Νέα

Κούβα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sincity
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 410K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πως προτιμάτε να λέγεται το thread?

  • Κούβα

    Ψήφοι: 38 12,6%
  • Κούβα sex trip

    Ψήφοι: 73 24,3%
  • Κούβα και ξερό ψωμί!

    Ψήφοι: 36 12,0%
  • Δεν με νοιάζει το όνομα... να πάω κι εγώ στην Κούβα θέλω!

    Ψήφοι: 154 51,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    301

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
skoteine αυτο που λεει εδω ο ΣΟΝΙΚ δεν το καταλαβαινω

Το πιθανότερο είναι ότι θα την παντρευτώ κιόλας.
Αλλά στην συμπεριφορά μου απέναντί της, σε ότι αφορά το χρήμα, ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.

δηλαδη η κουβανα του ΣΟΝΙΚ εχει τεσταριστει?πως λειτουργει εκτος κουβασ?
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
παιδιαεχω νεα απο τισ κουβανες της αθηνας
η αλλη η κουβανα που ηταν και αυτη παντρεμενη με εναν ελληνα και τον αφησε και γκαστρωθηκε με ενα  ελληνα γαμπρο που την την επεσε στο κουμπανιτα που δουλευε εκανε επιδι μαζι του και γενησε πριν λιγες ημερες
οποτε τωρα μενει με αυτον που την σπιτωσε/γκαστρωσε και ειναι μια ευτυχισμενη μητερα
το παιδι φυσικα ειναι στο ονομα του προηγουμενου αντρα διοτι το διαζυγιο δεν εχει βγει ακομη
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
Εμενα αυτο που μου εκανε εντυπωση με τους Κουβανους ειναι οτι δεν εχουν ιχνος ντροπης στο θεμα κερασματος και δεν νομιζω οτι οφειλεται στην φτωχεια.
Δεν νομιζω οτι υπαρχουν πολλοι Ελληνες που θα δεχοταν να τους κερναν τα παντα απο το πρωι μεχρι το βραδυ για μερες και αυτοι να μην κερασουν ουτε μια φορα και δεν ειναι μονο οτι κερνας  καποιον φιλο σου Κουβανο ή την γκομενα σου,τις περισσοτερες φορες φερνουν και "ενισχυσεις" μαζι τους.. :2funny: :2funny: :2funny:
Και δεν λενε ποτε ουτε ενα ευχαριστω.. :think:
Αξεχαστο σκηνικο στο Σινφουεγκος οταν ειχα βγει με εναν Κουβανο που ηξερε Ελληνικα και την γυναικα του,εγω ημουν μονος γιατι ο φιλος μου ηταν σε αποστολη... :zfuck:
Φερνουν και ενα ακομη ζευγαρι τους οποιους γνωριζα γιατι ειχαμε φαει στο σπιτι τους,παμε σ'ενα clubaki και ενοειται οτι πληρωνω την εισοδο 5 δολαρια για ολους.
Με το που βρισκουμε μερος και στεκομαστε παω παιρνω μπουκαλι ρουμι με 7-8 δολαρια περιπου,στην παρεα ειχε ερθει η ανιψια της γυναικας του (Ελληνο)Κουβανου με 2 φιλες(Συνολο 7 ατομα)
Βαζω ενα ποτο απο το μπουκαλι και τραβιεμαι ενα βημα πιο περα να μιλησω μια μαυρη που μου αρεσε.Αρχιζουμε το μπλα-μπλα και τα νοηματα(Αυτην ελαχιστα Αγγλικα,εγω καθολου Ισπανικα) και της λεω να την κερασω ενα ποτο.
Γυρναω και στο μπουκαλι δεν υπηρχε σταγονα... :2funny: :2funny:
Δεν γαμιεται λεω σαν να ηπια ενα ποτο στην Ελλαδα και παω παιρνω κι αλλο μπουκαλι+κατι μπυρες και τσιγαρα.Η μαυρη που μου αρεσε εφερε και την ξαδερφη της(Συνολο 9 ατομα)
Εχει αρχισει το κεφι και ο χορος και το μπουκαλι γινεται καπνος... :2funny: :2funny:
Φευγω γρηγορα για ανεφοδιασμο μπουκαλι + κατι μπυρες,τι να κανω;η φαμιλια μου διψουσε.. :rockon:
Ερχεται και ο φιλος μου με την δικια του η οποια ηταν σεξοβομβα αλλα ρουφουσε τα ποτα σαν θαλασσα... :2funny: :2funny:
Ειμαστε 2 εμεις και 10 αυτοι,το παρτυ εχει αναψει... :boobies: :boobies:
Φερνει ο φιλος μου αλλα 2 μπουκαλια και γινεται χαμος... :rockon:
Σε καποια φαση λεμε να παμε και σ'ενα clubaki πιο διπλα,ξεκιναμε ολο το group μαζι.
Τους πληρωνουμε την εισοδο κανονικα αλλα προλαβαμε να πιουμε μονο 2 μπουκαλια γιατι εκλειναν τα μαγαζια λογο ωραριου.
Το καλο της υποθεσης ηταν οτι η μαυρη εκανε φοβερο  :knockinb: και δεν ζητησε τιποτα.

ΥΓ:Συντομα θα γραψω και για τα θρυλικα γενεθλια της Τ....ι  :rockon: :rockon: :rockon:
δηλαδη Γκαμπινο το βραδυ εκεινο που σας την επεσε η ορδη των τρακαδορων πρεπει να εδωσες γυρω στα100-120 κονβερτιμπλες
τι τον ηθελες ολο αφτον τον συρφερτο απο τρακαδορους μαζισου?
εγω αυτα πια τα εχω κοψει και παιρνω μονο την γκομενα και αντε και καμια φιλη της ακομη
κουστωδιες τρακαδορων δεν θελω να κουβαλαω μαζι μου
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
αυτο που κανουν οι Κουβανοι δηλαδη ονομαζεται '' μεγαλη παρειστικη λατιν παρεα'' ή γυφτια???(οτι αρπαξουμε?)
Τουλαχιστον αν εχεις τα μουνακια γυρω σου ενα μπουκαλακι το βαζεις.Τζαμπε ειναι εκει κατω.
Το λαθος ειναι οτι τυφλωμενοι απο ερωτα κ χωρις να σκεφτουν το τι και πως θα κινηθουν στο Ελλαντα τις κουβαλανε μαζι κ μετα αρχιζουν οι ιστοριες.
Σπυρο τα εχουμε ξαναπει.Καλο φθινοπωρο.Την σουταρες τελικα?Ή πηγε να μεινει αλλου?Α ρε σπυρακη καψουρη..εμαθες πιστευω
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
πσολαρα78
τι σουταρα τι μερα που ανακαλυψα οτι εχει γκομενο στη κουβα
τωρα ειναι σπιτωμενη απο γαμπρους
εγω την εχω ξεχασει ηδη
εδω απλως συζητηση κανουμε πσολαρα78
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
πσολαρα78
τι σουταρα τι μερα που ανακαλυψα οτι εχει γκομενο στη κουβα
τωρα ειναι σπιτωμενη απο γαμπρους
εγω την εχω ξεχασει ηδη
εδω απλως συζητηση κανουμε πσολαρα78
συζητηση κανουμε,βεβαια.ειδες να φευγουν τιποτα μπουκαλια κ τραπεζια αριστερα δεξια?στο θεμα μας ειναι τσουλαρες για να γλεντησεις καλα οταν πας για διακοπες στην καθε Κουβα αυτου του ΚΟΣΜΟΥ
ΤΕΛΟΣ
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
αυτο που κανουν οι Κουβανοι δηλαδη ονομαζεται '' μεγαλη παρειστικη λατιν παρεα'' ή γυφτια???(οτι αρπαξουμε?)
Τουλαχιστον αν εχεις τα μουνακια γυρω σου ενα μπουκαλακι το βαζεις.Τζαμπε ειναι εκει κατω.
Το λαθος ειναι οτι τυφλωμενοι απο ερωτα κ χωρις να σκεφτουν το τι και πως θα κινηθουν στο Ελλαντα τις κουβαλανε μαζι κ μετα αρχιζουν οι ιστοριες.
Σπυρο τα εχουμε ξαναπει.Καλο φθινοπωρο.Την σουταρες τελικα?Ή πηγε να μεινει αλλου?Α ρε σπυρακη καψουρη..εμαθες πιστευω
psolaras 78 εγω προσωπικα τα ειχα σχεδιασει καλα με την κουβανα τα οικονομικα
εγω μαζεθω περιπου κανα 1500αρι το μηνα και μνω σε ιδιοκτητο σπιτι με αυτοκινητο κτλ
οποτε ολα τα εσοδα πηγαινουν σε εξοδα κινησεως(διασκεδαση,φαγητο για 2 ατομα,ενδυση υποδηση για την κουβανα γιατι μην ξεχνας οτι δεν ειχε χειμερινη γκαρταρομπα)
και φυσικα σιγα σιγα θα εβρισκε μια απασχοληση να βγαζει ενα χαρτζιλικι 500 ευρο το μηνα για να εχει για τα εξοδα της και να στελνει και κανα 150αρι ευρω το μηνα στην κουβα
δηλαδη τους πρωτους μηνες μεχρι να μπει σε μια σειρα περναγαμε ανετα με τα δικα μου τα λεφτα μια νορμαλ ζωη
ασχετα αν δεν ηθελε να με βλεπει ουτε ζωγραφιστο αφου ειναι ερωτευμενη με τον Γιορταν στην αβανα
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
¨Αντε πάλι...........
Σπύρο νομίζω ότι έχεις πρόβλημα, σου στοίχησε πολύ το θέμα  ψυχολογικά και πιστεύω ότι χρειάζεσαι [size=10pt]επειγόντως διακοπές και μάλιστα ΣΕΞΟΤΟΥΡΙΣΜΟ [/size]διοτι δέν βλέπω να το ξεπερνάς άμεσα κι ας λένε οτι ο χρόνος ειναι ο καλλύτερος γιατρός.

ΛΟΙΠΟΝ  φύγε άμεσα και θα με θυμηθής ειναι ότι καλύτερο για σένα αυτη την ώρα.
(και εδώ που τα λέμε για πολλούς απο εμάς).
 

ioannis226

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
52
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
0
Γεια σας υναγωνιστες!
προκειται να παω Κουβα το Δεκεμβριο μονος μου. Διαβασα σχεδον ολα τα σχολια εδω. Τρελαινομαι για μουλατες!! Θα ηθελα ομως να ρωτησω: ερχονται στο ξενοδοχειο ή οχι? και που τις ψωνιζεις? Ποιες περιπου ειναι οι τιμες?  Γιατι δε το βλεπω να τρεχω σε δωματιακια που αναφερουν αλλοι συναγωνιστες.

Ευχαριστω
οποιος θελει μπορει να στειλει και πμ

Γιαννης
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
ioannis26 ψωνηστηρι γινεται παντου στο δρομο
αλλα για αρπαχτες(ενα γαμησι σε δωνατιο καμιας γριας που θα σου στοιχισει ο κουκος αηδονι)
στα ξενοδοχεια οι κουβανες δεν μπαινουν εκτος και ανλαδωσεις το σεκουριτα(δεν λεει) η αν κανεις το δωματιο σου δικλινο(δεν λει) και φυσικα να εχει περαστει και το ονομα της στο δικλινο σου(πραμα που δεν μπορεις καθε μερα να παρουσιαζεις νεο ονομα/νεα κοπελα που θα ψωνιζεις)
ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΗΝ ΚΑΨΟΥΡΕΦΤΕΙς ΚΑΜΙΑ ΚΟΥΒΑΝΑ
 

ioannis226

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
52
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
0
Συμφωνα με αυτα που λες Σπυρο δε λεει το πηδημα στην κουβα. Ομως γιατι οι αλλοι σε προηγουμενα post λενε οτι πηδουσαν στο ξενοδοχειο?
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
ioannis26 πηδας στο ξενοδοχειο αλλα με την ψυχη στο στομα
6 το πρωι που ο σεκουριτας αλλαζει βαρδια θα σου χτυπαει την πορτα για να φυγει η κουβανα(διοτι το πρωι κυκλοφορουν μανατζαρεοι και διευθυνταδες και φοβουνται οι σεκουριταδες να μπασουν γκομενες στα δωματια)
οποτε η θα την εχεις στο δωματιο μονο το βραδυ με χρι τις 6 το πρωι η θα την δηλωσεις κανονικα σαν ενοικο του δικλινου που θα πληρωνεις(60-70) ευρω καπελο στο μονοκλινο
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
που λετε μαγκες τωρα που λεγαμε για τρακαδορους θυμαμαι τοτε που ειχα παει για τη δισκοβολο τη φερραλες στο μορον εξω απο το σιεγκο ντε αβιλα και εμεινα σπιτι της καμμια βδομαδα
ειχα νοικιασει ενα κορολα γιαρις τετραπορτο και ειχαμε κανονισει μια μερα να παμε μεχρι το νουεβιτας σε μια θεια της 150 χιλ απο κει/της ειχα πει οτι θα ερθουν το πολυ αλλα 2 ατομα μαζι μας
και το πρωι εξω απο το σπιτι περιμεναν νε επιβιβαστουν στο αυτοκινητο ο πατερασ της,η μητερα της,η θεια της,ο θειος της,ενα ανηψακι της 10 ετων και 2 σακια τσιμεντο(50 κιλα) για να τα παμε στο νουεβιτας
δηλαδη το σπασαμε το αμαξι και αυτοι δεν καταλαβαιναν τιποτα/και στο πορτ μπαγκαζ να χωραγε κανενας ακομη θα ερχοταν
 

Gambino

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
310
Like
318
Πόντοι
21
Γεια σας υναγωνιστες!
προκειται να παω Κουβα το Δεκεμβριο μονος μου. Διαβασα σχεδον ολα τα σχολια εδω. Τρελαινομαι για μουλατες!! Θα ηθελα ομως να ρωτησω: ερχονται στο ξενοδοχειο ή οχι? και που τις ψωνιζεις? Ποιες περιπου ειναι οι τιμες?  Γιατι δε το βλεπω να τρεχω σε δωματιακια που αναφερουν αλλοι συναγωνιστες.

Ευχαριστω
οποιος θελει μπορει να στειλει και πμ

Γιαννης
Που θες να πας και ποσες μερες θα μεινεις;
Για Αβανα δεν χρειαζεται να μπλεξεις με ξενοδοχεια και σεκιουριταδες.
Θα πας στην περιοχη Vedado, κοντα στο ξενοδοχειο Αβανα Λιμπρε ειναι μια πλατεια που εχει και τα παγωτα Copelia.Αν εχεις δει το ντοκυμαντερ του Θεοδορακη θα καταλαβες.Πιο κατω απο την πλατεια εχει πολλες ενοικιαζομενες casa με 20-30 δολαρια.Νοικιαζεις μια και θα βαζεις μεσα γκομενα οποτε γουσταρεις.Καλο θα ειναι να το ξεκαθαρισεις απο την αρχη με τον ιδιοκτητη για αποφυγη παρεξηγησεων.
Οπως ειπε και ο φιλος Σπυρος ψωνηστηρι γινεται παντου,καλυτερα να νοικιασεις αμαξι και να κανεις βολτες μεσα στην Αβανα και στον δρομο για την παραλια Σαντα Μαρια.Την μερα βρισκεις ωραια γκομενακια σε καλες τιμες(30 πεσος περιπου).Το βραδυ στα clubakia δυσκολα θα βρεις ωραια γκομενα με κατω απο 60 πεσος.Τα παντα βεβαια ειναι και θεμα τυχης...

ΥΓ:Το αμαξι ειναι ΥΠΕΡΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ στην Κουβα.
 

sonid

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
skoteine αυτο που λεει εδω ο ΣΟΝΙΚ δεν το καταλαβαινω

Το πιθανότερο είναι ότι θα την παντρευτώ κιόλας.
Αλλά στην συμπεριφορά μου απέναντί της, σε ότι αφορά το χρήμα, ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.

δηλαδη η κουβανα του ΣΟΝΙΚ εχει τεσταριστει?πως λειτουργει εκτος κουβασ?

Κοίταξε πώς έχουν τα πράγματα.
Την κοπέλα μου ήδη την έχω φέρει δύο φορές Ελλάδα και έχει κάτσει από δύο μήνες τη φορά.
Πρόβλημα ιδιαίτερο δεν κατάλαβα (πέρα από αυτά της συγκατοίκησης).
Και αυτό που λέω παραπάνω για τα λεφτά ισχύει ότι ακριβώς γράφω.
Ρούχα στα κινέζικα και στη λαϊκή και βραδυνή έξοδος στο σουβλατζίδικο.
Έτσι για να τσεκάρουμε αντιδράσεις.
Και να σου πω κάτι, την γνωρίζω από το 2000 όταν αυτή ήταν 19 χρόνων και δούλευε σαν μοντέλο αλλά για να τη φέρω πρώτη φορά Ελλάδα άρχισα διαδικασίες το 2005.
Το να πάει και να παντρευτεί κάποιος την πρώτη γκόμενα που θα καψουρευτεί εκεί κάτω μόνο σαν [size=13pt]ΧΟΝΤΡΟΜΑΛΑΚΙΑ[/size] θα το έλεγα.
Και θέλει ψάξιμο, ΠΟΛΥ ΨΑΞΙΜΟ.
Από καμιά 30αριά κουβάνες που έχω πηδήξει εκεί κάτω κατέληξα σε αυτή, όχι γιατί ήταν η καλύτερη κουβάνα αλλά γιατί πιστεύω ότι μου κάνει για γυναίκα (άσε που είναι και μουνάρα).
Όλα στη ζωή έχουν το ρίσκο τους, εγώ πιστεύω ότι υπάρχουν πολλές πιθανότητες να μην την πατήσω.
Τώρα αν μου βγει μάπα το καρπούζι δεν θα τρελλαθώ κιόλας, απλά πιστεύω ότι αξίζει τον κόπο.
Πάντως από τις τρεις κουβάνες που γνωρίζω αρκετά καλά και έχουν παντρευτεί εδώ, οι δύο τα πάνε πολύ καλά ενώ η τρίτη την κοπάνησε αφού ο άντρας της ήταν ένας μαλάκας μπεκρούλιακας που την ζήλευε αρρωστημένα (στο τέλος νομίζω ότι πρέπει να την πλάκωνε και στο ξύλο).
Γι αυτό μην γενικεύεις, εσύ τη γυναίκα σου πού τη γνώρισες, την πήδηξες από το πρώτο βράδυ, σου ζήτησε λεφτά ή της έδωσες εσύ για να την πηδήξεις, τη γλώσσα τη γνώριζες όταν τα έφτιαξες μαζί της, τουλάχιστον την γλώσσα την έμαθες ποτέ για να μπορείς να έχεις επικοινωνία μαζί της και να της εξηγείς τα παράπονά σου, στο σπίτι της πόσες φορές πήγες, συζήτησες με τους γονείς της, είδες αν υπάρχει συγκροτημένη οικογένεια, κατάλαβες τι άνθρωπος είναι η μάνα της για να ξέρεις τι σε περιμένει?
Για όλα αυτά φίλε μου θέλει χρόνο, πολύ χρόνο και κυρίως να μην κολλήσεις σε μία από την αρχή... 
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
sonid συμφωνω με αυτα που λες
οτι θα ρισκαρεις και οτι βγει
η δικια μου η κουβανα ηταν αθλητρια οποτε ειχε βγει εκτος κουβας με την ομαδα της πολλες φορες
ειχε μεινει και βενεζουελα 2 χρονια(δουλευοντας εκει για το κρατος τησ)
ουτε φυσικα την ψωνισα στο καζα ντε λα μουζικα ουτε στη σαντα μαρια
ειχα μεινει σπιτι της  μηνες συνολικα(σε 2 ταξιδια) και φυσικα ειχαμε αριστη επικοινωνια αγου μιλουσε αγγλικα
η οικογενεεια της ηταν μια συνιθισμενη(πατερα; πρωην στρατιωτικος,μητερα πουδουλευε σαν κομοτρια στο σπιτι και μικροτερος αδερφος που σπουδαζε)
εμεναν σε σχετικα μετρια προς καλη περιοχη στη σαντα καταλινα
παντως οχι σε φτωχογειτονια στυλ μαριαναο η παλιας αβανας
ηταν δηλαδη σε μετριο προς καλο επιπεδο για τα δεδομενα της κουβας
επισης ειχε μεγαλο σοι στο γκουανταναμο το οποιο γνωρισα αφου εμεινα εκει 2 βδομαδες μαζι της
γενικα δηλαδη η κουβανα ειχε ολες τις προυποθεσεις για να ειναι σοβαρη και σωστη στο μελλον
πραγμα που αλλαξε αρδην απο τη στιγμη που πηρε την 5ετη καρτα παραμονης στην ελλαδα λογω του γαμου
οποτε θελω να καταληξω οτι ποτε δεν μπορεις να ξερεις τι εχει ο αλλος στο βαθος του μιαλου του(στην περιπτωση μας η κουβανα)
εγω πιστευω οτι πιο ντομπρα μπορει να ξηγιοταν μια που θα ψωνιζα στο καζα ντε λα μουζικα παρα αφτη που νομιζα οτι ηξερα
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
να παραθεσω και εγω την δικια μου ιστορια, γνωριζω καποιον ο οποιος ειναι πουστης, μαλλον πιο συγκεκριμενα κρυφοαδερρφη, τι εκανε ο μαγκας λοιπον?? πηγε στην κουβα, παντρευτηκε μια κουβανα που γινεται πανευκολα, την κατεβασε στην ελλαδα και ειμαστε ολοι ευτυχισμενοι, η κουβανα που εφυγε απο την φτωχια, οι γονεις αυτουνου που επιτελους ειδαν το καμαρι τους με καποια γυναικα, ο περιγυρος του, που πλεον δεν εχει να πει κακια κουβεντα και ΑΥΤΟΣ που πλεον γαμιεται ανενοχλητα .... τα συμπερασματα δικα σας...
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
c35 μια ερωτηση
την κουβανα την συζυγο της αδερφης ποιος την γαμει?
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
να παραθεσω και εγω την δικια μου ιστορια, γνωριζω καποιον ο οποιος ειναι πουστης, μαλλον πιο συγκεκριμενα κρυφοαδερρφη, τι εκανε ο μαγκας λοιπον?? πηγε στην κουβα, παντρευτηκε μια κουβανα που γινεται πανευκολα, την κατεβασε στην ελλαδα και ειμαστε ολοι ευτυχισμενοι, η κουβανα που εφυγε απο την φτωχια, οι γονεις αυτουνου που επιτελους ειδαν το καμαρι τους με καποια γυναικα, ο περιγυρος του, που πλεον δεν εχει να πει κακια κουβεντα και ΑΥΤΟΣ που πλεον γαμιεται ανενοχλητα .... τα συμπερασματα δικα σας...
βιτρινα!!! κλασσικη ελληνικη περιπτωση!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom