Νέα

Κούβα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sincity
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 410K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πως προτιμάτε να λέγεται το thread?

  • Κούβα

    Ψήφοι: 37 12,3%
  • Κούβα sex trip

    Ψήφοι: 73 24,3%
  • Κούβα και ξερό ψωμί!

    Ψήφοι: 36 12,0%
  • Δεν με νοιάζει το όνομα... να πάω κι εγώ στην Κούβα θέλω!

    Ψήφοι: 154 51,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    300

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
ρε παιδια εγω ειχα βγαλει ενα 5 ευρω σε ενα μπατσο που εγραφε οσους περνουσαν ενα στοπ πισω απο ενα θαμνο αλλα ηταν μονος κτλ κτλ
αμα ειναι 2-3 θα σε ξεψυρισουν κανονικα οποτε ασε να παρουνε την κουβανα
καθε εμποδιο για καλο δε λενε
μπορει παρακατω να βρεις καποια καλυτερη
οσο για τα κινητα που λετε καλυτερα να τα ανοιγετε μονο μεασ στο δωματιο του ξενοδοχειου για να δειτε αμα εχετε κανα σμσ απο ελλαδα παρα να τα κουβαλατε πανω σας
μπορει κανας ελαφροχερης να σας το βουτηξει
μπορει και η ιδια η γκομενα καμια φορα
θα γυρνατε μονο με ενα μπλου τζην και ενα μακω οπως εγω στη φωτο
ειμαι στη μεση με το μπλε πολο ειχα μπουγαδα εκεινη τη μερα τα τ σιρτ
 

Συνημμένα

  • kouva 2007.jpg
    kouva 2007.jpg
    95,7 KB · Εμφανίσεις: 36

Mariosexy

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Είσαι άπαιχτος ! Τι να κάνουμε.. θα ρισκάρουμε... αμα την πάρουν την κουβάνα απτο αμάξι την πήραν....
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
ρε παιδια εγω ειχα βγαλει ενα 5 ευρω σε ενα μπατσο που εγραφε οσους περνουσαν ενα στοπ πισω απο ενα θαμνο αλλα ηταν μονος κτλ κτλ
αμα ειναι 2-3 θα σε ξεψυρισουν κανονικα οποτε ασε να παρουνε την κουβανα
καθε εμποδιο για καλο δε λενε
μπορει παρακατω να βρεις καποια καλυτερη
οσο για τα κινητα που λετε καλυτερα να τα ανοιγετε μονο μεασ στο δωματιο του ξενοδοχειου για να δειτε αμα εχετε κανα σμσ απο ελλαδα παρα να τα κουβαλατε πανω σας
μπορει κανας ελαφροχερης να σας το βουτηξει
μπορει και η ιδια η γκομενα καμια φορα
θα γυρνατε μονο με ενα μπλου τζην και ενα μακω οπως εγω στη φωτο
ειμαι στη μεση με το μπλε πολο ειχα μπουγαδα εκεινη τη μερα τα τ σιρτ
γειασου σπυρο γαμια......
 

Mariosexy

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Ισχύς εν τη ενώση! Πάμε αδέρφια! Ο ένας να βοηθάει τον άλλον! Όλοι γαμιάδες είμαστε σε αυτό το σάιτ! Θέλουμε φρέσκο μουνάκι για ορεκτικό και κουλουράκι για κυρίως! ΛΑΤΙΝΙΚΟ ΠΑΝΤΑ !! ΒΑΜΟΟΟΟΣ !
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Τι θα γίνει ρε παιδιά, θα βοηθήσει κανείς το φίλο μου το Μάριο που θέλει να πάει Κούβα ???
 

jk1982

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Οσα κι αν σας πουν κι οσα κ αν ακουσετε για Κουβα αν δεν πατε εκει δεν εχετε δει τπτ...Πηγα 1η φορα το 2001 και εκτοτε παω καθε χρονο...Δεν χρειαζεται να πληρωσεις hot cash για να πηδηξεις...Αλλα κομα κι αν το κανεις δεν θα μετανιωσεις...Η λατινα πουτανα η μη οταν πηδιεται σε ερωτευεται...Το συστηνω ανεπιφυλακτα σε οποιονδηποτε...Ειναι εκπληκτικοι ανθρωποι οι Κουβανοι κι αν δεν ειστε "μαλακες" θα περασετε πολυ καλα...Καλα ταξιδια μαγκες και οποιος θελει περισσοτερα ας ρωτησει...ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ...Γαμηστε απο την 1η μερα και χτυπατε οτι κινειται...και 2Η ΣΥΜΒΟΥΛΗ...Μεινετε σε casa particulare και οχι σε ξενοδοχειο..πληρωνεις πολλα για να βαλεις την κοπελα μεσα...
 

gourmet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
95
Κριτικές
10
Like
249
Πόντοι
290
Οσα κι αν σας πουν κι οσα κ αν ακουσετε για Κουβα αν δεν πατε εκει δεν εχετε δει τπτ...Πηγα 1η φορα το 2001 και εκτοτε παω καθε χρονο...Δεν χρειαζεται να πληρωσεις hot cash για να πηδηξεις...Αλλα κομα κι αν το κανεις δεν θα μετανιωσεις...Η λατινα πουτανα η μη οταν πηδιεται σε ερωτευεται...Το συστηνω ανεπιφυλακτα σε οποιονδηποτε...Ειναι εκπληκτικοι ανθρωποι οι Κουβανοι κι αν δεν ειστε "μαλακες" θα περασετε πολυ καλα...Καλα ταξιδια μαγκες και οποιος θελει περισσοτερα ας ρωτησει...ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ...Γαμηστε απο την 1η μερα και χτυπατε οτι κινειται...και 2Η ΣΥΜΒΟΥΛΗ...Μεινετε σε casa particulare και οχι σε ξενοδοχειο..πληρωνεις πολλα για να βαλεις την κοπελα μεσα...

εκτός αν φας τα μωρά του ξενοδοχείου που είναι ουκ ολίγα. για τα υπόλοιπα κορίτσα έχει διάφορες safe τοποθεσίες για να κάνεις γούστα
 

jk1982

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
εκτός αν φας τα μωρά του ξενοδοχείου που είναι ουκ ολίγα. για τα υπόλοιπα κορίτσα έχει διάφορες safe τοποθεσίες για να κάνεις γούστα
Φιλαρακι οταν εχεις 1.000.000(τουλαχιστον) γκομενακια εξω...Δε χρειαζεται να ασχοληθεις με τα κακομαθημενα του ξενοδοχειου....
 

gourmet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
95
Κριτικές
10
Like
249
Πόντοι
290
Φιλαρακι οταν εχεις 1.000.000(τουλαχιστον) γκομενακια εξω...Δε χρειαζεται να ασχοληθεις με τα κακομαθημενα του ξενοδοχειου....

όπως το βλέπει κανείς. εγώ όταν πήγα μόνο κακομαθημένα (2007&2009) δεν ήτανε και μάλιστα(το πρώτο βράδυ) λόγω του ότι είχα γυρίσει ξενοδοχείο κατα τις τρείς και έπινα ποτάκι μόνος μου στο bar με πλαισιώσανε δύο και κάναμε και λίγο χαβαλέ επι του μπαρ. έξω μπορεί να έχει και 1500000000000 γκομενάκια και πρέπει όποιος πάει να  δοκιμάσει όσα αντέχει....
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
Η λατινα πουτανα η μη οταν πηδιεται σε ερωτευεται...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
και 3η συμβουλη μονο μη τη φερετε στην ελλαδα κα ερωτευτει και τους υπολοιπους 3,000,000 ελληνες εκτος απο εσας
 

totozis

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2011
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Σπυρο, ειχες γραψει παλιοτερα πως ο τοκος που δινουν οι τραπεζες στην Κουβα ειναι πολυ καλος! ειχες πει για 18%! ετσι δεν ειναι? καταφερα και τσεκαρα μια μονο τραπεζα στην Αβανα και λενε πως δινουν ενα 3% το τριμηνο! δηλ. 12%! Πες μου ρε φιλε,ποια ειναι η τραπεζα που δινει 18%? κι αν δεν κανω λαθος μιλουσες για deal με 100.000! αν δινουν δηλ. 18% στην πλακα, αν κλεισεις περισσοτερα χρηματα, λογικα θα σου δωσουν κατι παραπανω! Σπυρο,σε παρακαλω δως μου αν θες πληροφοριες πανω στο θεμα! μ ενδιαφερει πολυ! και κατι αλλο σχετικο μ αυτο! εχω την δυνατοτητα να τσεκαρω κουβανικες τραπεζες απο δω(μεσω διαδυκτυου) η θα πρεπει να το κανω απο κει? και κατι τελευταιο! εαν καποιος εχει τραπεζικο λογαριασμο στην Κουβα,αποκλειστικα στο ονομα του,αν παντρευτει και καποια στιγμη χωρισει,εχει η Κουβανα δικαιωμα να βαλει χερι στις καταθεσεις σου?
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
totozi αυτο που ειχα γραψει ηταν το 2008
απο τοτε πολυ πιθανον ο τοκος να επεσε στο 12%
μαλλον για να ανοιξεις λογαριασμο πρπει να εισαι μονιμος κατοικος(επειτα απο γαμο)
κοιτα στη παστελερια διπλα στο καπιτωλιο αραζε ενας ιταλος ψαρομαλλης λιγο ευσωμος γυρω στα 50 που ειχε γινει μονιμος κατοικος εκει
με την πρωτη ευκαιρεια οταν ξαναπας τα μαθαινεις απο αυτον πρωτο χερι
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
totozi αυτο που ειχα γραψει ηταν το 2008
απο τοτε πολυ πιθανον ο τοκος να επεσε στο 12%
μαλλον για να ανοιξεις λογαριασμο πρπει να εισαι μονιμος κατοικος(επειτα απο γαμο)
κοιτα στη παστελερια διπλα στο καπιτωλιο αραζε ενας ιταλος ψαρομαλλης λιγο ευσωμος γυρω στα 50 που ειχε γινει μονιμος κατοικος εκει
με την πρωτη ευκαιρεια οταν ξαναπας τα μαθαινεις απο αυτον πρωτο χερι
πωωωωωωωωωωωω
ρε φιλε τι μου θυμησεςςςςςςςςςς
εκει επινα καφε με την πρωην μου κι η γκομενα-αρραβψνιαστικια-γυναικα του ιταλου,κοκορευοταν (στα ισπανικα για να μην καταλαβαινει αυτος) σε κατι κουβανους τυπαδες πως ειναι μαζι του για τα λεφτα του,και τι καλα που περναει με τα λεφτα του και τετοια.....
εμενα μου τα μεταφραζε η πρωην .......
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
Σπυρο, ειχες γραψει παλιοτερα πως ο τοκος που δινουν οι τραπεζες στην Κουβα ειναι πολυ καλος! ειχες πει για 18%! ετσι δεν ειναι? καταφερα και τσεκαρα μια μονο τραπεζα στην Αβανα και λενε πως δινουν ενα 3% το τριμηνο! δηλ. 12%! Πες μου ρε φιλε,ποια ειναι η τραπεζα που δινει 18%? κι αν δεν κανω λαθος μιλουσες για deal με 100.000! αν δινουν δηλ. 18% στην πλακα, αν κλεισεις περισσοτερα χρηματα, λογικα θα σου δωσουν κατι παραπανω! Σπυρο,σε παρακαλω δως μου αν θες πληροφοριες πανω στο θεμα! μ ενδιαφερει πολυ! και κατι αλλο σχετικο μ αυτο! εχω την δυνατοτητα να τσεκαρω κουβανικες τραπεζες απο δω(μεσω διαδυκτυου) η θα πρεπει να το κανω απο κει? και κατι τελευταιο! εαν καποιος εχει τραπεζικο λογαριασμο στην Κουβα,αποκλειστικα στο ονομα του,αν παντρευτει και καποια στιγμη χωρισει,εχει η Κουβανα δικαιωμα να βαλει χερι στις καταθεσεις σου?
αυτα που γραφουνε στα σαιτ οι κουβανικες τραπεζες ειναι μαλακιες
αλλα λενε οταν εισαι εκει,το ιδιο ισχυει και για το συναλαγμα,αλλα γραφουν κι οταν πας εκει να αλλαξεις ευρω τριβεις τα ματια σου
18% μπορει να λενε αλλα για βαλε τον πληθωρισμο!!!!!!!!
δλδ
αν καταθεσεις 100.000 ευρω (σε κουκ βεβαιως) κ μετα απο ενα χρονο τα βγαλεις θα παρεις 118.000?????
αποκλειεται
ουτε 100.000 δεν θα παρεις
 

totozis

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2011
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Τασο, το 12% δεν το ειδα σε site! μου το ειπε η φιλη μου,που την εβαλα να ρωτησει! απ οτι καταλαβαινω ομως, πρεπει να την ψαξω καλα πρωτα, οταν θα ξαναπαω και φυσικα να παρω καποιες διαβεβαιωσεις απο την τραπεζα, για να μην παθω καμμια πλακα! οσο για τον Ιταλο, ρε Σπυρο, ειναι σα να ψαξω ψυλλους στ αχυρα!! αλλα ο.κ! θα το εχω υποψην κι αυτο! μου φαινεται πως θα παω στην πρεσβεια μας και θα τους ρωτησω αν μπορουν να με βοηθησουν, φυσικα με το αζημειωτο! καποιον θα εχουν να ξερει! δε μπορει!
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Σπυρο, ειχες γραψει παλιοτερα πως ο τοκος που δινουν οι τραπεζες στην Κουβα ειναι πολυ καλος! ειχες πει για 18%! ετσι δεν ειναι? καταφερα και τσεκαρα μια μονο τραπεζα στην Αβανα και λενε πως δινουν ενα 3% το τριμηνο! δηλ. 12%! Πες μου ρε φιλε,ποια ειναι η τραπεζα που δινει 18%? κι αν δεν κανω λαθος μιλουσες για deal με 100.000! αν δινουν δηλ. 18% στην πλακα, αν κλεισεις περισσοτερα χρηματα, λογικα θα σου δωσουν κατι παραπανω! Σπυρο,σε παρακαλω δως μου αν θες πληροφοριες πανω στο θεμα! μ ενδιαφερει πολυ! και κατι αλλο σχετικο μ αυτο! εχω την δυνατοτητα να τσεκαρω κουβανικες τραπεζες απο δω(μεσω διαδυκτυου) η θα πρεπει να το κανω απο κει? και κατι τελευταιο! εαν καποιος εχει τραπεζικο λογαριασμο στην Κουβα,αποκλειστικα στο ονομα του,αν παντρευτει και καποια στιγμη χωρισει,εχει η Κουβανα δικαιωμα να βαλει χερι στις καταθεσεις σου?
ραντιερης στην Κουβα ...  :uglystupid:
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
και Ναι η κουβανεζα θα εχει μεριδιο ... στις ζημιες σου  :2funny: :2funny: :2funny:
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
totozi αν καταλαβα καλα θα πας με κασερι 100 χιλιαρικα στη κουβα να τα καταθεσεις?πως θα μεταφερεις τα λεφτα πανω σου η μεσω τραπεζας απο ευρωπη?
κατ αρχην μπορεις με τουριστικη βιζα να ανοιξεις λογαριασμο σε κουκ παντα?
το βλεπω χλωμο
καλυτερα να τα καταθεσεις σε μια τραπεζα αλλης χωρας που εχουν ενα αξιοπρπεπες επιτοκιο γυρω στο 10% ας πουμε και να τα τρΑβας στη κουβα με ΑΤΜ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom