Νέα

Κούβα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sincity
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 410K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Πως προτιμάτε να λέγεται το thread?

  • Κούβα

    Ψήφοι: 37 12,3%
  • Κούβα sex trip

    Ψήφοι: 73 24,3%
  • Κούβα και ξερό ψωμί!

    Ψήφοι: 36 12,0%
  • Δεν με νοιάζει το όνομα... να πάω κι εγώ στην Κούβα θέλω!

    Ψήφοι: 154 51,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    300

el gato volador

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2011
Μηνύματα
104
Like
4
Πόντοι
1
Το προβλημα σου δεν αφορα τους  φιλους του σιτε,ειναι θεμα ψυχιατρου,αν δεν εισαι σε θεση να βοηθησεις καποιον με πληροφοριες βουλωσε το και ασε να μιλησουν αυτοι που ξερουν,παρεμβαινεις απροσκλητος και ασχετος ων λες του κοσμου τις μαλακιες χωρις να λες τιποτα το ουσιαστικο.
Ελληνας δεν εισαι, ετσι μην βγαζεις την χολη σου σε ελληνικα σιτε για τους Ελληνες, παλιατσο.largate de aqui maricon.
 

Επισκέπτης
Το προβλημα σου δεν αφορα τους  φιλους του σιτε,ειναι θεμα ψυχιατρου,αν δεν εισαι σε θεση να βοηθησεις καποιον με πληροφοριες βουλωσε το και ασε να μιλησουν αυτοι που ξερουν,παρεμβαινεις απροσκλητος και ασχετος ων λες του κοσμου τις μαλακιες χωρις να λες τιποτα το ουσιαστικο.
Ελληνας δεν εισαι, ετσι μην βγαζεις την χολη σου σε ελληνικα σιτε για τους Ελληνες, παλιατσο.largate de aqui maricon.
Μακρια απο που ρε???maricon kai mierda εισαι !!!!!αλλα ετσι εχετε μαθει ολοι οι πορνογεροι μολις δεν συμφωνει καποιος με τη γνωμη σας να βριζετε....
Και συ τι πληροφοριες δινεις ???για τα μπουρδελα του Παναμα και του κολον??Εσυ ρε μολις δεις κανενα Ελληνα εκει θα ζητας και μιζα για να τον πας στα μπουρδελα!!!
ρε ουστ τυχοδιωκτη!!!!!!!!
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
τι θα γινει ρε μορτες???
θα δωσετε καμμια πληροφορια γ κουβα????
γιατι δεν βριζεστε με πμ???
εσας θα διαβαζουμε δλδ????
 

totozis

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2011
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Lusiano το παραξηλωσες! δε σεβεσαι τιποτα και κανεναν! μονο να βριζεις ξερεις! δεν θα ασχοληθω ξανα μαζι σου!προτεινω σε ολους να σε αγνοησουν! εχεις μεγαλο προβλημα με ολους και οχι μονο με το Ραουλ!περα απο βρισιες, δεν γραφεις τιποτα αλλο!
 

el gato volador

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2011
Μηνύματα
104
Like
4
Πόντοι
1
Ο φιλος που μου ζητησε και εδωσα τα προσωπικα μου στοιχεια στον Παναμα οταν με το καλο ελθει παλι στον Παναμα θα σας πει ποιος ειμαι εγω και τι κανω εκει και αν εχω εγω αναγκη οπως λεει ο παλιατσος να παρω μιζα για να παω καποιον σε μπουρδελο.
Φιλε τοτοζι για την βιζα να πας Κουβα δεν γνωριζω πως βγαινει απο Ελλαδα,απο Παναμα την αγοραζεις απο το αεροδρομιο,λεγεται tarjeta de turismo και κανει 20 δολλαρια,αυτο ειναι ολο.
Η Κουβα ειναι σχετικα ακριβος τουριστικος προορισμος,αν μαλιστα χρειαστεις να νοικιασεις αμαξι οι τιμες ειναι σχετικα υψηλες,δυστυχως ομως η αναγκη για κινηση καθως και το φορτωμα με γυναικες καθιστα αναγκαιο το αυτοκινητο,χωρις αυτο οι μετακινησεις γινωνται αργες και δυσκολες.
Σε προτρεπω να μεινεις σε σπιτι, οχι σε ξενοδοχειο, και πιο φτηνα θα σου βγει, και πιο ανετα θα μπαζεις τις γυναικες μεσα,ποτε σε σπιτι κανενας δεν μας δημιουργησε προβλημα.
Αν πας στην Κουβα για πρωτη φορα και μιλας ισπανικα θα πρεπει να ξερεις οτι η χωρα ειναι απο τις πλεον ασφαλης στην Λ.Αμερικη,οι δρομοι της ομως την νυχτα δεν φωτιζονται επαρκως,γι αυτο εκτος Αβανας οδηγας ΜΟΝΟ ημερα.
Κοριτσια θα βρεις η μαλλον θα σε βρουνε παντου,μην βιαζεσαι, διαλεξε οτι σ αρεσει πιο πολυ και παζαρεψε τιμη αν θες για μια και εξω,αν ομ,ως γουσταρεις την γκομενα μην κανεις κουβεντα για λεφτα,αστην αυτην να μιλησει πρωτη για αυτο.Αναγκες,αρρωστιες κλπ ολα ειναι παραμυθι,μην πιστευεις τιποτα, τα λενε για να ξεκολλησουν χρηματα απο τους ξενους.
Η πρεσβεια μας ειναι στο Μιραμαρ αν την χρειαστεις,σε εξυπηρετουν πολυ καλα και γρηγορα σε οτι χρειαστεις.
Εχεις ηδη κανονισει πτησεις κλπ?
 

player george

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
151
Like
2
Πόντοι
1
Φίλε raul μην δίνεις σημασία στον εν λόγο κύριο (σχήμα λόγου) μην τον πω όπως πρέπει. Έχει την συνήθεια για γαμάει όλα τα θέματα όπου συμμετέχει, και εμείς σαν αποτέλεσμα να μην γράφουμε της επηρείες μας και να μην βοηθάμε αυτούς που θέλουν. Φίλε τοτοζι δεν χρειάζεται βίζα απο Ελλάδα για Κούβα, την βγάζεις στο αεροδρόμιο της Αβάνας με την αφηξεί σου, όπως στο Παναμά και γενικά σε όλοι την νότια Αμερική και ας μην υπάρχει ελληνική πρεσβεία.
 

totozis

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2011
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
φιλε Ραουλ εχω κανονισει με ΑEROFLOT μεσω Μοσχας!ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες, οπως και σενα player george!παιδια εισαστε πολυ ενταξει τυποι! θα κρατησω σημειωσεις και οταν γυρισω πισω θα σας τα εξιστορησω ολα!
 

Επισκέπτης
φιλε Ραουλ εχω κανονισει με ΑEROFLOT μεσω Μοσχας!ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες, οπως και σενα player george!παιδια εισαστε πολυ ενταξει τυποι! θα κρατησω σημειωσεις και οταν γυρισω πισω θα σας τα εξιστορησω ολα!
τι να πεις και συ βρε λιγουρι....και μονο που πας κουβα μεσω Μοσχας....τα λεει ολα!
Αλλα ας σοβαρευτουμε !!επαναλαμβανω η Κουβα εχει τελειωσει..πλεον, απαγορευεται στις γκομενες να μιλανε με gringos..οποτε πρεπει να κανεις του κοσμου τα τεχνασματα για να παρεις καποια στο δωματιο!!!ασε που ζητανε οτι θελουν.....μονο οι ανδρες μπορουν και μιλανε ελευθερα σε ξενες και ξενους gay...αλλα τετοιοι δεν εχουμε γινει ακομη!!!!!!
Ακου του φιλου μας του Ραουλ τις μαλακιες και θα φας καλα.....
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
τι να πεις και συ βρε λιγουρι....και μονο που πας κουβα μεσω Μοσχας....τα λεει ολα!
Αλλα ας σοβαρευτουμε !!επαναλαμβανω η Κουβα εχει τελειωσει..πλεον, απαγορευεται στις γκομενες να μιλανε με gringos..οποτε πρεπει να κανεις του κοσμου τα τεχνασματα για να παρεις καποια στο δωματιο!!!ασε που ζητανε οτι θελουν.....μονο οι ανδρες μπορουν και μιλανε ελευθερα σε ξενες και ξενους gay...αλλα τετοιοι δεν εχουμε γινει ακομη!!!!!!
Ακου του φιλου μας του Ραουλ τις μαλακιες και θα φας καλα.....
φιλε αυτα που λες υοδεμια σχεση εχουν με την πραγματικοτητα
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
totozi ποτε πετας για αβανα?
βιζα θα βγαλεις απο εδω 22 ευρω στην κουβανικη πρεσβεια στην φιλοθεη
εχε και ενα βαουτσερ ενος ξενοδοχειου για 3 νυχτες(πχ ξενοδοχειο βικτωρια βενταντο)βρες τα στοιχεια και φτιαξε στον εκτυπωτη μια κρατηση μπας και τυχον σου το ζητησουν φθανοντας στον ελενχο διαβατηριων
 

Επισκέπτης
totozi ποτε πετας για αβανα?
βιζα θα βγαλεις απο εδω 22 ευρω στην κουβανικη πρεσβεια στην φιλοθεη
εχε και ενα βαουτσερ ενος ξενοδοχειου για 3 νυχτες(πχ ξενοδοχειο βικτωρια βενταντο)βρες τα στοιχεια και φτιαξε στον εκτυπωτη μια κρατηση μπας και τυχον σου το ζητησουν φθανοντας στον ελενχο διαβατηριων
ρε σεις αφου σς ειπε Ραουλ βιζα βγαζεις  στην Αβανα!!!!!!!!και τον κανατε Ευαγγελιο....
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
ρε σεις αφου σς ειπε Ραουλ βιζα βγαζεις  στην Αβανα!!!!!!!!και τον κανατε Ευαγγελιο....
φιλε βιζα βγαζεις στο αεροδρομιο,οταν φτασεις στην αβανα η βαραντερο με το καλο....
αν εχεις πραγματικες πληροφοριες δωσε....
αν ξερω η οχι απο κουβα ,ρωτα τον σπυρο με πμ να σου πει....
φιλικα
 

aza

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
ΓΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ! ΚΑΙΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ , ΒΛΕΠΩ ΠΑΝΤΟΣ ΠΟΛΥ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ, ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΛΙΓΟ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΣΒΑΛΟΥΝ. ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΙ TASOSEDES ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΟΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΒΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΝΑΜΑ ,ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
στο τερμα της γκαλιανο στο παρκακι διπλα απο το καζα ντα λα μουζικα του κεντρου
 

Συνημμένα

  • kouva 2007.jpg
    kouva 2007.jpg
    95,7 KB · Εμφανίσεις: 31

totozis

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2011
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
πεταω 22 Αυγουστου!Σπυρο θα παω Φιλοθεη οπως λες να βγαλω βιζα στα σιγουρα!thanks!
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
αλλη μια κουβανη που εψαχνε για κοροιδα
πολυ προφητικος ο τιτλος της εφημεριδας
 

Συνημμένα

  • ferrales.jpg
    ferrales.jpg
    166,5 KB · Εμφανίσεις: 19
  • ferrales.jpg
    ferrales.jpg
    166,5 KB · Εμφανίσεις: 21

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
Ο φιλος που μου ζητησε και εδωσα τα προσωπικα μου στοιχεια στον Παναμα οταν με το καλο ελθει παλι στον Παναμα θα σας πει ποιος ειμαι εγω και τι κανω εκει και αν εχω εγω αναγκη οπως λεει ο παλιατσος να παρω μιζα για να παω καποιον σε μπουρδελο.
Φιλε τοτοζι για την βιζα να πας Κουβα δεν γνωριζω πως βγαινει απο Ελλαδα,απο Παναμα την αγοραζεις απο το αεροδρομιο,λεγεται tarjeta de turismo και κανει 20 δολλαρια,αυτο ειναι ολο.
Η Κουβα ειναι σχετικα ακριβος τουριστικος προορισμος,αν μαλιστα χρειαστεις να νοικιασεις αμαξι οι τιμες ειναι σχετικα υψηλες,δυστυχως ομως η αναγκη για κινηση καθως και το φορτωμα με γυναικες καθιστα αναγκαιο το αυτοκινητο,χωρις αυτο οι μετακινησεις γινωνται αργες και δυσκολες.
Σε προτρεπω να μεινεις σε σπιτι, οχι σε ξενοδοχειο, και πιο φτηνα θα σου βγει, και πιο ανετα θα μπαζεις τις γυναικες μεσα,ποτε σε σπιτι κανενας δεν μας δημιουργησε προβλημα.
Αν πας στην Κουβα για πρωτη φορα και μιλας ισπανικα θα πρεπει να ξερεις οτι η χωρα ειναι απο τις πλεον ασφαλης στην Λ.Αμερικη,οι δρομοι της ομως την νυχτα δεν φωτιζονται επαρκως,γι αυτο εκτος Αβανας οδηγας ΜΟΝΟ ημερα.
Κοριτσια θα βρεις η μαλλον θα σε βρουνε παντου,μην βιαζεσαι, διαλεξε οτι σ αρεσει πιο πολυ και παζαρεψε τιμη αν θες για μια και εξω,αν ομ,ως γουσταρεις την γκομενα μην κανεις κουβεντα για λεφτα,αστην αυτην να μιλησει πρωτη για αυτο.Αναγκες,αρρωστιες κλπ ολα ειναι παραμυθι,μην πιστευεις τιποτα, τα λενε για να ξεκολλησουν χρηματα απο τους ξενους.
Η πρεσβεια μας ειναι στο Μιραμαρ αν την χρειαστεις,σε εξυπηρετουν πολυ καλα και γρηγορα σε οτι χρειαστεις.
Εχεις ηδη κανονισει πτησεις κλπ?
:thumbsup: :thumbsup:
 

Mars1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια οσοι συναγωνιστες εχουν κανει συντομα ταξιδι να δωσουν περαιτερω πληροφοριες για τιμες σε εισητιρια και ξενοδοχεια...ευχαριστω πολυ!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom