Νέα

Κούβα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sincity
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 410K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πως προτιμάτε να λέγεται το thread?

  • Κούβα

    Ψήφοι: 37 12,3%
  • Κούβα sex trip

    Ψήφοι: 73 24,3%
  • Κούβα και ξερό ψωμί!

    Ψήφοι: 36 12,0%
  • Δεν με νοιάζει το όνομα... να πάω κι εγώ στην Κούβα θέλω!

    Ψήφοι: 154 51,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    300

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
Ρε παιδιά καμμιά φώτο από τις γυναικάρες που γνωρίσατε εκεί δεν παίζει; Να δούμε πως το ορίζει ο καθένας τον όρο γυναικάρα. Εσύ πάντως Σπύρο μένεις μεταξεταστέος... :)

Φιλικά πάντα φίλε ! :)
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
Σπύρο υποθέτω σου αρέσουν οι παχουλές με κωλάρες αλλά γλυκό πρόσωπο;
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
proud to be greek
1,78 υψος ειναι
70 κιλα με κολαρα
χοντρη δεν θα την ελεγα
 

Pireotis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδιά καμμιά φώτο από τις γυναικάρες που γνωρίσατε εκεί δεν παίζει; Να δούμε πως το ορίζει ο καθένας τον όρο γυναικάρα. Εσύ πάντως Σπύρο μένεις μεταξεταστέος... :)

Φιλαρακι αμα βγαλεις φοτο απο κοριτσι η CUP κατι σαν ΅Ευπ την εχει μπαγλαρωσει.  :S :S :S
εκτος απο την Yordarka la puta mejor de Cuba που πηρε το πατριωτακι μας τον Σπυρακλα και ηθελε τον μουλατο του Sandiago . Αδςλφε μου  θα παρω το αιμα πισω. Arriba la Grecia :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:..... :rockon:



Φιλικά πάντα φίλε ! :)
 

Pireotis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
Λογω σκεψης εας πρασπαθησω να κανω μια αναλυση Ταυλανδης Κουβας.
Εχωντας πραγματικα μοιρασει τις επισκεψεις μου σε αυτες τις χωρες απο τεσερεις φορες ισως μπορω να εκφαιρω μια γνωμη.
Ταυλανδη η χωρα της χαρας του  :bigdick: μας. Εαν και οι τιμες διαχρονικα εχουν υπερβει το 300% παλι περνας καλα για το τιποτα. Μασαζ καβλαζ πισοκολαζ οτι θελεις και σε τιμες ευκαιριας.
Μια στατιστικη 2000 χιλιαδες Ταυλανδεζες καθε χρονο ερχωνται στην Σουηδια. :huh: :huh: :huh:
Κουβα ανωμαλο μερος για ανωμαλο κοσμο.
Μια  βολτα στην Χαβανα σου δινει την εντυπωση της παλιας Αθηνας. Η γκομενα που γουσταρεις ειναι σαν το μωρο που ηθελες πιτσιρικας καπου το 80 αλλα ο μπαμπας κλωτσαγε. Ειναι το μελαχρινακι της γειτονειας που  :bigdick: την εχεις κανει μπλε.
Ειναι ισως η εκδικηση σου  :fuck1:
Λποπον εας συλλεξω την σκεψη μου ναι μεν αλλα η Ταυλανδη μπορει να προσφερει καλυτερη σεξουαλικη υπηρεσια σε καλυτερη τιμη αλλα η Κουβα μπορει να εκπληρωσει τα κρυφα μικρα μας ονειρα  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
Λιγο ακριβουτσικα λιγο παπαρουτσικα ελα ομως που με αρεσει και οπως εχω αναφερει η Κουβα δεν ειναι για αρχαριους  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:


 

Pireotis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
Λογω σκεψης εας πρασπαθησω να κανω μια αναλυση Ταυλανδης Κουβας.
Εχωντας πραγματικα μοιρασει τις επισκεψεις μου σε αυτες τις χωρες απο τεσερεις φορες ισως μπορω να εκφαιρω μια γνωμη.
Ταυλανδη η χωρα της χαρας του  :bigdick: μας. Εαν και οι τιμες διαχρονικα εχουν υπερβει το 300% παλι περνας καλα για το τιποτα. Μασαζ καβλαζ πισοκολαζ οτι θελεις και σε τιμες ευκαιριας.
Μια στατιστικη 2000 χιλιαδες Ταυλανδεζες καθε χρονο ερχωνται στην Σουηδια. :huh: :huh: :huh:
Κουβα ανωμαλο μερος για ανωμαλο κοσμο.
Μια  βολτα στην Χαβανα σου δινει την εντυπωση της παλιας Αθηνας. Η γκομενα που γουσταρεις ειναι σαν το μωρο που ηθελες πιτσιρικας καπου το 80 αλλα ο μπαμπας κλωτσαγε. Ειναι το μελαχρινακι της γειτονειας που  :bigdick: την εχεις κανει μπλε.
Ειναι ισως η εκδικηση σου  :fuck1:
Λοιπον εας συλλεξω την σκεψη μου ναι μεν αλλα η Ταυλανδη μπορει να προσφερει καλυτερη σεξουαλικη υπηρεσια σε καλυτερη τιμη αλλα η Κουβα μπορει να εκπληρωσει τα κρυφα μικρα μας ονειρα  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
Λιγο ακριβουτσικα λιγο παπαρουτσικα ελα ομως που με αρεσει και οπως εχω αναφερει η Κουβα δεν ειναι για αρχαριους  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Αχ Κικιτσα τι με κανεις (Spyrakis) ........
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
Φιλε δεν ειπα πουθνεα οτι στο Βαραδερο ειχα παει για σεξοτουρισμο... Εννοειται πως εκει δεν εχει τετοια κολπα. Με μια τουριστρια Καναδη εγινε το θεμα που γραφω, όχι με πουτανα.
Τωρα για τα αλλα που λες προφανως ξερεις καλυτερα τα μερη απο εμενα στην Αβανα (που πηγα τελειως στα τυφλά) και βρισκεις με τετοιες τιμες. Εγω με λιγοτερα απο 100 δολλαρια + εξτρα(μεταφορικα, σπιτι κτλ) δε βρηκα στην Αβανα και πηγα πριν 3 μηνες... Ειδικα το 30 ευρω για ολη τη μερα ειναι τρομερό. Αν θελησω να ξαναπαω Κουβα θα επικοινωνισω μαζι σου να μου πεις που πας να παω και εγώ...
ok
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.418
Κριτικές
61
Like
42.528
Πόντοι
22.785
ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ στην παραλιακή λεωφόρο Μαλεκόν στην Αβάνα
είχε στηθεί ένα αυτοσχέδιο πάρτι.....................
Ρούμι άφθονο  μουλάτες και ερωτύλοι Κουβανοί αναμειγνύονταν
με τους τουρίστες που έψαχναν αφορμή να πετάξουν από πάνω τους
το βάρος της γκρίζας καθημερινότητας στην αναπτυγμένη Δύση..................
Ένας από τους Κουβανούς  40άρης  όχι ιδιαίτερα εμφανίσιμος αλλά με τη γοητεία του ανθρώπου που έχει μπει με τα μπούνια μέσα σε όλα  ύψωνε κάθε λίγο ένα μπουκάλι και φώναζε.....
Είμαστε όλοι θνητοί.................
Μέχρι το πρώτο φιλί και το δεύτερο ποτήρι.......

Είναι και η αθανασία μέρος της ζωής................
Αυτής εδώ  που ζούμε :-* :-* :-*
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ στην παραλιακή λεωφόρο Μαλεκόν στην Αβάνα
είχε στηθεί ένα αυτοσχέδιο πάρτι.....................
Ρούμι άφθονο  μουλάτες και ερωτύλοι Κουβανοί αναμειγνύονταν
με τους τουρίστες που έψαχναν αφορμή να πετάξουν από πάνω τους
το βάρος της γκρίζας καθημερινότητας στην αναπτυγμένη Δύση..................
Ένας από τους Κουβανούς  40άρης  όχι ιδιαίτερα εμφανίσιμος αλλά με τη γοητεία του ανθρώπου που έχει μπει με τα μπούνια μέσα σε όλα  ύψωνε κάθε λίγο ένα μπουκάλι και φώναζε.....
Είμαστε όλοι θνητοί.................
Μέχρι το πρώτο φιλί και το δεύτερο ποτήρι.......

Είναι και η αθανασία μέρος της ζωής................
Αυτής εδώ  που ζούμε :-* :-* :-*
UNA ROMANTICA :rockon:
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Άυτο που σού έγραψα ξερης τι εστι;;;;;;;;;;
φυσικα και ξερω μονο που παρεξηγησες το una romantica το εγραψα για των ρομαντικο κουβανο και την ατακα του που ειναι πολλα ετη φωτος σε σκεψη για αλλους και για σενα που αυτο κατι σου εκανε στο κεφαλι δυστυχως δεν ειναι πολλοι ετσι για αυτο στο ξαναλεω UNA ROMANTICA COMPANIERO AMJIK IO SPIRITO LA LUNA
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.418
Κριτικές
61
Like
42.528
Πόντοι
22.785
φυσικα και ξερω μονο που παρεξηγησες το una romantica το εγραψα για των ρομαντικο κουβανο και την ατακα του που ειναι πολλα ετη φωτος σε σκεψη για αλλους και για σενα που αυτο κατι σου εκανε στο κεφαλι δυστυχως δεν ειναι πολλοι ετσι για αυτο στο ξαναλεω UNA ROMANTICA COMPANIERO AMJIK IO SPIRITO LA LUNA

Mού κάνης καμάκι;;;;;;;;;;; :2funny: :2funny: :2funny:
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
ευγε νεε μου ...........μονο που το εγραψα λαθος
και τωρα δεν διωρθονεται........ figa.
Ναι με αποκαλεσες ΜΠΑΣΤΑΡΔΟ πριν.ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΤΡΕΧΕΙ Η ΓΛΩΣΣΑ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗΣ"ΧΙΛΩΝ Ο ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΣ"
 

210BILLARAS

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2006
Μηνύματα
29
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
10
Ρε παιδιά καμμιά φώτο από τις γυναικάρες που γνωρίσατε εκεί δεν παίζει; Να δούμε πως το ορίζει ο καθένας τον όρο γυναικάρα. Εσύ πάντως Σπύρο μένεις μεταξεταστέος... :)

Φιλικά πάντα φίλε ! :)





Στέλνω φωτο απο μανα και κόρη απο την ιστορια που γραφω παραπανω.. Εγω στη μεση εχω διαγραφει για ευνοητους λόγους....
:kissass:
 

Συνημμένα

  • DSC05069.JPG
    DSC05069.JPG
    283,9 KB · Εμφανίσεις: 29

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.418
Κριτικές
61
Like
42.528
Πόντοι
22.785
Ναι με αποκαλεσες ΜΠΑΣΤΑΡΔΟ πριν.ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΤΡΕΧΕΙ Η ΓΛΩΣΣΑ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗΣ"ΧΙΛΩΝ Ο ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΣ"

ΕΓΩ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
αν σε προσέβαλα σου ζηταω αγαπητε χιλια ΣΥΓΝΩΜΗ.........
δεν ειχα προθεση για κατι τετοιο..........
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
ΕΓΩ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
αν σε προσέβαλα σου ζηταω αγαπητε χιλια ΣΥΓΝΩΜΗ.........
δεν ειχα προθεση για κατι τετοιο..........
Ξερεις αδερφε και συναγωνηστη τι εγραψεις,με ρωτησες κιολας γιατι ενω εσυ με μπινελικωσες (VIVA LA FICA)=MΠΑΣΤΑΡΔΟΣ εγω σε αποκαλεσα  FELIZ COMPANIERO=XAΡΟΥΜΕΝΟ ΣΥΝΤΡΟΦΟ,και προφανως παραξενευτηκες δεν τρεχει τιποτα με των ΠΑΤΕΡΑ μου τα επινα εχτες και ειμαι 100% σιγουρος οτι ειμαι παιδι του :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom