Νέα

Κούβα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sincity
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 410K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πως προτιμάτε να λέγεται το thread?

  • Κούβα

    Ψήφοι: 37 12,3%
  • Κούβα sex trip

    Ψήφοι: 73 24,3%
  • Κούβα και ξερό ψωμί!

    Ψήφοι: 36 12,0%
  • Δεν με νοιάζει το όνομα... να πάω κι εγώ στην Κούβα θέλω!

    Ψήφοι: 154 51,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    300

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
πωπω παιδια απο που γλιτωσα
το βραδυ θα ανοικσω ΜΟΕΤ για την καλη τυχη που με βρηκε και ξεφορτωθηκα τον κανιβαλλο
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
οδηγιες προς ναυτιλομενουσ στην κουβα
ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ δεν θα βγαλετε κουβανα εξω απο το νησι
αυτο Σπυρο ισχυει για ολα τα μερη του κοσμου!για ολες της γυναικες του κοσμου.πιστευω οτι το καταλαβες απο την εμπειρια που ειχες με τη Γκιουζελ.
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
dimka ΤΗ ΜΑΝΑ της κουβανας πως την κοβεις?φακλανα?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
γαμησε τα!παντος καλα το ειπες οτι σε 5-10 χρονια και η κορη ιδια θα γινει!
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Πάντως, όποιος πάει Κούβα τώρα σύντομα, καλού-κακού πάρτε κ μερικά κωλόχαρτα να υπάρχουν για ώρα ανάγκης...

"Η Κούβα, που βρίσκεται στα πρόθυρα μια σοβαρής οικονομικής κρίσης, εκτός των άλλων αντιμετωπίζει μεγάλη έλλειψη χαρτιού τουαλέτας και δεν πρόκειται να έχει ικανοποιητικά αποθέματα μέχρι το τέλος του χρόνου, ανακοίνωσαν αξιωματούχοι των κρατικών εταιριών. Οι ίδιοι αξιωματούχοι πρόσθεσαν ότι έχει μειωθεί η τιμή σε 24 βασικά αγαθά για να βοηθηθούν οι Κουβανοί να αντεπεξέλθουν στις δυσκολίες που έχουν προκληθεί από την παγκόσμια οικονομική κρίση και από τους τρεις καταστρεπτικούς τυφώνες που έπληξαν πέρυσι τη νησιωτική χώρα.
"Οι εταιρίες έχουν κάνει όλα τα αναγκαία βήματα ώστε μέχρι το τέλος του χρόνου να έχουν γίνει οι απαραίτητες εισαγωγές χαρτιού τουαλέτας", δήλωσε στέλεχος της μεγάλης κρατικής εταιρίας Cimex στο κρατικό ραδιόφωνο.
Οι αποστολές χαρτιού θα επιτρέψουν στην κρατική εταιρία "να ανταποκριθεί στη ζήτηση που τώρα αντιμετωπίζει προβλήματα".
Η Κούβα εισάγει το 60% των τροφίμων της από το εξωτερικό!

 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
εκτος απο παπιε ντε κολ  παρτε και καμμια κονσερβα σαρδελλεσ για να δωσετε στην πεθερα μου να ταιζει τον ΓΙΟΡΤΝΑΝ
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
παιδια να ρωτησω κατι? πολλες γνωστες μου τελευταια πανε κουβα γυναικοπαρεες! τι παιζει εκει απο την αναποδη?
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
εγω φιλε οσεσ ελεινιδεσ ειδα εκει αγαμητες τρυγυρναγαν/την αραπικη την ψωλη την φοβουνται/
και μην κσεχασει οποιος παει να παρει καμια κονσερβα ΖΒΑΝ για τον Γιορταν τον αγαπητικο της κουβανας
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Πάντως, όποιος πάει Κούβα τώρα σύντομα, καλού-κακού πάρτε κ μερικά κωλόχαρτα να υπάρχουν για ώρα ανάγκης...

"Η Κούβα, που βρίσκεται στα πρόθυρα μια σοβαρής οικονομικής κρίσης, εκτός των άλλων αντιμετωπίζει μεγάλη έλλειψη χαρτιού τουαλέτας και δεν πρόκειται να έχει ικανοποιητικά αποθέματα μέχρι το τέλος του χρόνου, ανακοίνωσαν αξιωματούχοι των κρατικών εταιριών. Οι ίδιοι αξιωματούχοι πρόσθεσαν ότι έχει μειωθεί η τιμή σε 24 βασικά αγαθά για να βοηθηθούν οι Κουβανοί να αντεπεξέλθουν στις δυσκολίες που έχουν προκληθεί από την παγκόσμια οικονομική κρίση και από τους τρεις καταστρεπτικούς τυφώνες που έπληξαν πέρυσι τη νησιωτική χώρα.
"Οι εταιρίες έχουν κάνει όλα τα αναγκαία βήματα ώστε μέχρι το τέλος του χρόνου να έχουν γίνει οι απαραίτητες εισαγωγές χαρτιού τουαλέτας", δήλωσε στέλεχος της μεγάλης κρατικής εταιρίας Cimex στο κρατικό ραδιόφωνο.
Οι αποστολές χαρτιού θα επιτρέψουν στην κρατική εταιρία "να ανταποκριθεί στη ζήτηση που τώρα αντιμετωπίζει προβλήματα".
Η Κούβα εισάγει το 60% των τροφίμων της από το εξωτερικό!

εγω δεν χρειαζομαι κωλοχαρτο γιατι μου αρεσει να χεζω στη θαλασσα! :2funny:παντος οποιος παρει κωλοχαρτο να προσεχει να μην του το κλεψουν!ας τα κουβαλαει μαζι του καλητερα :2funny:.θα σας συμβουλευα να στην Κουβα να τρωτε πολυ ρυζι για να στουμποσεται και να μην Χεζετε πολυ οποτε δεν θα χρειαστειται πολυ κωλοχαρτο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εκτος απο παπιε ντε κολ  παρτε και καμμια κονσερβα σαρδελλεσ για να δωσετε στην πεθερα μου να ταιζει τον ΓΙΟΡΤΝΑΝ
εγω φιλε οσεσ ελεινιδεσ ειδα εκει αγαμητες τρυγυρναγαν/την αραπικη την ψωλη την φοβουνται/
και μην κσεχασει οποιος παει να παρει καμια κονσερβα ΖΒΑΝ για τον Γιορταν τον αγαπητικο της κουβανας
και μια κονσερβα φασολια για να κλανει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
αντι να βαλετε στο χρηματοκιβωτιο του ξενοδοχειου στην αβανα τα λεφτα και το διαβατηριο σας θα βαλετε τα κολοχαρτα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
αντι να βαλετε στο χρηματοκιβωτιο του ξενοδοχειου στην αβανα τα λεφτα και το διαβατηριο σας θα βαλετε τα κολοχαρτα
και αν το διαρηξουν?και κλεψουν το κωλοχαρτο?τοτε τι θα κανεται?γι αυτο καλητερα ρυζακι!καθολου φρουτα!οποτε αν πας για 2 βδομαδες.θα χεσεις 2 φορες :2funny:ενα κωλοχαρτο ανετα σου φτανει! :2funny:---θυμιθηκα που μου λεγανε οι Ελληνες φοιτητες τη δεκαετια του '80 που δεν ειχε κωλοχαρτο.μπαιναν στα ξενοδοχεια σαν ξενοι με τα διαβατηρια τους και βουταγαν το κωλοχαρτο απο την τουαλετα! :2funny:στην Κουβα προφανος δεν θα εχει κωλοχαρτα ουτε στα ξενοδοχεια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
η ελλειψεις στην κουβα ειναι αρκετα γνωριμες καταστασεις
ναι υπαρχει καπου καπου κ στο κωλοχαρτο αλλα αυτο ειναι απο τα τελευταια που απασχολουν τους κουβανους μιας που υπαρχουν (κατα περιοδους και οχι μονιμα) ελλειψεις σοβαρες οπως διακοπη ρευματος,βενζινης,ειδων πρωτης αναγκης....
προσοχη¨αυτα ισχυουν για τα μαγαζακια που προμηθευονται οι κουβανοι (με το δελτιο) που λεμε
απο κει και περα υπαρχουν τα μαγαζια με c.u.c. που παιρνουν οτι θελουν αλλα πρεπει να το πληρωσουν.......αλλα και το black market
Οι κουβανοι ειναι συμβιβασμενοι μ αυτο τα τελευταια 40 χρονια
τον τουριστα δεν τον επηρεαζει γιατι στα ξενοδοχεια ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΤΕ ΕΛΛΕΙΨΗ ΑΠΟ ΤΙΠΟΤΑ
ουτε απο κωλοχαρτο ουτε απο ρευμα ,ουτε απο νερο....
και για τους γκαβλιαρηδες που προτιμουν casa particulare υπαρχουν τα μαγαζια με c.u.c. οπως ειπα και πριν...... :grin: ;) :)
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
κανενας κουβανοπληκτος για να σπιτωσει την κουβανα?με τα χαρτια της και το βαλιτσακι της
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Τι σε ενδιαφερει εσενα για το τι θα κανει η πρωην σου????Τοσο πονοψυχος εισαι πια??? :think: :grin: :2funny:
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
οχι ρε παιδια/για να γαμησει και κανας αλλος
η κουβανα τα κανει ολα(κολο,μουνι,πιπα τελειωτικη στο στομα,παρτουζα με φιλο η φιλη κτλ)
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
φυσικα θα πινετε μονο ΚΡΙΣΤΑΛ
η καλυτερη μπυρα
 

Συνημμένα

  • cristal.jpg
    cristal.jpg
    62,3 KB · Εμφανίσεις: 25

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
spiros1968 τα έχεις πάρει στο κρανίο με την όλη φάση...Προσπάθησε να ξεκολήσεις και προχώρα παρακάτω, δεν υπάρχει άλλος δρόμος.

Και εγώ του το λέω από τα πέρσι, αλλά που αυτός :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
ελα μωρε τρικαρδε πως κανεις ετσι
γαμισα μαυρο κρεας και τι φχαρηστιθηκα
αντε και εχασα ενα χρονο
σιγα το πραμα/αλλοι εχουν παθει χειροτερα
εγω σε λιγους μηνες θα ξαναφυγω ταξιδακι
ο λιγουρης που τη σπιτωσε νομιζεις θα περασει καλυτερα?σε 2-3 χρονια ΑΜΑ κατσουν μαζι θα γαμαει ενα σακι με πατατες/ετσι θα γινει η φακλανα η προβατινα
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Δεν έχεις και πολύ άδικο φίλε μου Σπυράκι ;)

Αλλά για μαύρο κρέας και σιτεμένο πολλά σου στοίχησε.

Εγώ σου εύχομαι από καρδιάς "καλά μουνιά στον πούτσο σου"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom