Νέα

Κούβα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sincity
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 410K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πως προτιμάτε να λέγεται το thread?

  • Κούβα

    Ψήφοι: 37 12,3%
  • Κούβα sex trip

    Ψήφοι: 73 24,3%
  • Κούβα και ξερό ψωμί!

    Ψήφοι: 36 12,0%
  • Δεν με νοιάζει το όνομα... να πάω κι εγώ στην Κούβα θέλω!

    Ψήφοι: 154 51,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    300

totozis

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2011
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
οτι γυρισα απο κατω και θελω να πω μερικα πραγματα. πρωτα ομως θελω να ρωτησω οποιους γνωριζουν και βασικα τον Σπυρο καποια πραγματα που με προβληματισαν αρκετα και τα χω απορια.ο.κ πρωτα απ ολα, το θεμα του αυτοκινητου. ρε Σπυρο,πως ειχες δικο σου του-του εκει? μου κανει εντυπωση.γιατι οπου ρωτησα μου ειπαν πως για να αγορασει καποιος αυτοκινητο στην Κουβα,πρεπει να ειναι perm. resident.και κατι αλλο. το αυτοκινητο ηταν στο ονομα σου? ειχες TRASPASO? και το βασικοτερο.εισαι permant resident?το λεω γιατι μονο αν εισαι resident μπορεις να αγορασεις!ακομα, οι περισσοτεροι εκει που διαθετουν αυτοκινητο δεν εχουν τιτλο ιδιοκτησιας! το καθε αυτοκινητο εκει κοστιζει παρα πολλα χρηματα.ακομα και για μας τα χρηματα που απαιτουνται για του-του ειναι πολλα! και μιλαμε για αυτοκινητα που εδω αν τα βρεις δε θα δωσεις πανω απο 5-6 κατοσταρικα ευρω.εκανα μια ερευνα και ψιλοκουφαθηκα. τα αυτοκινητα ξεκινανε απο 11.000 πεσος!!! και μιλαμε για σακαρακες! και τωρα το αλλο.θεμα-σπιτι!οι κουβανοι μπορουν μονο να ανταλλασουν τα σπιτια τους δινοντας και κατι χρηματα κατω απο το τραπεζι. και ρωταω οσους απο σας γνωριζουν καλα. ενας resident μπορει να αγορασει εκει κατι αλλα με τιτλο ιδιοκτησιας? το λεω, γιατι καποιοι μου ειπαν πως καποιοι residents μενουν σε πολυτελη διαμερισματα μονο για residents σε καποια μεγαλη πολυκατοικια σαν ξενοδοχειο και που πιθανον να ειναι ιδιοκτητες με χαρτια ιδιοκτησιας του διαμερισματος...
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
οτι γυρισα απο κατω και θελω να πω μερικα πραγματα. πρωτα ομως θελω να ρωτησω οποιους γνωριζουν και βασικα τον Σπυρο καποια πραγματα που με προβληματισαν αρκετα και τα χω απορια.ο.κ πρωτα απ ολα, το θεμα του αυτοκινητου. ρε Σπυρο,πως ειχες δικο σου του-του εκει? μου κανει εντυπωση.γιατι οπου ρωτησα μου ειπαν πως για να αγορασει καποιος αυτοκινητο στην Κουβα,πρεπει να ειναι perm. resident.και κατι αλλο. το αυτοκινητο ηταν στο ονομα σου? ειχες TRASPASO? και το βασικοτερο.εισαι permant resident?το λεω γιατι μονο αν εισαι resident μπορεις να αγορασεις!ακομα, οι περισσοτεροι εκει που διαθετουν αυτοκινητο δεν εχουν τιτλο ιδιοκτησιας! το καθε αυτοκινητο εκει κοστιζει παρα πολλα χρηματα.ακομα και για μας τα χρηματα που απαιτουνται για του-του ειναι πολλα! και μιλαμε για αυτοκινητα που εδω αν τα βρεις δε θα δωσεις πανω απο 5-6 κατοσταρικα ευρω.εκανα μια ερευνα και ψιλοκουφαθηκα. τα αυτοκινητα ξεκινανε απο 11.000 πεσος!!! και μιλαμε για σακαρακες! και τωρα το αλλο.θεμα-σπιτι!οι κουβανοι μπορουν μονο να ανταλλασουν τα σπιτια τους δινοντας και κατι χρηματα κατω απο το τραπεζι. και ρωταω οσους απο σας γνωριζουν καλα. ενας resident μπορει να αγορασει εκει κατι αλλα με τιτλο ιδιοκτησιας? το λεω, γιατι καποιοι μου ειπαν πως καποιοι residents μενουν σε πολυτελη διαμερισματα μονο για residents σε καποια μεγαλη πολυκατοικια σαν ξενοδοχειο και που πιθανον να ειναι ιδιοκτητες με χαρτια ιδιοκτησιας του διαμερισματος...
o spyros xekathara mas eipe pws to autokinito to noikiaze
spiti agora xehna to
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
o spyros xekathara mas eipe pws to autokinito to noikiaze
spiti agora xehna to
ακριβως ο τουριστας ΜΟΝΟ να νοικιασει αυτοκινητο
οι κουβανοι που εχουν περμισο ρεσιντενσια εξτεριορ δηλαδη αυτοι που ειναι παντρεμενοι με ξενους κανουν χαρτια σαν μονιμοι κατοικοι εξωτερικου(εκτος κουβας)
μπορουν να εχουν αυτοκινητο με κουβανικες πινακιδες(πορτοκαλι αν θυμαμαι καλα,κοκινες ειχαν τα νοικιαζομενα,μαυρες τα διπλωματικα και μπλε τα παλια αμερικανικα,λαντα κτλ)
οσο για αγορα σπιτιου ξεχνα τη
ΜΟΝΟ στο ονομα κουβανης η κουβανου δηαλαδη οτι ορα θελει σε πεταει απο εξω
 

mir1212

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΚΟΥΒΑ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ..ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΟΧΗ?ΤΙ ΛΕΤΕ?ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ...ΠΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΝΑ ΜΕΙΝΩ?ΑΠΟ ΟΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΒΑΡΑΝΤΕΡΟ..ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ?
 

mir1212

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ
 

totozis

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2011
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Σπυρο, πες μου κατι αν θελεις και φυσικα γνωριζεις. Αν καποιος παρει αδεια παραμονης και γινει permanent resident of Cuba εχει το δικαιωμα αγορας αυτοκινητου και σπιτιου? Αν ναι, τι απαιτειται για να γινει καποιος perm. res.? Στα λεω, γιατι καποια στιγμη πιο παλια μιλαγες οτι σκεφτοσουνα να εγκατασταθεις μονιμα κατω.Αρα μαλλον θα ξερεις τι ζητανε...
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
totozi για να γινεις μονιμος κατοικος κουβας χρειαζεται ο γαμος με κουβανη
μετα σου βγαινει καρτα παραμονης στην κουβα αλλα και εσυ για να φυγεις στο εξωτερικο χρειαζεσαι περμισο βιαχε εξτεριορ οπως εκεινοι
σπιτι στο ονομα σου καθως και αυτοκινητο με αυητ την προυποθεση οτι εισαι μονιμος κατοικος κουβας δεν γνωριζω αν ειναι στο ονομα σου
παντως οι κουβανοι τα εχουν σκεφτει ολα
για να εμποδιζουν τουριστες να μενουν μονιμα στο νησι περαν των 2 μηνων που σου επιτρεπει η τουριστικη βιζα
 

totozis

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2011
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Eμαθα, τωρα πριν λιγες μερες οτι βγηκε ενας καινουργιος νομος εκει,ο οποιος επιτρεπει αγορες και πωλησεις αυτοκινητων και σπιτιων αλλα μονο μεταξυ Κουβανων. και λεω,αν καποιος εχει την παραμονη (perm.resident),εχει το δικαιωμα να αγορασει κατι? για ολα αυτα, μαλλον θα ζητησω πληροφοριες απο τη Κουβανικη πρεσβεια...
 

totozis

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2011
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
φιλε Μιρ,σε ξενοδοχειο δεν σε συμβουλευω να μεινεις. ειναι τα διπλα λεφτα και επισης εχεις προβλημα να φερεις την κοπελλα σου μεσα στο δωματιο σου. θα σου ζητησουνε κι αλλα χρηματα. ξεχασε το καλυτερα. κατα τη γνωμη μου, ιδανικη λυση ειναι η casa. εγω νοικιαζα δωματιο σε ενα διαμερισμα στο Μiramar playa και εμεινα απολυτα ευχαριστημενος. το δωματιο μου ηταν πολυ καλο, μεγαλο,με δικο του μπανιο,διπλο κρεβατι καινουργιο,air condition,t.v και ενα καινουργιο μικρο ψυγειακι για τα αναψυκτικα μου, τις μπυρες και τα νερα μου.η ιδιοκτητρια ηταν μια ηλικιωμενη Κουβανη αρχοντισσα, κοσμογυρισμενη,που με εξυπηρετουσε σε οτιδηποτε ηθελα καθε ωρα και στιγμη. μεχρι που μου επλενε και τα ρουχα.το δωματιο,μου στοιχιζε 30 πεσος τη μερα δηλ. περιπου 23 ευρω.κι οτι ωρα ηθελα μου ετοιμαζε διαφορα(σαντουιτς,αυγα,ψωμια με βουτυρα,καφε)με αλλα 3,5 πεσος.την κοπελλα μου, την εφερνα οποια ωρα και στιγμη μεσα στο σπιτι χωρις το παραμικρο προβλημα. απο την κυρια Norma(ιδιοκτητρια),δεν εχω το παραμικρο παραπονο.ηταν αψογη σε ολα,ευγενεσταστη και μιλαει και αγγλικα. σου γραφω αν θες τα στοιχεια της.  NORMA MARTINO calle 36 no.115,apto.4  e/ 1ra. y 3ra.,Miramar,Playa. Ciudad de la Habana-Cuba.  telf (53 7)202-4966 Movil 052819809  Email norma.martino@yahoo.es    αυτα και καλα να περασεις...
 

mir1212

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ΣΕ ευχαριστω πολυ φιλε μου να σαι καλα για τις πληροφοριες
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
  απο την κυρια Norma(ιδιοκτητρια),δεν εχω το παραμικρο παραπονο.ηταν αψογη σε ολα,ευγενεσταστη και μιλαει και αγγλικα. σου γραφω αν θες τα στοιχεια της.   NORMA MARTINO calle 36 no.115,apto.4  e/ 1ra. y 3ra.,Miramar,Playa. Ciudad de la Habana-Cuba.  telf (53 7)202-4966 Movil 052819809  Email norma.martino@yahoo.es     αυτα και καλα να περασεις...
mprabo re file auto einai
plirofories me onoma tilefwno ktl
oxi aoristes arxidopaparomalakies
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
mir1212
διαβασε τις προηγουμενες 118 σελιδες και θα σου λυθει καθε απορια
 

player george

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
151
Like
2
Πόντοι
1
καλημέρα σε όλους. Φίλε τοτοζι να σε ευχαριστήσω και εγώ με την σειρά μου. Θα επισκευτώ και εγώ την Αβάνα τον Ιανουάριο, και ψάχνω για casa, η συγκεκριμένη είναι μακριά από την παλιά πόλη? Και εάν έχεις επισκευτή πρόσφατα το νησί και έχεις ποιο ‘φρέσκες’ πληροφορίες για πού έχει καλό παιχνίδι την ημέρα και την νύχτα και σε ποιες παράλιες για μπανάκι, εγώ βλέπεις έχω 6 χρόνια να επισπευτώ το νησί και έχω ψιλοξεχάσει ονομάσεις περιοχών. Και με τα τηλέφωνα τη γίνεται εκεί, συμφέρει να πάρω κάποιο καρτοκινητό απο εδω? Γιατί σε ένα πρόσφατο ταξίδι μου στην Σερβία η wind με ξέσκισε. Και πάλι ευχαριστώ.

Φιλέ Σπύρο την Βραζιλία την αφήνω για αργότερα. Την βρίσκω πολύ υπερτιμημένη για τώρα.
 

totozis

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2011
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
φιλε George,το Miramar Playa ειναι μια αποσταση 8 πεσος με ταξι απο την παλια πολη. οχι ιδιαιτερα μακρια. τωρα για παιχνιδι,ιδιαιτερα μερη δεν ξερω να σου πω. εγω ημουν με το κοριτσακι μου ολο το διαστημα που εμεινα εκει και δεν ψαχτηκα αλλιως.θα σου πω ομως κατι. δυο φορες που πηγαμε σε Κουβανικες disco,γινανε γεγονοτα. ολοι μα ολοι πινουνε μεχρι θανατου και οσο προχωραει η νυχτα τοσο τρελλαινονται περισσοτερο.πως να σου πω! πολλες κοπελλες ψαχνονται και ειμαι σιγουρος πως δεν θα εχεις κανενα προβλημα να φυγεις στο τελος της βραδυας με κατι καλο.χωρια και τα πορνιδια!γνωμη μου ειναι να μην ψαχτεις για τετοια.δεν υπαρχει κανενας λογος.οι Κουβανες δεν το παιζουνε αστερια, ειναι προσιτες, φιλικες και ερωτικες γυναικες. αν δειξεις σε καποια ενδιαφερον,σιγουρα θα κολακευτει και θα στο ανταπωδωσει τις περισσοτερες φορες. πηγα σε αρκετα μερη και θα σου πω καποια για να εχεις υποψη σου αφου θα πας κατω. morro cabana.ειναι το show με το κανονι! hotel National.καθε βραδακι εχει ζωντανη ορχηστρα που μπορεις να παρακολουθησεις πινοντας το ποτακι σου. ακομα στο τελος του κηπου του ξενοδοχειου υπαρχουν τραπεζακια που καταλαμβανονται συνηθως απο ρομαντικα ζευγαρακια.σου προτεινω να πας εκει με την κοπελλα σου και να απολαυσεις το ποτακι σου,εχοντας θεα τη παραλια του Malicon. gato tuerto club. ειναι ακριβως απεναντι απο το National hotel. ενα πολυ πολυ cool κλαμπακι με καταπληκτικη ζωντανη μουσικη.εχει εισοδο 10 πεσος για το καθε ατομο,αλλα μεσα τα ποτακια ειναι φτηνα.θα σου αρεσει σιγουρα.πολυ! Havana libre hotel-turkino. ειναι η disco του ξενοδοχειου.βρισκεται στον εικοστο κατι οροφο,εχει τοιχους απο γυαλι και εχεις θεα ολη την Αβανα. η οροφη της disco ανοιγει. video-clipακια με δυνατη σπανιολικη μουσικη στην αρχη και μετα ζωντανη ορχηστρα με τραγουδιστριες,τραγουδιστες και πολλες πολλες χορευτριες.η εισοδος ειναι 15 πεσος το ατομο, συν τα ποτακια σου μεσα. προτιμησε να πας σαββατοκυρικο και οχι καθημερινες. αξιζει! Marina Heminguey.σου προτεινω να περασεις κι απο κει. μπορεις να κατσεις με την κοπελλια σου να φας κατι,να παιξεις μπιλλιαρδο, μποουλινγκ και να βγαλεις και καμμια photo. τωρα! ολα σχεδον τα ξενοδοχεια της πολης απο 3 αστερια και πανω,σχεδον καθε βραδυ εχουν καποιο προγραμματακι(ζωντανη μουσικη, μπαλλετα, κωμικους κ.τ.λ).η εισοδος στα περισσοτερα απο αυτα ειναι πολυ μικρη(3-4 πεσος το ατομο) και οτι πιεις μεσα. ειναι φτηνα και περνας πολυ καλα σχεδον παντα. παραλιες δεν πηγα γιατι προτιμησα την πισινα και τις ανεσεις που εχεις σε καθε ξενοδοχειο. η εισοδος ηταν 15 πεσος το ατομο αλλα με δικαιωμα να καταναλωσεις 10 πεσος μεσα χωρις να πληρωσεις. καθεσαι ολη μερα, με την ομπελλα σου, τις μπυριτσες σου,τα καφεδακια σου, το φαγητο σου,τα παντα σου. εγω πηγαινα στο hotel Copacabana κοντα στο σπιτι μου και επισης στο hotel Collin Bolera. ονομαστη κουβανικη disco ειναι η Gardenia.πηγαινε!θα περασεις καλα...  
 

player george

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
151
Like
2
Πόντοι
1
φίλε τοτοζι σε ευχαριστώ για της πληροφορίες σου και για το χρόνο που διέθεσες, σίγουρα θα μου φανούν χρήσιμες, θα μείνω Αβάνα ένα 10 ήμερο και σίγουρα θα έχω τον χρόνο να επισκεφτώ κάποια από τα μέρη που περιγράφεις. Και πάλι σ΄ευχαριστώ πολύ.
 

Gambino

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
310
Like
318
Πόντοι
21
καλημέρα σε όλους. Φίλε τοτοζι να σε ευχαριστήσω και εγώ με την σειρά μου. Θα επισκευτώ και εγώ την Αβάνα τον Ιανουάριο, και ψάχνω για casa, η συγκεκριμένη είναι μακριά από την παλιά πόλη? Και εάν έχεις επισκευτή πρόσφατα το νησί και έχεις ποιο ‘φρέσκες’ πληροφορίες για πού έχει καλό παιχνίδι την ημέρα και την νύχτα και σε ποιες παράλιες για μπανάκι, εγώ βλέπεις έχω 6 χρόνια να επισπευτώ το νησί και έχω ψιλοξεχάσει ονομάσεις περιοχών. Και με τα τηλέφωνα τη γίνεται εκεί, συμφέρει να πάρω κάποιο καρτοκινητό απο εδω? Γιατί σε ένα πρόσφατο ταξίδι μου στην Σερβία η wind με ξέσκισε. Και πάλι ευχαριστώ.

Φιλέ Σπύρο την Βραζιλία την αφήνω για αργότερα. Την βρίσκω πολύ υπερτιμημένη για τώρα.
Πολυ καλη περιοχη για casa ειναι το Vedado κοντα στο ξενοδοχειο Havana Libre,εχει παρα πολλες με τιμες απο 20-30 δολαρια.
Για παραλια πας στην Santa Maria,στον δρομο εχει παρα πολλες "τσικας"... ;)
Για clubaki σου προτεινω το Saloon Rojo(Απιστευτη μουνοθυελλα),το Casa de la musica και για after το El Diabolo.Αυτα που σου λεω ισχυαν μεχρι πριν 2 χρονια.
Στο κινητο μεγαλη προσοχη γιατι οι τιμες ειναι φωτια.Σου γραφω τις τιμες της Vodafone,φυσιολογικα τις ιδιες θα εχει και η Wind.
Για να παρεις Ελλαδα 6.2Ε το λεπτο.
Οταν σε παιρνουν απο Ελλαδα χρεωνεσαι 0.75Ε το λεπτο.
Για να παρεις αλλο τηλεφωνο μεσα στην Κουβα 1.8Ε το λεπτο.
Το μυνημα 0.5Ε

ΥΓ:Ωραιος ο φιλος Τοτοζις,οι περισσοτεροι μπαινουν εδω μεσα ρωτανε-μαθαινουνε οτι θελουν και οταν γυρνανε δεν μπαινουν να γραψουν τις εμπειριες τους η την αποψη τους το πως ειδαν τα πραματα εκει.
 

player george

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
151
Like
2
Πόντοι
1
Φίλε gambino σ’ευχαριστώ και εσένα για της πληροφορίες σου, σίγουρα και αυτές θα μου φανούν χρήσιμες.

Όσο για τους ‘αδιάφορους’ μετά, όπου πολύ σωστά αναφέρεις εγώ προσωπικά δεν ανήκω σε αυτό το ‘club’ έχω ενημερώσει σε διάφορα ποστ για τα ταξίδια που έχω κάνει σε διάφορες χώρες και ίσως έχω βοηθήσει και εγώ κάποιους. Και πάλι ευχαριστώ
 

player george

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
151
Like
2
Πόντοι
1
Φίλε gambino μήπως έχεις κάποιο τηλ.. διεύθυνση η email από της casas στο Vedado?
 

Gambino

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
310
Like
318
Πόντοι
21
Φίλε gambino μήπως έχεις κάποιο τηλ.. διεύθυνση η email από της casas στο Vedado?

Ειχα κατι τηλεφωνα αλλα δεν τα βρισκω.... :think:
Διευθυνση δεν χρειαζεται ειναι πολυ ευκολο να τις βρεις.Το ξενοδοχειο Αβανα Λιμπρε το ξερουν ολοι,απεναντι λιγο πιο πανω ειναι μια πλατεια που εχει και τα παγωτα Copelia(Το εδειξε και ο Θεοδορακης στο ντοκυμαντερ του)απο εκει που περιμενουν οι Κουβανοι στην σειρα για να φανε παγωτο εσυ θα προχωρησεις 30-40 μετρα απο κει και περα εχει αρκετες casa για νοικιασμα.
Οι casa που ειναι για νοικιασμα εχουν ενα μπλε σηματακι απ'εξω.
Κοντα σου εχεις τα παντα,απο την μια μερια(προς το Αβανα Λιμπρε)ειναι η πλατεια με τα παγωτα που το πρωι εχει πολυ κινηση,εχει πιατσα με coco-taxi,εχει ανταλακτηριο για να βγαζεις λεφτα,εχει fast found,εχει μαγαζια με ρουχα&δωρα και φυσικα "Τσικας" που σου την πεφτουν μολις σταματησεις καπου.... :boobies:

Απο την αλλη μερια(που φευγεις για Μαλεκον)εχει super market-mini market,βενζιναδικο.εστιατορια,ξενοδοχεια,2-3 μπαρακια με live Κουβανεζικη μουσικη(Ενα που μου αρεσε ειχε μια πινακιδα με εναν μονοφθαλμο γατο)και φυσικα "Τσικας" που κανουν καταδρομικες μεσα απο τα στενακια.... :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom