.σαμανθα(new entry)
6.βαλεντινα(new entry)
7.τζουλια μιλφ
8.σαντρα μαυρη
9.μαργαριτα
10.λαντυ
11.αντριανα
12.κριστυ
13.ντορα
14.60αρα
15."ολοσωμο προφυλακτικο" :grin:
16.ντενιζ
υπαρχουν και καποιες ακομη που δεν πολυ σηκωνονται οποτε μενουν χωρις ληξιαρχικη πραξη καταγραφης απο τον ληξιαρχο! :grin:
π.χ. αλεξάνδρα....  ;)  :sunglasses:
 

stef19a

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2008
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
η λουιζα ειναι εκει και ειναι ξανθια πλεον.Επίσης εχουν ερθει κατι καινουρια κομματια τα οποια ομως ειναι μπαζα...η βικυ ειναι κορυφαιο μωρο,αλλα εχω την αισθηση οτι ειναι bi...βεβαια χορο κανει πολυ καλο.Γενικα το μαγαζι ειναι σε καθετη πτωση,αλλα αυτα αλλαζουν...

Οντως υπαρχει Λουιζα και ειναι ξανθια αλλα οχι αυτη που εννοουσα.Μαλλον θα την εκανε.

Κατα την χθεσινη μου επισκεψη εντοπισα μια παρεα οπου καποιοι απο αυτους εδειχναν πληρως ενημερωμενοι και εξοικειωμενοι με το χωρο.

Γιατι μου μυριζει ομαδικη εξοδο μελων του φορουμ....?
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Κατα την χθεσινη μου επισκεψη εντοπισα μια παρεα οπου καποιοι απο αυτους εδειχναν πληρως ενημερωμενοι και εξοικειωμενοι με το χωρο.

Γιατι μου μυριζει ομαδικη εξοδο μελων του φορουμ....?

μεγαλη μεγαλη?
 

s1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2008
Μηνύματα
422
Like
0
Πόντοι
1
μαγκες ξερει κανεις η ντενιζ η τσεχα κανει φραπε στο πριβε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom